Najlepšie ponuky pre Chromebooky – najlepšie Chromebooky v roku 2020

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - najlepšie Chromebooky v roku 2020 1

Čo robí Chromebook ideálnym nákupom pre váš ďalší prenosný počítač? Je to bezpečný, ľahký, cenovo dostupný a relatívne výkonný prenosný počítač. Ak budete svoj prenosný počítač používať v kanceláriách spoločnosti Microsoft, v e -mailoch, na internet a v zábave, s najlepšími akciami na Chromebooky neurobíte chybu!

Existujú ponuky Chromebookov za prijateľnú cenu. Ak potrebujete cenovo dostupnejšie, aj keď stále výkonné zariadenie, odporúčam vám najskôr si prečítať tento článok. Uistite sa, že vyberáte tie, ktoré nie sú úplne zastarané a ponúkajú funkcie a špecifikácie, ktoré potrebujete.

The 8 Najlepšie ponuky pre Chromebook

1. Google Pixel Slate

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - najlepšie Chromebooky v roku 2020 2Google Pixel Slate

Google Pixel Slate je vlajkový Chromebook spoločnosti Google. Je k dispozícii v 3 rôzne varianty, ktoré sú dodávané s tromi rôznymi procesormi, 8. generácie Intel m3, i5 alebo i7.

Google Pixel Slate je a 2-v-1 prenosné dotykové zariadenie, ktoré používa ako primárny operačný systém Chrome. Môžete ho používať ako tablet aj ako notebook. Obsahuje 12.3-310 mm „molekulárny“ LCD displej s natívnym rozlíšením 3 000 x 2 000 pixelov (293 ppi).

Pixel Slate je prvý tablet spoločnosti Google, ktorý používa procesory Intel a ponúka skvelý výkon. Aj keď to nie je tak dostupné ako ostatné v tomto zozname, je to určite jedna z najlepších ponúk pre Chromebooky online.

Špecifikácia výrobku:

Displej: 12.3-310 mm „molekulárny“ LCD (293 ppi)
Procesor: Intel m3/i5/i7
Pamäť: 8 GB RAM
Vnútorné úložisko: 64 GB/128 GB/256 GB
Životnosť batérie: Až 10 hodín

Pridané vlastnosti:

Dva porty USB-CTM na nabíjanie, zvuk, výstup displeja 4K a rýchly prenos dát.2 pravý/ ľavý reproduktor s dvoma cievkami s> 3 mm Z a> 1 cc celkovou plochou, predné vypaľovanie, s Waves MaxxAudio; 2x mikrofón (2 hore)

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Samsung Chromebook Plus V2

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - Samsung Chromebook Plus V2 - so stylusomSamsung Chromebook Plus V2

Samsung Chromebook Plus V2 je obľúbený medzi fanúšikmi. Má vynikajúce 2-v-1 dizajn a môžete ho používať ako prenosný počítač alebo tablet. Jeho súčasťou je aj vlastný stylus ktorý môžete používať v režime tabletu.

Čo viac si môžete priať? Pomocou priloženého dotykového pera môžete voľne písať, skicovať, upravovať, zväčšovať a snímať snímky obrazovky. Je to skvelý doplnok pre tých, ktorí často používajú funkciu skicovania alebo ich používajú pre konkrétne aplikácie závislé od pera, ako je AutoCAD.

Má tiež duálny fotoaparát. Vďaka 13MP kamere umiestnenej na klávesnici môžete zachytiť pohľad z akéhokoľvek uhla. Okrem toho je tu aj predná kamera s rozlíšením 1 MP a automatickým zaostrovaním.

Tento Chromebook môže svojim používateľom nepochybne poskytovať bezpečné, rýchle a jednoduché prostredie. Tento Chromebook odporúčam tým, ktorí ho môžu maximalizovať 2-v-1 dizajn. Celkovo je to jedna z najlepších ponúk pre Chromebooky, ktoré môžete nájsť online.

Špecifikácia Samsung Chromebook Plus V2:

Displej: 12.2″ FHD WUXGA LED displej s dotykovým panelom
Procesor: Procesor Intel Celeron 3965Y
Grafika: Grafická karta Intel HD 615
RAM: 4 GB
Skladovanie: 32 GB
Životnosť batérie: Až 10 hodín

Pridané vlastnosti: 1MP predný fotoaparát, 13MP fotoaparát na klávesnici

tlačidlo nákupu amazon

3. Google Pixelbook (i7)

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - Chromebook Google Pixelbook (i7)Google Pixelbook

Pixelbook je vynikajúce zariadenie. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu a výkonnému hardvéru bol dosť hodný toho, aby sa dal porovnať s špičkovými počítačmi Mac a Windows notebooky. Na začiatok má na prvý pohľad vlastnosti a 4-v-1 dizajn, vstavaný Google Assistant, a dlhá životnosť batérie.

Chromebook s ním môžete slobodne používať, nech ste kdekoľvek 4-v-1 dizajn. Je nastaviteľný na režimy notebooku, stanu, zábavy a tabletu.

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - Google PixelbookRežim tabletu Pixelbooku

Navyše, ak chcete skicovať v režime tabletu, môžete to urobiť pomocou inteligentného a pohotového ovládania Pero Pixelbook. Má dve varianty, jednu s procesorom i5 Intel a jednu s procesorom i7 Intel. Každý z nich je potom zálohovaný 16 GB RAM a 512 GB interného úložiska, čo robí všetko možné.

Špecifikácia Google Pixelbook:

Displej: 12.3″ QHD s podporou dotykového displeja a dotykového pera
Procesor: Intel i7 8032 7. generácie
Grafika: Grafická karta Intel HD 615
Pamäť: 16 GB RAM
Vnútorné úložisko: 512 GB
Fotoaparát: 5MP zadný fotoaparát
Životnosť batérie: Až 10 hodín
tlačidlo nákupu amazon

4. Google Pixelbook Go

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - Chromebook Google Pixelbook GoPixelbook Go

Aj keď Pixelbook Go nemá na rozdiel od svojho predchodcu režim tabletu, má výkonnejší procesorový procesor s procesorom Intel 8. generácie.

Pixelbook Go je sotva 2 libier a 13 milimetrov tenké, čo vám uľahčuje prenášanie. Vďaka batérii s dlhou výdržou, ktorá môže na jedno nabitie vydržať až 12 hodín, je Go perfektný pre ľudí, ktorí sú vždy na cestách.

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - Google Pixelbook Go - žiadny fanúšikElegantný a ľahký dizajn

Tento vynikajúci Chromebook má tiež podsvietená klávesnica a “Tiché klávesy”, čím sa zariadenie stane tichým a pohodlným na používanie. Vďaka dizajnu bez ventilátora je zariadenie stále chladné, takže by ste nemali mať problém ho používať na kolenách.

To nie je všetko! Pixelbook Go má tiež bezpečnostný čip Titan C a vstavaný antivírusový softvér, ktorý pomáha chrániť vaše súbory. Jeho Chrome OS sa tiež automaticky aktualizuje, takže budete mať vždy k dispozícii najnovšie funkcie a zabezpečenie.

Špecifikácia výrobku:

Displej: 13.3″Podpora dotykovej obrazovky HD
Procesor: Intel Core i7-8500Y 8. generácie
Pamäť: 16 GB
Vnútorné úložisko: 256 GB
Fotoaparát: 2MP duálna kamera, 1080p HD video pri 60 FPS
Životnosť batérie: Až 12 hodín
tlačidlo nákupu amazon

5. ASUS Chromebook Flip C434

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - ASUS Chromebook Flip C434ASUS Chromebook Flip C434

Aj keď niektorí ľudia považujú jeho predchodcu C302 za najlepší Chromebook predtým, myslím si, že s touto najnovšou verziou bol dokonca ešte lepší a rýchlejší.

Šikovný ASUS Chromebook Flip svojim štýlovým dizajnom a robustnými komponentmi konkuruje iným značkám a modelom. Jeho 360 ° záves môžete otočiť a premeniť na tablet, ktorý vám umožní hrať a pracovať kedykoľvek a kdekoľvek.

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - dizajn ASUS Chromebook Flip C434 - zadná stranaOdolný a krásny dizajn

Má 14 -palcový displej s rozlíšením Full HD a dotykovou obrazovkou. Vďaka perfektnému širokouhlému displeju môžete svoje Powerpointy lepšie zdieľať na stretnutiach s kolegami.

Tento Chromebook má procesor Intel Core M3 8. generácie a podporuje ho 8 GB RAM a 64 GB interné úložisko. Užívateľovi okamžite poskytne požadovaný výkon pri bezproblémovom chode aplikácií. Na jedno nabitie vydrží až 10 hodín.

Špecifikácia ASUS Chromebook Flip:

Displej: 14 ″ FHD s dotykovým displejom
Procesor: 3.4 GHz 8. generácia procesora Intel Core M3
Pamäť: 8 GB RAM
Vnútorné úložisko: 64 GB SSD
Fotoaparát: Webová kamera HD s rozlíšením 720P
Životnosť batérie: Až 10 hodín
tlačidlo nákupu amazon

6. Chromebook Samsung 4

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - Chromebook Samsung 4 11.6"Chromebook Samsung 4

Ak hľadáte relatívne lacný, ale kvalitný Chromebook, vyskúšajte Chromebook Samsung 4. Vďaka svojmu tenkému a ľahkému dizajnu je ideálny pre ľudí, ktorí sú stále na cestách. Je tiež odolný voči pádom, pre bezpečnejšie vonkajšie použitie.

Napriek tomu, že toto zariadenie neodporúčame na náročné úlohy, ako sú hry a úpravy videa, je perfektné pre každého, kto má rozpočet a chce jednoduchý počítač, ktorý dokáže vykonávať základné úlohy.

Vďaka vodeodolnej klávesnici a ľahkej konštrukcii si nemusíte robiť starosti, že by ste ho mohli nosiť so sebou. Môžete ho použiť ako notebook alebo ho dokonca nakloniť o 180 °, aby ste mohli obrazovku zdieľať s inými ľuďmi. Ak hľadáte cenovo dostupné zariadenie, je to určite jedna z najlepších ponúk pre Chromebooky, ktoré môžete nájsť online.

Chromebook Samsung 3 Technické údaje:

Displej: 11.6″ HD antireflexný displej
Procesor: Intel Celeron N4000 (dvojjadrový)
Pamäť: 4 GB RAM
Vnútorné úložisko: 16 GB SSD
Fotoaparát: Webová kamera TrueView 720P HD
Životnosť batérie: Až 12 hodín
tlačidlo nákupu amazon

7. HP Chromebook 14-db0043wm

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - HP Chromebook 14 14 "HP Chromebook 14

HP Chromebook 14 má 14-palcový displej a ľahký dizajn, ktorý je ideálny pre tých, ktorí sú vždy na cestách. V operačnom systéme Chrome OS by nemal byť problém synchronizácia vašich služieb Gmail, Docs a ďalších.

Funguje na 4 GB RAM, takže vyhľadávanie súborov je veľmi rýchle. Má tiež dobre rozloženú klávesnicu, ktorá vám zjednoduší a zjednoduší písanie. Jeho operačný systém Chrome beží na zariadení hladko, vďaka čomu je ideálny pre vaše aplikácie pre Android a prehliadanie webu.

Špecifikácia HP Chromebook 14:

Displej: 14 palcový IPS displej s FHD rozlíšením
Procesor: 2.2 GHz AMD A4
Grafická karta: Grafická karta AMD RadeonTM R3
Pamäť: 4 GB RAM
Vnútorné úložisko: 32 GB SSD
Fotoaparát: Webová kamera HD s rozlíšením 720P
Životnosť batérie: Až 8 hodiny
tlačidlo nákupu amazon

8. ASUS Chromebook C202

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - ASUS Chromebook C202ASUS Chromebook C202

Vďaka odolnému dizajnu je ASUS Chromebook C202 ideálnym počítačom pre každého študenta. Vybavený a klávesnica odolná voči poliatiu, študenti ho môžu používať v triede aj mimo nej bez obáv, že by zariadenie zvlhli.

Vďaka batérii s dlhou výdržou navrhnutej pre maximálne využitie poskytuje študentom viac príležitostí na vzdelávanie. C202 je extrémne odolný. C202 je vyrobený technológiou nano-tvarovania a chráni svoje dôležité súčasti a znižuje škody spôsobené nehodami a nárazmi.

Najlepšie ponuky pre Chromebooky - ASUS Chromebook C202Klávesnica odolná voči poliatiu

C202 je tiež ľahký a ľahko prenosný, vďaka čomu je ideálny pre každého, kto ho chce mať pri sebe. Má tiež 180 ° pánt, aby ste mohli obrazovku ľahko zdieľať s ostatnými.

Špecifikácia ASUS Chromebook C202:

Displej: 11.6″ S antireflexnou vrstvou
Procesor: 1.6 GHz Intel Celeron
Pamäť: 4 GB RAM
Vnútorné úložisko: 16 GB SSD
Fotoaparát: Webová kamera 720P
Životnosť batérie: Až 10 hodín
tlačidlo nákupu amazon

často kladené otázky

Aký je najlepší a najlacnejší Chromebook?

Najlacnejší dostupný Chromebook, ktorý si môžete kúpiť, je Lenovo Chromebook C330, a 2-v-1 Konvertibilný prenosný počítač. Aj keď existuje veľa ponúk, na ktoré môžete prísť Amazon ktoré predávajú Chromebooky oveľa lacnejšie.

Dostávajú sa do Chromebookov vírusy?

Chromebooky sú v zásade bezpečné a nie sú citlivé na žiadne známe vírusy. Chromebook používa virtuálne sandbox, vďaka ktorému sa jeho webové stránky a aplikácie dajú spustiť na konkrétnej stránke.

Prečo sú Chromebooky také lacné?

Hlavným dôvodom, prečo sú Chromebooky lacnejšie ako prenosné počítače, je operačný systém. Okrem toho, že sa Chrome OS do značnej miery spolieha na cloudové úložisko. Chromebooky majú v podstate menej hardvéru ako bežné prenosné počítače a netbooky. A sú vyrobené s ohľadom na cenovú dostupnosť.

Záver

Neustále sa snažíme nájsť najlepšie ponuky pre Chromebooky, aby sme vám mohli poskytovať najlepšie možné príležitosti. Nezabudnite však, že ceny a dostupnosť produktu sa môžu časom meniť.

Uistite sa, že si kúpite ten, ktorý vám najviac vyhovuje! Hľadáte Chromebooky za dostupnú cenu? Žiaden strach! Vyčistil som stránky pre Chromebooky pod 200 dolárov a 300 dolárov. Tieto články uvádzajú zoznam Chromebookov, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň dostatočne výkonné.

Dúfam, že vám tento článok pomohol pri hľadaní najlepších ponúk pre Chromebooky na rok 2020. Ak vám to prišlo užitočné, zdieľajte to so svojimi kolegami a priateľmi. Môžu tiež hľadať odporúčania pre Chromebooky!

Dajte mi vedieť, čo si myslíte, v nižšie uvedenej sekcii komentárov! Môžete sa tiež prihlásiť na odber nášho spravodajcu a získať ďalšie novinky, aplikácie, tipy a triky pre Android.

Odporúčaný kredit obrázku