Najlepšie Samsung Galaxy S20 Alternatívy

Nové od spoločnosti Samsung Galaxy Telefón S20 je dodávaný v troch rôznych veľkostiach a všetky majú čo ponúknuť. Všetky telefóny sú oveľa väčšie ako predchádzajúce roky a tiež sú drahšie, preto niektorí z vás možno hľadajú to najlepšie Galaxy Alternatívy S20.

Máte veľa možností ako lacnejšie Galaxy Note 10, Galaxy S10e, spolu s niekoľkými ďalšími značkami v rôznych cenových bodoch a veľkostiach obrazovky.

Pomôžeme vám nájsť telefón s podobným zážitkom alebo peknou obrazovkou, schopné fotoaparáty, bez obrovskej obrazovky alebo drahej drahej ceny. Či už nedokážete zvládnuť vysokú cenu, chcete rýchlejšie aktualizácie, alebo len chcete niečo trochu iné, čo sme vám pokryli.

najlepší Galaxy Alternatívy S20 (doteraz)

  • OnePlus 7T
  • Galaxy S10e
  • Google Pixel 4 XL
  • iPhone 11 Pro Max
  • LG V50 ThinQ 5G
  • & viac čoskoro

Galaxy S20 je prvý hlavný vlajkový telefón, ktorý bol oznámený a uvedený na trh v roku 2020. Zatiaľ čo zatiaľ nemáte žiadne dobré možnosti, pokiaľ nezískate telefón od roku 2019, v ďalšom 2-3 mesiacov budete mať veľa skvelých možností. Z OnePlus 8 Pre cenovo dostupný Pixel 4a. Dnes sú to však vaše najlepšie stávky.

1, OnePlus 7T – 599 USD

tieto OnePlus 7 Pro alebo novší OnePlus 7T boli dva z najlepších telefónov roku 2019. Je veľký, rýchly a podobný najnovším telefónom Samsung za oveľa dostupnejšiu cenu. OnePlus 7 Pro je o niečo väčší ako Galaxy Note 10 a vlasy menšie ako Galaxy Note 10 Plus, prichádza s a 60,67-palcová obrazovka, ale na displeji nie sú žiadne výrezy ani zárezy spolu s veľmi malými rámami, ako vidíte nižšie.

Kamery nemusia byť také dobré a novšie OnePlus 7T majú iba ha 655-palcová obrazovka, ale obe sú 90 Hz a vyzerajú úžasne. Ešte lepšie je, že obrazovka vo vnútri je skutočne vyrobená spoločnosťou Samsung. Máte takmer špičkové technické parametre, 128 alebo 256 GB úložného priestoru, 8 GB RAM a trojité zadné kamery, všetko o 50% (alebo viac) lacnejšie ako Galaxy S20.

V skutočnosti teraz, keď sú nové telefóny Samsung vypredané, OnePlus znížil všetky svoje ceny a pôsobivý OnePlus 7T je teraz iba 499 dolárov. To je sakra obchod a veľa telefónu za cenu. Galaxy S20 + nie je o 700 dolárov lepšia ako 7T. V žiadnom prípade. Jedinou skutočnou nevýhodou je menšia obrazovka, žiadna vodotesnosť a bezdrôtové nabíjanie. Žiadny z nich nie sú obchodníkmi so zbraňami, však?

Ako vidíte, na obrazovke nie je žiadny výrez ani kruh, napríklad Samsung. Namiesto toho sa predná kamera zdvihne zhora. Je to mechanická vyskakovacia kamera, čo je celkom rád, ak sa ma pýtate. OnePlus 7 Pro je k dispozícii priamo od OnePlus a spolupracuje s takmer všetkými operátormi, alebo si ho môžete kúpiť od T-Mobile. Začína sa na 669 dolárov, ale môžete získať viac pamäte RAM za niekoľko ďalších dolárov alebo bláznivý rýchly a výkonný 12 GB pamäte RAM a 256 GB úložného priestoru iba za 749 dolárov. Majú dokonca k dispozícii 5G verziu nového 7T Pro v T-Mobile.

2, Samsung Galaxy S10e – 599 USD

Možno najlepšia alternatíva, až na prípadné Galaxy S10 + alebo a Note 10, je menšia od spoločnosti Samsung Galaxy S10e. Tento telefón je teraz len 599 dolárov, keď prichádza S20, ale obsahuje veľké množstvo rovnakých vecí vo vnútri s obrovskou zľavou. Galaxy S10e prichádza s a 5,8- tiež plochú obrazovku, ak ste nechceli masívny telefón, ako je telefón 6,2palcový Galaxy S20.

Najlepšie Samsung Galaxy S20 Alternatívy 1

Stále máte tú prémiovú skúsenosť spoločnosti Samsung s výkonnými duálnymi fotoaparátmi na zadnej strane v porovnaní s štvorpásmovými fotoaparátmi na modeli S20. Všetko ostatné sa zhoduje s Note 10 o špecifikáciách, softvéri, vodeodolnosti atď., Takže je to stále vynikajúca alternatíva, ktorá je cenovo dostupná, výkonná a má konektor pre slúchadlá.

S10e môžete získať kdekoľvek, kde sa predáva bežný tovar Galaxy S10. Akýkoľvek dopravca, Best Buy, Walmart, Samsung.com a ďalšie.

3, Google Pixel 4 XL – 899 dolárov

Tento zoznam obsahoval v minulosti skvelé telefóny od spoločnosti Huawei, ale so všetkými vládnymi drámami sme sa ich rozhodli zložiť. Takže ďalším skvelým telefónom s vynikajúcou kamerou, ktorý stojí za zváženie, je Pixel spoločnosti Google 4 XL. Športovanie veľké 6,3-inch 90 Hz vyrábané spoločnosťou Samsung AMOLED je o niečo väčšie ako S20, ale nie masívne ako S20 Plus.

Získate špičkové technické parametre, dvojité zadné kamery a ďalšie. Najskôr získate aktualizácie, už si môžete užiť systém Android 11 a vyskúšať si fantastické nové funkcie skôr, ako ktokoľvek iný. Budete milovať všetko Google Assistant funkcie, inteligentné odpovede, sledovanie hovorov a režim nočného videnia na fotoaparáte je kúzelný.

Najlepšie Samsung Galaxy S20 Alternatívy 2

Telefón je odolný voči vode, Google Pay namiesto Samsung Pay, 64 alebo 128 GB úložných a pevných kamier. A zatiaľ čo Galaxy S20 je výkonnejší a o niečo lepší v takmer každej kategórii, od úložiska, pamäte RAM, procesora a kamier, váš každodenný výkon by sa nemal výrazne líšiť. Nezabúdajte, že stratíte slot pre microSD, takže ak sa obávate úložiska v dlhodobom horizonte, zakúpte si model s kapacitou 128 GB.

Pixel 4 a Pixel 4 XL sú k dispozícii od tohto významného dopravcu aj v tomto roku, čo je veľká vec. Kúpte si tu. Môžete ho použiť u hlavných dopravcov v USA a v službe Google Fi.

4, iPhone 11 Pro Max – 1099 USD

Vieme, vieme, že o tomto by sa asi nemalo opomenúť. Väčšina používateľov systému Android sa drží systému Android a iPhone naozaj nezvažuje, ale možno by mali. Najväčšia voľba za posledných niekoľko rokov je Galaxy alebo iPhone, takže je to prirodzené a zrejmé Galaxy S20 alternatíva.

Telefón iPhone 11 Pro Max má krásnu obrazovku, ktorá je o niečo menšia ako obrazovka S20 + 6,5-palce, ešte väčšie ako S20, takže je pre niektorých ľudí ideálne. Neexistujú takmer žiadne kryty, s výnimkou veľkých zárezov v hornej časti pre odomknutie pomocou FaceID.

Najlepšie Samsung Galaxy S20 Alternatívy 3

Dochádzate o možnosti ukladania dát, ak miniete veľa peňazí a nemáte snímač odtlačkov prstov. Je to však iPhone 11 Pro Max, AppleJe najväčší a najlepší telefón, ktorý je k dispozícii, a robí to celkom dobre. Poskytne rýchly výkon, veľkú sadu kamier a dobrý zážitok.

Ak uvažujete o utratení tony peňazí na internete Galaxy S20 + môžete zvážiť aj ďalšie vynikajúce telefóny v rovnakej cenovej kategórii. 64 GB iPhone 11 Pro Max je tiež dosť zatraceně drahé, takže sa zbláznite. IPhone 11 Pro je menšou možnosťou, ktorú by ste mohli mať. Predávajú sa prakticky všade, od všetkých dopravcov, takmer v každom obchode. Kúpte si ešte dnes.

5, LG V50 ThinQ 5G – 949 dolárov

Ďalšia solídna alternatíva k internetu Galaxy S20 je skutočne najlepší telefón spoločnosti LG od konca roku 2019. Hovoríme o telefóne LG V50, ktorý má skutočne čo ponúknuť. Je to veľký telefón vybavený vynikajúcimi funkciami a prichádza s variantom 5G, ak sa o niečo zaujímate, ale nechcete platiť $1300 pre 5G Galaxy S20 Plus.

Najlepšie Samsung Galaxy S20 Alternatívy 4

Tento telefón obsahuje a 6,4-inch obrazovka Quad-HD, výkonný procesor Snapdragon 855, tri kamery vzadu, rýchlosť 5G a veľký 4, 000 mAh batéria. Začína sa 128 GB úložného priestoru a 8 GB pamäte RAM, má slot micro-SD a ponúka odolnosť proti vode, bezdrôtové nabíjanie, 30,5 mm konektor pre slúchadlá a Quad-DAC pre vylepšený zvuk. Získate hlavnú 16MP, 12MP transfokáciu a širokouhlú kameru 16MP, jeden z najlepších reproduktorov v akomkoľvek telefóne – reproduktor Boombox od spoločnosti LG. Vážne, je to veľmi podobné najnovším Samsungom, a to ešte predtým, ako sa zmienime o novo oznámenom modeli LG V60, ktorý prichádza v marci.

Zatiaľ čo model V50 začal byť drahý, v niektorých prípadoch ho vidíme pod 600 dolárov, čo je šialené a robí ho skvelým Galaxy S20 alternatíva. Po zvážení všetkých vecí sa oplatí preskúmať. Pýtajú sa okolo 999 dolárov od väčšiny dopravcov, ale od spoločnosti LG a dokonca od spoločnosti Best Buy alebo Sprint.

Záver a ďalšie telefóny na ceste

Toto sú vaše najlepšie možnosti práve teraz, ale nebudú dlho. Rok, ktorý sa práve začal, jar a leto sú hneď za rohom, rovnako ako vynikajúce telefóny od spoločností OnePlus, LG, Motorola, Google a ďalších. Očakávame ďalšie nové telefóny 2-3 mesiacov, takže ak nepotrebujete telefón okamžite, môže stáť za to, aby ste si chvíľu počkali.

Plus, dovtedy bude mať Samsung niekoľko Galaxy K dispozícii sú ponuky S20, vypracované chyby a problémy pri štarte a možno nájdete niečo, čo sa vám páči. Alebo si pozrite Moto RAZR a Samsung Galaxy Z Prevrátenie, ak chcete niečo jedinečného.

Nechápte ma zle Galaxy Zostava S20 vyzerá úžasne a pravdepodobne budú tým najlepším telefónom roku 2020. Sú však tiež veľmi drahé a nákup jedného ihneď nemusí byť pre vás tým najlepším ťahom. Rozhodnite sa, čo potrebujete, a vyberte, čo bude fungovať.