Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov

─îi u┼ż ste dizajn├ęr, umelec alebo iba niekto, kto zbiera obr├ízky z webu, neobmedzujete sa na to, aby ste pre svoju pr├ícu pou┼ż├şvali vstavan├ę obr├ízkov├ę n├ístroje prehliada─Źa Google Chrome. V─Ćaka rozsiahlej kni┼żnici roz┼í├şren├ş existuje ve─ża n├ístrojov, ktor├ę v├ím m├┤┼żu v├í┼í ┼żivot omnoho u─żah─Źi┼ą. Od hromadn├ęho ukladania obr├ízkov a┼ż po ├║pravy a sn├şmanie sn├şmok priamo do prehliada─Źa Chrome bez potreby ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, m├┤┼żete skuto─Źne zr├Żchli┼ą svoj pracovn├Ż postup pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş. Nejde iba o niektor├ę n├íhodn├ę roz┼í├şrenia, ktor├ę sme na┼íli online – skuto─Źne ich pou┼ż├şvame tu v TechJunkie v na┼íich ka┼żdodenn├Żch pracovn├Żch postupoch, tak┼że ich schva─żuje a zaru─Źuje ve─ża autorov tu na tomto webe.

Bez oh─żadu na to, ─Źo chcete dosiahnu┼ą pomocou roz┼í├şren├ş pre spr├ívu obr├ízkov v prehliada─Źi Chrome, s├║ dnes najlep┼íie online.

Roz┼í├şrenie View Image Chrome prin├í┼ía v prehliada─Źi Chrome funkciu s rovnak├Żm n├ízvom, ktor├í obr├ítila vyh─żad├ívanie obr├ízkov. Reverzn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov je webov├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov na z├íklade nie textu, ale samotn├ęho obr├ízka. Pri sp├Ątnom vyh─żad├ívan├ş obr├ízkov sa zobrazia verzie rovnak├Żch alebo podobn├Żch obr├ízkov. Google odstr├ínil mo┼żnos┼ą prezera┼ą a uklada┼ą obr├ízky, aby sa zabr├ínilo kr├íde┼żi autorsk├Żch pr├ív. Ke─Ć┼że niekto, kto pou┼ż├şval Obr├ízky Google s povolenou mo┼żnos┼ąou ÔÇ×Zna─Źka na opakovan├ę pou┼żitieÔÇť, Google ma t├║to funkciu skuto─Źne znepokojilo.

Vzh─żadom na ve─żk├Ż po─Źet stiahnut├ş, ktor├ę toto roz┼í├şrenie m├í, nie som jedin├Ż, kto potrebuje tento typ funkcie. Od odstr├ínenia tejto mo┼żnosti spolo─Źnos┼ą Google veci znova men├ş. M├ím roz┼í├şrenie View Image a funguje mi to dobre.

Light Shot je n├ístroj na r├Żchle sn├şmanie obrazovky, ktor├Ż pova┼żujem za mimoriadne u┼żito─Źn├Ż. Pou┼żil som Windows N├ístroj na vystrihovanie, ktor├Ż sa pou┼ż├şval dobre, ale nie pr├şli┼í intuit├şvne. Lightshot rob├ş vytv├íranie sn├şmok obrazovky pre p├şsanie tutori├ílov, ako je tento, hra─Źkou a len to funguje. Nain┼ítalujte roz┼í├şrenie a potom jednoducho zv├Żraznite oblas┼ą obrazovky, ktor├║ chcete zachyti┼ą, a ulo┼żte ju pomocou funkcie Lightshot. Lightshot v├ím dokonca poskytne nieko─żko jednoduch├Żch funkci├ş na ├║pravu obr├ízkov, tak┼że si ich m├┤┼żete upravi┼ą e┼íte predt├Żm, ako ich nasn├şmate.

Roz┼í├şrenie Chrome Light Shot Extension umo┼ż┼łuje sn├şmanie sn├şmok obrazovky ─Źo najjednoduch┼íie.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 1

Pribl├ş┼żenie je vynikaj├║ce. Po pridan├ş do prehliada─Źa Chrome m├┤┼żete umiestni┼ą kurzor my┼íi na obr├ízok na webovej str├ínke a aplik├ícia sa v├ím pribl├ş┼żi. Potom z├şskate detailn├Ż z├íber a ve─żk├Ż obr├ízok, ktor├Ż sa d├í zachyti┼ą pomocou n├ístroja Lightshot alebo n├ístroja na vystrihovanie. Roz┼í├şrenie je kompatibiln├ę s mnoh├Żmi webov├Żmi str├ínkami a soci├ílnymi sie┼ąami a zd├í sa, ┼że funguje z├ízraky. Testoval som to iba chv├ş─żu, ale p├í─Źi sa mi to, ─Źo vid├şm.

Image Downloader je jedn├Żm z mnoh├Żch roz┼í├şren├ş preberania obr├ízkov v prehliada─Źi Chrome, ale jedn├Żm z najjednoduch┼í├şch sp├┤sobov pou┼żitia po jeho zvl├ídnut├ş. Ak chcete s┼ąahova┼ą obr├ízky, mus├şte sa s├║stredi┼ą na kartu, ale ke─Ć to zist├şte, je to jednoduch├ę. M├┤┼żete nakonfigurova┼ą, kam sa maj├║ obr├ízky uklada┼ą, a ma┼ą ├║pln├║ kontrolu nad t├Żm, ─Źo a kde sa m├í s┼ąahova┼ą. Funguje to dobre a pre plodn├Żch s┼ąahovate─żov obr├ízkov by to malo u┼íetri┼ą ve─ża ─Źasu.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 2

3, Reverzn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov TinEye

TinEye Reverse Image Search je alternat├şva k sp├Ątn├ęmu vyh─żad├ívaniu obr├ízkov Google. Funguje to skvele a obsahuje mo┼żnos┼ą kliknutia prav├Żm tla─Źidlom my┼íi. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na obr├ízok, vyberte mo┼żnos┼ą Vyh─żada┼ą obr├ízok pomocou TinEye a roz┼í├şrenie vyh─żad├í ─Ćal┼íie verzie, ve─żkosti alebo rozl├ş┼íenia obr├ízka.

Potom m├┤┼żete obr├ízky pod─ża potreby pou┼żi┼ą alebo stiahnu┼ą. Je to u┼żito─Źn├ę pri h─żadan├ş obr├ízkov na pou┼żitie, ale tie┼ż pri zis┼ąovan├ş, ─Źi va┼íe obr├ízky niekto pou┼ż├şva.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 3

PicMonkey je n├ístroj na sn├şmanie obrazovky, ktor├Ż tie┼ż umo┼ż┼łuje ├║pravy. Pridajte ikonu do prehliada─Źa Chrome a po kliknut├ş na ┼łu m├┤┼żete zachyti┼ą obr├ízok z webovej str├ínky pred vami a potom oreza┼ą, oto─Źi┼ą, prida┼ą p├şsma, vrstvy, efekty, text├║ry a v┼íetko dobr├ę. Je to celkom jednoduch├Ż editor obr├ízkov, ale funguje to dobre.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 4

Pablo Je ve─żmi u┼żito─Źn├ę pripravi┼ą obr├ízky pre soci├ílne siete. Umo┼ż┼łuje navrhn├║┼ą obr├ízky, ktor├ę s├║ plne kompatibiln├ę s konkr├ętnymi platformami, pomocou nieko─żk├Żch intuit├şvnych n├ístrojov. Toto je naju┼żito─Źnej┼íie pre t├Żch, ktor├ş za─Ź├şnaj├║ grafick├Żm dizajnom a st├íle sa u─Źia lan├í pre obr├ízky soci├ílnych m├ędi├ş, ale je to r├Żchly sp├┤sob, ako naform├ítova┼ą obr├ízok, prida┼ą filtre alebo text a pripravi┼ą ho na publikovanie.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 5

To s├║ tie najlep┼íie. Roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie a spr├ívu obr├ízkov, sp├Ątn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov a vytv├íranie kvalitn├Żch sn├şmok obrazovky. Ak m├íte podobn├ę roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome, ktor├ę boli pre v├ís u┼żito─Źn├ę, komentujte ni┼ż┼íie.