Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie slúchadlá s potlačením šumu sú BARGAIN vo Veľkej Británii obchod s čiernym piatkom

Slúchadlá Sony WH-1000XM3 s potlačením hluku sú lacnejšie o viac ako 100 libier Amazon, ako súčasť ponuky čierneho piatka online predajcu.

Amazon znížila náklady z odporúčanej maloobchodnej ceny od 330 GBP do 229 GBP, čo je najnižšia cena, ktorá kedy bola na trhu pre tieto slúchadlá. To je skvelá cena za hviezdnu sadu bezdrôtových plechoviek, ktorá kombinuje štýlový dizajn a výkonný zvuk.

V našej päťhviezdičkovej recenzii sme nazvali Sony WH-1000XM3 „najlepšie bezdrôtové slúchadlá ANC“ a pochválili sme ich dynamickú kvalitu zvuku Bose konkurenčné schopnosti potlačenia šumu.

Kúp teraz od Amazon


„Vďaka modelu WH-1000XM3 sa spoločnosť Sony dostala priamo na vrchol hromady s párom prémiových bezdrôtových slúchadiel, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku, špičkové potlačenie hluku a solídnu sadu funkcií, všetko umiestnené v dômyselne navrhnutom balení,“ napísal náš recenzent Roland Moore-Colyer.

„Aj keď majú slúchadlá silnú sadu funkcií, od rýchleho nabíjania po podporu telefónu Google Assistant, ich súčasťou je vylepšené potlačenie hluku. […] Všetko od hluku z dopravy, náboje otvorenej kancelárie a dokonca aj hukot londýnskeho metra sa redukuje na šum v pozadí a niekedy sa úplne odstráni. “

Ponuku si nájdete sami kliknutím na odkaz na Amazon, Ak nakupujete v okolí, môžete vyskúšať aj náš zoznam najlepších ponúk pre slúchadlá. Ak chcete získať ďalšie ponuky v piatok, nezabudnite sa vydať na náš vyhradený uzol pre výhodnú bonanzu, kde zhromažďujeme ponuky o všetkom, od herných konzol a smartphones do televízorov a reproduktorov Bluetooth.

Kúp teraz od Amazon