Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov

─îi u┼ż ste dizajn├ęr, umelec alebo len niekto, kto zbiera obr├ízky z webu, neobmedzujete sa na to, aby ste pre svoju pr├ícu pou┼ż├şvali vstavan├ę obr├ízkov├ę n├ístroje prehliada─Źa Google Chrome. V─Ćaka rozsiahlej kni┼żnici doplnkov existuje mno┼żstvo n├ístrojov, ktor├ę v├ím m├┤┼żu v├í┼í ┼żivot omnoho u─żah─Źi┼ą. Od hromadn├ęho ukladania obr├ízkov po ├║pravy a sn├şmanie obrazovky priamo v prehliada─Źi Chrome bez potreby ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, m├┤┼żete skuto─Źne zr├Żchli┼ą svoj pracovn├Ż postup pomocou nieko─żk├Żch kliknut├ş. Nejedn├í sa iba o niektor├ę n├íhodn├ę roz┼í├şrenia, ktor├ę sme na┼íli online – skuto─Źne ich pou┼ż├şvame tu v na┼íich ka┼żdodenn├Żch pracovn├Żch postupoch, tak┼że ich schv├íli a zaru─Ź├ş ve─ża autorov tu na tejto str├ínke.

─îoko─żvek chcete robi┼ą s roz┼í├şreniami pre spr├ívu obr├ízkov v prehliada─Źi Chrome, jedn├í sa o najlep┼íie dnes online.

oni Pozri obr├ízok Roz┼í├şrenie prehliada─Źa Chrome preber├í v prehliada─Źi Chrome funkciu s rovnak├Żm n├ízvom, ktor├í sp├Ątne vyh─żad├ívala obr├ízky. Reverzn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov je webov├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov na z├íklade nie textu, ale samotn├ęho obr├ízka. Pri sp├Ątnom vyh─żad├ívan├ş obr├ízkov sa zobrazia verzie rovnak├Żch alebo podobn├Żch obr├ízkov. Google odstr├ínil mo┼żnos┼ą prezera┼ą a uklada┼ą obr├ízky, aby sa zabr├ínilo kr├íde┼żi autorsk├Żch pr├ív. Ke─Ć┼że niekto, kto pou┼ż├şval slu┼żbu Obr├ízky Google s povolen├Żm nastaven├şm ÔÇ×Ozna─Źen├ę na opakovan├ę pou┼żitieÔÇť, Google ma na┼ítval.

Z ve─żk├ęho po─Źtu stiahnut├ş, ktor├ę tento doplnok obsahuje, nie som jedin├Ż, kto potrebuje tento typ funkcie. Od odstr├ínenia mo┼żnosti Google znova zmenil veci. M├ím roz┼í├şrenie View Image a funguje mi to dobre.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 1

svetl├Ż je n├ístroj na r├Żchle sn├şmanie obrazovky, ktor├Ż pova┼żujem za ve─żmi u┼żito─Źn├Ż. Kedysi som pou┼ż├şval Windows N├ístroj na vystrihovanie, ktor├Ż bol v poriadku, ale nie pr├şli┼í intuit├şvny na pou┼ż├şvanie. Lightshot v├ím umo┼żn├ş robi┼ą sn├şmky obrazovky a p├şsa┼ą pr├şru─Źky, ako je tento, a to jednoducho funguje. Nain┼ítalujte roz┼í├şrenie a potom vyberte oblas┼ą obrazovky, ktor├║ chcete zachyti┼ą, a ulo┼żte ju pomocou funkcie Lightshot. Lightshot v├ím dokonca poskytne nieko─żko jednoduch├Żch funkci├ş na ├║pravu obr├ízkov, tak┼że si ich m├┤┼żete upravi┼ą e┼íte predt├Żm, ako ich nasn├şmate.

Roz┼í├şrenie Lightshot Chrome je asi tak├ę jednoduch├ę, ako sa d├í robi┼ą sn├şmky obrazovky.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 2

Pribl├ş┼żte je vynikaj├║ci. Po pridan├ş prehliada─Źa Chrome sa na webovej str├ínke m├┤┼żete umiestni┼ą kurzor my┼íi na obr├ízok a aplik├ícia sa v├ím pribl├ş┼żi. Potom z├şskate detailn├Ż z├íber a ve─żk├Ż obr├ízok, ktor├Ż chcete nasn├şma┼ą pomocou n├ístroja Lightshot alebo Snipping Tool. Roz┼í├şrenie je kompatibiln├ę s mnoh├Żmi webov├Żmi str├ínkami a soci├ílnymi sie┼ąami a zd├í sa, ┼że funguje ako k├║zlo. Sk├║sil som to len na chv├ş─żu, ale rovnako ako to, ─Źo vid├şm.

Prebera─Ź obr├ízkov je jedn├Żm z mnoh├Żch roz┼í├şren├ş prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie obr├ízkov, ale jedn├Żm z najjednoduch┼í├şch sp├┤sobov pou┼żitia, ke─Ć ho z├şskate. Ak chcete s┼ąahova┼ą obr├ízky, mus├şte sa s├║stredi┼ą na kartu, ale ke─Ć to zist├şte, je to ─żahk├ę. M├┤┼żete nakonfigurova┼ą, kam sa maj├║ obr├ízky uklada┼ą, a ma┼ą ├║pln├║ kontrolu nad t├Żm, ─Źo a kde s┼ąahujete. Funguje to dobre a pre produkt├şvnych s┼ąahovate─żov by to malo u┼íetri┼ą ve─ża ─Źasu.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 3

3, TinEye sp├Ątn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov

TinEye sp├Ątn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov predstavuje alternat├şvu k sp├Ątn├ęmu vyh─żad├ívaniu obr├ízkov od spolo─Źnosti Google. Funguje to ve─żmi dobre a obsahuje mo┼żnos┼ą kliknutia prav├Żm tla─Źidlom my┼íi. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na obr├ízok, vyberte mo┼żnos┼ą Vyh─żada┼ą obr├ízok pomocou TinEye a doplnok vyh─żad├í ─Ćal┼íie verzie, ve─żkosti alebo rozl├ş┼íenia obr├ízka.

Potom m├┤┼żete obr├ízky pod─ża potreby pou┼żi┼ą alebo stiahnu┼ą. Je to u┼żito─Źn├ę pri h─żadan├ş obr├ízkov na pou┼żitie, ale tie┼ż pri zis┼ąovan├ş, ─Źi va┼íe obr├ízky niekto pou┼ż├şva.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 4

PicMonkey je n├ístroj na sn├şmanie obrazovky, ktor├Ż v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje upravova┼ą. Prid├í do prehliada─Źa Chrome ikonu a po kliknut├ş na ┼łu m├┤┼żete zachyti┼ą obr├ízok na webovej str├ínke predt├Żm, ako ore┼żete, oto─Ź├şte, prid├íte p├şsma, vrstvy, efekty, text├║ry a v┼íetko, ─Źo je v poriadku. Je to celkom jednoduch├Ż editor obr├ízkov, ale funguje to dobre.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 5

pablo je ve─żmi u┼żito─Źn├Ż pri pr├şprave obr├ízkov pre soci├ílne m├ędi├í. Umo┼ż┼łuje navrhn├║┼ą obr├ízky, ktor├ę s├║ plne kompatibiln├ę s konkr├ętnymi platformami, pomocou nieko─żk├Żch intuit├şvnych n├ístrojov. Toto je u┼żito─Źnej┼íie pre t├Żch, ktor├ş s├║ nov├Żm grafick├Żm dizajnom a st├íle sa u─Źia lan├í pre obr├ízky na soci├ílnych m├ędi├ích, ale s├║ r├Żchlym sp├┤sobom, ako naform├ítova┼ą obr├ízok, prida┼ą filtre alebo text a pripravi┼ą ho na publikovanie.

Najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie alebo spr├ívu obr├ízkov 6

Mysl├şm si, ┼że toto s├║ najlep┼íie roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome na s┼ąahovanie a spr├ívu obr├ízkov, sp├Ątn├ę vyh─żad├ívanie obr├ízkov a vytv├íranie sn├şmok obrazovky vysokej kvality. Ak m├íte podobn├ę roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome, ktor├ę pova┼żujete za u┼żito─Źn├ę, komentujte ni┼ż┼íie.