Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie skratky programu Google Meet, ktoré by ste mali vedieť

Klávesové skratky Meet Google môžu byť niekedy ťažko zapamätateľné. Nebolo by skvelé, keby ste mali list so všetkými rôznymi príkazmi, aby ste sa vyhli zámene? Nerobte si starosti, dostali sme vás zakryté.

Prečítajte si všetky skratky, o ktorých by mala Meet Meet vedieť, ako aj niektoré užitočné skratky pre Gmail a Google Chat.

Celý zoznam odkazov na stretnutie so službou Google Meet

Tento úplný zoznam odkazov na stretnutie Google Meet bol stiahnutý z oficiálnej webovej stránky podpory. Klávesové skratky sú takmer rovnaké Windows a Mac, s výnimkou klávesu Ctrl, ktorá je príkazovým klávesom (⌘) v systéme Mac. Tu sú príkazy a ich popisy:

    Ctrl a /: Otvorte okno pomocníka pre skratky na produktívnej schôdzke. Ctrl a e: Zapína alebo vypína fotoaparát v závislosti od jeho aktuálneho stavu. Ovládanie: Vypnutie alebo zapnutie mikrofónu podľa jeho aktuálneho stavu. Ctrl, alt ap: Zobrazenie alebo skrytie ľudí na schôdzke. Ctrl, alt a c: Zobrazenie alebo skrytie rozhovoru na schôdzke. Ctrl, alt a jeden, za ktorými nasleduje s – oznamujú aktívnych rečníkov. Ctrl, alt a, nasledované i – poskytuje informácie o súčasných izbách

Poznámka :: V tejto súvislosti „a“ vyžadujú, aby ste súčasne stlačili niekoľko klávesov, nie jednu po druhej. „Nasleduje“ znamená, že musíte stlačiť kláves rýchlo po sebe po prvej kombinácii klávesov. Zanedbanie postavy; majú len oddeliť skratky od popisu.

skratky

Skratky v službe Rozhovor Google, o ktorých by ste mali vedieť

Každá časť balíka G Suite má svoje skratky, vrátane služby Google Chat, predtým známej ako Hangouts Chat.

Klávesy so šípkami nahor a nadol vám umožňujú skočiť na staršie alebo novšie rozhovory. Konverzáciu môžete vybrať pomocou klávesu Enter alebo šípky doprava. Ďalšou užitočnou skratkou je klávesová skratka pre odpoveď (kláves r), ktorú môžete použiť po výbere správy alebo konverzácie.

Šípku nahor môžete tiež použiť na úpravu správy po jej výbere. Ľavé tlačidlo so šípkou vás presunie na bočný panel, kde môžete vyhľadávať rôzne konverzácie alebo miestnosti na rozhovor. Ak chcete nájsť osobu, miestnosť alebo liek, musíte súčasne podržať kláves Ctrl (príkaz na počítači Mac) a K. Otvorí vyhľadávacie pole, takže môžete zadať hľadaný výraz a stlačiť Enter, aby ste našli, čo hľadáte.

Ďalšou skratkou v rozhovore Google je Alt a / combo, ktoré môžete použiť na vyhľadávanie súborov a konverzácií. Toto sú len niektoré zo základných skratiek pre rozhovor Google. Ak chcete zobraziť všetky odkazy, stlačte otáznik (?) Kdekoľvek v aplikácii.

Klávesové skratky, ktoré poznáte v Gmaile

Gmail má veľa odkazov. Preto budeme zoznam udržiavať krátky. Hlavným účelom Gmailu je písanie e-mailov, takže začnime. Ak chcete napísať nový e-mail, stlačte kláves c na klávesnici alebo d na novej karte prehľadávača.

Prepínač kombinácie prenosu je Control (Command) a Enter. Vkladanie odkazov je tiež jednoduché, podržte stlačené klávesy ctrl (alebo príkaz) a k. E-maily môžete označiť ako prečítané alebo neprečítané pomocou shift a I alebo shift a u.

Klávesové skratky pre formátovanie textu sa ľahko zapamätajú. Tučné písmo je Ctrl a B, kurzíva je Ctrl a I, zatiaľ čo podčiarknutie je Ctrl a U. Klávesové skratky pre odpovedanie, archiváciu a preposielanie sú tiež intuitívne. Sú to r, e, resp. F. Archív nie je v kľúči, pretože ide o skratku, ktorá slúži na zodpovedanie všetkých.

Boli to len niektoré skratky. Ak chcete zobraziť celý zoznam, klepnite na Shift a otáznik kdekoľvek v Gmaile.

Klávesové skratky Google Meet

Poznajte svoje skratky

Skratky si pamätá svalová pamäť, ktorá sa aktivuje po dlhšom používaní. Svalová pamäť je podvedomá. Najprv si to ani nevšimnete. Ak chcete začať, prečítajte si tipy v našom článku alebo napíšte niektoré z najužitočnejších skratiek.

Boli ľahko zapamätateľné skratky Meet Google? ČO je vaše najobľúbenejšie? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.