Najlepšie Soundbars

Ak chcete pre svoj domov najlepší všestranný zvukový panel, je ťažké poraziť Sonos Beam. Nahrádza Sonos Playbar v našom zozname, lúč začína už od 399 dolárov, a za túto cenu dostanete peklo zvukovej lišty. Značka Sonos je známa svojou zostavou vzájomne prepojených reproduktorov. Akýkoľvek audiofil vám povie, že ste si zakúpili do ekosystému Sonos, je to vynikajúci spôsob, ako priviesť dom k počúvaniu hudby bez ohľadu na to, v ktorej miestnosti sa nachádzate, a lúč je skvelý spôsob, ako začať. Či už chcete pozerať najnovšie vydania zbierky Criterion Collection s ostrým zvukom alebo sa zameriavate na počúvanie obľúbených albumov, Beam vám bude dobre slúžiť.

Jednou z najlepších častí ekosystému Sonos je jednoduché a intuitívne nastavenie a nosník sa nelíši. S HDMI-ARC zabudovaným do lúča je nastavenie také jednoduché ako zapojenie lúča do napájania a pripojenie lúča k televízoru pomocou kábla HDMI. O nastavenie sa postará aplikácia Sonos vo vašom smartfóne, kde môžete vyladiť a prispôsobiť zážitok z počúvania podľa vašich predstáv. S piatimi ovládačmi nie je Sonos Beam najsilnejším zvukovým panelom na dnešnom trhu, ale dokáže vydávať solídny zvuk. V skutočnosti bol nosník vyladený zvukovými technikmi, ktorí získali ocenenie Oscar, aby sa zaistilo, že vaše filmové noci budú čo najpresnejšie na víziu tvorcov.

Ak sa vám zdá, že lúč nie je pre vás dosť reproduktorom, nebojte sa – Sonos ešte nie je hotový. Aj keď lúč sám beží, $ 399, Sonos tiež ponúka množstvo rôznych balíčkov, ktoré môžete vyzdvihnúť spolu s ním. 3,1 Sada obsahuje zosilňovač Sub Beam a Sonos, bezdrôtový subwoofer 700 dolárov. O $1, 100, ušetríte tým peniaze tým, že si zakúpite tento balík samostatne alebo spolu, ale to znamená, že Sonos Sub môžete kedykoľvek pridať neskôr. Sonos tiež robí 5,1 Zväzok priestorového zvuku s reproduktormi Beam, Sub a dvoma reproduktormi Sonos One SL za $1, 400. Tieto reproduktory Sonos One sa môžu znova pridať jednotlivo alebo neskôr, čo uľahčuje prispôsobenie vášho zväzku, keď máte nejaké peniaze navyše na pridanie do súpravy.

Za 399 dolárov nie je nosník najlacnejším zvukovým panelom, aký si dnes môžete kúpiť. Robí vám však flexibilitu na prispôsobenie nielen audio systému domáceho kina, ale aj zvuku v celom dome. Sonos je vynikajúci zvukový ekosystém a Beam je ľahko najlepším spôsobom, ako sa pomaly uvoľniť. Vďaka individuálne dostupným doplnkovým reproduktorom je Sonos najlepším spôsobom, ako získať špičkovú zvukovú lištu spôsobom, ktorý vyhovuje vášmu vlastnému rozpočtu. , A úprimne povedané, to stačí na to, aby sme si vybrali to najlepšie.

Pros

  • Ekosystém Sonos
  • Skvelý ozvučnica sama o sebe
  • Doplnky sú k dispozícii jednotlivo

Zápory

  • Dostane drahé veľmi rýchlo
  • Sonos nemusí byť pre každého