Najlepšie WordPress príručky z roku 2015 na WPBeginner

Rok 2015 sa blíži ku koncu a bol to skvelý rok. Chceme sa všetkým poďakovať za ich pokračujúcu podporu WPBeginner v posledných rokoch 6 rokov našej existencie. Pri pohľade späť na rok 2015 bol pre tím WPBeginner plný úspechov a radosti.

Najlepšie WordPress príručky z roku 2015 na WPBeginner

Zhrnutie Syed Balkhi WPBeginner 2015

Rovnako ako každý rok sa WPBeginner rozrástol vo všetkých aspektoch, od dopravy po veľkosť tímu a príjmy (z rôznych našich projektov).

Na osobnom blogu SyedBalkhi.com zdieľam sériu tipov s tipom na zvýšenie návštevnosti, počnúc rastom. Facebook 332% prenos tento rok, ktorý bude uvedený tento týždeň, tak choďte do toho a prihláste sa na odber bulletinu (bude to dobré).

Mnoho ľudí si toho nevšimlo, ale do kanála sme pridali viac ako 204 nových videonávodov YouTube WPBeginner tento rok. Ak nie ste prihlásený na odber nášho kanála, vážime si vašej podpory.

Bol to tiež skvelý rok pre skupinu výrobkov WPBeginner.

Náš doplnok prémiovej generácie potenciálnych zákazníkov WordPress, OptinMonster, sme previedli na kompletný softvér ako služba (SaaS), ktorá umožňuje našim používateľom používať OptinMonster na všetkých webových platformách, ako sú WordPress, Drupal, Joomla, Shopify, vlastné weby HTML atď. , (viac informácií tu).

Som nesmierne hrdý na tím OptinMonster. Neverím, že teraz niektoré z najväčších spoločností na svete používajú jednoduchý doplnok, ktorý sme vytvorili, aby nám pomohli previesť viac návštevníkov na predplatiteľov WPBeginner. Zvedavosť: Až v novembri boli v roku 2005 viditeľné kontextové okná a predplatné OptinMonster 3 miliardy časy.

Minulý rok sme dostali galériu Envira z našej rodiny produktov WordPress. Tento rok sme uviedli na trh viac ako 20 nových rozšírení, aby sme z neho urobili najpružnejšiu a najjednoduchšie použiteľnú galériu WordPress na trhu.

V októbri sme vykonali celkovú kontrolu webovej stránky a zdvojnásobili náš predaj. Prečítajte si celú prípadovú štúdiu o tom, ako sme to dosiahli.

V roku 2016 máme veľa zaujímavých vecí, vrátane uvedenia aspoň na trh 4 nové projekty, kompletný redizajn webovej stránky List25 a hlavná oprava Soliloquy, nášho prémiového posuvného doplnku.

Áno, to znamená, že rastieme a áno, najímame. Pozrite si naše otvorené pozície.

Ak chcete mať prehľad o viac ako len WPBeginner, môžete ma vždy sledovať Twitter (@syedbalkhi), kde som tweetoval o našich ďalších projektoch, marketingových tipoch a mnohých ďalších zaujímavých veciach.

Teraz sa pozrime na to najlepšie z WPBeginner v roku 2015.

To najlepšie z WPBeginner v roku 2015

V roku 2015 sme napísali veľa užitočných návodov pre WordPress. Tu je starostlivo vybraný zoznam niektorých našich obľúbených položiek.

Január 2015

10 najviac hľadaných Twitter Doplnky hackerov a WordPress – Twitter V roku 2015 zostalo webovým konverzným centrom, takže naši používatelia, samozrejme, chceli čo najviac využiť Twitter integrácia do vašich stránok WordPress. V tomto článku zdieľame 10 najžiadanejších Twitter hacky a doplnky pre používateľov WordPress.

20 Musí mať doplnky WordPress pre odbornú voľbu roku 2015 – začiatkom tohto roka sme sa podelili o náš špecializovaný výber najlepších doplnkov WordPress z roku 2015. Tieto doplnky boli naďalej užitočné počas celého roka a dúfame, že tak budú aj v nasledujúcom roku.

Ako zakázať názov selektívnych príspevkov v programe WordPress: Toto je veľmi užitočný návod, pretože vám umožňuje selektívne skryť názvy príspevkov pre konkrétne príspevky.

Ako pridať do svojich príspevkov WordPress políčka s odkazom na tweet: Krabice s odkazom na tweet sa stávajú trendom, keďže ich začleňujú populárnejšie spravodajské weby a blogy. Určite pomáhajú zvyšovať angažovanosť a konanie.

Február 2015

Kedy by ste mali zmeniť svoj webový hosting WordPress ( 7 kľúčové ukazovatele)? Nie je ťažké zmeniť poskytovateľa hostingu? Naozaj nie. Ak ste frustrovaní z hostiteľskej spoločnosti, vyhodnotte ich 7 kľúčové body pred rozhodnutím o zmene.

Ako moderovať nové registrácie používateľov na WordPress – Mnoho webových stránok s členstvom sa často stretáva s problémom riešenia spamu alebo nežiaducich registrácií používateľov na svojich stránkach WordPress. V tomto článku vám ukážeme, ako moderovať nové registrácie používateľov na WordPress.

Ako pridať SSL a HTTPS do WordPress: SSL a HTTPS pridávajú vrstvu zabezpečenia k údajom prenášaným medzi prehliadačom klienta a serverom. Ak váš web ukladá osobné alebo dôverné informácie o používateľovi, musíte implementovať SSL a začať publikovať svoje stránky cez https. V tomto návode vám ukážeme, ako do programu WordPress pridať SSL a HTTPS.

Ako archivovať príspevky WordPress bez ich odstránenia – veľmi užitočný doplnok, najmä ak uvažujete o zmene adresy blogu. Chcel som mať nový začiatok pre môj osobný blog a chcel som skryť niektoré príspevky pred očami verejnosti bez ich odstránenia a tento doplnok robí zázraky.

Marec 2015

Ako vytvoriť stránku s kupónmi na WordPress – Kompletný návod, ktorý vám ukáže, ako vytvoriť stránky s kupónmi alebo pridať časť s kupónmi na vaše stránky WordPress, aby ste zvýšili svoje zárobky pridružených spoločností.

Ako vytvoriť posúvač videa vo WordPress: Posúvače videa vám umožňujú vytvárať veľmi atraktívne vstupné stránky. V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť posúvač videa vo WordPress.

Sprievodca pre začiatočníkov k vytváraniu presmerovaní vo WordPress: Niekedy budete musieť presmerovať používateľov z jednej stránky na druhú. Táto akcia môže mať drastický účinok na SEO vašich webových stránok. V tejto príručke pre začiatočníkov vám ukážeme, ako ľahko vytvárať presmerovania WordPress bez straty SEO.

Naši používatelia nás často žiadajú, aby sme odporučili nástroje, doplnky a témy, ktoré im pomôžu rozširovať svoje stránky. V marci sme zdieľali niekoľko veľmi užitočných zoznamov.

 • 43 krásnych bezplatných motívov WordPress pre WordPress – Hľadáte pre svoj blog WordPress najlepšie tému zdarma? Toto je najobsiahlejší zoznam bezplatných motívov blogov WordPress.

 • O 6 Najlepšie doplnky WordPress pre vydavateľov YouTube: Ak ste vlastníkom stránok YouTube, tieto doplnky WordPress vám pomôžu vytvoriť na vašom webe atraktívnejší zážitok.

 • 9 Najlepšie WordPress SEO plug-iny a nástroje, ktoré by ste mali použiť: Chcete vedieť, ktoré SEO nástroje a plug-iny by ste mali používať? Zdieľame 9 najlepších SEO doplnkov, ktoré sú nástrojmi, ktoré vám pomôžu lepšie sa umiestniť.

 • 5 Najlepšie plug-iny kontaktného formulára WordPress v porovnaní: v tomto článku porovnávame 5 Najlepšie pluginy pre kontaktný formulár pre WordPress s kladmi a zápormi.

 • Apríl 2015

  Ako naklonovať web WordPress na 7 jednoduché kroky: prepnúť na iného hostiteľa? Chcete si vytvoriť kópiu svojho webu a vykonať zmeny na lokálnom serveri? Alebo si len chcete vytvoriť duplicitné webové stránky? Tento tutoriál vám pomôže.

  Top 10 nástrojov a doplnkových marketingov pridruženého marketingu pre WordPress – Affiliate Marketing poskytuje ďalší zdroj príjmu pre mnohých blogerov a webové stránky WordPress. V tomto článku sme vybrali niektoré z najlepších nástrojov pridruženého marketingu a doplnky pre používateľov systému WordPress.

  8 Osvedčené metódy propagácie starých príspevkov WordPress: Väčšina začiatočníkov píše svoj príspevok, raz ho zdieľa a nechá ho zomrieť na stránkach so súbormi. Chcete maximalizovať prenos pre každú publikáciu? Prečítajte si tento článok.

  Urýchlenie WordPress: ako sme optimalizovali výkonnosť List25 256% – dobrá prípadová štúdia, ktorá ukazuje, ako sme zvýšili výkon našej obľúbenej zábavnej stránky List25.

  Máj 2015

  Optimalizácia obrazu pomocou softvéru WP Smush (Pro, Nevýhody a alternatívy): obrázky môžu spomaliť vaše webové stránky a ovplyvniť SEO a užívateľskú skúsenosť. V tomto článku porovnávame výhody a nevýhody doplnku WP Smush. Zdieľame tiež tie najlepšie alternatívy na optimalizáciu vašich obrázkov.

  Ako skryť pridružené odkazy na vašom webe WordPress: Pridružené odkazy sú dlhšie a komplikovanejšie. Odhaľujú tiež vaše používateľské meno alebo pridružené ID. V tomto článku vám ukážeme, ako skryť pridružené odkazy na vašom webe WordPress.

  Ako pridať systém rezervácie reštaurácií do WordPress? Ako spustiť webovú stránku reštaurácie? Chcete pridať rezervačný systém? Tu je krok za krokom tutoriál.

  Jún 2015

  Ak sme sa vzdialili od preskúmania Disqus – zvýšenie komentárov o 304% – chvíľu sme použili systém komentárov Disqus na WPBeginner. Bolo niekoľko problémov, ktoré nás nútili zmeniť Disqus. V tomto článku zdieľame našu zmenu v recenzii Disqus a spôsob, akým zvýšila naše komentáre o 304%.

  Recenzia CSS Hero Review: Prispôsobenie rozloženia WordPress je jednoduché – jedným z hlavných problémov, ktorým začiatočníci WordPress čelia, je úprava ich tém. Často nedokážu iba niečo zmeniť, pretože to vyžaduje písanie kódov CSS a HTML. V tomto článku sa zameriame na CSS Hero a na to, ako uľahčuje prispôsobenie rozloženia WordPress.

  Sprievodca pre začiatočníkov o tom, ako aktualizovať svoje príspevky WordPress – Zakaždým, keď to zdieľam s začínajúcim používateľom, sú prekvapení. Áno, vaše príspevky môžete získať späť na WordPress.

  Sprievodca pre začiatočníkov k používateľským rolám WordPress – Vytvorili sme infographic, ktorý vysvetľuje rôzne užívateľské role a oprávnenia v WordPress.

  Júl 2015

  Aký je najlepší posúvač WordPress? Výkon + porovnávaná kvalita: Na trhu je toľko posuvných doplnkov WordPress. Rozhodli sme sa vybrať tie najlepšie posúvače WordPress a porovnať ich z hľadiska výkonu a kvality.

  Ako pridať e-mailové podpisy do vášho blogu WordPress: Naši používatelia nás vždy požiadajú o najlepší spôsob, ako pridať možnosť e-mailového podpisu na svoje stránky WordPress. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať e-mailový podpis do blogu WordPress.

  Ako pridať Facebook Etiketa autora v programe WordPress: je to veľmi jednoduchý spôsob, ako vyzdvihnúť svoju osobnú značku Facebook, Ak nemáte Facebook Na váš web boli pridané autorské značky, preto vám odporúčam urobiť to. Trvá to menej ako 2 minút.

  August 2015

  Ako vytvoriť uvítaciu bránu v programe WordPress: Uvítacia brána sú kontextové okná na celej obrazovke, ktoré vám umožňujú zvýšiť mieru konverzie. Tradičná uvítacia brána zvyčajne presmeruje používateľa na novú stránku alebo prevezme jeho obrazovku. Google trestá stránky, ktoré používajú tieto typy techník. V tomto článku vám ukážeme správny spôsob vytvorenia uvítacieho portálu WordPress bez zničenia vášho SEO.

  Ako pridať názov a program NoFollow na vloženie kontextovej ponuky odkazov v programe WordPress – praktické riešenie, ktoré umožňuje vkladanie odkazov o niečo rýchlejšie, keď do poľa na vkladanie odkazov pridáte dve najdôležitejšie položky.

  Ako pridať portfólio na váš web WordPress – Väčšina používateľov si zvyčajne vyberie tému portfólia, keď potrebujú prezentovať svoju prácu na webe. Väčšina z týchto tém však obmedzuje vaše možnosti pridávania iného obsahu. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať portfólio na vaše stránky WordPress bez zmeny predmetu.

  Ako tento web opraviť, obsahuje chybu malware WordPress – veľmi frustrujúcu chybu, čo znamená, že váš web bol napadnutý hackermi. Tento článok popisuje postup krok za krokom, ako ho vyriešiť.

  September 2015

  Ako pridať aktualizácie obsahu na WordPress a rozšíriť zoznam e-mailov: Aktualizácie obsahu sú marketingovou technikou, o ktorej všetci hovoria. Je to veľmi jednoduché, ponúka svojim používateľom možnosť získať ďalší obsah vykonaním akcie. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať aktualizácie obsahu do WordPress a rozšíriť svoj zoznam e-mailov.

  Viac ako 19 bezplatných nástrojov Google, ktoré by mal každý blogger WordPress používať: Google ponúka niekoľko veľmi užitočných nástrojov, ktoré môže ktokoľvek používať zadarmo. V tomto článku sme vybrali viac ako 19 bezplatných nástrojov Google, ktoré by mal používať každý bloger programu WordPress.

  13 Doplnky a tipy na zlepšenie oblasti správy WordPress: málo známe doplnky a tipy na vylepšenie vášho celkového správneho prostredia pre správu WordPress.

  Ako prispôsobiť útržky programu WordPress (nevyžaduje sa žiadne kódovanie) – Túto otázku sme položili niekoľkokrát, preto sme sa rozhodli vytvoriť článok, ktorý ukazuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť prispôsobené útržky programu WordPress.

  Október 2015

  Ako pridať súvisiace príspevky online na blogové príspevky WordPress: Mnoho spravodajských a časopisových webov zobrazuje súvisiace články uprostred svojich článkov. Zvýšte svoje návštevy stránky a poskytnite používateľom najrelevantnejší obsah. V tomto článku vám ukážeme, ako pridať súvisiace príspevky online na WordPress a znížiť mieru odchodov.

  Kontrolný zoznam: 11 vecí, ktoré treba urobiť pred spustením webu WordPress: Spustenie nového webu prináša veľa vzrušenia. Pred spustením sa tiež môžete obávať, že vám niečo dôležité chýba. V tomto článku zdieľame zoznam 11 vecí, ktoré treba urobiť pred spustením webu WordPress.

  Ako vytvoriť kontrolný zoznam pre blogový príspevok v programe WordPress – Chcete sa vyhnúť chybám a vytvoriť perfektný blogový príspevok? Môžete to urobiť pridaním predbežného kontrolného zoznamu, ktorý vám pomôže urýchliť redakčný proces.

  November 2015

  11 spôsobov, ako získať viac komentárov k vašim blogovým príspevkom WordPress – komentáre sú najlepším spôsobom, ako osloviť používateľov a vytvoriť komunitu okolo vášho webu WordPress. V tomto článku zdieľame 11 spôsobov, ako získať viac spätnej väzby na vaše príspevky v blogu WordPress.

  Ako pridať front-end prihlasovaciu stránku a widgety v WordPress – ak prevádzkujete web WordPress, používatelia sa musia prihlásiť, aby mohli používať niektoré jeho vlastnosti. WordPress umožňuje každému používateľovi prístup po prihlásení do adresára wp-admin. V tomto článku vám ukážeme, ako môžete povoliť používateľom prihlásiť sa na prednú časť svojho webu bez toho, aby ste navštívili administratívnu oblasť WordPress.

  Ako pridať časté otázky – Časté otázky v programe WordPress – Máte komerčnú webovú stránku? Preto pravdepodobne budete chcieť pridať časť FAQ, ktorá vám pomôže obmedziť otázky týkajúce sa podpory.

  Ako pridať krásnu časovú os udalosti v WordPress – Jedná sa o skutočne skvelý doplnok, ktorý vám umožňuje zobraziť krásnu časovú os udalostí bez zmeny témy. Najlepšie na tom je, že sa dá skutočne ľahko používať.

  December 2015

  Ako vrátiť späť doplnky WordPress (kontrola verzie pre začiatočníkov) – už inovované z doplnku WordPress a všimli ste si, že ste si zlomili svoje stránky? V tomto článku vám ukážeme, ako vrátiť späť doplnky WordPress k predchádzajúcim verziám.

  Ako ľahko pridávať animácie CSS do WordPress: Mnoho populárnych webových stránok používa animácie CSS na pridávanie posuvných efektov, odrazových prvkov a prevrátených tabuliek. Tieto prvky zamerané na pozornosť zvyšujú interaktivitu a atraktivitu vašej stránky. V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko pridať animácie CSS na svoju stránku WordPress bez toho, aby ste museli písať akýkoľvek kód.

  Príručka pre začiatočníkov: Ako používať bohaté útržky WordPress: Chcete vylepšiť SEO a získať viac kliknutí na svoje záznamy? Bohaté úryvky môžu pomôcť vašej stránke vyniknúť vo vyhľadávacích zoznamoch.

  41 najlepších bezplatných fotografických motívov pre WordPress – Ste fotograf? Chcete predviesť svoje krásne fotografie? Použite jednu z týchto 41 bezplatných fotografických tém.

  Boli to niektoré z najlepších WordPress tutoriálov na WPBeginner v roku 2015. Dúfame, že sa vám to páčilo.

  Chceli by sme sa ešte raz poďakovať za podporu počas celého roka, za poskytnutie spätnej väzby, zdieľanie našich článkov, zanechanie pripomienok a navrhnutie tematických nápadov. Sme skutočne vďační. Dúfame, že v roku 2016 pridáme ďalšie užitočné návody.

  Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube pozerať videá s programami WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,