Najlepšie prípady pre vysoké zaťaženie pre Windows Galaxy S20 Ultra

Veľký zlý Galaxy S20 Ultra je zatiaľ jeden z najlepších telefónov spoločnosti Samsung a zaslúži si robustný a odolný obal, ktorý ho chráni pred každodennými nebezpečenstvami. Zároveň nikto nechce k svojmu veľkému telefónu pridať obrovské objemné plastové puzdro, čo ho robí ťažším a ťažším.

To je dôvod, prečo sme našli niekoľko veľmi robustných Galaxy Puzdrá S20 Ultra, ktoré ho chránia a zároveň dobre vyzerajú. Sú to ťažké alebo jasné prípady, niektoré dokonca majú stojany a všetky sú veľmi elegantné. V podstate, zatiaľ čo Otterbox je skvelý, nie sú to vaše jediné možnosti. V každom prípade s takým veľkým efektným telefónom budete naprosto chcete použiť prípad.

Tu sú naše najlepšie tipy na najlepšie prípady pre vysoké zaťaženie Galaxy S20 Ultra

1, Puzdro na tvrdý brnenie Spigen

Tento článok môže obsahovať pridružené odkazy. Kliknite sem pre viac informácií.

17 dolárov na Amazon

Spigen robí niektoré z najlepších prípadov, ktoré sú odolné, robustné, napriek tomu elegantné a cenovo dostupné. Aj keď si môžete vybrať z niekoľkých, Tough Armor je jedným z našich obľúbených. Má dvojvrstvový dizajn pre odolnosť proti nárazu a odolnosť, vankúšiky vo vnútri pre extra pokoj, vstavaný stojan a ľahko stlačiteľné tlačidlá. Je to skvelá možnosť, ktorú stojí za to kúpiť.

2, Tvrdý kufrík Otterbox Symmetry Series

Najlepšie prípady pre vysoké zaťaženie pre Windows Galaxy S20 Ultra 1

50 dolárov na Amazon

Prípad série Symmetry je najnovším prírastkom do zostavy Otterbox az dobrého dôvodu. Prináša rovnako odolný dizajn, aký všetci z Otterboxu poznajú a milujú, ale v elegantnom balení, ktoré sa v ruke necíti ako tehla. Ak máte radi myšlienku Otterboxu, ale nechcete niečo príliš objemné, séria Symmetry je najlepšia stávka. Model, ktorý väčšina ľudí získa, je Otterbox Defender.

3, Priesvitné puzdro Ringke Fusion-X

Najlepšie prípady pre vysoké zaťaženie pre Windows Galaxy S20 Ultra 2

13 dolárov na Amazon

Puzdrá Ringke Fusion-X sú vždy populárne, pretože sú odolné a silné bez toho, aby boli preplnené. Získate jednoduchý priehľadný obal s tvrdým vonkajším rámom nárazníka, aby bol váš telefón v bezpečí. Je to tvrdá (a číra) polykarbonátová plastová škrupina, ale potom pridali mäkký nárazuvzdorný rám TPU okolo celého vonkajšieho okraja kvôli ochrane pred pádom. Okrem toho sú rohy dvojnásobnej hrúbky so zvýšenými hranami, aby boli kamery a displej v bezpečí.

4, Puzdro Urban Armor Gear Monarch (ochrana vojenského stupňa)

Najlepšie prípady pre vysoké zaťaženie pre Windows Galaxy S20 Ultra 3

60 dolárov za Amazon

UAG robí niektoré z najodolnejších, najprísnejších priemyselných prípadov, ktoré sa tiež dajú ľahko ovládať a používať. Veľký hlasný telefón ako Galaxy S20 Ultra potrebuje špeciálny kufrík a model UAG Monarch je dokonalý, či už ide o model Crismon Red, povrchovú úpravu z jemnej kože alebo uhlíkové vlákno.

Každý prípad Monarch má v skutočnosti päť vrstiev materiálu, aby bol váš telefón v bezpečí. Z mäkkého vnútorného puzdra TPU je tvrdý polykarbonátový exoskelet pokrytý rámom z kovovej zliatiny, ktorý je spolu zoskrutkovaný. Potom vložia peknú kožu alebo uhlíkové vlákno, aby boli nielen odolné, ale aj štýlové a schválené na vojenské účely.

5, Ochranné puzdro na zbrane Rebel Armor

Najlepšie prípady pre vysoké zaťaženie pre Windows Galaxy S20 Ultra 4

19 dolárov na Amazon

V neposlednom rade je to veľmi robustné puzdro Rebel s ochranným puzdrom. Aj keď pripútanie telefónu takého veľkého k opasku nemusí byť ideálne, ľudia, ktorí pracujú v teréne, stále milujú púzdro. Navyše ho môžete pripnúť k batohu a iným oblastiam, nielen k opasku. Encosed Rebel Armor ponúka hodnotenie dopadov na 10 stôp, ochranu celého tela a je to vynikajúci celkový prípad pre niekoho, kto potrebuje vážnu odolnosť.

Zostaňte naladení, pretože tento zoznam priebežne aktualizujeme podľa najlepších prípadov, ktoré vidíme, nájdeme alebo otestujeme.