Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, ru┼íenie …

Sprievodca n├íkupom najlep┼í├şch sl├║chadiel Sony: Vitajte v preh─żade Hi-Fi najlep┼í├şch sl├║chadiel Sony, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą v roku 2020.

H─żad├íte nov├Ż p├ír sl├║chadiel? Sony bude pravdepodobne na va┼íom zozname, preto┼że spolo─Źnos┼ą je teraz vo vynikaj├║cej kond├şcii. Japonsk├Ż gigant m├í vo svojom arzen├íli niektor├ę z najlep┼í├şch sl├║chadiel na plan├ęte. Ak teda h─żad├íte sl├║chadl├í do u┼í├ş, bezdr├┤tov├ę telef├│ny alebo zariadenia na potla─Źenie ┼íumu, pre ka┼żd├ęho v aktu├ílnom dosahu by mala existova┼ą dvojica sl├║chadiel Sony.

─îo by ste mali h─żada┼ą pred n├íkupom sl├║chadiel od spolo─Źnosti Sony? Najprv si mus├şte zvoli┼ą ┼ít├Żl (do ucha / nad uchom) a potom prem├Ż┼í─ża┼ą o tom, ak├ę funkcie chcete. Chcete, aby prenosn├Ż p├ír chodil do pr├íce alebo do telocvi─Źne, alebo ho budete pou┼ż├şva┼ą hlavne doma? Ak chcete zru┼íi┼ą Bluetooth a ┼íum, skontrolujte v├Żdr┼ż bat├ęrie.

Niektor├ę z najlep┼í├şch sl├║chadiel od spolo─Źnosti Sony maj├║ dotykov├ę ovl├ídacie prvky pre funkcie ako prehr├ívanie / pauza, presko─Źenie skladieb at─Ć. Sofistikovan├ę modely je potrebn├ę pripoji┼ą k ┼ípecializovan├ęmu zosil┼łova─Źu pre sl├║chadl├í, aby ste si naplno vypo─Źuli ─Źo najviac. To s├║ v┼íetko veci, na ktor├ę treba pam├Ąta┼ą.

V nasleduj├║com texte n├íjdete zhrnutie najlep┼í├şch sl├║chadiel Sony do roku 2020, v┼íetk├Żch testovan├Żch modelov, ktor├ę je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą.

Najlep┼íie sl├║chadl├í do roku 2020: v┼íetky ┼ít├Żly, v┼íetky rozpo─Źty

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

1, Sony WH-1000XM3

Bezkonkuren─Źn├Ż ter├ęn: najlep┼íie sl├║chadl├í Sony, ktor├ę si teraz m├┤┼żete k├║pi┼ą.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ├üno ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: 30 hod├şn Zru┼íenie hluku: ├üno Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ┼żiadny 3 konektor.5 mm: ├üno hmotnos┼ą: 254g

D├┤vody na k├║pu

Prirodzená a úplná kvalita zvuku

Najlep┼íie je potla─Źenie hluku.

Ve─żmi pohodln├ę

D├┤vody, ktor├Żm sa treba vyhn├║┼ą

Vystavuje slabšie nahrávky

Zlo┼żit├ę dotykov├ę ovl├ída─Źe

Niektor├ę z najpohodlnej┼í├şch sl├║chadiel s potla─Źen├şm hluku, ktor├ę sme testovali, maj├║ tieto sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Sony dotykov├Ż panel na pravej n├íhlavnej s├║prave pre ovl├ídanie. Dr┼żte na ┼łom ruku a upokoj├ş zvuk, tak┼że budete po─Źu┼ą vonkaj┼í├ş svet. M├┤┼żete tie┼ż hovori┼ą, aby ste ovl├ídali jedn├ęho z va┼íich hlasov├Żch asistentov, bu─Ć Siriho alebo Google Assistant,

V├Żdr┼ż bat├ęrie je pribli┼żne 30 hod├şn, zatia─ż ─Źo Sonys m├┤┼że prejs┼ą z pr├ízdneho na pln├ę za tri hodiny. Dokonca aj p├Ą┼ąmin├║tov├ę nab├şjanie by malo sta─Źi┼ą na p├Ą┼ą hod├şn pou┼ż├şvania.

Zn├ş┼żenie hluku t├Żchto ocenen├Żch sl├║chadiel je vynikaj├║ce a zvuk? Sl├ívne otvoren├Ż a priestrann├Ż, tak┼że ka┼żd├Ż n├ístroj m├í priestor na d├Żchanie. Za peniaze s├║ to prakticky bezchybn├ę sl├║chadl├í ru┼íiace hluk. Beats, Bose a Sennheiser pon├║kaj├║ s├║pera, ale nikto ich nem├┤┼że zladi┼ą kv├┤li kvalite zvuku.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Sony WH-1000XM3

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

2, Sony WF-1000XM3

Najlep┼íie sl├║chadl├í do u┼í├ş Sony na trhu dnes.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ├üno ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: 24 hod├şn | Zru┼íenie hluku: ├üno Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ┼żiadny 3 konektor.5 mm: ┼żiadny hmotnos┼ą: 80,5g

D├┤vody na k├║pu

Skvel├ę na─Źasovanie a hudobnos┼ą.

P├┤sobiv├í v├Żdr┼ż bat├ęrie

Pohodln├ę nosenie

D├┤vody, ktor├Żm sa treba vyhn├║┼ą

Nepodporuje aptX HD

Slúchadlá nemajú ovládanie hlasitosti

Ak skuto─Źne chcete v├Żkon modelu WH-1000XM3 (uveden├Ż vy┼í┼íie), ale v balen├ş do u┼í├ş, pozrite sa na model WF-1000XM3. S├║ vynikaj├║cou kombin├íciou funkci├ş a v├Żkonu.

Akt├şvne potla─Źenie hluku je jedine─Źn├ę a funguje skvele a pomocou puzdra na pren├í┼íanie z├şskate a┼ż 32 hod├şn v├Żdr┼że bat├ęrie. Sonys sed├ş pohodlne v u┼íiach a m├┤┼że dokonca prehr├íva┼ą hudbu stla─Źen├şm dotykov├Żch ovl├ídac├şch prvkov. Nie s├║ v┼íak nepremokav├ę, preto ich neodpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą na beh vonku alebo v telocvi─Źni.

Tieto sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Sony, podobne ako ich u┼ín├ş bratia, pon├║kaj├║ dynamick├Ż, podrobn├Ż a hudobn├Ż zvuk. Nielen┼że s├║ to najlep┼íie sl├║chadl├í Sony do u┼í├ş na trhu, ale patria medzi tie najlep┼íie, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Sony WF-1000XM3

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

3, Sony MDR-EX650AP

Od zvuku po tuning, EX650 je v┼íetko, ─Źo by dva rozpo─Źty mali by┼ą.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ┼żiadny ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: N / A Zru┼íenie hluku: ┼żiadny Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ├üno 3 konektor.5 mm: ├üno hmotnos┼ą: 9g

D├┤vody na k├║pu

Pohodln├ę a bezpe─Źn├ę uchytenie

Pevn├í, ┼ąa┼żk├í a energick├í dod├ívka

Expanz├şvna zvukov├í sc├ęna

Tieto leskl├ę, cenovo dostupn├ę u┼íi s├║ vyroben├ę z materi├ílu pozoun a s├║ ve─żmi pohodln├ę a pon├║kaj├║ vynikaj├║ci v├Żkon za ve─żmi m├ílo pe┼łaz├ş. Otvoren├í a rozsiahla zvukov├í sc├ęna ustupuje ├║┼żasne pohlcuj├║cemu v├Żkonu so siln├Żmi basmi, ktor├ę z├ívisia od vyv├í┼żenia t├│nov.

Na┼í┼ąastie prech├ídzaj├║ takmer v┼íetko, bez n├ímahy vyva┼żuj├║ detaily, dynamiku a rytmus. Pohodlne zapadaj├║ a pon├║kaj├║ dobr├║ izol├íciu od vonkaj┼íieho sveta. Dia─żkov├ę ovl├ídanie m├í jedno tla─Źidlo, tak┼że neexistuje ovl├ídanie hlasitosti, ale to znamen├í, ┼że tieto tla─Źidl├í bud├║ dobre fungova┼ą so zariadeniami Android a iOS.

Chcete jednoduch├║, ale jasn├║ a priate─żsk├║ aktualiz├íciu svojej pe┼ła┼żenky? Neh─żadaj ─Ćalej.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Sony MDR-EX650AP

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

4, Sony Playstation 4 Slúchadlá s platinou

Jedna z najlep┼í├şch hern├Żch n├íhlavn├Żch s├║prav, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą, najm├Ą ak hr├íte na PS4.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ├üno ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: 11 hod├şn Zru┼íenie hluku: ┼żiadny Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ┼żiadny 3 konektor.5 mm: ├üno hmotnos┼ą: 318g

D├┤vody na k├║pu

Presn├Ż a vyv├í┼żen├Ż zvuk.

Pohodln├ę nosenie

Ide├ílne pre u┼ż├şvate─żov PS4

3D zvuk v niektor├Żch hr├ích

D├┤vody, ktor├Żm sa treba vyhn├║┼ą

Virtu├ílny priestorov├Ż zvuk nie je skvel├Ż

Mikrof├│n zachyt├íva ┼íum na pozad├ş.

Hus─żov├ę gomb├şky

Napriek tomu, ┼że s├║ ur─Źen├ę pre hr├í─Źov, ktor├ş d├ívaj├║ prednos┼ą PS4, tieto headsety st├íle funguj├║ s po─Ź├şta─Źmi PC, Xbox a Switch, Vyzeraj├║ tak dobre, ┼że by sme ich mali v├í┼żne zv├í┼żi┼ą bez oh─żadu na konzolu.

Niektor├ę z hlavn├Żch funkci├ş nie s├║ tak├ę p├┤sobiv├ę: virtu├ílny priestorov├Ż zvuk je jednozna─Źne priemern├Ż a 3D zvuk je k dispoz├şcii iba v niektor├Żch hr├ích, ale kvalita zvuku pon├║ka viac, ako len vynahrad├ş. Znej├║ vzru┼íuj├║co, s p├┤sobivou ─Źistotou, mno┼żstvom detailov a dobre definovan├Żmi basmi. ┼Ąa┼żko n├íjdete hern├ę sl├║chadl├í s lep┼í├şm zvukom.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Sony PlayStation Platinum

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

5, Sony MDR-Z1R

Tieto správne slúchadlá so správnym zdrojom znejú pozoruhodne.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ┼żiadny ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: N / A Zru┼íenie hluku: ┼żiadny Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ┼żiadny 3 konektor.5 mm: ├üno hmotnos┼ą: 385g

D├┤vody na k├║pu

Vynikaj├║ce rozl├ş┼íenie detailov

V├Żkonn├Ż bas

Vynikajúca konštrukcia a povrchová úprava

D├┤vody, ktor├Żm sa treba vyhn├║┼ą

Elektronika po┼żadovanej kvality

Za ┬ú 1.700, tieto sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Sony nebud├║ pre ka┼żd├ęho. Ale pokia─ż ide o ich zvuk, vyd├ívaj├║ sa v r├Ż─Źov├Żch farb├ích. Basy maj├║ seizmick├ę rozmery, aj ke─Ć nikdy neovl├ídaj├║ zvuk; Namiesto toho vykazuje krehk├║ kombin├íciu sily, autority a obratnosti, s ktorou sa m├┤┼że vyrovna┼ą len m├ílo s├║perov.

K dispoz├şcii je tie┼ż p├┤sobiv├í stupnica a odtie┼ł je ve─żmi dobre vyv├í┼żen├Ż. Vyzeraj├║ prekvapivo otvoren├ę a priestrann├ę pre p├ír uzavret├Żch sl├║chadiel. Ak dok├í┼żete tieto Sonys nak┼Ľmi┼ą hudbou z vhodn├Żch elektronick├Żch zariaden├ş, budete za to odmenen├ş.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Sony MDR-Z1R

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

6, Sony WH-CH700N

Bal├şk bezdr├┤tov├ęho ru┼íenia ┼íumu za menej ako 100 GBP.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ├üno ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: 35 hod├şn Zru┼íenie hluku: ├üno Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ┼żiadny 3 konektor.5 mm: ├üno hmotnos┼ą: 240g

D├┤vody na k├║pu

Podrobn├ę hudobn├ę vyst├║penie

V├Żkonn├Ż a ┼ąa┼żk├Ż bas

P├┤sobiv├í v├Żdr┼ż bat├ęrie

D├┤vody, ktor├Żm sa treba vyhn├║┼ą

Odstr├ínenie hrub├ęho hluku

V─Ćaka zabudovan├ęmu potla─Źeniu hluku a bezdr├┤tov├Żm funkci├ím pon├║kaj├║ tieto sl├║chadl├í od spolo─Źnosti Sony ve─ża funkci├ş za menej ako 100 GBP. M├í tie┼ż v├Żdr┼ż bat├ęrie 35 hod├şn, s nab├şjan├şm 10 min├║t, ktor├ę ich udr┼żuje v prev├ídzke pribli┼żne jednu hodinu. hodina. D├┤raz je kladen├Ż na basy, ale nie dos┼ą na zvl├ídnutie zvuku, zatia─ż ─Źo ─Źas a organiz├ícia robia pr├şjemn├ę po─Ź├║vanie. Ak chcete ve─ża zvon─Źekov a p├ş┼í┼ąaliek bez toho, aby ste ve─ża utr├ícali, nem├┤┼żete pokazi┼ą.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Sony WH-CH700N

Najlep┼íie sl├║chadl├í Sony 2020: ├║sporn├ę, pr├ęmiov├ę, Bluetooth, potla─Źenie ┼íumu

7, Sony WI-1000X

V─Ćaka slu┼ín├ęmu potla─Źeniu zvuku a hluku s├║ tieto sl├║chadl├í inteligentnou vo─żbou.

TECHNICKÉ ÚDAJE

typ: V uchu | Bezdr├┤tov├Ż: ├üno ┼Żivotnos┼ą bat├ęrie: 10 hod├şn Zru┼íenie hluku: ├üno Online mikrof├│n / dia─żkov├ę ovl├ídanie: ┼żiadny 3 konektor.5 mm: ├üno hmotnos┼ą: 71g

D├┤vody na k├║pu

Robustn├Ż bas

Insightful Midrange

Dobre vyv├í┼żen├ę

Sl├║chadl├í s remienkom na krk nie s├║ pre ka┼żd├ęho, ale s├║ to jedny z najlep┼í├şch. S├║ bezdr├┤tov├ę a p├ísmo im pom├íha udr┼ża┼ą ich na svojom mieste, ke─Ć s├║ mimo v├í┼ího ucha; To znamen├í, ┼że je menej pravdepodobn├ę, ┼że by ste ich stratili. V prehliadke s├║ r├┤zne stupne potla─Źenia hluku a p├┤sobiv├í dynamika, detaily a presnos┼ą. Skvel├Ż krok vpred pre t├Żch, ktor├ş chc├║ prenosnos┼ą v uchu s dlhou v├Żdr┼żou bat├ęrie. Mali by ste ma┼ą 10 hod├şn pou┼ż├şvania s povolen├Żm potla─Źen├şm hluku a 17 hod├şn s deaktivovan├Żm.

Pre─Ź├ştajte si cel├║ recenziu: Sony WI-1000X