Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger

Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger 1

Emoji sa stal úplne novým jazykom a preklad môže byť ťažké dodržať. Ich význam a použitie sa menia a vyvíjajú s každou generáciou. V skutočnosti je možné predpokladať, že väčšina populárnych emodži má druhý význam.

Najnovšie vylepšenia Facebooku týkajúce sa ich dizajnu a užívateľského komfortu zahŕňajú niektoré aktualizácie toho, čo emoji ponúkajú prostredníctvom svojich MessengerAPP. Obrázky sú omnoho jasnejšie a podrobnejšie. Vyjadrujú oveľa viac emócií ako pôvodné zobrazenia. Čím podrobnejšie sú ikony emodži, tým viac zábavy môžete mať pri odosielaní správy.

Tu sú absolútne najlepšie spôsoby použitia emoji, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli dobre rozprávať Facebook Apoštol.

Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger 2

Smiech plačúci mojo

Ak chcete odpovedať na niečo skutočne zábavné, vyskúšajte smejúci sa emojis. Dá vašim priateľom vedieť, že ste sa dobre zachichotali – možno dosť na to, aby ste ich roztrhli.

Je to priamo na sladkom mieste medzi úsmevom a emodži, ktorý podľa všetkého umrie smiechom. Že by si mohol byť trochu vtipný pre niektoré vtipy, takže toto emoji stále ponecháva priestor pre teba, aby si sa ešte viac zasmial.

Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger 3

Clapping Emoji

Varovanie – toto emoji je možné dodať s veľkým množstvom špargle! Mnoho nevinných používateľov Messenger by to mohlo stiahnuť za klasický potlesk. Má však niekoľko lepších – a zábavnejších – spôsobov použitia. Toto emodži môžete odoslať raz a navrhnúť klasický pomalý pat. Alebo ešte lepšie, môžete ich použiť medzi slovami na zdôraznenie vtipného návratu.

Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger 4

Genius Emoji

To, či toto emoji vyjde sarkasticky, závisí od vašej vlastnej úrovne sebavedomia. Niektorí používatelia to môžu uverejniť v správe po odoslaní komentára, ktorý podľa ich názoru ukazuje ich mimoriadnu inteligenciu.

Ale je oveľa zábavnejšie, keď sa používa ironicky, keď poviete niečo, čo okamžite ľutujete. Monokl svieti iba svetlom na to, ako nepríjemné sa cítite.

Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger 5

Ďakujeme za ruku Emoji

Hallelujah! Tieto uznávané ruky sú ideálne na pridanie dôrazu a veľkú podporu. Sú ideálne na použitie, keď niekto hovorí vaším jazykom alebo opakuje rovnaké myšlienky. Tieto ruky majú mimoriadny dopad, keď sa kombinujú s jednoduchými, kážte to!

Najlepšie príklady použitia emodži i Messenger 6

Dramatický Sob Emoji

Ak ste zdokonalili drámu Sob v skutočnom živote, tento emodži je perfektný spôsob, ako to ukázať. niektorí Facebook používatelia posielajú tento intenzívny plač emodži v reakcii na vážne situácie a skutočne smutné správy. Nemusí to však prestať.

A to robí túto emodži tak zábavnou. Môžete ho použiť na predstavenie všetkého, od prudkého záchvatu hnevu až po plný emocionálny krik. Pozrime sa na tú tvár – nemyslíš si, že je to trochu mimo vrchol?

záver

Teraz ste vyzbrojení niekoľkými novými spôsobmi použitia emodži. Svojimi novými konverzačnými schopnosťami môžete zapôsobiť na svojich poslov. Nezabudnite, že irónia a sarkazmus nie sú vždy dobre preložené, takže buďte opatrní a dobrý úsudok. Ale teraz, keď chcete, aby ľudia poznali celú škálu emócií, môžete nechať emodži hovoriť za vás!