Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie smartwatch pre iPhone 2020: Apple Watch, Používajte OS, Tizen a ďalšie

Ak chcete najlepšie chytré hodinky pre iPhone, je to mýtus, že Apple Watch je vaša jediná voľba. Ak máte iPhone od značiek ako Fitbit, Samsung, TicWatch a Garmin, existuje veľa možností nosenia na zápästí.

Niektoré z nich budú spúšťať softvér Wear OS spoločnosti Google, Tizen spoločnosti Samsung, OS Fitbit alebo možno aj niečo iné. Pre používateľov iPhone existuje veľa možností.

Najlepšie smartwatches sú tie, ktoré balia do smartfónov, majú dobrú výdrž na batérii, sledovanie fitness a dobrý softvér do atraktívneho dizajnu. Všetky hodinky, ktoré sú uvedené nižšie, sa zmestia do zákona, ale niektoré sú v niektorých oblastiach silnejšie ako iné.

Ktorý z nich je pre vás najlepší, záleží na vašich želaniach a potrebách. Ak chcete všestrannú bezproblémovú funkčnosť Apple Watch ale nemôžu si dovoliť najnovšie Apple Watch 5, je tu Apple Watch 3 za oveľa nižšiu cenu.

  • Naše konečné hodnotenie odevov: pozrite si najlepší zoznam smartwatch

Aké hodinky by ste mali používať so svojím iPhone?

Ak ste skutočne v oblasti sledovania fitnes, potom by ste mali mať radšej špeciálne hodinky so špecializovaným fitness alebo jedno s viacdňovou výdržou batérie.

Mohlo by to dokonca prísť k tomu, že chcete kruhové inteligentné hodinky – niečo nie Apple Watch má. Nezabudnite skontrolovať funkčnosť inteligentných hodiniek, ktoré vyberiete, pretože hodinky navrhnuté pre Android a iOS niekedy neumožňujú fungovanie všetkých funkcií, keď sa používajú s iPhone.

Každé hodinky sme podrobne testovali a všetky odporúčame – ale práve teraz Apple Watch 5 je najlepšia voľba pre všetkých. Naše ďalšie možnosti sme zoskupili do systémov Wear OS a Samsung a množstvo alternatív, ktoré vám pomôžu vybrať, ktoré inteligentné hodinky sú pre vás a váš iPhone najlepšie.

najlepší Apple Watch: aké sú možnosti?

Hľadáte to najlepšie Apple Watch na trhu? Pravdepodobne nebude veľkým prekvapením, keď zistím, že je to najnovšie. Apple Watch 5 je zariadenie, ktoré ponúka najlepší výber funkcií v ňom Applerozsah, ale nie je to lacná možnosť.

V súčasnosti je to najdrahšie Apple Watcha najväčšou aktualizáciou je skutočnosť, že budete mať neustále zobrazovaný displej.

Toto nevyčerpá výdrž batérie tak, ako by ste mohli očakávať, pretože hodinky stlmia obrazovku tak, aby vám neustále dávali upozornenia na zápästí, namiesto toho, aby ste ju museli zvyšovať a prebúdzať, aby ste videli svoje štatistiky.

watchos 6 je k dispozícii na hodinkách, takže si môžete sťahovať aplikácie priamo na zápästie a prichádza s prvkom kompasu.

Ak vlastníte Apple Watch 4, nie je tu veľa dôvodov na inováciu, ale ak vlastníte staršiu verziu Apple Watch alebo hľadáte prvé inteligentné hodinky, môže to byť pre vás dobrá voľba.

Prečítajte si celý text Apple Watch 5 preskúmanie

Zavedenie systému Apple Watch 5 mohol vidieť Apple Watch 4 pokles z hľadiska čistého vzrušenia, ale nie je to lacnejšie ako kedykoľvek predtým a nie je to všetko také nepodobné najnovšiemu zariadeniu.

To bol prvý inteligentný hodinky od spoločnosti, ktoré zvýšili veľkosť displeja na 10,8 palca OLED. To vyzerá skvele na zápästí a prístroj je dodávaný vo verziách 44 mm alebo 40 mm.

Obzvlášť sa nám páčilo, že reproduktor je hlasnejší, plus technológia monitorovania EKG bola v tom čase tiež veľkým vylepšením.

Nebudete mať výhody stále zobrazovaného displeja, ale ak chcete ušetriť trochu peňazí, môžete sa pozrieť na Apple Watch 4 za posledný prírastok do rozsahu.

Prečítajte si celý náš text Apple Watch 4 preskúmanie

  • Určité v rade 4? Pred nákupom vyskúšajte náš konečný produkt Apple Watch sprievodca

Apple Watch 3 bol samozrejme najlepší smartwatch na použitie s iPhone … ale už to nie je najlepšie. Aj keď si teraz môžete kúpiť Apple Watch 4 a 5, je to stále fantastická inteligentná hodinky.

Série 3 má jasný, vysoko kvalitný displej, vstavaný GPS, vodotesnosť, optické monitorovanie srdcového rytmu a dlhšiu dobu výdrže batérie, plus všetky veci, ktoré Apple Watch 2 skvelý, rovnako ako štýlový dizajn, odolnosť proti vode a dostatok fitnes funkcií, ktoré uspokoja väčšinu používateľov.

Je to skvelý všestranný človek, ktorý svojím štýlom a hmotou vyhovuje kancelárii aj telocvični. Existuje dokonca model LTE – aj keď za vyššiu cenu. A samozrejme, že Apple Watch, funguje to perfektne s iPhone.

Prečítajte si celý náš text Apple Watch 3 preskúmanie

Najlepšie smartwatch pre iPhone 2020: Apple Watch, Používajte OS, Tizen a ďalšie 1

Obrázok Kredit: TechRadar

Je tu veľa vecí pre Apple Watch 2, Je odolný voči vode, čo znamená, že je trvanlivejší ako mnoho iných zariadení uvedených v tomto zozname a nebudete sa musieť báť, že ho budete v daždi navlhčiť, keď ste na jogging.

S GPS na palube a watchOS 5 softvér, ktorý na ňom beží, ak vlastníte iPhone, je to skvelá voľba a dotyk dostupnejší ako Apple Watch 3 alebo 4,

Apple sám prestal predávať, takže Watch 2 je teraz ťažké ho nájsť a často, ak to zistíte u maloobchodníka tretej strany, bude približne rovnaká cena alebo niekedy drahšia ako hodinky tesne nad touto cenou.

Prečítajte si celý náš text Apple Watch 2 preskúmanie

  • Vedz, že chceš Apple Watch? Tu je náš návod, ako kúpiť Apple Watch

Najlepšie smartwatch pre iPhone 2020: Apple Watch, Používajte OS, Tizen a ďalšie 2

Používajte hodinky OS a Tizen

S telefónom iPhone tiež pracuje množstvo ďalších zariadení. Uviedli sme ich nižšie vrátane hodiniek, ktoré používajú softvér Wear OS aj Tizen.

Začiatkom tohto roka spoločnosť Google premenovala svoju platformu Android Wear na operačný systém OS a uviedla, že veľké množstvo najnovších zariadení používajúcich tento softvér bude v nadchádzajúcich mesiacoch ukladať nový názov.

Je to všetko úsilie od spoločnosti Google, aby bolo jasné, že tieto hodinky bežia rovnako dobre na iPhone, a vy nemusíte vlastniť zariadenie Android, aby ste jedno z nich mali na zápästí.

K dispozícii je tiež Tizen, ktorý spoločnosť Samsung používa pre svoje inteligentné hodinky a ktoré sa teraz s telefónom iPhone tiež dobre hrajú. Nižšie nájdete výber našich obľúbených hodiniek Wear OS a Tizen.

Najnovšie hodinky Samsung sú naše obľúbené peniaze, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz, ale nie je to naše obľúbené, ktoré odporúčame popri iPhone. Našli sme Galaxy Sledujte, aby ste s telefónom Samsung najlepšie pracovali, ale ak vlastníte iPhone, bude to fungovať naozaj dobre a popri prémiovom vzhľade ponúknete špičkové fitness funkcie.

Obzvlášť sa nám páči dizajn väčších Galaxy Sledujte, ale máte na výber buď stavbu 46 mm alebo 42 mm. Každý z nich bude sedieť na zápästí, ale ponúka tiež veľký, jasný displej.

Vyberte si verziu LTE a budete mať možnosť telefonovať a upozorňovať aj na cestách. Otočný rám okolo vonkajšej strany je jedným z hlavných vrcholov a 46 mm verzia je dodávaná so štyrmi dňami výdrže batérie na jedno nabitie.

Pravdepodobne to nebude najlepšie inteligentné hodinky s telefónom iPhone, ale stále je to fantastická voľba, ak sa vám páči dizajn a vzhľad telefónu. Galaxy Hodinky od spoločnosti Samsung.

Prečítajte si celý text Samsung Galaxy Pozrite si recenziu

Naše obľúbené hodinky Wear OS sú práve teraz fosílne športy, ktoré sú lacnejšie ako veľa hodiniek, o ktorých ste už čítali vyššie.

Je vybavený najnovšou čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 3100, ktorá ponúka dostatok energie na spustenie ľubovoľných aplikácií, ktoré nájdete v systéme Wear OS, a podľa našich skúseností sme zistili, že celé rozhranie je obzvlášť plynulé.

Trvá to asi dva dni od jedného nabitia a dizajn tu cíti prémiu na zápästí, keď zvažujete, koľko to stojí v porovnaní s ostatnými hodinkami Wear OS.

Fosílnemu športu nie je nijaká jedinečnosť, ale je dobré takmer všetko, čo by ste od inteligentných hodiniek očakávali, a bude s ním tiež pracovať.

Prečítajte si celý text Fosílne športové recenzie

Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 je jemný inteligentný hodinky Tizen s vynikajúcou výdržou batérie a solídnym výkonom.

Jeho kruhové zobrazenie vás môže zaujať v porovnaní s Apple WatchJe kvadratický vzhľad a aktívny 2 má šikovný digitálny rám na navigáciu v ponukách. Jeho fitness vlastnosti sú rovnako dobré ako Apple, Ale musíte používať aplikáciu Samsung Health pre iOS namiesto Apple Health.

Je nepremokavá a dokáže sledovať množstvo rôznych tréningov vrátane vonkajších behov pomocou GPS. K dispozícii je dokonca aj možnosť 4G. Nezabúdajte, že aj keď to funguje s telefónom iPhone, nebude to taký plynulý zážitok ako Apple Watch,

Čítať Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 preskúmanie

TicWatch E2 je jedným z cenovo dostupnejších zariadení na tomto zozname a je potrebné poznamenať, že toto nie je to najvyhľadávanejšie zariadenie. To znamená, že je to stále fantastické hodinky Wear OS.

Ponúka solídnu výdrž na batérii, ako aj zabudovanú GPS, presný snímač srdcovej činnosti a sledovanie spánku.

Na hodinkách beží aj najnovší softvér Wear OS, ale nebudete môcť získať bezkontaktné platby, pretože na týchto hodinkách nie je NFC.

Prečítajte si celý text Recenzia TicWatch E2

Naše obľúbené hodinky Wear OS sú TicWatch Pro, ktoré môžete s telefónom iPhone ľahko používať. TicWatch je zatiaľ málo známa značka, ale tieto hodinky sú dodávané s dvoma rôznymi displejmi, ktoré jej pomáhajú vyniknúť od zvyšku davu.

V hornej časti je priehľadný LCD displej s plnofarebným OLED panelom. To znamená, že s telefónom TicWatch Pro môžete získať plnohodnotný zážitok zo sledovania systému Wear OS, ale keď vybitá batéria vydrží, môžete prostredníctvom sekundárneho displeja získať niektoré podrobnosti, ako napríklad srdcový rytmus, dátum a čas.

Je to skvelá vlastnosť – ale je tu veľa ďalších vecí, ktoré sa tu budú milovať, vrátane GPS, NFC pre Google Pay a čipovej sady Snapdragon Wear 2100, ktorú sme videli v takmer všetkých hodinkách Wear OS v tomto zozname.

Najlepšia časť je nižšia cena ako množstvo iných špičkových inteligentných hodiniek, vďaka čomu je tento produkt jedným z najlepších rozhodnutí Wear OS používať spolu s telefónom iPhone.

Prečítajte si celý text Recenzia TicWatch Pro

Iné alternatívy

Existuje niekoľko zariadení, ktoré môžete so svojím iPhone používať, vrátane niektorých so systémom Fitbit OS a iných, ktoré nemusíte priamo označovať ako inteligentné hodinky. Prečítajte si o nich všetky nižšie:

Tretí pokus o smartwatch od spoločnosti Fitbit spôsobil, že značka vytvorila jedno z najlepších zariadení za posledné roky. Fitbit Versa 2 je štíhlejší a menší na zápästí ako Apple Watch a ponúka veľa skvelých fitness funkcií vrátane sledovania plávania a koučovania HIIT.

Versa 2 je tiež lacnejšia ako iné hodinky spoločnosti Fitbit nazvané Ionic (ktoré nájdete v tomto zozname), čo z nej robí atraktívnu voľbu pre vašu peňaženku, ako aj pre zápästie.

Fitbit OS nie je tak plnohodnotný ako operačný systém Wear alebo Apple Watch zariadení uvedených v tomto zozname, pretože stále máte k dispozícii obmedzený počet aplikácií, ale ak chcete mať hodinky ako módny kúsok a zamerať sa na fitness prvky, ktoré si Versa užijete 2,

Umožní vám počúvať hudbu na cestách a navyše máte Fitbit Pay, takže ak to vaša banka podporuje, môžete vykonávať bezkontaktné platby. Naša hlavná skúsenosť s Versa 2 je nedostatok GPS, ale ak plánujete cvičiť s telefónom vo vrecku alebo pripútaným k ramenu, nebude to problém.

Prečítajte si celý text Fitbit Versa 2 preskúmanie

Fitbitova odpoveď na Apple WatchOhrozenie fitnes hromadí všetky svoje najlepšie funkcie na sledovanie fitness do vysoko funkčného inteligentného hodiniek.

K dispozícii je GPS, nepretržité sledovanie srdcového rytmu, vynikajúca výdrž batérie na viac dní a schopnosť sledovať viac aktivít.

Ako už bolo povedané, Fitbit Ionic beží mimo zakázaný Fitbit OS, takže neponúka plnú funkčnosť inteligentných hodiniek WatchOS alebo Wear OS.

Momentálne je k dispozícii tiež nedostatok aplikácií. Môžete si stiahnuť okolo 300 skladieb a pripojiť slúchadlá Bluetooth pre cvičenie bez telefónu. Dizajn je tiež trochu kontroverzný a veľmi vyzerá ako smartfón prvej generácie.

Prečítajte si celý text Fitbitová iónová recenzia

Ak hľadáte skôr výkonného spoločníka na fitness ako nositeľného rozšírenia svojho smartfónu, neprídu oveľa lepšie ako Garmin Forerunner 735XT.

Multisportové GPS hodinky navrhnuté s ohľadom na triatlonistov sú vybavené optickým snímačom srdcovej frekvencie a zosilňujú hlboký prehľad o vašich výkonoch.

Bežci napríklad získajú metriky, ako sú čas kontaktu so zemou, rovnováha, dĺžka kroku, vertikálny pomer a oveľa viac. K dispozícii je tiež maximálny odhadca VO2, prediktor závodu a poradca pri obnove.

Prečítajte si celý text Recenzia Garmin Forerunner 735XT

Withings Steel HR

Image Credit: Withings

Tieto hybridné hodinky sa predtým nazývali Nokia Steel HR, ale teraz sú rebrandsované ako Withings Steel HR.

Je vybavený vstavaným digitálnym displejom, ktorý ukáže vašu srdcovú frekvenciu v reálnom čase, ako aj postupný postup a obmedzené upozornenia smartfónov. Má elegantný analógový číselník ukazujúci proces smerom k dennému cieľu pohybu a môže automaticky sledovať aktivity ako beh a plávanie.

Neexistuje žiadny GPS, takže môžete očakávať veľmi presné sledovanie vzdialenosti, ale Steel HR je stále fantastické, štýlové hodinky so skvelou výdržou batérie, ktorú môžete nosiť nepretržite.

Prečítajte si celý text Withings Steel HR recenzia

  • Predstavujeme najlepšie hybridné inteligentné hodinky

Najlepšie smartwatch pre iPhone 2020: Apple Watch, Používajte OS, Tizen a ďalšie 2

Hľadáte inteligentné bežecké hodinky?

Mali by ste si tiež vyskúšať našu širokú škálu zariadení, ktoré vám pomôžu s prevádzkou – v našom inteligentne pomenovanom najlepšie bežecké hodinky zaokrúhlite nahor – pretože mnoho z nich ponúka neuveriteľne dlhú výdrž batérie a inteligentné upozornenia od zápästia.

Napríklad, Garmin Forerunner 935 vydrží takmer 10 dní na jedno nabitie pri bežiacom dni, umožní vám prijímať alebo odmietať hovory a ovládať vašu hudbu – a navyše je to jeden z najtalentovanejších sprievodných spoločníkov, aký sme kedy videli.

Takže, ak uvažujete o tom, že ste fiteri, pozrite sa na rastúci svet prevádzkovania zariadení, aby vám pomohol.

  • Najlepšie fitnes tracker: 10 najlepších kapiel na svete

Table of Contents