Najlepšie ponuky hodiniek Android na Amazon – Urobte to včas!

Najlepšie ponuky hodiniek Android na Amazon - Urobte to včas! 1

Všetci poznáme pocit, že máte náročný deň a zmeškáte všetky oznámenia vo svojom telefóne.

Ale hádajte čo?…

Hodinky Android sú zapnuté Amazon je tu, aby vám pomohol monitorovať vaše aktivity – či už ide o prácu, fitness alebo dokonca len o stretnutie s priateľom!

Každý fanatik smartfónov bol svedkom vratkého začiatku inteligentných hodiniek. Teraz však vývojári vylepšujú svoje funkcie.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Android Smart Watch: Ultimate Guide

Viete, čo je úžasnejšie? Operačný systém týchto hodiniek Android je kompatibilný s telefónmi iPhone. Teraz sa chvália svojimi výkonnými procesormi a pokročilými funkciami, ktoré pomáhajú užívateľom byť aktívnejší a zdravšie.

Okrem svojho výkonu majú všetky hodinky Android príjemný dizajn, ktorý ľuďom uľahčuje zosúladenie hodiniek s ich štýlom. Dobrý dizajn a vynikajúci výkon!

Oplatí sa tieto inteligentné hodinky kúpiť?

Zapnite hodinky Android Amazon ktoré sme dali dohromady. Zoradili sme to podľa toho, ale pre hodinky Android sú rozhodne najlepšou ponukou! S obmedzeným rozpočtom? Môžete sa tiež pozrieť na lacné smart hodinky Android vhodné pre vaše potreby!

Najlepšie hodinky s Androidom zapnuté Amazon

Hodinky Android vám pomôžu sledovať deň

1. Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2

Android Watch Amazon - Samsung Galaxy Sledujte Active2Samsung Galaxy Sledujte Active2

Hľadáte dobre zaoblené nositeľné oblečenie? Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 je pre teba najlepšie! Je kompaktný a ľahký, s jasným dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché a zábavné používanie! Navyše sa hodí k akémukoľvek štýlovému oblečeniu, ktoré použijete.

Keď máte Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2, to neznamená, že by ste mali mať aj telefón Samsung. Nositeľné zariadenia poskytujú výhody systémom Android a Apple používateľov.

Je to operačný systém Tizen, ktorý sa môže líšiť od operačného systému Wear OS od spoločnosti Google, ale svojim používateľom ponúka základné aplikácie. Podporuje upozornenia systému Android a umožňuje vám prijímať hovory alebo dokonca odosielať textové správy hlasom, so vstavanou klávesnicou alebo rýchlymi odpoveďami. Prístupnosť pomocou Galaxy Sledujte aktívne 2 je najlepšie vybavený svojimi vlastnosťami.

Android Watch Amazon - Prispôsobené tváre spoločnosti Samsung Galaxy Sledujte Active2Prispôsobené tváre spoločnosti Samsung Galaxy Sledujte Active2

Zdravotne uvedomelí a aktívni nositelia spoločnosti Samsung Galaxy Sledujte aktívne 2 budú v úžasu, pretože im to pomôže lepšie porozumieť svojmu zdraviu. Bez ohľadu na to, akú cvičebnú aktivitu robíte, môže vám pomôcť sledovať vaše tempo. Jeho pokročilé senzory vás budú motivovať k tomu, aby ste sa presadili vo svojich fitness cieľoch.

Navyše môže určiť váš srdcový tep a automaticky odošle upozornenie, kedykoľvek sú vaše vitálne funkcie vysoké. Okrem vašich životných funkcií vám integrovaná pokojná aplikácia tiež umožňuje monitorovať úroveň stresu.

Hodinky galaxie svojich užívateľov nesklamú! Aj keď spíte, jeho vstavaný sledovač spánku dokáže monitorovať a poskytnúť vám prehľad o kvalite vášho spánku. S týmito funkciami v ruke sa nemusíte obávať vybitia batérie.

Jeho batéria je stavaná na výdrž. Na jedno nabitie môžu hodinky fungovať viac ako deň. Navyše, ak je skutočne vybitý, môžete ho rýchlo nabiť pomocou bezdrôtových nabíjačiek kompatibilných s Qi alebo funkciou PowerShare od Galaxy S10. Čo viac potrebuješ?

Vlastnosti produktu:

Vstavaný tempomat, operačný systém Tizen, ľahký, monitor srdcového tepu, dlhotrvajúca kapacita batérie

tlačidlo nákupu amazon

2. Fitbit Versa 2

Android Watch Amazon - Fitbit Versa2Fitbit Versa 2

Vyzerá to ako Apple Watchnie? Fitbit sa stavia k výzve presvedčiť všetkých používateľov inteligentných hodiniek, že je to viac než len fitness tracker. Ako zintenzívnili svoju hru?

Okrem elegantného, ​​farebného a moderného dizajnu v sebe integrovali rýchlejší procesor, ktorý svojim používateľom poskytuje plynulejší výkon.

Navyše má vstavanú podporu Alexa! Svojim používateľom rýchlo poskytuje novinky a informácie a poskytuje lepší prístup k zariadeniam Smart Home.

Keďže je vytvorený pre užívateľov, ktorí si uvedomujú zdravie, monitoruje fitness aktivity 24/7. Po dni inteligentné hodinky synchronizujú kondíciu používateľa s jeho smartfónom. Vďaka tomu môžete ľahko sledovať svoj pokrok.

Okrem toho tiež sleduje váš spánkový režim, aby vám pomohol určiť kvalitu vášho spánku. Fitbit Versa 2 poskytuje svojim užívateľom užitočné osobné informácie.

Android Watch Amazon - Špeciálna edícia Fitbit Versa2Fitbit Versa 2 Špecialna edícia

Fitbit má navyše vlastnú sociálnu sieť, kde môžete vyzvať svojich priateľov. Každý týždeň sa navyše objavuje výzva a dobrodružstvo, ktoré vás každý deň motivuje.

Je tiež vzrušujúce mať špeciálnu edíciu Fitbit Versa 2! Má prémiovú exkluzívnu ponuku, ktorá platí len pre špeciálne hodinky smartwatch.

Vlastnosti produktu:

Vstavané s Amazon AlexaIntegrated with Sleep Score appIntegrated with Smart notification appBattery life capacity of 6 dní a viac

Kúpiť na Amazon

3. Michael Kors Prístup do Lexingtonu 2

Android Watch Amazon - Michael Kors Access Lexington 2Michael Kors Prístup do Lexingtonu 2

Krásne inteligentné hodinky od Michaela Korsa sú dokonalou kombináciou technológie ďalšej generácie a ikonického dizajnu siluety.

Čo upúta vaše oči, je vyvýšená luneta a elegantný remienok, ktorý dodáva výrazný vzhľad. Navyše je na jeho spone uvedené iniciály MK. Čím sú tieto hodinky Android okrem prémiového dizajnu vzrušujúce?

Nové hodinky ponúkajú najnovší procesor Snapdragon Wear 3100, zálohovaný systémom Wear OS by Google.

Android Watch Amazon - Zobrazenie na zariadení Michael Kors Access Lexington 2Displej na zariadení Michael Kors Access Lexington 2

Aj keď došlo k reakcii na operačný systém Wear OS s oneskorením jeho odozvy, ide o plnohodnotné inteligentné hodinky. Rovnako ako ostatné inteligentné hodinky monitoruje váš srdcový tep a fitness aktivity.

Máte radi plávanie? Hodinky nemusíte dávať dole! Je vodotesný až do 50 metrov. Okrem toho môžete platiť prostredníctvom funkcie NFC a má vstavaný navigátor GPS.

Vlastnosti produktu:

Podporované systémom Wear OS od Googlu Integrované s Google Fit Integrované s upozorneniami aplikácií Vstavaný GPS Odolný voči vode až 50 metrov 24-hodinová kapacita batérie

Vylepšite svoju hru štýlovými inteligentnými hodinkami Michael Kors Access Lexington 2! S týmito krásnymi inteligentnými hodinkami si môžete vybrať z troch farebných prevedení – môžete ich nosiť v striebornom, zlatom alebo ružovom zlate. Získajte svoje teraz na Amazon!

tlačidlo nákupu amazon

Časté otázky

Čo dokážu hodinky Android?

Hodinky s Androidom dokážu viac, ako ste očakávali, a majú potenciál smartfónu. Môžete s nimi spúšťať aplikácie, odpovedať na hovory a odosielať správy. Väčšina inteligentných hodiniek je navrhnutá špeciálne pre športovcov a fitness účely. Môže sledovať zdravotné premenné, ktoré je dôležité sledovať počas cvičebných aktivít.

Môžete používať hodinky Android s iPhone?

Áno môžeš. Za posledné dva roky sú hodinky Android kompatibilné s operačným systémom Apple zariadení. Väčšina inteligentných hodiniek funguje s smartphones ktoré majú Android 6.0 a vyšší alebo iOS 10.0 a vyššie. Podporované funkcie sa navyše môžu líšiť v závislosti od hodiniek Android alebo telefónu, ktorý používate. Musíme uznať, že Android Watch a Apple Watch má svoje odlišné vlastnosti a iba vaše preferencie vám môžu pomôcť pri výbere inteligentných hodiniek, ktoré si chcete kúpiť.

Sú hodinky Android vodotesné?

Áno tam sú. Je pochopiteľné, prečo väčšina používateľov hľadá vodotesné inteligentné hodinky. Bežné a dostupné inteligentné hodinky majú hodnotenie IP68. S týmto stupňom ochrany proti vniknutiu môžu byť na krátku dobu ponorené do plytkej vody. Existujú však aj predstavené modely, ktoré sú odolné voči vode, ktorá je hlboká 50 metrov a viac!

Záver

Existuje niekoľko vynikajúcich hodiniek Android Amazon z ktorých si môžete vyberať. Ale samozrejme, každý má svoje preferencie, a na tom záleží.

Pokiaľ ide o nájdenie najlepšej ponuky pre hodinky s Androidom, sledujte ponuky a zľavy Cyber ​​Monday na tieto inteligentné hodinky, aby ste si z času na čas pozreli ich najnovšie ceny. Na Joy of Android je navyše k dispozícii niekoľko príslušenstiev, ktoré je možné vyskúšať.

Hľadáte hodinky s Androidom? Povedzte nám o svojich obľúbených hodinkách v nižšie uvedených komentároch. Ak sa vám zdá tento článok užitočný pre hodinky s Androidom, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a rodinou!

Odporúčaný obrázok