Najlepšie prenosné nabíjačky batérií pre telefóny USB

Anker postavil celú svoju značku na sile svojich nabíjačiek batérií a vyvíjal sa v priebehu posledných deviatich rokov od malej základne k jednej z popredných značiek v oblasti mobilných doplnkov a inteligentných domácich technológií. Napriek neustále sa rozširujúcemu sortimentu výrobkov zostávajú ich batérie stále jedny z najlepších, ktoré si dnes môžete kúpiť. Pokiaľ ide o prenosné nabíjačky, spoločnosť Anker ponúka viac modelov, ako môžete počítať, s rôznymi tvarmi, veľkosťami a kapacitami batérií, ktoré vyhovujú potrebám každého. Z celej zostavy stojí jeden nad zvyškom svojej kombinácie prenosnosti, veľkokapacity a ceny: Anker's PowerCore 10000.

Po pravde povedané, PowerCore je takmer trochu nudný. Nenabízí bezdrôtové nabíjanie, skladacie káble ani nič iné, čo sa nedá nájsť na desiatkach batérií, ktoré neobsahujú meno. Amazon, Namiesto toho je PowerCore náš najlepší výber, pretože jeho sila ako batérie je neprekonateľná. Je to jedna z najmenších 10 000mAh batérií, aké môžete dnes nájsť. Je to dostatočne vysoká kapacita na nabíjanie väčšiny telefónov najmenej dvakrát od nuly do 100 percent a môže sa dobiť za menej ako päť hodín.

Najväčšie nedostatky s PowerCore pochádzajú z jeho veku. Nie je to najnovšia nabíjačka od spoločnosti Anker, takže budete musieť nabiť starší port, aby ste mohli nabíjať telefón aj samotnú batériu. Aj keď nabíjanie zariadenia pomocou rozhrania USB-A nie je príliš zlé, nabíjačka PowerCore sa nabíja pomocou (dodávaného) kábla micro USB. V roku 2020, keď sa čoraz viac gadgetov pomaly presúva na USB-C, je ťažké zdôvodniť pridanie ďalšieho zariadenia, ktoré sa nabíja pomocou desaťročného portu.

Najlepšie prenosné nabíjačky batérií pre telefóny USB 2

Stále to však nestačí na odpočítanie toho, aký veľký je Anker's PowerCore. Za 26 dolárov je to absolútna krádež, ideálna veľkosť na vloženie do batohu alebo dokonca iba na uloženie vo vrecku. Nejde o najnovšiu, najúžasnejšiu alebo najrýchlejšiu nabíjačku na tomto zozname, ale čo sa týka batérií, dokáže to najlepšie pre všetkých ostatných tým, že na tom záleží: lacná a spoľahlivá.

Anker vyrába novšiu verziu tejto jednotky, PowerCore Redux, ktorá obsahuje dodávku energie USB-C pre rýchle nabíjanie. Za 46 dolárov, to je takmer dvojnásobok nákladov oproti štandardnej PowerCore, ale ak absolútne potrebujete USB-C, Redux je vynikajúca batéria sama o sebe.

Pros

  • Obrovská kapacita za cenu
  • Klasický dizajn
  • Žiadne kudrlinky

Zápory

  • Žiadny port USB-C
  • Stále sa nabíja prostredníctvom micro USB