Najlepšie nové aplikácie pre iOS a Android na stiahnutie v marci 2020

aplikácie na telefóne

S toľkými aplikáciami, ktoré sa pridávajú k veciam ako je Google Play Store a AppleV obchode App Store každý mesiac, je ťažké sledovať, čo vám skutočne pomôže zvýšiť produktivitu. Nebojte sa, pretože KnowTechie Tím usilovne pracoval pri hľadaní najnovších aplikácií, aby našiel skvosty, o ktorých si myslíme, že by ste ich mali inštalovať.

Môže to byť čokoľvek od praktického zoznamu úloh a aplikácií, ktoré odomknú viac potenciálu fotoaparátu, až po aplikácie, ktoré pomôžu pochopiť všetky novinky vo vašich informačných kanáloch. Bez ďalších okolkov, tu je krém plodiny od marca.

Tu sú všetky aplikácie, ktoré by ste mali nainštalovať v marci

Či už ste Apple fanúšikom alebo preferovaným open-source systémom Android, máme pre vás pripravené informácie o tom, čo si chcete stiahnuť, aby ste zostali produktívni v marci.

NeuralCam ($4.99)

neuralcam aplikácia pre iphone

Obrázok: Neuralcam

Apple možno pridali nočný režim do radu telefónov iPhone 11, ale čo vy ostatní Apple Užívatelia? Ak máte iPhone 6 alebo novšie, vyskúšajte službu NeuralCam, ktorá prináša nočný režim do všetkých vašich zariadení. Je tiež vynikajúca pre používateľov iPhone 11, pretože funguje so všetkými fotoaparátmi vzadu. Najlepšia časť? Teraz ide o jednorazový nákup, pretože spoločnosť NeuralCam so svojím odberným modelom odišla. Na čo čakáte – vyrazte!

iOS


Ručný umývací časovač

časovač na umývanie rúk pre hodinky Apple

Obrázok: Red Sprite Studios

Možno ste už videli, že si dôkladne umývate ruky 20 sekúnd, čo je dôležitý spôsob, ako zostať v bezpečí počas vypuknutia vírusu COVID-19. Len … ako dlho vlastne trvá 20 sekúnd? Dalo by sa to načasovať dvojitým spievaním „Happy Birthday“, ale potom by ste v záchode dostali čudné pohľady. Zbavte sa tohto potencionálneho zdroja rozpakov Apple Watch aplikácia, ktorá bude časovať umývanie rúk.

iOS


Skryť skenovanie

skryť skenovanie aplikácie na

Obrázok: Zakryť

Zaujímalo vás niekedy, čo robiť s tým stohom rozptýlených vizitiek, ktoré žijú v hornej zásuvke vášho stola? Myslím, že ich môžete všetky zadať ručne do svojho zoznamu kontaktov, ale v čom je zábava? Nechajte AI prevziať a nechať Covve Scan automaticky pridať svoje podrobnosti do vášho zoznamu kontaktov stlačením jedného tlačidla. Môžete vyskúšať až 10 vizitiek a potom $2.99 za 50 a jednorazový poplatok 14,99 dolárov za neobmedzené skenovanie. Znie to za to.

iOS | Google Play


Krátky

snímky obrazovky krátkej aplikácie

Obrázok: Krátky

Samozrejme, Apple odviedol skvelú prácu pri zabezpečovaní toho, že na to existuje „aplikácia“, ale chcete stráviť 30 minút kontrolou viacerých aplikácií každé ráno? Čo keby ste len mohli jeden otvoriť a získať niekoľko odsekov, ktoré obsahovali všetko, čo potrebujete vedieť práve teraz. Krátka je táto aplikácia a za pár sekúnd budete vedieť počasie a to, čo budete musieť nosiť, východ a západ slnka, kalendár a pripomenutia na tento deň a ďalšie.

iOS


ReadMo

readmo na iphone

Obrázok: ReadMo

Android práve pridal túto možnosť Google Assistant čítať nahlas webové stránky, ale čo keď ste na iOS? Môžete vyskúšať beta verziu aplikácie ReadMo. Vytvorí zjednodušenú verziu ľubovoľnej webovej stránky a načíta ju vám pomocou minimalistického prehrávača zvuku. Pretože je v beta verzii, budete ju musieť nainštalovať prostredníctvom Testflight, čo môže byť pre niektorých používateľov vypnutím.

Webové stránky vývojára


Príchod – Sledovanie balíkov

Keď bude karanténa kľúčovým slovom mesiaca, bude sa každý ešte viac spoliehať na online nakupovanie. To znamená veľa sledovania a veľa webových stránok na kontrolu. Pokiaľ nenainštalujete aplikáciu Arrive. Je zostavená službou Shopify a porovnáva všetky prichádzajúce balíčky skenovaním e-mailov, aby vám poskytla neustále aktualizácie. Šikovný.

iOS | Google Play


One Shade: Custom Notifications and Quick Settings

jeden odtieň aplikácie

Obrázok: Jeden odtieň

Zmierte sa s tým, že pri všetkej práci z domu počas vypuknutia koronavírusu sa upozornenia vášho telefónu budú neustále rušiť. Normálny oznamovací panel systému Android je nepraktický, keď dostanete viac ako niekoľko upozornení. Nainštalujte si jeden odtieň a odomknite okamžité odpovede, zoskupené upozornenia a ďalšie.

Google Play


WiFi AR

Teraz, keď tento mesiac pravdepodobne pracujete z domu, možno budete chcieť vedieť, kde je najlepšie miesto na sedenie pri používaní domácej siete Wi-Fi. Wi-Fi AR vám poskytol informácie o tom, kde je váš signál najsilnejší v rozšírenej realite. Možno ste v obchodaku a na rýchlu kontrolu sa musíte prihlásiť. Wi-Fi AR vám môže tiež pomôcť.

Google Play


HouseBook!

housebook app

Obrázok: HouseBook!

Ak ste sa ocitli s voľným časom kvôli zníženému počtu dochádzok, možno by sa nejaký čas mohol použiť na vytvorenie inventára vášho domu. Pomôže to pri poistných nárokoch, hľadaní vecí v sklade alebo pri konečnom vyčistení zásuvky v kuchyni. Po inventarizácii môžete použiť HouseBook! nájsť jednotlivé položky, keď ich potrebujete pre budúce použitie.

iOS | Google Play


Microsoft Math Solver

Toto je skvelá aplikácia na odstránenie poškriabania mozgu z väčšiny matematických problémov. Nasnímajte obrázok problému alebo ho napíšte na obrazovku a aplikácia vás prevedie tým, ako ho vyriešiť, prepojením na podobné problémy a postupy. Kde to bolo na strednej škole?

iOS | Google Play


Odporúčania redaktorov:

  • Najlepšie nové hry pre iOS a Android na stiahnutie v marci 2020
  • Apple údajne pracuje na telefóne iPhone, ktorý obsahuje „3D kameru“ orientovanú na svet
  • SmartNews má teraz vyhradené volebné pokrytie a miestne správy 6, 000 miest
  • Čoskoro prídete do iPhone vo vašom okolí: reklamy vo vašich oznámeniach push

Related Articles

Back to top button