Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie triky, ako čo najlepšie využiť Huawei P30 Lite

P30 Lite otvorenie

Huawei P30 Lite Je to jeden z najlepších telefónov čínskej značky vo vzťahu k kvalite / cene, pretože má veľmi dobré vlastnosti, ako je obrazovka 6,1 palce bez snímok, veľmi solventný procesor Kirin 710 a trojitá zadná kamera, za prekvapivo nízku cenu.

Bezpochyby je to terminál Hodí sa všetkým používateľom pretože v žiadnej zo svojich sekcií nesklame. Či už máte model Huawei P30 Lite, alebo ak ho plánujete kúpiť čoskoro, povieme vám to niektoré triky, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť,

Huawei P30 Lite cheaty

Zrýchlite a zlepšite svoj výkon

V systéme Android existuje možnosť, že my umožňuje zlepšenie, výkonnosť nášho modelu Huawei P30 Lite, zrýchlenie animácií sistema, získanie lepšej odpovede pri otváraní aplikácií, a to je skryté v rámci sistema,

Aby sme ho aktivovali, musíme sa najskôr obrátiť na nastaveniekliknite na systémpotom v O tomto telefóne, Odtiaľto klikneme niekoľkokrát Číslo zostavy, Teraz budeme mať prístup Možnosti pre vývojárov, kde nájdeme rôzne dostupné možnosti Mierka animácie okna, Prechod-animácia Escla a Mierka trvania animátora. Aby sme zrýchlili mobil, odporúčame ich deaktivovať alebo zapnúť 0.5x.

Aktivujte režim pohodlia očí

S ním režim pohodlia očí aktivovaný pomôžte nám zmenšiť oči je už zodpovedný za automatické nastavenie tónu obrazovky podľa podmienok skriptovania eliminuje rušivé modré svetlo z našej obrazovky, aby ste videli oči lepšie. Je možné ho nakonfigurovať tak, aby sa automaticky prispôsobil požadovanému času. Ak ju chcete aktivovať, musíme ísť na nastavenie telefón, stlačte na obrazovke a potom na Režim čítania

P30 Lite

Zámok aplikácie

Medzi možnosti, ktoré nachádzame v našom Huawei P30 Lite, je jednou z najznámejších je možnosť blokovania aplikácií prostredníctvom snímača odtlačkov prstov, rozpoznania tváre alebo hesla, aby ich nikto nemohol vykonať a zachovať súkromie. Ak ju chcete aktivovať, musíme ísť na nastavenielis Bezpečnosť a súkromie a nakoniec v Blokovanie aplikácií Teraz musíme iba nakonfigurovať požadovanú metódu blokovania.

Aktivujte zásuvku aplikácie

Naše Huawei P30 Lite prichádza z továrne bez slávnych Zásuvka aplikácie povolené. V predvolenom nastavení je Na pracovnej ploche sa zobrazujú všetky ikony priameho prístupu ku všetkým aplikáciám, ktoré sa mnohým používateľom nepáčia. Toto je možné vyriešiť aktiváciou zásuvky aplikácie tak, aby boli všetky ikony skryté, a tie, ktoré používame najviac, zostanú na obrazovke. Ak ju chcete aktivovať, musíme kliknúť na nastavenie, neskôr v roku Hlavná obrazovka a tapeta, Potom, čo v Štýl hlavnej obrazovky a tu kliknite na Zásuvka aplikácie

Huawei P30 Lite

Ovládanie gestami pomocou kĺbu

Veľmi zvedavá kontrola, ktorú môžeme aktivovať v našom Huawei P30 Lite, je Ovládanie gestami pomocou kĺbu. Týmto spôsobom, nakreslením vopred určenej postavy s kĺbom na obrazovku, môžeme vykonať rôzne akcie. Preto musíme ísť nastavenie a potom Ovládacie pohyby Odtiaľ môžeme aktivovať rôzne ovládacie prvky pomocou kĺbov.

  • Ak nakreslíte E pomocou kĺbov, automaticky sa spustí predvolený webový prehľadávač.
  • Ak nakreslíte M pomocou kĺbov, náš predvolený hudobný program sa aktivuje priamo.
  • Dvojitým kliknutím na kĺby vytvoríme kompletnú snímku obrazovky.

Aktivujte režimy úspory energie

Naša Huawei P30 Lite má dobrú batériu 30,340 mAh, čo dáva prístroju dobrú autonómiu. ale ak potrebujeme čo najviac pretiahnuť výkon našej batérie môžeme si vybrať iný režimy úspory energie S tými, ktorí počítajú.

Aby sme to dosiahli, zadáme úpravy, kliknite na batériu a zobrazia sa tri režimy úspory energie: režim maximálneho výkonu, režim úspory energie a režim úspory energie ultra. Umožňuje nám tiež optimalizovať spotrebu energie výberom nastavení, z ktorých môžeme deaktivovať sistema manuálne na zlepšenie výkonu batérie.

Huawei P30 Lite