Najlepšie Steam hry pre júl 2020

Najlepšie Steam hry pre júl 2020 2

Táto príručka je určená hráčom, ktorí hľadajú najlepšie hry Steam pre rok 2020.

Napriek prítomnosti niekoľkých konzol pre videohry, ako sú Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One, existuje mnoho hráčov, ktorí dávajú prednosť hraniu videohier na počítači. Na tejto platforme je množstvo exkluzívnych hier, portov konzoly a titulov, ktoré sa dajú hrať zadarmo. Pre hráčov PC je Steam skvelým miestom, kde začať.

V službe Steam je v skutočnosti k dispozícii toľko titulov, že môže byť ohromujúce pokúsiť sa ich prejsť naraz. V tomto článku uvádzame vaše výbery z 10 najlepších hier, ktoré sú v tomto roku dostupné v službe Steam. Či už používate sci-fi strelcov poháňané adrenalínom alebo premyslené strategické hry, dúfame, že tu bude niečo pre každého milovníka žánru.

Najlepšie parné hry do roku 2020

Tu sú najlepšie hry Steam pre rok 2020 nižšie.

Dota 2

Najlepšie parné hry do roku 2020

Táto klasická bezplatná online hra pre viacerých hráčov Battle Arena (MOBA) od Valve je jedným z najpopulárnejších titulov v Steam. Vývojári neustále vyvíjajú úsilie, aby herný zážitok zostali čerstvé pomocou pravidelných aktualizácií a zmien. Samotná hra sa skladá z dvoch tímov po piatich hráčoch pracujúcich na vzájomnom roztrhnutí základne na rozptylovej mape. Táto hra sa môže pochváliť dynamickou akciou a vzrušujúcou hranou sedadla a udržuje vás veľkolepo zábavou po dlhú dobu. Je to zážitok, ktorý vám nesmie chýbať!

Stardew Valley

Najlepšie parné hry do roku 2020

Jedná sa o krásnu a zaujímavú nezávislú farmu, ktorá hrá v malom mestečku Pelican. Vaša postava pochádza z moderného mesta a presúva sa na starú farmu svojho starého otca v meste. Nielenže musíte vytvoriť prosperujúcu poľnohospodársku ríšu, ale musíte sa aj vykopať do tajomných tajomstiev mesta Pelican. Hra umocňuje pixelovaná grafika v štýle vintage, zaujímavé postavy a krásna hudba. Zažijete tu všetko od odvážnych dobrodružstiev až po relaxačné poľnohospodárstvo a datovanie!

Wolfenstein II: Nový kolos

Najlepšie parné hry do roku 2020

Počet akčných adventúr, ktoré sú v súčasnosti na trhu, je obrovský. Vzhľadom na to, že ide o vysoko kvalitné hry, je ťažké si medzi nimi vybrať. Rozhodli sme sa urobiť nový remake jednej z najtradičnejších hier pre strelcov prvej osoby, ktorá to všetko začala – Wolfensteina. MachineGames hit 2014, Nová objednávka, bol veľký hit. A teraz nasleduje pokračovanie v roku 2017, Nový kolos, s ešte väčším počtom akcií nacistických vraždení a vzrušujúcejším príbehom. Pridajte smrtiace šéfové bitky a chladné zbrane a ste solídnym víťazom.

Dúha šesť obliehanie

Najlepšie Steam hry pre júl 2020 3

Päť rokov po svojom uvedení na trh má táto hra Tom Clancy viac ako 25 miliónov hráčov a prosperujúcu komunitu vďaka pravidelným aktualizáciám a doplnkom. Samotnú hru tvoria dva tímy, ktoré čelia útočnej a obrannej úlohe. Víťazstvo si vyžaduje skutočnú stratégiu a dobrú tímovú prácu, nielen brutálnu silu. Prestávky, barikády a zrážky cez strechy sú súčasťou bufetu. Vzhľadom na obmedzený režim vypuknutia je to práve teraz jedna z najzaujímavejších počítačových hier.

Battlefields hráča neznámeho hráča

Najlepšie parné hry do roku 2020

Toto je revolučná hra v móde, ktorá priniesla do centra pozornosti podriadku „Battle Royale“. Rovnako ako mobilný náprotivok, aj verzia pre PC dosiahla medzi hráčmi obrovský úspech a popularitu. Napriek pomerne jednoduchému konceptu – parašutizmus priamo na neustále sa zmenšujúcej mape bez vybavenia a zhromažďovanie brnení a zbraní na boj za váš život – je hra veľa zábavy a umožňuje vám stretnúť sa so svojimi priateľmi. Je to stále jedna z najlepších hier v službe Steam a určite stojí za vyskúšanie.

Final Fantasy XV

Najlepšie Steam hry pre júl 2020 4

Square Enix pôvodne vydal túto klasickú RPG hru pre PlayStation 4 späť v roku 2016. O dva roky neskôr dostal port PC a bol to veľký úspech. Na rozdiel od predchádzajúcich franšízových záznamov vám táto umožňuje prechádzať vzrušujúcim otvoreným svetom s mestami v štýle amerického umenia, ľudskými postavami a dynamickým bojovým systémom v reálnom čase. Existuje tiež niekoľko zaujímavých DLC (pôvodne dostupných na konzolách), ktoré môžete získať pre ešte luxusnejší zážitok.

Red Dead Redemption 2

Najlepšie parné hry do roku 2020

Jedná sa o špinavú a akčne nabitú hru s pádom Starého Západu. Musíte sa ujať úlohy Arthura Morgana – kliatby uviaznutej medzi jeho násilnými tendenciami a morálnym úsudkom – a pripraviť sa na boj prostredníctvom niekoľkých misií s adrenalínom, bojovať proti silným nepriateľom a dosiahnuť takmer nemožné ciele. Vďaka ostrým obrázkom, pútavému príbehu, pulzujúcim zvukovým doprovodom, zaujímavým vedľajším úlohám a osviežujúcemu online režimu sa táto hra oplatí hrať.

Kúzelník, bosorák 3: Divoký lov

Najlepšie Steam hry pre júl 2020 5

Dynamická hra na hranie rolí CD Project Red Geralt ide do všetkých možných dĺžok, aby našla svoju náhradnú dcéru Ciri. S realistickými bojovými mechanizmami, vzrušujúcimi technikami odlievania prútov a vylepšenými metódami na vytváranie objektov sa tento vstup do základných konceptov franšízy vylepšil a zachoval si pozitívny charakter. Obrovský svet tejto hry je plný zaujímavých máp, impozantných zbraní a nebezpečných nepriateľov, ktorí môžu bojovať. Pútavý príbeh a vzrušujúci soundtrack prispievajú k tomuto zážitku.

Super Mega Baseball 3

Najlepšie Steam hry pre júl 2020 6

Či už ste fanúšikom tohto klasického amerického športu, posledná hra spoločnosti Metalhead Software sa oplatí vyskúšať. Z baseballu sa stáva medzinárodný šport a umožňuje vám zúčastňovať sa zápasov, ktoré sú viac alebo menej totálnymi bitkami na ihrisku. S realistickou mechanikou, postavami a stratégiami hra simuluje skutočné športové zážitky lepšie ako kedykoľvek predtým. Existuje niekoľko herných režimov, ktoré môžete tiež vyskúšať.

Tekken 7

Najlepšie parné hry do roku 2020

V nadväznosti na tradíciu klasickej franšízy Tekken má tento najnovší názov tvrdé bitky klanu Mishima, ktorých cieľom je odstrániť gén diabla z genofondu rodiny. Vieme, že táto hra bude posledným príspevkom s príbehom Mishima a týka sa množstva otázok a problémov, ktoré sa točia okolo toho istého. Okrem toho má hra krištáľovo čistú grafiku a niektoré vážne pôsobivé bojové mechanizmy. Toto je ďalšia hra, ktorú určite stojí za vyskúšanie.

To je teraz. Dúfame, že sa budete dobre baviť najlepšími parnými hrami pre rok 2020. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám môžu pomôcť vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Šťastná hra.

Related Articles

Back to top button