Najlepšie prípady iPad Air 2020: puzdrá pre tablety Apple 10.5 palec

Kým spoločnosť Apple pokračovala v zavádzaní pôsobivých nových funkcií v súlade s aktualizovanými modelmi iPad Pro, iPad Air bol predstavený v roku 2019 a vytvoril skutočne presvedčivý balík.

Je to vlastne iPad Air 3 Skutočne, pretože predtým existovali dve verzie iPad Air, ktoré sa začali v roku 2013.

  • Apple Recenzia IPad Air (2019): najlepšia rovnováha funkcií a ceny?

Má veľa funkcií a naozaj dobrý výkon pod kapotou, bez toho, aby ste úplne zabili svoju peňaženku, čo z nej robí ideálnu voľbu pre mnoho ľudí, ktorí chcú kúpiť nový tablet Apple z radu.

Rovnako ako mnoho produktov Apple, aj keď sú trochu neisté, takže by ste ich mohli chcieť v prípade alebo prípade uchovať v bezpečí.

Preto sme pre vás zostavili niektoré z najlepších prípadov na trhu, aby ste ich mohli prehľadávať – ​​musí tu byť niečo, čo vás zaujíma.

Náš sprievodca po najlepších puzdrách iPad Air (veľkosť 10.5 palca)

Apple Inteligentné krytie

squirrel_widget_234017

Pokiaľ ide o príslušenstvo, najlepšie možnosti často robia samotní výrobcovia a inteligentné kryty spoločnosti Apple sú skvelým príkladom. Poskytuje výkonnú ochranu a niektoré vynikajúce funkcie upozornenia na obrazovke a navyše vám umožňuje podporu tabletu vo viacerých uhloch pre lepšiu produktivitu.

V porovnaní s niektorými alternatívami tretích strán je to trochu drahé, ale ak chcete najlepšiu kombináciu štýlu a podstaty, mali by ste zvoliť inteligentný obal.

Najlepšie prípady iPad Air 2020: puzdrá pre tablety Apple 10.5 palec 2

Moshe VersaCover

Veverička

Ak sa vám páči vzhľad inteligentného krytu, ale chcete trochu väčšiu ochranu a väčšiu prispôsobivosť, možno budete chcieť premýšľať o verzii VersaCover od Moshi, ktoré v podstate zahŕňa upgrady v oboch prípadoch.

To vám umožňuje zložiť chrbát do viacerých tvarov pre rôzne pozorovacie uhly a má tiež pomerne ťažkú ​​tašku na ochranu tabletu pred kvapkami a škrabancami. Navyše má v obale krásny moderný dizajn.

Najlepšie prípady iPad Air 2020: puzdrá pre tablety Apple 10.5 palec 3

Dvanásť kníh pre juh

Veverička

Ak chcete niečo menej moderného vzhľadu, sexy kožené puzdro TwelveSouth skryje váš tablet ako koženú knihu, keď ju nepoužívate – nie nevyhnutne najpraktickejšia, ale určite štýlová.

Zistili sme, že kožené tašky tiež pomáhajú znižovať pocit, že ste celý deň vystavovaní, takže pre túto knižnú tašku funguje veľa vecí.

Najlepšie prípady iPad Air 2020: puzdrá pre tablety Apple 10.5 palec 4

toro

Veverička

Pri nalepení na kožu vám môže tento prípad Torro vyhovovať, ak chcete niečo trochu jednoduchšie ako vzhľad knihy TwelveSouth Book. Je to nádherné, mäkké kožené puzdro, ktoré získava rozlišovaciu spôsobilosť len tým viac.

Ak dávate prednosť, sú k dispozícii aj iné farby a nenájdete omnoho vyššiu kvalitu ako táto cena, pokiaľ ide o materiály, ktoré ich vyrábajú.

Najlepšie prípady iPad Air 2020: puzdrá pre tablety Apple 10.5 palec 5

ProCase

Veverička

Ak to uvediete, ale stále premýšľate o Apple Smart Cover, kde sme začali, neobviňujeme vás. Tiež, ak zaostávate v jeho cenovke, možno vás poteší, že v prípade ProCase existuje solídna alternatíva k tvaru tohto obalu.

Je to skvelá a lacnejšia možnosť, robí takmer rovnakú prácu, iba s materiálmi nižšej kvality v zmesi a má veľký výber farieb, z ktorých si môžete tiež vybrať.