Najlepšie skautské vozidlo v SnowRunner

Najlepšie skautské vozidlo v SnowRunner 1

Ak máte radi jazdenie na rôznych typoch vozidiel, určite sa vám bude páčiť hra SnowRunner. Táto hra vám umožňuje riadiť niektoré veľmi silné vozidlá v extrémnych podmienkach prostredia. S cieľom pomôcť hráčom nájsť najlepšie vozidlá, ktoré sa pohybujú v blate a snehu, je dôležité vedieť o týchto vozidlách, ktoré dokážu ľahko zvládnuť akýkoľvek terén.

SnowRunner pozostáva z niekoľkých veľmi náročných misií, ktoré môžu byť dokončené v samostatnom režime alebo v režime pre viacerých hráčov až s tromi hráčmi. Teraz, bez toho, aby ste mali viac času, prejdime k nášmu sprievodcovi.

Najlepšie skautské vozidlo v SnowRunner

International Loadstar 1700

Najlepšie skautské vozidlo v SnowRunner

Prvým na našom zozname je veľmi populárny medzinárodný model Loadstar 1700. Toto vozidlo vyzerá a je veľmi výkonné. Má palivovú nádrž 130 l. S ťažkosťami prechádza testom na plátne, ale zodpovedá skúške pevnosti. Populárny produkt International Loadstar 1700 má s ním spojené nasledujúce metriky:

Výkon na váhe: S + Trvanlivosť: Spotreba paliva A: B +

TUZ 420 „Tatarin“

Najlepšie skautské vozidlo v SnowRunner

Druhým v našom zozname je TUZ 420 „Tatarin“. Toto vozidlo je tanker a cíti sa veľmi výkonné. Má palivovú nádrž s objemom 300 litrov. Úspešne prechádza testom bahna, ale počas testu sily bojuje. TUZ 420 „Tatarin“ má s ňou spojené nasledujúce hodnoty merania:

Výkon do hmotnosti: A + Trvanlivosť: A + Spotreba paliva: C-

87 Yar

Najlepšie skautské vozidlo v SnowRunner

Výkon do hmotnosti: trvanlivosť A: B + Spotreba paliva: A +

To je všetko! V SnowRunnere sú najlepšie vozidlá Scout. Dúfame, že vám to pomôže. Ak sa vám tento sprievodca páčil, nezabudnite sa pozrieť na nášho druhého Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sprievodcovia sociálnymi médiami, sprievodcovia iPhone a návody pre Android, kde nájdete viac. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, komentujte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel pozerať úžasné videá z hier a iných vrcholov a trikov. Vďaka.