Najlepšie z najlepších tutoriálov WordPress z roku 2015 na WPBeginner

Rok 2015 sa blíži ku koncu a bol to skvelý rok. Chceme sa vám všetkým poďakovať za vašu trvalú podporu WPBeginner v minulosti 6 rokov našej existencie. Pri pohľade späť na rok 2015 bol pre tím WPBeginner naplnený úspechom a radosťou.

Syed Balkhi WPBeginner 2015 Zhrnutie

Ako každý rok, WPBeginner rástol vo všetkých aspektoch, od dopravy po veľkosť tímu a príjmy (z rôznych našich projektov).

Na svojom osobnom blogu SyedBalkhi.com sa s vami podelím o to, ako sme rástli. Facebook prevádzka na 332% tento rok, ktorá bude v tomto týždni, tak choďte do toho a prihláste sa na odber bulletinu (bude to dobré).

Mnoho ľudí si toho nevšimlo, ale do kanála sme pridali viac ako 204 nových videonávodov YouTube od WPBeginner tento rok. Ak nie ste prihlásený na odber nášho kanála, ocenil by som vašu podporu.

Bol to tiež skvelý rok pre skupinu výrobkov WPBeginner.

Premieňame náš prémiový doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov WordPress, OptinMonster, na kompletný softvér ako služba (SaaS), ktorá našim používateľom umožňuje používať OptinMonster na všetkých webových platformách, ako sú WordPress, Drupal, Joomla, Shopify, vlastné weby HTML atď. , (viac informácií tu).

Som nesmierne hrdý na tím OptinMonster. Nemôžem uveriť, že niektoré z najväčších svetových spoločností teraz používajú jednoduchý doplnok, ktorý sme vytvorili, aby nám pomohli previesť viac návštevníkov na predplatiteľov WPBeginner. Zábavný fakt: Až v novembri sa v kontextovom okne OptinMonster objavili kontextové okná a prihlášky 3 miliardy časy.

Minulý rok sme privítali galériu Envira v našej rodine produktov WordPress. Tento rok sme uviedli na trh viac ako 20 nových rozšírení, aby sme z neho urobili najviac flexibilný a užívateľsky prívetivý doplnok galérie WordPress na trhu.

V októbri sme vykonali všeobecnú kontrolu stránok a zdvojnásobili náš predaj. Prečítajte si celú prípadovú štúdiu o tom, ako sme to dosiahli.

V roku 2016 máme veľa zaujímavých vecí vrátane vydania aspoň 4 nové projekty, kompletný redizajn stránky List25 a hlavná recenzia soliloquy, nášho prémiového posuvného doplnku.

Áno, to znamená, že rastieme a áno, najímame. Pozrite si naše otvorené pozície.

Ak chcete mať prehľad o viac ako len WPBeginner, vždy ma môžete sledovať Twitter (@syedbalkhi), kde som tweetoval o našich ďalších projektoch, marketingových tipoch a tonách iných skvelých vecí.

Teraz sa pozrime na to najlepšie z WPBeginner v roku 2015.

To najlepšie z WPBeginner v roku 2015

V roku 2015 sme napísali veľa užitočných návodov pre WordPress. Tu je starostlivo vybraný zoznam niektorých našich obľúbených položiek.

Január 2015

10 najviac hľadaných Twitter Hacky a doplnky typu WordPress – Twitter V roku 2015 zostalo konverzným centrom webu, takže naši používatelia sa samozrejme chceli viac venovať Twitter integrácia do vašich stránok WordPress. V tomto článku zdieľame 10 najžiadanejších Twitter hacky a doplnky pre používateľov WordPress.

20 Musí mať doplnky WordPress pre odborný výber 2015 – začiatkom tohto roka sme sa s nami podelili o náš odborný výber najlepších doplnkov WordPress z roku 2015. Tieto doplnky boli naďalej užitočné počas celého roka a dúfame, že budú aj v budúcom roku.

Ako zakázať názov pre selektívne príspevky vo WordPress: Toto je veľmi užitočný návod, pretože vám umožňuje selektívne skrývať názvy príspevkov pre konkrétne príspevky.

Ako pridať klikacie políčka na tweet na vaše príspevky v systéme WordPress: Kliknutím na odkazovacie políčka na tweet sa stáva trend, keďže ich začleňujú populárnejšie spravodajské weby a blogy. Určite vám pomôžu zvýšiť angažovanosť a konanie.

Február 2015

Kedy by ste mali zmeniť svoj webový hosting WordPress ( 7 hlavné kľúčové ukazovatele)? Nie je ťažké zmeniť poskytovateľa hostingu? Nie naozaj. Ak ste frustrovaní z hostiteľskej spoločnosti, vyhodnotte ich 7 kľúčové body pred rozhodnutím o zmene.

Ako moderovať nové registrácie používateľov na WordPress – Mnoho webových stránok s členstvom sa často stretáva s problémom riešenia spamu alebo nežiaducich registrácií používateľov na svojich stránkach WordPress. V tomto článku si ukážeme, ako moderovať nové registrácie používateľov v programe WordPress.

Ako pridať SSL a HTTPS do WordPress: SSL a HTTPS pridávajú vrstvu zabezpečenia k údajom prenášaným medzi prehliadačom klienta a jeho serverom. Ak vaše stránky ukladajú osobné alebo dôverné informácie o používateľovi, musíte implementovať protokol SSL a začať publikovať svoje stránky prostredníctvom protokolu https. V tomto návode vám ukážeme, ako do programu WordPress pridať SSL a HTTPS.

Ako archivovať príspevky WordPress bez ich odstránenia – veľmi užitočný doplnok, najmä ak uvažujete o zmene adresy blogu. Chcel som mať nový začiatok pre môj osobný blog a chcel som skryť niektoré príspevky pred očami verejnosti bez ich odstránenia a tento doplnok funguje zázraky.

Marec 2015

Ako vytvoriť kupónový server na WordPress – Kompletný návod, ktorý vám ukáže, ako vytvoriť kupónový server alebo pridať časť kupónu na svoj web WordPress, aby sa zlepšili vaše zárobky pridružených spoločností.

Ako vytvoriť posúvač videa vo WordPress: Posúvače videa vám umožňujú vytvárať veľmi atraktívne vstupné stránky. V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť posúvač videa vo WordPress.

Sprievodca pre začiatočníkov k vytvoreniu presmerovaní v WordPress: Niekedy budete musieť presmerovať používateľov z jednej stránky na druhú. Táto akcia môže mať drastický vplyv na SEO vášho webu. V tejto príručke pre začiatočníkov vám ukážeme, ako ľahko vytvárať presmerovania WordPress bez straty SEO.

Naši používatelia nás často žiadajú, aby sme odporučili nástroje, doplnky a témy, ktoré im pomôžu rozširovať svoje webové stránky. V marci sme zdieľali niekoľko veľmi užitočných zoznamov.

  • 43 krásnych bezplatných motívov blogu WordPress – Hľadáte najlepší bezplatný motív pre svoj blog WordPress? Toto je najobsiahlejší zoznam bezplatných motívov blogov WordPress.

  • 6 Najlepšie doplnky WordPress pre vydavateľov YouTube: ak ste editor YouTubeTieto doplnky WordPress vám pomôžu vytvoriť pútavejšie prostredie na vašom webe.

  • 9 Najlepšie WordPress SEO pluginy a nástroje, ktoré by ste mali použiť: Chcete vedieť, aké SEO nástroje a pluginy by ste mali používať? Zdieľali sme 9 najlepších SEO doplnkov, ktoré sú nástrojmi, ktoré vám pomôžu lepšie sa umiestniť.

  • 5 Najlepšie pluginy kontaktných formulárov pre WordPress v porovnaní: V tomto článku sme ich porovnali 5 Najlepšie doplnky pre kontaktné formuláre pre WordPress s kladmi a zápormi.

Apríl 2015

Ako naklonovať web WordPress na 7 jednoduché kroky: prepnúť na iného hostiteľa? Chcete vytvoriť kópiu svojho webu a vykonať zmeny na lokálnom serveri? Alebo si len chcete vytvoriť duplicitné stránky? Tento tutoriál vám pomôže.

Top 10 nástrojov a doplnkových marketingov pridruženého marketingu pre WordPress – Affiliate Marketing poskytuje ďalší zdroj príjmu pre mnohých blogerov a webové stránky WordPress. V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších nástrojov pridruženého marketingu a doplnky pre používateľov systému WordPress.

8 Osvedčené metódy propagácie starých príspevkov WordPress: Väčšina začiatočníkov píše svoj príspevok, raz ho zdieľa a potom ho nechá zomrieť na archívnych stránkach. Chcete maximalizovať návštevnosť každej publikácie? Prečítajte si tento článok.

Urýchlenie WordPress: Ako optimalizujeme výkonnosť List25 256% – prehľadná prípadová štúdia, ktorá ukazuje, ako sme zvýšili výkonnosť našich obľúbených zábavných stránok, List25.

Máj 2015

Optimalizácia obrazu pomocou WP Smush (Pro, Nevýhody a alternatívy): Obrázky môžu spomaliť vaše webové stránky a môžu ovplyvniť vaše SEO a užívateľské skúsenosti. V tomto článku porovnávame výhody a nevýhody doplnku WP Smush. Zdieľame tiež tie najlepšie alternatívy na optimalizáciu vašich obrázkov.

Ako skryť pridružené odkazy na vašom webe WordPress: Pridružené odkazy sú dlhšie a komplikovanejšie. Odhaľujú tiež vaše používateľské meno alebo pridružené ID. V tomto článku vám ukážeme, ako skryť pridružené odkazy na vašom webe WordPress.

Ako pridať systém rezervácie reštaurácií do WordPress? Ako spustiť webovú stránku reštaurácie? Chcete pridať rezervačný systém? Tu je krok za krokom tutoriál.

Jún 2015

Odklon od preskúmania Disqus – zvýšené komentáre o 304% – V systéme WPBeginner sme chvíľu používali systém komentárov Disqus. Vyskytlo sa niekoľko problémov, ktoré spôsobili zmenu Disqus. V tomto článku zdieľame našu zmenu oproti recenzii Disqus a ako zvýšila naše komentáre o 304%.

Recenzia CSS Hero: Prispôsobenie rozloženia WordPress je jednoduché – jedným z hlavných problémov, ktorému čelia začiatočníci WordPress, je úprava ich tém. Často nemôžu jednoducho niečo zmeniť a zmeniť, pretože to vyžaduje zápis kódu CSS a HTML. V tomto článku sa zaoberáme Hero CSS a spôsobom, ako uľahčuje prispôsobenie rozloženia WordPress.

Príručka pre začiatočníkov o tom, ako aktualizovať svoje príspevky v službe WordPress – Zakaždým, keď to zdieľam so začiatočným používateľom, sú ohromení. Áno, môžete vrátiť svoje príspevky späť na WordPress.

Sprievodca pre začiatočníkov k používateľským rolám WordPress – Vytvorili sme infographic, ktorý vysvetľuje rôzne užívateľské role a oprávnenia v WordPress.

Júl 2015

Aký je najlepší posúvač WordPress? Výkon + porovnávaná kvalita: Na trhu je toľko zásuvných modulov WordPress. Rozhodli sme sa vybrať tie najlepšie posúvače WordPress a porovnať ich z hľadiska výkonu a kvality.

Ako pridať e-mailové predplatné na váš blog WordPress: Naši používatelia nás často žiadajú o najlepší spôsob, ako pridať možnosť predplatenia e-mailov na svoje webové stránky WordPress. V tomto článku si ukážeme, ako pridať e-mail na váš blog WordPress.

Ako pridať Facebook Autorská značka vo WordPress: je to skutočne jednoduchý spôsob, ako si všimnúť svoju osobnú značku Facebook, Ak nemáte Facebook Na váš web boli pridané značky autora, preto vám odporúčam urobiť to. Trvá to menej ako 2 minút.

August 2015

Ako vytvoriť uvítaciu bránu v programe WordPress: Uvítacia brána sú kontextové okná na celej obrazovke, ktoré vám umožňujú zvýšiť mieru konverzie. Tradičná uvítacia brána vo všeobecnosti presmeruje používateľa iba na novú stránku alebo prevezme obrazovku používateľov. Google trestá webové stránky, ktoré používajú tieto druhy techník. V tomto článku vám ukážeme správny spôsob vytvorenia uvítacej brány WordPress bez zničenia vášho SEO.

Ako pridať názov a program NoFollow na vloženie kontextového odkazu na odkaz v programe WordPress – užitočné riešenie, ktoré umožňuje vkladanie odkazov o niečo rýchlejšie, keď do poľa na vloženie odkazu pridáte dve z najviac potrebných položiek.

Ako pridať portfólio na váš web WordPress – Väčšina používateľov si často vyberie tému portfólia, keď potrebujú prezentovať svoju prácu na webe. Väčšina z týchto tém však obmedzuje vaše možnosti pridávania iného obsahu. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať portfólio na vaše stránky WordPress bez zmeny predmetu.

Ako tento web opraviť, obsahuje chybu malware WordPress – veľmi frustrujúcu chybu, ktorá znamená, že váš web bol napadnutý hackermi. Tento článok popisuje postup krok za krokom, ako ho vyriešiť.

September 2015

Ako pridať aktualizácie obsahu do WordPress a zväčšiť zoznam e-mailov: Aktualizácie obsahu sú marketingovou technikou, o ktorej všetci hovoria. Je to veľmi jednoduché, ponúka svojim používateľom možnosť získať ďalší obsah vykonaním akcie. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať aktualizácie obsahu do WordPress a rozšíriť svoj zoznam e-mailov.

Viac ako 19 bezplatných nástrojov Google, ktoré by mal každý blogger WordPress používať: Google ponúka niekoľko veľmi užitočných nástrojov, ktoré môže ktokoľvek používať zadarmo. V tomto článku sme vybrali viac ako 19 bezplatných nástrojov Google, ktoré by mal používať každý bloger programu WordPress.

13 doplnkov a tipov na vylepšenie administračnej oblasti WordPress: Málo známych doplnkov a tipov na vylepšenie vášho celkového správneho prostredia pre správu WordPress.

Ako prispôsobiť výňatky WordPress (nevyžaduje sa kódovanie) – Túto otázku sme dostali už mnohokrát, preto sme sa rozhodli pre článok, ktorý ukazuje rôzne spôsoby vytvorenia vlastných výňatkov WordPress.

Október 2015

Ako pridať súvisiace príspevky online v blogových príspevkoch WordPress: Mnoho spravodajských a časopisových webov zobrazuje súvisiace články uprostred svojich článkov. Zvýšte svoje návštevy stránky a poskytnite používateľom najrelevantnejší obsah. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať súvisiace príspevky online v programe WordPress a znížiť mieru odchodov.

Kontrolný zoznam: 11 vecí, ktoré musíte urobiť pred spustením stránky WordPress: Spustenie novej webovej stránky prináša veľa vzrušenia. Pred spustením sa tiež môžete obávať, že vám niečo dôležité chýba. V tomto článku zdieľame kontrolný zoznam 11 vecí, ktoré treba urobiť pred spustením webu WordPress.

Ako vytvoriť kontrolný zoznam pre blogový príspevok pred uverejnením príspevku vo WordPress – Chcete sa vyhnúť chybám a vytvoriť dokonalý blogový príspevok? Môžete to urobiť pridaním predbežného kontrolného zoznamu, ktorý vám pomôže urýchliť redakčný proces.

November 2015

11 spôsobov, ako získať viac komentárov k vašim blogovým príspevkom WordPress – komentáre sú najlepším spôsobom, ako osloviť používateľov a vytvoriť komunitu okolo vášho webu WordPress. V tomto článku zdieľame 11 spôsobov, ako získať viac spätnej väzby na vaše príspevky v blogu WordPress.

Ako pridať front-end prihlasovaciu stránku a widgety v WordPress – ak prevádzkujete web WordPress, kde sa používatelia musia prihlásiť, aby mohli používať niektoré funkcie webu. WordPress umožňuje každému používateľovi prístup po prihlásení do adresára wp-admin. V tomto článku vám ukážeme, ako môžete povoliť používateľom prihlásiť sa z prednej časti vášho webu bez toho, aby ste navštívili administratívnu oblasť WordPress.

Ako pridať časté otázky – Časté otázky v programe WordPress – Máte komerčné stránky? Pravdepodobne budete chcieť zvážiť pridanie časti FAQ, ktorá pomôže zúžiť otázky týkajúce sa podpory.

Ako pridať krásnu časovú os udalosti v WordPress – Jedná sa o skutočne skvelý doplnok, ktorý vám umožňuje zobraziť krásnu časovú os udalostí bez zmeny témy. Najlepšie na tom je, že sa dá skutočne ľahko používať.

December 2015

Ako zrušiť program WordPress (kontrola verzie pre začiatočníkov) – Aktualizovali ste doplnok WordPress a zistili ste, že ste porušili svoje webové stránky? V tomto článku vám ukážeme, ako vrátiť späť doplnky WordPress k predchádzajúcim verziám.

Ako ľahko pridávať animácie CSS do WordPress: Mnoho populárnych stránok používa animácie CSS na pridávanie posuvných efektov, odrazových prvkov a preklápacích tabuliek. Tieto prvky zamerané na pozornosť zvyšujú interaktivitu a atraktivitu vašej webovej stránky. V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko pridať animácie CSS na svoju stránku WordPress bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód.

Sprievodca pre začiatočníkov: Ako používať bohaté útržky slov WordPress: Chcete vylepšiť svoje SEO a získať viac kliknutí na svoje záznamy? Bohaté úryvky môžu pomôcť vašej stránke vyniknúť vo vyhľadávacích zoznamoch.

41 najlepších bezplatných fotografických motívov WordPress – Ste fotograf? Chcete ukázať svoje krásne fotografie? Použite jednu z týchto 41 bezplatných fotografických tém.

Boli to niektoré z najlepších WordPress tutoriálov na WPBeginner v roku 2015. Dúfame, že sa vám páčili.

Chceli by sme sa vám ešte raz poďakovať za podporu počas celého roka poskytovaním spätnej väzby, zdieľaním našich článkov, zanechávaním komentárov a navrhovaním tematických nápadov. Sme skutočne veľmi vďační. Dúfame, že v roku 2016 pridáme ďalšie užitočné návody.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube pozerať videá s programami WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,