Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie volanie: Warzone Loadout

Tento náklad vám poskytne najlepšiu šancu na víťazstvo na bojisku Call of Duty: Warzone.

Najlepšie volanie: Warzone Loadout

Warzone Battle Royale herný režim pre Call of Duty: Warzone prevzal svet videohier so svojou adrenalínovou a zábavnou hrateľnosťou. Jedným z jedinečných aspektov funkcie Call of Duty: Warzone je schopnosť hráčov používať vlastné načítania, ktoré vytvorili pomocou nájdenia alebo volaním v Dropout Drops. Tieto Dropout Drops umožňujú hráčom vybaviť svoje postavy nákladmi, ktoré by bežne našli v multiplayeri alebo Spec Ops, aby im poskytli väčšiu palebnú silu, ktorá im pomôže poraziť ich nepriateľov. S ohľadom na dôležitosť týchto kvapiek sme rozdelili najlepších hráčov, ktorých načítanie by bolo rozumné využiť, keď skočia do hry Call of Duty: Warzone.

Najlepšie Call of Duty: Warzone Loadout

Najlepšie volanie: Warzone Loadout 1

Jedným z jedinečných aspektov funkcie Call of Duty: Warzone je schopnosť hráčov používať vlastné načítania, ktoré vytvorili pomocou nájdenia alebo volaním v Dropout Drops.

Perks

Jeden z najúčinnejších bonusov, ktorý pomocou vlastného vykladania dáva hráčom Call of Duty: Warzone, je schopnosť získať výhody. Dropout Dropout je jediný spôsob, ako získať výhody v Call of Duty: Warzone, takže hráči sa musia uistiť, že majú k dispozícii tých správnych, aby ich mohli na bojisku naplno využívať. Odporúčame nasledujúce tri výhody, pretože ich schopnosti sú najužitočnejšie pre prostredie Battle Royale.

 • Chladnokrvný – Nezistiteľné cieľovými systémami AI a tepelnou optikou.
 • prezbrojenie – Noste dve základné zbrane.
 • Tracker – Nepriatelia nechávajú za sebou stopu. Zobrazte značky na miestach smrti nepriateľov a skryte značky smrti nepriateľov, ktorých zabijete.

Termálna optika je medzi hráčmi veľmi obľúbená pri ľahšom vyhľadávaní nepriateľov v životnom prostredí na veľké vzdialenosti, takže Cold-Blooded pomáha bojovať proti tejto popularite tepelnej optiky. Mať schopnosť prijať nepriateľov na veľké vzdialenosti je v tejto bitke Royale nesmierne užitočné, a preto je vďaka tomu Overkill nevyhnutným perkom, vďaka čomu môžete mať vo svojom inventári vlastný ostreľovač a plne automatickú zbraň. Aplikácia Tracker vám umožňuje zistiť, kde boli nepriateľskí hráči, čo vás môže upozorniť na potenciálne zálohy alebo vám umožní vykonať tajný útok na nič netušiaceho nepriateľa.

Call of Duty: Hráči Warzone by tiež boli múdri, aby vytvorili náklad, ktorý má perk Ghost vybavený studenou krvou a sledovačom. Potom môžete vybaviť túto triedu v jednej z kvapiek a vyzdvihnúť dve zbrane, ktoré ste mali vďaka perketu Overkill z prvého načítania. Dôvodom, prečo chcete získať bonus Ghost, je to, že vás robí nezistiteľnými UAV, radarmi Drones a snímačmi srdcového rytmu a umožní vám použiť ešte viac tajnosti pri vytváraní vašej mapy okolo Call of Duty: Warzone.

Najlepšie volanie: Warzone Loadout 2

Termálna optika je medzi hráčmi veľmi obľúbená pri ľahšom vyhľadávaní nepriateľov v životnom prostredí na veľké vzdialenosti, takže Cold-Blooded pomáha bojovať proti tejto popularite tepelnej optiky.

zbrane

Vaše výbery zbraní významne ovplyvnia úspešnosť hry Call of Duty: Warzone. Náklad, ktorý hráčom poskytuje možnosť zúčastňovať sa bojov na blízko aj na veľké vzdialenosti s istotou, že zvíťazia. Dve zbrane, ktoré poskytujú túto optimálnu kombináciu, sú útočná puška M4A1 a puška HDR. Musíte sa však uistiť, že máte k týmto zbraniam pripevnené doplnky, ktoré maximalizujú ich účinnosť v rôznych druhoch bojových situácií, v ktorých sa nachádzate. Prílohy, ktoré zvyšujú rozsah poškodenia, produkciu poškodenia, mierenie stability, kontrolu spätného chodu a mierenie nadol zraková rýchlosť je veľmi prospešná pri výrobe vašich zbraní čo najlepšie môžu byť pre tento Battle Royale.

Najlepšie volanie: Warzone Loadout 3

Odporúčané: Elite Pro 2 Headset + SuperAmp

Navrhnuté v spolupráci s vedúci esports tímy Turtle Beach® Elite Pro ™ 2 + Zvukový herný zvukový systém SuperAmp ™ Pro pre Windows XP PS4 ™ Pro, PS4 ™, PC a Xbox One je postavený na výhru!

Naše najlepšie vykladacie zbrane pre Call of Duty: Warzone nájdete nižšie:

M4A1

 • ňufák – Monolitický supresor
 • sud – Stock M16 Grenadier alebo Corvus Custom Marksman
 • sklad – Žiadne zásoby
 • Underbarrel – Commando Foregrip
 • Zadná rukoväť – Pogumovaná páska na uchopenie
Najlepšie volanie: Warzone Loadout 4

Dve zbrane, ktoré poskytujú túto optimálnu kombináciu, sú útočná puška M4A1 a puška HDR.

HDR

 • ňufák – Úsťová brzda
 • sud – 26.9″ HDR Pro
 • sklad – FTAC Stalker-Stock
 • strelivo – 7 Round Mags
 • vystrojiť – Zaostrenie

Najlepšie volanie: Warzone Loadout 5

Využitie M4A1 a HDR s týmito prílohami umožní hráčom uskutočniť akúkoľvek bitku na blízko alebo na veľkú vzdialenosť s maximálnou istotou, že budú schopní poraziť každého súpera, ktorý sa odváža prekročiť svoju cestu.

Teraz sme zistili, že vyššie uvedená výplata má vynikajúcu šancu pomôcť hráčom zhromaždiť veľké množstvo zostrelov a túžiacich víťazstiev v Call of Duty: Warzone. Hráči by sa však nemali cítiť nútení používať konkrétne zbrane alebo výhody a mali by používať všetko, s čím sa najviac bavia, a pri hraní by mali najvyššiu spokojnosť. Niet pochýb o tom, že použitie tohto načítania pre hru Warzone Battle Royale v režime Call of Duty: Warzone vám poskytne jednu z najlepších šancí na to, že zostanú posledné, keď sa prach usadí, a plyn úplne zakryl Verdansk. ,

Nicholas Barth je milovníkom všetkých hier, ale v priebehu rokov kultivoval silnú láskavosť pre strelcov z prvej osoby a bojových kráľov. Nájdete ho tak, že píše, aby pomohol hráčom lepšie porozumieť ich obľúbeným hrám, alebo sa potápal hlboko v scéne s esportmi, o ktorých vie, že nemá šancu byť dosť dobrý na to, aby súťažil v sebe. Nájdete ho na Twitter @ budah62