Najlepšie ponuky mobilných telefónov – najlepšie vianočné ponuky sú tu!

Najlepšie ponuky mobilných telefónov - najlepšie vianočné ponuky sú tu! 1

Vianoce sú skoro tu! Už ste si kúpili perfektný vianočný darček pre svojich priateľov, rodinu a seba? Ak nie, potom sme ťa dostali. Takže čítajte ďalej a zistite najlepšie ponuky mobilných telefónov na tieto Vianoce.

Dlho očakávaný vianočný deň je za rohom a to nútilo obchody ponúkať veľa výhod. Obchody poskytujú špeciálne zľavy na hračky, oblečenie a dokonca aj na elektroniku.

Ak teda hľadanie darčekov pre svojich blízkych je náročné a problematické, potom je ten pravý čas na ich nákup. Je to najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze a zároveň získať slušné darčeky.

Pozri tiež: Najlepšie ponuky pre Chromebooky – najlepšie Chromebooky 2019 na nákup

Vianočné ponuky mobilných telefónov

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že by ste darovali smartfón? Alebo uvažujete o výmene svojich starých telefónov? Potom je to vaša šanca.

Nájsť cenovo dostupné darčeky pre vašich špeciálnych ľudí je dosť ťažké a problematické. Vieme, že nechcete príliš utrácať, ale chcete si kúpiť aj skvelé darčeky. Navrhujeme preto, aby ste si počas vianočných sviatkov dávali pozor na ponuky mobilných telefónov.

Ak niekomu darujete mobil, určite ho prekvapí. Môžete si ho dať aj sami sebe. Je to perfektný darček.

Teraz:

Je skvelé, že máte na výber veľa mobilných telefónov, ale je ťažké vedieť, ktorý z nich vám poskytne najlepšiu ponuku. Aby sme vám pomohli nájsť najlepšiu ponuku, zostavili sme zoznam, ktorý obsahuje najlepšie ponuky mobilných telefónov.

Najlepšie ponuky mobilných telefónov

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Galaxy S9 je jedným z najnovších modelov smartphones od spoločnosti Samsung. Samsung je jedným z najznámejších priekopníkov v oblasti elektronických produktov. Je teda dané, že vyrába aj mobilné telefóny, ktoré sú v trende.

Spoločnosť Samsung spustila Galaxy S9 16. marca 2018. Maloobchodná cena bola 720 až 840 dolárov.

Samsung Galaxy S9 má fotoaparát, ktorý dokáže robiť rôzne druhy fotografií pri rôznych druhoch osvetlenia. Má dva režimy f-stop, ktoré mu umožňujú prispôsobiť sa jasnému svetlu a super slabému svetlu. Má dokonca funkciu, ktorá znižuje šum obrazu.

Do videa môže tiež nasnímať sekvencie spomaleného pohybu. Fotoaparát má tiež detektor pohybu, ktorý automaticky umožní telefónu začať filmovať.

Má 4 GB RAM a 64 GB dostupného úložiska, ktoré môžete využiť na multimediálne súbory a dáta. Tento úložný priestor môžete tiež rozšíriť vložením pamäťovej karty do zásuvky na kartu SD.

Teraz:

Kúpte si Samsung Galaxy S9 zapnuté Amazon

Vzhľadom na prebiehajúce akcie počas tejto dovolenky môžete tento mobil získať za oveľa nižšiu cenu.

Samsung Galaxy A10e

Samsung Galaxy A10e

Ďalší smartphone, ktorý spoločnosť Samsung uviedla na trh, je 5.8 palce Samsung Galaxy A10e. Vydané bolo v júli 2019.

Samsung Galaxy A10e

Ide o to, že tento smartphone má batériu s dlhou výdržou, ktorá vám umožní hodiny robiť čokoľvek, čo chcete. Má tiež rozšíriteľnú pamäť, takže môžete bez problémov uchovávať všetky svoje obrázky, videá a súbory.

Vďaka Samsungu sa nemusíte báť, že by ste premeškali významný moment Galaxy A10e. Fotoaparát tohto telefónu dokáže zachytiť ostré a čisté fotografie zozadu aj spredu.

Kúpte si Samsung Galaxy A10e zapnuté Amazon

Toto zariadenie sa predalo za maloobchodnú cenu 179,99 dolárov, ale teraz ho môžete získať za oveľa nižšiu cenu.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10400

V marci 2019 spoločnosť Samsung uviedla na trh Samsung Galaxy S10. Maloobchodná cena tohto zariadenia je dosť drahá. Predal sa za 899 dolárov. Ale toto zariadenie si môžete v tomto vianočnom období dovoliť za nižšiu cenu.

Samsung Galaxy S10

Tento smartphone má bezpečnostný systém, ktorý detekuje odtlačky prstov jednoduchým dotykom obrazovky. Nie je to jediná vec, ktorá je na displeji tohto smartfónu zvláštna. Má tiež rozloženie Infinity-O, ktoré vám umožní vidieť
vaše aktivity bez prerušenia.

A najlepšia časť?

Kúpte si Samsung Galaxy A10e zapnuté Amazon

Zadná kamera tohto telefónu je trojitá. Dokáže dokonca snímať širokouhlé aj ultraširoké zábery. Predná kamera tiež nesklame. Je to 10MP fotoaparát s dvojitým pixelovým AF.

Moto G7

Moto G7

Moto G7 je smartphone, ktorý pochádza od spoločnosti Motorola. Na trh bol uvedený vo februári 2019 za 299,99 dolára.

Najlepšie ponuky mobilných telefónov - najlepšie vianočné ponuky sú tu! 2

Tento smartphone má displej s rozlíšením Full HD 6.2 palcov. Má tiež 3D sklenený dizajn, ktorý odpudzuje vodu. Tento mobilný telefón váži 172 g a je tak ľahký.

Už sa to len zlepšuje.

Kúpte si Samsung Galaxy A10e zapnuté Amazon

Ak ste fanúšikom skvelých fotoaparátov, tento telefón je určite pre vás. Zadný fotoaparát tohto zariadenia je 12 MP, ktorý dokáže vytvárať sériové zábery. Dokáže zachytávať obrázky vo vysokom rozlíšení, 4K videá, spomalené videá a časozberné videá. Predný fotoaparát má 5 MPx a blesk.

UMDIGI F1

UMDIGI F1

UMIDIGI F1 bol vydaný v novembri 2019 a už tento mesiac ho môžete získať ako dohodu. Má najnovšiu verziu systému Android, Stock Android 9. Dokonca dostal procesor Helio P60 AI, ktorý optimalizuje vašu spotrebu energie a znižuje teplo vášho zariadenia.

Najlepšie ponuky mobilných telefónov - najlepšie vianočné ponuky sú tu! 3

Displej pre tento smartfón je vodná kvapka 6.3 palcov Full HD. Má výrazné a živé rozloženie, ktoré vám umožňuje sledovať videá vo vysokom rozlíšení. Zadná časť tohto zariadenia je tiež špičková. Má 128 GB ROM, do ktorej môžete uložiť hudbu, videá, fotografie a hry. Tento mobil tiež dostal najnovšiu 4 GB RAM, ktorá zvyšuje efektivitu a zaisťuje vysoký výkon.

Myslíte si, že je to najlepšia časť?

Najlepšie na tomto smartfóne je nastavenie dvoch kamier, ktoré používa Helio P60. Zadný fotoaparát má 16 MP a vytvára skvelé fotografie. Tento smartphone má tiež predný fotoaparát s rozlíšením 8 megapixelov, ktorý robí selfie s vysokým rozlíšením. Jedinou nevýhodou tohto zariadenia je, že značka nie je taká slávna, ale špecifikácie smartfónu to kompenzujú.

Kúpte si Samsung Galaxy A10e zapnuté Amazon

Poznámka: Toto zariadenie je k dispozícii v 3 farby. Dodáva sa v červenej, čiernej a bielej farbe.

BV5500

BlackView 5500

BV5500 má a 5.5 palcový HD displej s IPS. Má tiež batériu 4400 mAh, ktorá vám poskytne viac času na maximálne využitie tohto telefónu. Tento mobilný telefón má energeticky účinný štvorjadrový procesor, ktorý zaisťuje plynulejšie prechody používateľského rozhrania.

Tento smartphone dostal duálny zadný fotoaparát Sony s rozlíšením 8 MP. Vďaka tomu tento telefón zachytáva vynikajúce obrázky.

Atribúty BV5500Atribúty BV5500

Ale…

Zlá vec na tomto telefóne je, že funguje iba v Európe a Ázii. Ak sa teda nachádzate v iných oblastiach, mali by ste zvoliť iný mobil.

Kúpte si Samsung Galaxy A10e zapnuté Amazon

Poznámka: Toto zariadenie sa dodáva v čiernej, zelenej a žltej farbe.

UMIDIGI A5

UMIDIGI A5

Ďalším smartfónom, ktorý pochádza od spoločnosti UMIDIGI, je UMIDIGI A5. Vydaný bol v máji 2019 za 96 až 200 dolárov.

Tu je dohoda. Toto zariadenie získalo a 6.3 palcov Full HD a vodný kvapkový displej. Jeho batéria vydrží dlho 2 dni. Existujú 3 sloty pre karty pre tento mobil, 2 pre sim karty a 1 pre microSD.

Časti a súčasti UMIDIGI A5Časti a súčasti UMIDIGI A5

UMIDIGI A5 beží na najnovšej verzii systému Android, Stock Android 9. Má ultraširokouhlý trojitý zadný fotoaparát, ktorý dokáže zachytiť váš pohľad na jeden záber. Pomocou efektu bokeh dokonca sníma obrázky s rozmazaným pozadím.

Zlepšuje sa to iba:

Kúpte si UMIDIGI A5 na Amazon

Tento smartphone má aj prednú kameru, ktorá je ideálna na vytváranie selfie.

Časté otázky

Prečo sa tieto mobilné telefóny predávajú za nižšiu cenu?

Mobilné telefóny sa nepredávajú, pretože s nimi nie je niečo v poriadku. Ide o analytikov stratégie, ktorých cieľom je nalákať viac zákazníkov na nákup ďalších produktov od ich spoločnosti.

Môžu byť tieto ponuky mobilných telefónov dôveryhodné?

Áno, týmto obchodom sa dá dôverovať. Tieto mobilné telefóny sa môžu predávať za nižšiu cenu, ale to neznamená, že sú chybné.

Záver

Ak stále nie ste rozhodnutí, čo kúpite ako dar pre svojich špeciálnych ľudí, tento zoznam vám môže pomôcť. Pokiaľ ide o mňa, vybral som si Samsung S10. Má skvelé špecifikácie a bol vydaný len nedávno. Ale na konci dňa si vyberiete to, čo je pre vás najlepšie.

Ak ste teda v tomto zozname našli najlepšiu ponuku mobilných telefónov, zanechajte komentár nižšie.