Najlepšie zariadenie na prípravu espressa 2020: zakaždým získajte skvelú kávu

Ranný pohár má rôzne tvary, ale v tomto prípade hovoríme o káve – tvrdých veciach. Nielen káva, ale dá sa povedať, že je to najčistejšia forma. Espresso.

Existuje vynikajúce umenie espressa, o ktorom sa môžu všetci milovníci kávy dozvedieť. Jeho čistá chuť, ako aj malé dojmy, vďaka ktorým ju milujú, či už ide o cukor alebo šik. Dobrý stroj na espresso vám na požiadanie môže priniesť chuť tohto umenia do vášho domu a môže zlepšiť vašu každodennú rutinu.

Ak vás originalita úplne neobťažuje, máme ďalšieho sprievodcu najlepšími tobolkami Nespresso, alebo ak chcete viac možností, máme iného pre úplných kávovarov. Ale práve tu sa na vás pozeráme na niektoré z najlepších kávovarov na trhu.

Vyberte si z najlepších kávovarov, ktoré si dnes kúpite

Šalvia Bambino Plus

Sndjabal

Sage's Bambino Plus je malé zariadenie na prípravu espressa, pretože zaberá iba malú plochu stola, ale ponúka skvelú kávu bez toho, aby na to bolo potrebné zložité procesy. Niektoré zo zariadení uvedených nižšie si vyžadujú viac učenia, ale Sage urobil rozbíjaciu prácu, aby bolo toto zariadenie jednoduché.

Nie je to príliš lacné, dizajn je trochu všeobecný, ale pre jednoduchého výrobcu espressa nemôžete robiť oveľa lepšie.

Najlepšie zariadenie na prípravu espressa 2020: zakaždým získajte skvelú kávu 2

Smeg ECF01

Veverička

Zdá sa, že nemôžeme napísať sprievodcu akýmkoľvek zariadením do kuchyne bez prekvapivo navrhnutých položiek Smeg v ponuke. Estetika je úžasná a ECF01 nie je výnimkou. Je to tiež drahá súprava, čo sa týka toho, čo robí, ale na druhej strane káva je tak dobrá, ako vyzerá stroj – vynikajúca.

Je tiež veľmi jednoduché použitie, na ktoré máme v niektorých ohľadoch veľa času a zároveň si zachovávame neoceniteľnú atmosféru kávy.

Najlepšie zariadenie na prípravu espressa 2020: zakaždým získajte skvelú kávu 3

DeLonghi Deedika

Sndjabal

Delonghi je skvelá vo svete kávy a jej espresso výrobca vysvetľuje prečo. Po prvé, červený model je prekvapivo dobre navrhnutý, takže máte pocit, že počas prípravy nápoja môžete byť jemným Talianom. Pôsobivo je to tiež jeden z najdostupnejších modelov, ktoré si môžete vyzdvihnúť od značky s akýmikoľvek kúskami kávy.

Najlepšie zariadenie na prípravu espressa 2020: zakaždým získajte skvelú kávu 4

Sage Barista Express

Veverička

Tento stroj poskytuje definíciu čistého výrobcu espressa, ale zahrnujeme ho preto, že je to jeho hlavná špecialita. Zomletie pre vás fazuľa a obsahuje všetky zvončeky a píšťalky, aby z toho urobil čokoľvek, čo chcete. Nie je to tak rýchle, a nie je to ani zďaleka rozumná cena, ale dáva vám možnosť vychutnať si niektoré z najlepších káv na tejto strane skutočného pekáča.

Najlepšie zariadenie na prípravu espressa 2020: zakaždým získajte skvelú kávu 5"width =" 748 "height =" 499

La Pavoni Europiccola

Veverička

Náš posledný výber sa točí od komplexných možností k brutálnej jednoduchosti hraníc. Tento stroj La Pavoni vás bude vyzerať ako barista, s ktorým sa narodíte, s kovovými držadlami a ozubenými kolesami. Kvôli prehľadnosti je to ťažký spôsob, ako pripraviť kávu, ako ju nájdete, a jej cena môže znížiť čeľuste, ale má tiež zmysel pre štýl, ktorému nemôžeme odolať.