Najlepšie VPN pre iOS

Najlepšie VPN pre iOS 1

VPN poskytuje d├┤le┼żit├ę v├Żhody v oblasti ochrany osobn├Żch ├║dajov, napr├şklad br├íni poskytovate─żovi internetov├Żch slu┼żieb v monitorovan├ş va┼íej surfovacej aktivity. Poskytuj├║ tie┼ż zv├Ż┼íen├║ bezpe─Źnos┼ą pri pou┼ż├şvan├ş neza┼íifrovan├Żch pripojen├ş Wi-Fi, ako s├║ niektor├ę verejn├ę pr├şstupov├ę body. T├íto mimoriadna ochrana je obzvl├í┼í┼ą d├┤le┼żit├í pre mobiln├ę zariadenia, ako s├║ telef├│ny, preto┼że je v├Ą─Ź┼íia pravdepodobnos┼ą ich pripojenia k verejn├Żm sie┼ąam Wi-Fi. Mnoho poskytovate─żov VPN pon├║ka klientov iOS VPN, ale m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę vedie┼ą, ktor├í VPN je najlep┼íia.

Apple V obchode App Store je ve─ża bezplatn├Żch a platen├Żch aplik├íci├ş VPN. Odpor├║─Źame v├ím v┼íak vyhn├║┼ą sa sie┼ąam VPN, ktor├ę neposkytuj├║ inak be┼żn├ş poskytovatelia VPN s dobr├Żmi z├íznamami. Tieto bezplatn├ę aplik├ície VPN vo v┼íeobecnosti ned├ívaj├║ v├ím s├║kromie ani zabezpe─Źenie, ktor├ę tvrdia, sp├║┼í┼ąaj├║ pomaly a monitoruj├║ a pred├ívaj├║ va┼íu surfovaciu aktivitu, aby zarobili peniaze. Ak si nie ste ist├ş, ─Źi je sie┼ą VPN spo─żahliv├í, mali by ste online vyh─żada┼ą h─║bkov├ę recenzie, ak ich nen├íjdete, je najbezpe─Źnej┼íie predpoklada┼ą, ┼że aplik├ícia je pr├şli┼í dobr├í na to, aby to bola pravda.

Najlep┼íie siete VPN, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą v syst├ęme iOS, s├║ zvy─Źajne platen├ę a nieko─żko recenzentov ich priaznivo presk├║ma. Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę niektor├ę z najlep┼í├şch siet├ş VPN pre iOS.

Surf Shark

Surf Shark je jednou z najlacnej┼í├şch dostupn├Żch mo┼żnost├ş, ale st├íle existuje mnoho d├┤le┼żit├Żch funkci├ş. Rovnako ako v pr├şpade v┼íetk├Żch dobr├Żch siet├ş VPN pon├║ka Surfshark najlep┼íie dostupn├ę 256-bitov├ę ┼íifrovanie AES na zabezpe─Źenie va┼íich ├║dajov a v┼íetky va┼íe ├║daje prehliadania zost├ívaj├║ s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőv─Ćaka politike bez prihl├ísenia.

Prep├şna─Ź smrti VPN zais┼ąuje, ┼że aj ke─Ć va┼ía sie┼ą VPN klesne, ned├┤jde k ├║niku ┼żiadnych ├║dajov prehliadania. Namiesto toho prep├şna─Ź zablokuje v┼íetku sie┼ąov├║ komunik├íciu, k├Żm sa znova nepripoj├şte k sieti VPN.

Tip: Prep├şna─Ź VPN m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├Ż najm├Ą na mobiln├Żch zariadeniach, ktor├ę sa m├┤┼żu pohybova┼ą medzi sie┼ąami. Prep├şnanie medzi sie┼ąami m├┤┼że sp├┤sobi┼ą zlyhanie pripojenia VPN.

Funkcia CleanWeb je blokovanie rekl├ím, ktor├ę chr├íni cel├Ż telef├│n pred reklamami, ┼íkodliv├Żm softv├ęrom a pokusmi o phishing. ÔÇ×MultiHopÔÇť je funkcia v├Żberu servera, ktor├í v├ím umo┼żn├ş smerova┼ą va┼íu komunik├íciu cez viacero serverov VPN, z ktor├Żch ka┼żd├Ż m├í svoju vlastn├║ ┼íifrovaciu vrstvu. Toto spomal├ş va┼íe pripojenie viac ako norm├ílne, ale bude e┼íte ┼ąa┼ż┼íie de anonymizova┼ą va┼íu surfovaciu aktivitu.

Ceny za─Ź├şnaj├║ od $10,94 mesa─Źne pre trojro─Źn├Ż pl├ín, ktor├Ż sa vz┼ąahuje na neobmedzen├Ż po─Źet jednotiek. Ak kupujete, pon├║ka sa aj 30-d┼łov├í z├íruka na vr├ítenie platby on-line a nie prostredn├şctvom obchodu App Store.

Tip: Sp├Ątn├ę z├şskavanie pe┼łaz├ş ─Źasto nezaru─Źuje dostupnos┼ą pre n├íkupy v aplik├ícii, preto┼że rozhodnutie je dole Apple namiesto poskytovate─ża aplik├ície.

NordVPN

NordVPN je vysoko re┼ípektovan├Ż poskytovate─ż VPN, ktor├Ż poskytuje ┼íirok├║ ┼ík├ílu vysoko kvalitn├Żch funkci├ş. Rovnako ako v┼íetky dobr├ę VPN, aj NordVPN pon├║ka ┼ípi─Źkov├ę 256-bitov├ę ┼íifrovacie ─Ź├şslice AES a politiku bez protokolovania, tak┼że si m├┤┼żete by┼ą ist├ş svojou bezpe─Źnos┼ąou a s├║krom├şm.

NordVPN pon├║ka funkciu Split Tunneling, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje definova┼ą aplik├ície, ktor├ę chcete ob├şs┼ą VPN. Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş prep├şna─Ź smrti VPN, du├ílna sie┼ą VPN a mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą vyhraden├║ adresu IP.

Vyhraden├í adresa IP je adresa IP, ktor├í je ur─Źen├í v├Żhradne pre va┼íe pou┼żitie, tak┼że je ove─ża pravdepodobnej┼íie, ┼że budete ma┼ą pr├şstup k slu┼żb├ím, ako s├║ VPN na ─Źiernej listine, ale tie┼ż u─żah─Ź├ş sledovanie va┼íej online aktivity.

Ceny za─Ź├şnaj├║ od $3.49 mesa─Źne na pokrytie trojro─Źn├ęho pl├ínu 6 jednotiek a zah┼Ľ┼ła 30-d┼łov├║ z├íruku na vr├ítenie pe┼łaz├ş, ak si ju k├║pite on-line,

ExpressVPN

ExpressVPN je ─Ćal┼í├ş dobre re┼ípektovan├Ż poskytovate─ż VPN, zn├ímy r├Żchlos┼ąou svojich serverov. ┼ápi─Źkov├ę 256-bitov├ę ┼íifrovanie AES a politika bez prihl├ísenia s├║ ┼ítandardn├Żmi funkciami. K─ż├║─Źovou funkciou, ktor├í v aplik├ícii pre iOS ch├Żba, je prep├şna─Ź zab├şjania VPN, ktor├Ż ExpressVPN pon├║ka na in├Żch platform├ích, ale nie na iOS.

Jednou z funkci├ş, ktor├║ niektor├ş pou┼ż├şvatelia ocenia, je to, ┼że aplik├ícia je k dispoz├şcii v 16 jazykoch, ─Źo z nej rob├ş ide├ílnu alternat├şvu pre neanglick├Żch hovoriacich.

Ceny za─Ź├şnaj├║ od $60,67 za mesiac pre 12-mesa─Źn├Ż pl├ín, ktor├Ż pokr├Żva a┼ż p├Ą┼ą jednotiek. Ak si zak├║pite licenciu, plat├ş aj tridsa┼ąd┼łov├í politika vr├ítenia platby on-line,