Najlep┼íie z najlep┼í├şch tutori├ílov WordPress z roku 2015 na WPBeginner

Rok 2015 sa bl├ş┼żi ku koncu a bol to skvel├Ż rok. Chceme sa v├ím v┼íetk├Żm po─Ćakova┼ą za va┼íu trval├║ podporu WPBeginner v minulosti 6 rokov na┼íej existencie. Pri poh─żade sp├Ą┼ą na rok 2015 bol pre t├şm WPBeginner naplnen├Ż ├║spechom a rados┼ąou.

Syed Balkhi WPBeginner 2015 Zhrnutie

Ako ka┼żd├Ż rok, WPBeginner r├ístol vo v┼íetk├Żch aspektoch, od dopravy po ve─żkos┼ą t├şmu a pr├şjmy (z r├┤znych na┼íich projektov).

Na svojom osobnom blogu SyedBalkhi.com sa s vami podel├şm o to, ako sme r├ístli. Facebook prev├ídzka na 332% tento rok, ktor├í bude v tomto t├Ż┼żdni, tak cho─Ćte do toho a prihl├íste sa na odber bulletinu (bude to dobr├ę).

Mnoho ─żud├ş si toho nev┼íimlo, ale do kan├íla sme pridali viac ako 204 nov├Żch videon├ívodov YouTube od WPBeginner tento rok. Ak nie ste prihl├ísen├Ż na odber n├í┼ího kan├íla, ocenil by som va┼íu podporu.

Bol to tie┼ż skvel├Ż rok pre skupinu v├Żrobkov WPBeginner.

Premie┼łame n├í┼í pr├ęmiov├Ż doplnok na generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov WordPress, OptinMonster, na kompletn├Ż softv├ęr ako slu┼żba (SaaS), ktor├í na┼íim pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą OptinMonster na v┼íetk├Żch webov├Żch platform├ích, ako s├║ WordPress, Drupal, Joomla, Shopify, vlastn├ę weby HTML at─Ć. , (viac inform├íci├ş tu).

Som nesmierne hrd├Ż na t├şm OptinMonster. Nem├┤┼żem uveri┼ą, ┼że niektor├ę z najv├Ą─Ź┼í├şch svetov├Żch spolo─Źnost├ş teraz pou┼ż├şvaj├║ jednoduch├Ż doplnok, ktor├Ż sme vytvorili, aby n├ím pomohli previes┼ą viac n├ív┼ítevn├şkov na predplatite─żov WPBeginner. Z├íbavn├Ż fakt: A┼ż v novembri sa v kontextovom okne OptinMonster objavili kontextov├ę okn├í a prihl├í┼íky 3 miliardy ─Źasy.

Minul├Ż rok sme priv├ştali gal├ęriu Envira v na┼íej rodine produktov WordPress. Tento rok sme uviedli na trh viac ako 20 nov├Żch roz┼í├şren├ş, aby sme z neho urobili najviac flexibiln├Ż a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├Ż doplnok gal├ęrie WordPress na trhu.

V okt├│bri sme vykonali v┼íeobecn├║ kontrolu str├ínok a zdvojn├ísobili n├í┼í predaj. Pre─Ź├ştajte si cel├║ pr├şpadov├║ ┼ít├║diu o tom, ako sme to dosiahli.

V roku 2016 m├íme ve─ża zauj├şmav├Żch vec├ş vr├ítane vydania aspo┼ł 4 nov├ę projekty, kompletn├Ż redizajn str├ínky List25 a hlavn├í recenzia soliloquy, n├í┼ího pr├ęmiov├ęho posuvn├ęho doplnku.

├üno, to znamen├í, ┼że rastieme a ├íno, naj├şmame. Pozrite si na┼íe otvoren├ę poz├şcie.

Ak chcete ma┼ą preh─żad o viac ako len WPBeginner, v┼żdy ma m├┤┼żete sledova┼ą Twitter (@syedbalkhi), kde som tweetoval o na┼íich ─Ćal┼í├şch projektoch, marketingov├Żch tipoch a ton├ích in├Żch skvel├Żch vec├ş.

Teraz sa pozrime na to najlepšie z WPBeginner v roku 2015.

To najlepšie z WPBeginner v roku 2015

V roku 2015 sme nap├şsali ve─ża u┼żito─Źn├Żch n├ívodov pre WordPress. Tu je starostlivo vybran├Ż zoznam niektor├Żch na┼íich ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek.

Január 2015

10 najviac h─żadan├Żch Twitter Hacky a doplnky typu WordPress – Twitter V roku 2015 zostalo konverzn├Żm centrom webu, tak┼że na┼íi pou┼ż├şvatelia sa samozrejme chceli viac venova┼ą Twitter integr├ícia do va┼íich str├ínok WordPress. V tomto ─Źl├ínku zdie─żame 10 naj┼żiadanej┼í├şch Twitter hacky a doplnky pre pou┼ż├şvate─żov WordPress.

20 Mus├ş ma┼ą doplnky WordPress pre odborn├Ż v├Żber 2015 – za─Źiatkom tohto roka sme sa s nami podelili o n├í┼í odborn├Ż v├Żber najlep┼í├şch doplnkov WordPress z roku 2015. Tieto doplnky boli na─Ćalej u┼żito─Źn├ę po─Źas cel├ęho roka a d├║fame, ┼że bud├║ aj v bud├║com roku.

Ako zak├íza┼ą n├ízov pre selekt├şvne pr├şspevky vo WordPress: Toto je ve─żmi u┼żito─Źn├Ż n├ívod, preto┼że v├ím umo┼ż┼łuje selekt├şvne skr├Żva┼ą n├ízvy pr├şspevkov pre konkr├ętne pr├şspevky.

Ako prida┼ą klikacie pol├ş─Źka na tweet na va┼íe pr├şspevky v syst├ęme WordPress: Kliknut├şm na odkazovacie pol├ş─Źka na tweet sa st├íva trend, ke─Ć┼że ich za─Źle┼łuj├║ popul├írnej┼íie spravodajsk├ę weby a blogy. Ur─Źite v├ím pom├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą anga┼żovanos┼ą a konanie.

Február 2015

Kedy by ste mali zmeni┼ą svoj webov├Ż hosting WordPress ( 7 hlavn├ę k─ż├║─Źov├ę ukazovatele)? Nie je ┼ąa┼żk├ę zmeni┼ą poskytovate─ża hostingu? Nie naozaj. Ak ste frustrovan├ş z hostite─żskej spolo─Źnosti, vyhodnotte ich 7 k─ż├║─Źov├ę body pred rozhodnut├şm o zmene.

Ako moderova┼ą nov├ę registr├ície pou┼ż├şvate─żov na WordPress – Mnoho webov├Żch str├ínok s ─Źlenstvom sa ─Źasto stret├íva s probl├ęmom rie┼íenia spamu alebo ne┼żiaducich registr├íci├ş pou┼ż├şvate─żov na svojich str├ínkach WordPress. V tomto ─Źl├ínku si uk├í┼żeme, ako moderova┼ą nov├ę registr├ície pou┼ż├şvate─żov v programe WordPress.

Ako prida┼ą SSL a HTTPS do WordPress: SSL a HTTPS prid├ívaj├║ vrstvu zabezpe─Źenia k ├║dajom pren├í┼ían├Żm medzi prehliada─Źom klienta a jeho serverom. Ak va┼íe str├ínky ukladaj├║ osobn├ę alebo d├┤vern├ę inform├ície o pou┼ż├şvate─żovi, mus├şte implementova┼ą protokol SSL a za─Źa┼ą publikova┼ą svoje str├ínky prostredn├şctvom protokolu https. V tomto n├ívode v├ím uk├í┼żeme, ako do programu WordPress prida┼ą SSL a HTTPS.

Ako archivova┼ą pr├şspevky WordPress bez ich odstr├ínenia – ve─żmi u┼żito─Źn├Ż doplnok, najm├Ą ak uva┼żujete o zmene adresy blogu. Chcel som ma┼ą nov├Ż za─Źiatok pre m├┤j osobn├Ż blog a chcel som skry┼ą niektor├ę pr├şspevky pred o─Źami verejnosti bez ich odstr├ínenia a tento doplnok funguje z├ízraky.

Marec 2015

Ako vytvori┼ą kup├│nov├Ż server na WordPress – Kompletn├Ż n├ívod, ktor├Ż v├ím uk├í┼że, ako vytvori┼ą kup├│nov├Ż server alebo prida┼ą ─Źas┼ą kup├│nu na svoj web WordPress, aby sa zlep┼íili va┼íe z├írobky pridru┼żen├Żch spolo─Źnost├ş.

Ako vytvori┼ą pos├║va─Ź videa vo WordPress: Pos├║va─Źe videa v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą ve─żmi atrakt├şvne vstupn├ę str├ínky. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako vytvori┼ą pos├║va─Ź videa vo WordPress.

Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov k vytvoreniu presmerovan├ş v WordPress: Niekedy budete musie┼ą presmerova┼ą pou┼ż├şvate─żov z jednej str├ínky na druh├║. T├íto akcia m├┤┼że ma┼ą drastick├Ż vplyv na SEO v├í┼ího webu. V tejto pr├şru─Źke pre za─Źiato─Źn├şkov v├ím uk├í┼żeme, ako ─żahko vytv├íra┼ą presmerovania WordPress bez straty SEO.

Na┼íi pou┼ż├şvatelia n├ís ─Źasto ┼żiadaj├║, aby sme odporu─Źili n├ístroje, doplnky a t├ęmy, ktor├ę im pom├┤┼żu roz┼íirova┼ą svoje webov├ę str├ínky. V marci sme zdie─żali nieko─żko ve─żmi u┼żito─Źn├Żch zoznamov.

  • 43 kr├ísnych bezplatn├Żch mot├şvov blogu WordPress – H─żad├íte najlep┼í├ş bezplatn├Ż mot├şv pre svoj blog WordPress? Toto je najobsiahlej┼í├ş zoznam bezplatn├Żch mot├şvov blogov WordPress.

  • 6 Najlep┼íie doplnky WordPress pre vydavate─żov YouTube: ak ste editor YouTubeTieto doplnky WordPress v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą p├║tavej┼íie prostredie na va┼íom webe.

  • 9 Najlep┼íie WordPress SEO pluginy a n├ístroje, ktor├ę by ste mali pou┼żi┼ą: Chcete vedie┼ą, ak├ę SEO n├ístroje a pluginy by ste mali pou┼ż├şva┼ą? Zdie─żali sme 9 najlep┼í├şch SEO doplnkov, ktor├ę s├║ n├ístrojmi, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu lep┼íie sa umiestni┼ą.

  • 5 Najlep┼íie pluginy kontaktn├Żch formul├írov pre WordPress v porovnan├ş: V tomto ─Źl├ínku sme ich porovnali 5 Najlep┼íie doplnky pre kontaktn├ę formul├íre pre WordPress s kladmi a z├ípormi.

Apr├şl 2015

Ako naklonova┼ą web WordPress na 7 jednoduch├ę kroky: prepn├║┼ą na in├ęho hostite─ża? Chcete vytvori┼ą k├│piu svojho webu a vykona┼ą zmeny na lok├ílnom serveri? Alebo si len chcete vytvori┼ą duplicitn├ę str├ínky? Tento tutori├íl v├ím pom├┤┼że.

Top 10 n├ístrojov a doplnkov├Żch marketingov pridru┼żen├ęho marketingu pre WordPress – Affiliate Marketing poskytuje ─Ćal┼í├ş zdroj pr├şjmu pre mnoh├Żch blogerov a webov├ę str├ínky WordPress. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali niektor├ę z najlep┼í├şch n├ístrojov pridru┼żen├ęho marketingu a doplnky pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu WordPress.

8 Osved─Źen├ę met├│dy propag├ície star├Żch pr├şspevkov WordPress: V├Ą─Ź┼íina za─Źiato─Źn├şkov p├ş┼íe svoj pr├şspevok, raz ho zdie─ża a potom ho nech├í zomrie┼ą na arch├şvnych str├ínkach. Chcete maximalizova┼ą n├ív┼ítevnos┼ą ka┼żdej publik├ície? Pre─Ź├ştajte si tento ─Źl├ínok.

Ur├Żchlenie WordPress: Ako optimalizujeme v├Żkonnos┼ą List25 256% – preh─żadn├í pr├şpadov├í ┼ít├║dia, ktor├í ukazuje, ako sme zv├Ż┼íili v├Żkonnos┼ą na┼íich ob─ż├║ben├Żch z├íbavn├Żch str├ínok, List25.

Máj 2015

Optimaliz├ícia obrazu pomocou WP Smush (Pro, Nev├Żhody a alternat├şvy): Obr├ízky m├┤┼żu spomali┼ą va┼íe webov├ę str├ínky a m├┤┼żu ovplyvni┼ą va┼íe SEO a u┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti. V tomto ─Źl├ínku porovn├ívame v├Żhody a nev├Żhody doplnku WP Smush. Zdie─żame tie┼ż tie najlep┼íie alternat├şvy na optimaliz├íciu va┼íich obr├ízkov.

Ako skry┼ą pridru┼żen├ę odkazy na va┼íom webe WordPress: Pridru┼żen├ę odkazy s├║ dlh┼íie a komplikovanej┼íie. Odha─żuj├║ tie┼ż va┼íe pou┼ż├şvate─żsk├ę meno alebo pridru┼żen├ę ID. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako skry┼ą pridru┼żen├ę odkazy na va┼íom webe WordPress.

Ako prida┼ą syst├ęm rezerv├ície re┼ítaur├íci├ş do WordPress? Ako spusti┼ą webov├║ str├ínku re┼ítaur├ície? Chcete prida┼ą rezerva─Źn├Ż syst├ęm? Tu je krok za krokom tutori├íl.

J├║n 2015

Odklon od presk├║mania Disqus – zv├Ż┼íen├ę koment├íre o 304% – V syst├ęme WPBeginner sme chv├ş─żu pou┼ż├şvali syst├ęm koment├írov Disqus. Vyskytlo sa nieko─żko probl├ęmov, ktor├ę sp├┤sobili zmenu Disqus. V tomto ─Źl├ínku zdie─żame na┼íu zmenu oproti recenzii Disqus a ako zv├Ż┼íila na┼íe koment├íre o 304%.

Recenzia CSS Hero: Prisp├┤sobenie rozlo┼żenia WordPress je jednoduch├ę – jedn├Żm z hlavn├Żch probl├ęmov, ktor├ęmu ─Źelia za─Źiato─Źn├şci WordPress, je ├║prava ich t├ęm. ─îasto nem├┤┼żu jednoducho nie─Źo zmeni┼ą a zmeni┼ą, preto┼że to vy┼żaduje z├ípis k├│du CSS a HTML. V tomto ─Źl├ínku sa zaober├íme Hero CSS a sp├┤sobom, ako u─żah─Źuje prisp├┤sobenie rozlo┼żenia WordPress.

Pr├şru─Źka pre za─Źiato─Źn├şkov o tom, ako aktualizova┼ą svoje pr├şspevky v slu┼żbe WordPress – Zaka┼żd├Żm, ke─Ć to zdie─żam so za─Źiato─Źn├Żm pou┼ż├şvate─żom, s├║ ohromen├ş. ├üno, m├┤┼żete vr├íti┼ą svoje pr├şspevky sp├Ą┼ą na WordPress.

Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov k pou┼ż├şvate─żsk├Żm rol├ím WordPress – Vytvorili sme infographic, ktor├Ż vysvet─żuje r├┤zne u┼ż├şvate─żsk├ę role a opr├ívnenia v WordPress.

J├║l 2015

Ak├Ż je najlep┼í├ş pos├║va─Ź WordPress? V├Żkon + porovn├ívan├í kvalita: Na trhu je to─żko z├ísuvn├Żch modulov WordPress. Rozhodli sme sa vybra┼ą tie najlep┼íie pos├║va─Źe WordPress a porovna┼ą ich z h─żadiska v├Żkonu a kvality.

Ako prida┼ą e-mailov├ę predplatn├ę na v├í┼í blog WordPress: Na┼íi pou┼ż├şvatelia n├ís ─Źasto ┼żiadaj├║ o najlep┼í├ş sp├┤sob, ako prida┼ą mo┼żnos┼ą predplatenia e-mailov na svoje webov├ę str├ínky WordPress. V tomto ─Źl├ínku si uk├í┼żeme, ako prida┼ą e-mail na v├í┼í blog WordPress.

Ako prida┼ą Facebook Autorsk├í zna─Źka vo WordPress: je to skuto─Źne jednoduch├Ż sp├┤sob, ako si v┼íimn├║┼ą svoju osobn├║ zna─Źku Facebook, Ak nem├íte Facebook Na v├í┼í web boli pridan├ę zna─Źky autora, preto v├ím odpor├║─Źam urobi┼ą to. Trv├í to menej ako 2 min├║t.

August 2015

Ako vytvori┼ą uv├ştaciu br├ínu v programe WordPress: Uv├ştacia br├ína s├║ kontextov├ę okn├í na celej obrazovke, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ zv├Ż┼íi┼ą mieru konverzie. Tradi─Źn├í uv├ştacia br├ína vo v┼íeobecnosti presmeruje pou┼ż├şvate─ża iba na nov├║ str├ínku alebo prevezme obrazovku pou┼ż├şvate─żov. Google trest├í webov├ę str├ínky, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ tieto druhy techn├şk. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme spr├ívny sp├┤sob vytvorenia uv├ştacej br├íny WordPress bez zni─Źenia v├í┼ího SEO.

Ako prida┼ą n├ízov a program NoFollow na vlo┼żenie kontextov├ęho odkazu na odkaz v programe WordPress – u┼żito─Źn├ę rie┼íenie, ktor├ę umo┼ż┼łuje vkladanie odkazov o nie─Źo r├Żchlej┼íie, ke─Ć do po─ża na vlo┼żenie odkazu prid├íte dve z najviac potrebn├Żch polo┼żiek.

Ako prida┼ą portf├│lio na v├í┼í web WordPress – V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov si ─Źasto vyberie t├ęmu portf├│lia, ke─Ć potrebuj├║ prezentova┼ą svoju pr├ícu na webe. V├Ą─Ź┼íina z t├Żchto t├ęm v┼íak obmedzuje va┼íe mo┼żnosti prid├ívania in├ęho obsahu. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako prida┼ą portf├│lio na va┼íe str├ínky WordPress bez zmeny predmetu.

Ako tento web opravi┼ą, obsahuje chybu malware WordPress – ve─żmi frustruj├║cu chybu, ktor├í znamen├í, ┼że v├í┼í web bol napadnut├Ż hackermi. Tento ─Źl├ínok popisuje postup krok za krokom, ako ho vyrie┼íi┼ą.

September 2015

Ako prida┼ą aktualiz├ície obsahu do WordPress a zv├Ą─Ź┼íi┼ą zoznam e-mailov: Aktualiz├ície obsahu s├║ marketingovou technikou, o ktorej v┼íetci hovoria. Je to ve─żmi jednoduch├ę, pon├║ka svojim pou┼ż├şvate─żom mo┼żnos┼ą z├şska┼ą ─Ćal┼í├ş obsah vykonan├şm akcie. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako prida┼ą aktualiz├ície obsahu do WordPress a roz┼í├şri┼ą svoj zoznam e-mailov.

Viac ako 19 bezplatn├Żch n├ístrojov Google, ktor├ę by mal ka┼żd├Ż blogger WordPress pou┼ż├şva┼ą: Google pon├║ka nieko─żko ve─żmi u┼żito─Źn├Żch n├ístrojov, ktor├ę m├┤┼że ktoko─żvek pou┼ż├şva┼ą zadarmo. V tomto ─Źl├ínku sme vybrali viac ako 19 bezplatn├Żch n├ístrojov Google, ktor├ę by mal pou┼ż├şva┼ą ka┼żd├Ż bloger programu WordPress.

13 doplnkov a tipov na vylep┼íenie administra─Źnej oblasti WordPress: M├ílo zn├ímych doplnkov a tipov na vylep┼íenie v├í┼ího celkov├ęho spr├ívneho prostredia pre spr├ívu WordPress.

Ako prisp├┤sobi┼ą v├Ż┼łatky WordPress (nevy┼żaduje sa k├│dovanie) – T├║to ot├ízku sme dostali u┼ż mnohokr├ít, preto sme sa rozhodli pre ─Źl├ínok, ktor├Ż ukazuje r├┤zne sp├┤soby vytvorenia vlastn├Żch v├Ż┼łatkov WordPress.

Okt├│ber 2015

Ako prida┼ą s├║visiace pr├şspevky online v blogov├Żch pr├şspevkoch WordPress: Mnoho spravodajsk├Żch a ─Źasopisov├Żch webov zobrazuje s├║visiace ─Źl├ínky uprostred svojich ─Źl├ínkov. Zv├Ż┼íte svoje n├ív┼ítevy str├ínky a poskytnite pou┼ż├şvate─żom najrelevantnej┼í├ş obsah. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako prida┼ą s├║visiace pr├şspevky online v programe WordPress a zn├ş┼żi┼ą mieru odchodov.

Kontroln├Ż zoznam: 11 vec├ş, ktor├ę mus├şte urobi┼ą pred spusten├şm str├ínky WordPress: Spustenie novej webovej str├ínky prin├í┼ía ve─ża vzru┼íenia. Pred spusten├şm sa tie┼ż m├┤┼żete ob├íva┼ą, ┼że v├ím nie─Źo d├┤le┼żit├ę ch├Żba. V tomto ─Źl├ínku zdie─żame kontroln├Ż zoznam 11 vec├ş, ktor├ę treba urobi┼ą pred spusten├şm webu WordPress.

Ako vytvori┼ą kontroln├Ż zoznam pre blogov├Ż pr├şspevok pred uverejnen├şm pr├şspevku vo WordPress – Chcete sa vyhn├║┼ą chyb├ím a vytvori┼ą dokonal├Ż blogov├Ż pr├şspevok? M├┤┼żete to urobi┼ą pridan├şm predbe┼żn├ęho kontroln├ęho zoznamu, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że ur├Żchli┼ą redak─Źn├Ż proces.

November 2015

11 sp├┤sobov, ako z├şska┼ą viac koment├írov k va┼íim blogov├Żm pr├şspevkom WordPress – koment├íre s├║ najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako oslovi┼ą pou┼ż├şvate─żov a vytvori┼ą komunitu okolo v├í┼ího webu WordPress. V tomto ─Źl├ínku zdie─żame 11 sp├┤sobov, ako z├şska┼ą viac sp├Ątnej v├Ązby na va┼íe pr├şspevky v blogu WordPress.

Ako prida┼ą front-end prihlasovaciu str├ínku a widgety v WordPress – ak prev├ídzkujete web WordPress, kde sa pou┼ż├şvatelia musia prihl├ísi┼ą, aby mohli pou┼ż├şva┼ą niektor├ę funkcie webu. WordPress umo┼ż┼łuje ka┼żd├ęmu pou┼ż├şvate─żovi pr├şstup po prihl├ísen├ş do adres├íra wp-admin. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako m├┤┼żete povoli┼ą pou┼ż├şvate─żom prihl├ísi┼ą sa z prednej ─Źasti v├í┼ího webu bez toho, aby ste nav┼ít├şvili administrat├şvnu oblas┼ą WordPress.

Ako prida┼ą ─Źast├ę ot├ízky – ─îast├ę ot├ízky v programe WordPress – M├íte komer─Źn├ę str├ínky? Pravdepodobne budete chcie┼ą zv├í┼żi┼ą pridanie ─Źasti FAQ, ktor├í pom├┤┼że z├║┼żi┼ą ot├ízky t├Żkaj├║ce sa podpory.

Ako prida┼ą kr├ísnu ─Źasov├║ os udalosti v WordPress – Jedn├í sa o skuto─Źne skvel├Ż doplnok, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą kr├ísnu ─Źasov├║ os udalost├ş bez zmeny t├ęmy. Najlep┼íie na tom je, ┼że sa d├í skuto─Źne ─żahko pou┼ż├şva┼ą.

December 2015

Ako zru┼íi┼ą program WordPress (kontrola verzie pre za─Źiato─Źn├şkov) – Aktualizovali ste doplnok WordPress a zistili ste, ┼że ste poru┼íili svoje webov├ę str├ínky? V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako vr├íti┼ą sp├Ą┼ą doplnky WordPress k predch├ídzaj├║cim verzi├ím.

Ako ─żahko prid├íva┼ą anim├ície CSS do WordPress: Mnoho popul├írnych str├ínok pou┼ż├şva anim├ície CSS na prid├ívanie posuvn├Żch efektov, odrazov├Żch prvkov a prekl├ípac├şch tabuliek. Tieto prvky zameran├ę na pozornos┼ą zvy┼íuj├║ interaktivitu a atraktivitu va┼íej webovej str├ínky. V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako ─żahko prida┼ą anim├ície CSS na svoju str├ínku WordPress bez toho, aby ste museli p├şsa┼ą ak├Żko─żvek k├│d.

Sprievodca pre za─Źiato─Źn├şkov: Ako pou┼ż├şva┼ą bohat├ę ├║tr┼żky slov WordPress: Chcete vylep┼íi┼ą svoje SEO a z├şska┼ą viac kliknut├ş na svoje z├íznamy? Bohat├ę ├║ryvky m├┤┼żu pom├┤c┼ą va┼íej str├ínke vynikn├║┼ą vo vyh─żad├ívac├şch zoznamoch.

41 najlep┼í├şch bezplatn├Żch fotografick├Żch mot├şvov WordPress – Ste fotograf? Chcete uk├íza┼ą svoje kr├ísne fotografie? Pou┼żite jednu z t├Żchto 41 bezplatn├Żch fotografick├Żch t├ęm.

Boli to niektor├ę z najlep┼í├şch WordPress tutori├ílov na WPBeginner v roku 2015. D├║fame, ┼że sa v├ím p├í─Źili.

Chceli by sme sa v├ím e┼íte raz po─Ćakova┼ą za podporu po─Źas cel├ęho roka poskytovan├şm sp├Ątnej v├Ązby, zdie─żan├şm na┼íich ─Źl├ínkov, zanech├ívan├şm koment├írov a navrhovan├şm tematick├Żch n├ípadov. Sme skuto─Źne ve─żmi v─Ća─Źn├ş. D├║fame, ┼że v roku 2016 prid├íme ─Ćal┼íie u┼żito─Źn├ę n├ívody.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą vide├í s programami WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,