Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang 1

Mobilné legendy: Bang Bang vydáva nové sezóny veľmi často. Niektoré sú iba monotónne, zatiaľ čo niektoré obdobia sú skutočne vzrušujúce. Pre hráčov, ktorí sú známi tiež ako hrdinovia strelcov, je to trochu ťažké.

Trvá to dlho, kým sa zavedený hráč zmení na niekoho naivného alebo zbytočného. Niektoré značky sa však ukázali ako hodné niekoľko sezón. Tu je zoznam najlepších z nich.

Mobilné legendy: Bang Bang Best Marksman Heroes

bruno

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang

Pokiaľ ide o najlepšieho strelca, Bruno je skutočne najlepší. Hráči musia stráviť značné množstvo času s Brunom, aby využili svoj plný potenciál. Bruno je dosť podceňovaný. Bruno má všetky skvelé schopnosti, ktoré by herec potreboval. Či už je to dlhý interval útoku, kritická šanca na zásah, omráčenie alebo bodnutie rany. Má nohy Mecha, čo vám dáva kritickú šancu zasiahnuť desaťkrát. Musíte precvičiť jeho Flying Tackle, čo je jeho podpisová schopnosť. Má všetko potrebné pre dokonalého Marksmana

Karrie

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang

Aj keď nemusí vyzerať tak dôstojne, Karrie, známa aj ako Grangerová, vykazuje niektoré pôsobivé vodcovské schopnosti. Jej tímová práca sa nemusí zdať tak atraktívna. Má skúsenosti s automatickým útokom. Táto odbornosť je spôsobená značkou „Lightwheel Mark“, ktorá prichádza po tom, čo bola vystavená niektorým spontánnym základným útokom. To tiež zvyšuje váš celkový bonus za skutočné poškodenie vašich auto útokov. Hráči by sa mali pokúsiť dať rýchlosť útoku na najvyššiu prioritu a sledovať, ako Karrie ide do mesta s týmto zranením.

Granger

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang 2

Zistilo sa, že spomedzi všetkých slabých stránok markerov je nedostatok mobility na prvom mieste zoznamu. Tieto značky môžu bojovať s rôznymi druhmi poškodenia, ale mali by byť na diaľku. Našťastie Grangerová nemá slabé stránky. Prípad je naopak proti Grangerovej. Jeho silnou stránkou je mobilita. Grangerová môže zostať na paži a biť svojich súperov. Má schopnosť útoku na Rhapsody. Má tiež schopnosť žmurknúť, známe ako „Rondo“, čo mu umožňuje znižovať prechladnutie zakaždým, keď sa Rhapsody stane drobným poškodením.

Mošková

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang

Vždy nájdete Moskvu s jeho kopijou. Oštep je jeho najlepším priateľom a berie ho všade, kam ide, dokonca aj nakupovanie. Jeho kopija je veľmi nebezpečná a môže spôsobiť veľa škôd. Napríklad základné útoky Moskvy by mohli paralyzovať cieľ. Dokáže odolať aj 80 percentám škôd spôsobených nepriateľmi, čo mu umožňuje znížiť zápal druhého druhu jeho schopností. Moskva môže dať CC omráčením pomocou Spear of Misery. Môže tiež poskytnúť veľký AOE burst útok pomocou Spear of Destruction. Hráči by mu však mali dať nejaký čas na kultiváciu, aby prežil viac.

Claude

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang

Zdá sa, že Claude nie je spočiatku tak agresívny. Hráči musia s ním stráviť primerané množstvo času, aby dosiahli svoj plný potenciál. Rovnako ako Karrie, aj Claude vykazuje niektoré základné útočné schopnosti a má dobrú rýchlosť útoku. Je s ním smrtelnejšie smrtiaci meč démonov. Tento meč mu dáva základné útočné schopnosti a dáva mu percentuálne fyzické poškodenie. Claude je veľmi užitočný pri tankových útokoch. Najdôležitejšie je, že je veľmi mobilný, a preto dostáva bonusovú rýchlosť útoku.

Lesley

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang 3

Kvôli vážnym zraneniam sa Lesley nemusí starať o rýchlosť útoku. Lesley má vynikajúce lopaty. Aj keď je v porovnaní s inými hercami pomalá, je ostreľovačkou a všetko, čo potrebuje, je dokonalá strela. Stále posilňuje svoje základné útoky. Lesley to môže dosiahnuť buď poškodením bonusovým útokom od Lethal Shot, ktorý je jej pasívny, alebo od majstra kamufláže. Lesley má schopnosť odstrániť nepriateľa, ktorý má 100 percentné zdravie, ak ste si kúpili poškodené predmety a rozhodujúcu šancu.

Yi Sun-shin

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang 4

Ak ste fanúšikom zábavných hier, určite by ste radi Yi Sun-shin. Väčšina strelcov ľahko porazí Yi Sun-shin. On je zmätený medzi rozsahom alebo melee. Často je obaja. Z diaľky môže Yi Sun-shin použiť svoj luk a šípy na úder svojich nepriateľov. Ak sú mu nepriatelia veľmi blízko, použije meč. Táto zmena dáva Yi Sun-shin bonus. Väčšina schopností Yi Sun-shin pochádza zo striedajúcich sa štýlov, ako je napríklad prietok krvi a bezpríznaková cesta. Na tieto účely používa burst a dash.

Hanabi

Najlepšie strelci hrdinov v mobilných legendách: Bang Bang 5

Pre začiatočníkov je Hanabi vždy najbezpečnejšou možnosťou hry. Keď je v úplnom zdraví, Hanabiho pasívny životný štýl zmení jej životný štýl na štít. Táto vec ju robí vynikajúcou z davu. Jej útoky sa môžu odraziť od jedného cieľa k druhému najviac trikrát, a to všetko vďaka Petal Barrage. Higanbana môže byť veľmi užitočná, ak je nepriateľ a jeho tím veľmi blízko. Ak sa použije správne a v správny okamih, má moc poraziť všetkých nepriateľov v okolí.

Rôzne značky majú rôzne schopnosti, ktoré môžu pomôcť pri rôznych udalostiach v hre. Môžete si vybrať všetky značky podľa vášho výberu a užiť si hru. Dúfame, že vám to pomôže pri výbere najlepšieho strelca. Pozrite sa na naše Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, tipy a triky pre iPhone a tipy a triky pre Android pre Android, kde nájdete viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám môžu pomôcť vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Happy Gaming