Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlep┼íie nov├ę aplik├ície pre iOS a Android na stiahnutie v marci 2020

aplikácie na telefóne

S to─żk├Żmi aplik├íciami, ktor├ę sa prid├ívaj├║ k veciam ako je Google Play Store a AppleV obchode App Store ka┼żd├Ż mesiac, je ┼ąa┼żk├ę sledova┼ą, ─Źo v├ím skuto─Źne pom├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą produktivitu. Nebojte sa, preto┼że KnowTechie T├şm usilovne pracoval pri h─żadan├ş najnov┼í├şch aplik├íci├ş, aby na┼íiel skvosty, o ktor├Żch si mysl├şme, ┼że by ste ich mali in┼ítalova┼ą.

M├┤┼że to by┼ą ─Źoko─żvek od praktick├ęho zoznamu ├║loh a aplik├íci├ş, ktor├ę odomkn├║ viac potenci├ílu fotoapar├ítu, a┼ż po aplik├ície, ktor├ę pom├┤┼żu pochopi┼ą v┼íetky novinky vo va┼íich informa─Źn├Żch kan├íloch. Bez ─Ćal┼í├şch okolkov, tu je kr├ęm plodiny od marca.

Tu s├║ v┼íetky aplik├ície, ktor├ę by ste mali nain┼ítalova┼ą v marci

─îi u┼ż ste Apple fan├║┼íikom alebo preferovan├Żm open-source syst├ęmom Android, m├íme pre v├ís pripraven├ę inform├ície o tom, ─Źo si chcete stiahnu┼ą, aby ste zostali produkt├şvni v marci.

NeuralCam ($4.99)

neuralcam aplikácia pre iphone

Obrázok: Neuralcam

Apple mo┼żno pridali no─Źn├Ż re┼żim do radu telef├│nov iPhone 11, ale ─Źo vy ostatn├ş Apple U┼ż├şvatelia? Ak m├íte iPhone 6 alebo nov┼íie, vysk├║┼íajte slu┼żbu NeuralCam, ktor├í prin├í┼ía no─Źn├Ż re┼żim do v┼íetk├Żch va┼íich zariaden├ş. Je tie┼ż vynikaj├║ca pre pou┼ż├şvate─żov iPhone 11, preto┼że funguje so v┼íetk├Żmi fotoapar├ítmi vzadu. Najlep┼íia ─Źas┼ą? Teraz ide o jednorazov├Ż n├íkup, preto┼że spolo─Źnos┼ą NeuralCam so svoj├şm odbern├Żm modelom odi┼íla. Na ─Źo ─Źak├íte – vyrazte!

iOS


Ru─Źn├Ż um├Żvac├ş ─Źasova─Ź

─Źasova─Ź na um├Żvanie r├║k pre hodinky Apple

Obrázok: Red Sprite Studios

Mo┼żno ste u┼ż videli, ┼że si d├┤kladne um├Żvate ruky 20 sek├║nd, ─Źo je d├┤le┼żit├Ż sp├┤sob, ako zosta┼ą v bezpe─Ź├ş po─Źas vypuknutia v├şrusu COVID-19. Len … ako dlho vlastne trv├í 20 sek├║nd? Dalo by sa to na─Źasova┼ą dvojit├Żm spievan├şm ÔÇ×Happy BirthdayÔÇť, ale potom by ste v z├íchode dostali ─Źudn├ę poh─żady. Zbavte sa tohto potencion├ílneho zdroja rozpakov Apple Watch aplik├ícia, ktor├í bude ─Źasova┼ą um├Żvanie r├║k.

iOS


Skry┼ą skenovanie

skry┼ą skenovanie aplik├ície na

Obr├ízok: Zakry┼ą

Zauj├şmalo v├ís niekedy, ─Źo robi┼ą s t├Żm stohom rozpt├Żlen├Żch vizitiek, ktor├ę ┼żij├║ v hornej z├ísuvke v├í┼ího stola? Mysl├şm, ┼że ich m├┤┼żete v┼íetky zada┼ą ru─Źne do svojho zoznamu kontaktov, ale v ─Źom je z├íbava? Nechajte AI prevzia┼ą a necha┼ą Covve Scan automaticky prida┼ą svoje podrobnosti do v├í┼ího zoznamu kontaktov stla─Źen├şm jedn├ęho tla─Źidla. M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą a┼ż 10 vizitiek a potom $2.99 za 50 a jednorazov├Ż poplatok 14,99 dol├írov za neobmedzen├ę skenovanie. Znie to za to.

iOS | Google Play


Krátky

sn├şmky obrazovky kr├ítkej aplik├ície

Obrázok: Krátky

Samozrejme, Apple odviedol skvel├║ pr├ícu pri zabezpe─Źovan├ş toho, ┼że na to existuje ÔÇ×aplik├íciaÔÇť, ale chcete str├ívi┼ą 30 min├║t kontrolou viacer├Żch aplik├íci├ş ka┼żd├ę r├íno? ─îo keby ste len mohli jeden otvori┼ą a z├şska┼ą nieko─żko odsekov, ktor├ę obsahovali v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą pr├íve teraz. Kr├ítka je t├íto aplik├ícia a za p├ír sek├║nd budete vedie┼ą po─Źasie a to, ─Źo budete musie┼ą nosi┼ą, v├Żchod a z├ípad slnka, kalend├ír a pripomenutia na tento de┼ł a ─Ćal┼íie.

iOS


ReadMo

readmo na iphone

Obrázok: ReadMo

Android pr├íve pridal t├║to mo┼żnos┼ą Google Assistant ─Ź├şta┼ą nahlas webov├ę str├ínky, ale ─Źo ke─Ć ste na iOS? M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą beta verziu aplik├ície ReadMo. Vytvor├ş zjednodu┼íen├║ verziu ─żubovo─żnej webovej str├ínky a na─Ź├şta ju v├ím pomocou minimalistick├ęho prehr├íva─Źa zvuku. Preto┼że je v beta verzii, budete ju musie┼ą nain┼ítalova┼ą prostredn├şctvom Testflight, ─Źo m├┤┼że by┼ą pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov vypnut├şm.

Webov├ę str├ínky v├Żvoj├íra


Pr├şchod – Sledovanie bal├şkov

Ke─Ć bude karant├ęna k─ż├║─Źov├Żm slovom mesiaca, bude sa ka┼żd├Ż e┼íte viac spolieha┼ą na online nakupovanie. To znamen├í ve─ża sledovania a ve─ża webov├Żch str├ínok na kontrolu. Pokia─ż nenain┼ítalujete aplik├íciu Arrive. Je zostaven├í slu┼żbou Shopify a porovn├íva v┼íetky prich├ídzaj├║ce bal├ş─Źky skenovan├şm e-mailov, aby v├ím poskytla neust├íle aktualiz├ície. ┼áikovn├Ż.

iOS | Google Play


One Shade: Custom Notifications and Quick Settings

jeden odtie┼ł aplik├ície

Obr├ízok: Jeden odtie┼ł

Zmierte sa s t├Żm, ┼że pri v┼íetkej pr├íci z domu po─Źas vypuknutia koronav├şrusu sa upozornenia v├í┼ího telef├│nu bud├║ neust├íle ru┼íi┼ą. Norm├ílny oznamovac├ş panel syst├ęmu Android je nepraktick├Ż, ke─Ć dostanete viac ako nieko─żko upozornen├ş. Nain┼ítalujte si jeden odtie┼ł a odomknite okam┼żit├ę odpovede, zoskupen├ę upozornenia a ─Ćal┼íie.

Google Play


WiFi AR

Teraz, ke─Ć tento mesiac pravdepodobne pracujete z domu, mo┼żno budete chcie┼ą vedie┼ą, kde je najlep┼íie miesto na sedenie pri pou┼ż├şvan├ş dom├ícej siete Wi-Fi. Wi-Fi AR v├ím poskytol inform├ície o tom, kde je v├í┼í sign├íl najsilnej┼í├ş v roz┼í├şrenej realite. Mo┼żno ste v obchodaku a na r├Żchlu kontrolu sa mus├şte prihl├ísi┼ą. Wi-Fi AR v├ím m├┤┼że tie┼ż pom├┤c┼ą.

Google Play


HouseBook!

housebook app

Obrázok: HouseBook!

Ak ste sa ocitli s vo─żn├Żm ─Źasom kv├┤li zn├ş┼żen├ęmu po─Źtu doch├ídzok, mo┼żno by sa nejak├Ż ─Źas mohol pou┼żi┼ą na vytvorenie invent├íra v├í┼ího domu. Pom├┤┼że to pri poistn├Żch n├írokoch, h─żadan├ş vec├ş v sklade alebo pri kone─Źnom vy─Źisten├ş z├ísuvky v kuchyni. Po inventariz├ícii m├┤┼żete pou┼żi┼ą HouseBook! n├íjs┼ą jednotliv├ę polo┼żky, ke─Ć ich potrebujete pre bud├║ce pou┼żitie.

iOS | Google Play


Microsoft Math Solver

Toto je skvel├í aplik├ícia na odstr├ínenie po┼íkriabania mozgu z v├Ą─Ź┼íiny matematick├Żch probl├ęmov. Nasn├şmajte obr├ízok probl├ęmu alebo ho nap├ş┼íte na obrazovku a aplik├ícia v├ís prevedie t├Żm, ako ho vyrie┼íi┼ą, prepojen├şm na podobn├ę probl├ęmy a postupy. Kde to bolo na strednej ┼íkole?

iOS | Google Play


Odpor├║─Źania redaktorov:

  • Najlep┼íie nov├ę hry pre iOS a Android na stiahnutie v marci 2020
  • Apple ├║dajne pracuje na telef├│ne iPhone, ktor├Ż obsahuje ÔÇ×3D kameruÔÇť orientovan├║ na svet
  • SmartNews m├í teraz vyhraden├ę volebn├ę pokrytie a miestne spr├ívy 6, 000 miest
  • ─îoskoro pr├şdete do iPhone vo va┼íom okol├ş: reklamy vo va┼íich ozn├ímeniach push

Table of Contents