Najlepšie pluginy pre kompresiu obrázkov pre WordPress

Ak vás zaujíma fotografia, možno ste oboznámení s kompresiou obrázkov. Pre nás ostatných môže byť komprimácia obrazu mätúca a technická. Pre tých, ktorí majú webovú stránku, je dôležité študovať kompresiu obrazu.

Predstavte si, že existuje jednoduchý trik, ktorý by ste mohli použiť na zrýchlenie vašich webových stránok. Chceš vedieť, čo to je hneď. Ak máte rýchlejšie načítanie, získate lepšie hodnotenie. Lepšie hodnotenie v oblasti SEO poskytne viac návštevníkov. Viac návštevníkov znamená zdravý konečný výsledok a viac používateľov vašich produktov.

Najlepšia kompresia pre WordPress?

Neskôr v tomto článku si môžete prečítať viac o tom, čo je kompresia obrázkov a prečo je to pre vaše stránky dôležité. Zaujíma vás, ktoré z najlepších doplnkov na kompresiu obrázkov pre WordPress a ktorý doplnok budú komprimované najlepšie? Hľadáme vás, tu sú najlepšie dostupné doplnky na kompresiu obrázkov. Všetci majú bezplatnú a platenú verziu.

 1. EWWW
 2. ShortPixel
 3. Čistenie aktív

Vytvorili sme zoznam troch najlepších, ktoré môžete vidieť.

EWWW

1, EWWW

Túto optimalizáciu obrazu môžeme najskôr odporučiť. Majú veľa vynikajúcich možností a systém je ľahko zrozumiteľný. Ak sa pozriete na ceny, uvidíte, ako je to efektívne pre vaše podnikanie.

Na najnižšej úrovni budete mať automatickú kompresiu. To znamená, že vaše obrázky sa automaticky aktualizujú a sú pripravené na zverejnenie na webe. Nemusíte robiť nič, aby ste si mohli vychutnať najvyššiu rýchlosť na každej stránke svojho webu.

Lenivé zaťaženie je zahrnuté iba na základnej úrovni. To znamená, že obrázky sa načítajú iba v prípade potreby. Nemá zmysel načítať všetok obsah na stránke, ak návštevník prehliada stránku iba pomaly a potom prejde na inú časť stránky. Lazy Load načíta obsah iba pri použití.

Pridajte skutočnosť, že má aj automatické prispôsobenie, takže všetky obrázky vyzerajú hladko a máte iba $ 5 mesiac. Vedieť, že po registrácii budete mať rýchlejšiu webovú stránku, je ľahšie rozhodnutie, aspoň na prvej úrovni.

Profesionálna úroveň a vývojár

Pri vyšších úrovniach je to tiež dosť. Za pouhých 15 dolárov mesačne budete mať prispôsobenú doménu a rýchlostný audit. Mnoho ľudí zažilo kompresiu sami. Ak máte problémy, požiadajte odborníkov, aby všetko prehodnotili. Budú schopní zistiť, kde sa spomaľuje, a rýchlo ho opraviť pomocou funkcií API a automatického komprimovania.

ShortPixel

2, ShortPixel

Experti spoločnosti ShortPixel majú výkonný algoritmus, ktorý sľubuje až 90% kompresiu. To sa spája so skutočnosťou, že môžete tiež nastaviť dávky na urýchlenie pracovného postupu a viete, že uvidíte vysoké rýchlosti. Nie ste si istí, či je služba pre vás najvhodnejšia? Vykonajte rýchly audit.

Aplikácia ShortPixel uľahčuje zistenie, či váš web potrebuje pomoc. Zadajte svoju adresu URL a počkajte, kým vám nepovedia, ako môžete zlepšiť rýchlosť načítania stránok a hodnotenie SEO. Toto je úžasná ponuka a práve teraz sa môžete bezplatne prihlásiť. Pozri sa.

Čistenie aktív

3, Čistenie aktív

Potrebujete bezplatnú možnosť na zrýchlenie svojho webu? Čistenie aktív je spôsob, ako ísť. Prejdite na ich webovú stránku a stiahnite si tento vynikajúci doplnok. Autor tvrdo pracoval, aby do bezplatnej verzie pridal čo najviac funkcií a môžete vidieť, že neustále aktualizujú problémy a pridávajú nové zručnosti k tomu, čo môžete urobiť.

To podporuje mnoho rôznych typov obrazových formátov. Zníži sa tým aj súbor CSS a JS, ktorý používate, čo znamená, že vaše skripty sa budú spúšťať aj rýchlejšie. Dokonca aj váš kód HTML sa zmenší, čo prináša ďalšie výhody, ak ste vývojár, ktorý vo svojom kóde hľadá niečo konkrétne. Vyskúšajte to dnes a získajte skvelé výsledky.

Čo je kompresia obrázkov?

Kompresia obrázka nemusí byť komplikovaná. Pokiaľ máte základné vedomosti o doplnkoch, môžete softvér prinútiť urobiť všetko, čo potrebujete, pre zdvíhanie.

Zjednodušene povedané, komprimuje obrázok, keď ho zmenší. Po zmenšení veľkosti súboru môžete obrázky načítať oveľa rýchlejšie. Ako však môžeme zmenšiť veľkosť obrázka? Koniec koncov, Mona Lisa by vyzerala oveľa horšie, keby nemala pozadie alebo orámovanie okolo obrázka.

Keď komprimujete obrázok, zoskupíte jeho časti. Toto môže byť založené napríklad na farbe. Algoritmus bude hľadať čiernu farbu a zoskupí pixely podľa vzoru ekvivalentného čiernej, keď ju uvidíme. Ak teraz dokážete zoskupiť veľkú časť súboru, je ľahšie a ľahšie nahrať alebo stiahnuť. Namiesto mnohých rôznych častí snímok teraz musíte premýšľať o menšom počte kusov.

Výhody kompresie

Pri zoskupovaní častí obrazu na základe určitých kritérií je tiež možné, aby algoritmus odstránil časti obrázka a zoskupenia. Nie všetky časti obrázka sú potrebné, ak môžete dosiahnuť približnú aproximáciu. Podrobnosti môžete zmenšiť, je však prijateľné, ak ľudské oko nezistí rozdiel a miesto sa načíta rýchlejšie. Berúc do úvahy výhody zhutnenia, máme nasledujúce:

 • Ak nikdy nekomprimujete obrázky, môžete mať vysokú mieru odchodov. Ak sa stránka s ťažkým obrázkom načíta pomaly, návštevníci stránku opustia a preskočia.
 • Pohybujúce sa obrázky. Ak potrebujete zálohovať svoje obrázky a webovú stránku, pri nekomprimovaných obrázkoch to bude trvať oveľa dlhšie.
 • Presúvanie prvkov na vašom webe je jednoduchšie. Možno si zákazník želá na vašom webe vidieť video alebo výber obrázkov. Presun vecí do jednotky bude oveľa ťažší, ak sa nič nezníži.
 • Toto sú len niektoré z dôvodov, prečo chcete zmenšiť veľkosť obrázkov, s ktorými pracujete. Aj keď niektoré z týchto vecí sa môžu zdať malé, môžu byť veľké. Ak zákazník potrebuje webovú stránku, ktorá bola vytvorená rýchlo, alebo ak je potrebné, aby sa video urobilo v zhone, kompresia môže byť vašou jedinou možnosťou, ak chcete, aby sa veci urobili pred stanoveným termínom.

  Typy kompresie

  Sú všetky kompresie rovnaké? Funguje to vždy rovnako? Odpoveď znie nie. Kompresia sa môže líšiť a meniť. Pozrime sa na niektoré z najpopulárnejších typov.

  Žiadna strata

  Pri tomto type kompresie zmenšíte veľkosť obrázka, ale zachováte rovnakú kvalitu. Ak máte DSLR, možno ste už narazili na bezstratovú kompresiu a minul ju. Niekoľko fotoaparátov DSLR použije formát pre obrázky známe ako RAW. Toto riadi všetky svetelné údaje absorbované senzorom. Veľkosť súboru RAW bude veľká, ale je to kompenzácia, ktorú zaplatíte, ak máte bezstratové obrázky.

  Ak porovnáte súbor RAW so súborom JPEG, rozdiel je obrovský. Súbory JPEG sa budú sťahovať a načítavať rýchlejšie a zmestia sa aj na disk kompaktnejším spôsobom, ale súbory RAW budú mať lepšiu kvalitu. Ak kupujete veľkoplošnú tlač alebo profesionálny filmový plagát, ktorý sa výrazne zväčší, možno budete chcieť zvoliť formu kompresie, ktorá zmenšuje veľkosť súboru a stále ponecháva dostatok detailov, aby vyhovovala vašej požiadavke.

  stratený

  Ďalej sa chceme pozrieť na stratovú kompresiu. Ako už názov napovedá, časť obrázka sa stratí, ale získate ešte menšiu veľkosť. Zoskupením častí fotografie podľa kritérií, ako sú farby, sa zníži kontrast a ostrosť obrázka. To dáva zmysel. Ak zoskupíte pixely podľa určitého odtieňa čiernej a spojíte ich do jednej časti súboru, stratíte gradient. Nebude toľko jemných zmien farby a tvaru, ako sa algoritmus snaží zhomogenizovať pixely, ktoré považuje za podobné.

  Výhody stratovej kompresie je v tom, že bude oveľa jednoduchšie spravovať vaše obrazové súbory. Nebudete už môcť zobrazovať obrázky v obrovskej veľkosti, pretože sa zistí znížená kvalita, ale budete môcť umiestniť viac obrázkov na jednotku SSD alebo na akékoľvek iné úložné zariadenie. Vaša webová stránka sa tiež načíta rýchlejšie teraz a možno vám poskytne výhodu pred konkurenciou.

  Bežné formy straty

  Môžete predpokladať, že po odstránení častí obrázka si ľudia všimnú a sťažujú sa. To nie je presné. Pri prehľadávaní webových stránok je veľa obrázkov JPEG, čo je typ stratovej kompresie. Ak použijete štandardné množstvo kompresie, rozdiel bude vedieť len málo ľudí.

  Ďalším typom stratovej kompresie, ktorý pravdepodobne poznáte, je GIF. Všetci ich posielame priateľom a rodine s telefónom. Malá animovaná slučka môže veľa povedať, stačí len na sekundu alebo dve. Keď sa znova pozriete na obrázok GIF, môžete jasne vidieť úroveň detailov, ktorá existuje. Pokiaľ nepoužívate extrémnu kompresiu, môžete ušetriť miesto na disku a napriek tomu získať požadovaný výsledok.