Najlep┼íie neobmedzen├ę bezplatn├ę aplik├ície na ukladanie fotografi├ş

Modern├í technol├│gia sa ├║plne zmenila. Sp├┤sob, ak├Żm pou┼ż├şvame a uklad├íme fotografie. Na vrchole v┼íetk├ęho Vynikaj├║ci a cenovo dostupn├Ż softv├ęr na ├║pravu, ktor├Ż je teraz k dispoz├şcii, prezeranie a ukladanie fotografi├ş, sa stal ├║plne digit├ílnym. Je to tam, kde to je.

Pri digit├ílnom sp├┤sobe robenia vec├ş vznikaj├║ ├║plne odli┼ín├ę rizik├í. Fotografie pravdepodobne uklad├íte do svojho po─Ź├şta─Źa, telef├│nu / tabletu, fotoapar├ítu at─Ć. Probl├ęm je v tom, ┼że jednoduch├í porucha m├┤┼że vies┼ą k strate obsahu.

Vstupte do cloudovej technol├│gie. S pr├şstupom na internet m├┤┼żete uklada┼ą v┼íetky svoje fotografie na jednom bezpe─Źnom online priestore. ─îoko─żvek sa stane s va┼íim zariaden├şm, je ├║plne nez├ívisl├ę na jeho ├║lo┼żisku. Tu je nieko─żko najlep┼í├şch mo┼żnost├ş ukladania fotografi├ş.

Ak chcete za─Źa┼ą, za─Źnime so spolo─Źnos┼ąou Google. Jeden z najpopul├írnej┼í├şch vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov na svete sa roz┼í├şril a teraz pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu ─Ćal┼í├şch kvalitn├Żch slu┼żieb. Jedn├Żm z nich s├║ Fotky Google. Ak sa tak rozhodnete, m├┤┼żete si necha┼ą zariadenie automaticky z├ílohova┼ą ka┼żd├║ fotografiu do svojho ├║─Źtu Google pomocou slu┼żby Fotografie Google.

To v┼íetko sa deje zadarmo a z├şskate neobmedzen├ę mo┼żnosti ukladania. Popraskan├ę veci. ─îo je to ├║lovok? Dobr├í je kvalita fotografie. Ka┼żd├í fotografia nahran├í do Fotiek Google do v├í┼ího cloudov├ęho priestoru sa zmen┼í├ş na 16 MB, 4K vide├í sa zn├ş┼żia na rozl├ş┼íenie Full HD 1080p. Teraz to nie je ide├ílne, ak h─żad├íte lep┼íiu kvalitu, ale ponuka je st├íle slu┼ín├í.

Ak chcete nahra┼ą fotografiu v p├┤vodnej kvalite, m├┤┼żete. Celkov├í kvalita je v┼íak obmedzen├í na 15 GB skladovania. Aj ke─Ć nie je nijako obmedzen├Ż, je st├íle ve─żkorys├Ż pre v├Ą─Ź┼íinu be┼żn├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Ak ste profesion├ílny fotograf, t├íto ponuka v├ís neprekvap├ş. Ak ste ka┼żdodenn├Żm pou┼ż├şvate─żom spokojn├Żm s pon├║kanou kvalitou, budete viac ne┼ż spokojn├ş. Ak potrebujete lep┼íiu kvalitu fotografi├ş alebo 4K video, m├┤┼żete v┼żdy vyu┼żi┼ą maximum 15 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru. O to viac, ┼że ÔÇőÔÇőFotky Google vlastne poskytuj├║ cel├Ż rad vstavan├Żch algoritmov pre automatick├ę vylep┼íenie, automatick├ę ozna─Źovanie, rozpozn├ívanie tv├íre at─Ć.

Mo┼żno to nebudete vedie┼ą, ale Flickr existuje u┼ż od roku 2004. V tej dobe t├íto platforma pre┼íla mnoh├Żmi zmenami a aktualiz├íciami. Podarilo sa mu v┼íak udr┼ża┼ą svoj retro dizajn. Viac ako desa┼ą rokov od svojho vzniku sa Flickr na─Ćalej zameriava na fotografiu. Zauj├şmavou vlastnos┼ąou je, ┼że platforma pon├║ka pre va┼íe odovzdan├ę obr├ízky metad├íta EXIF ÔÇőÔÇő(zamenite─żn├Ż obrazov├Ż s├║bor). Zah┼Ľ┼ła to r├Żchlos┼ą uz├ívierky, ISO a clonu. Obr├ízky si tie┼ż m├┤┼żete stiahnu┼ą v r├┤znych rozl├ş┼íeniach.

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na slu┼żbe Flickr je, ┼że pon├║ka nahr├ívanie fotografi├ş v p├┤vodnom rozl├ş┼íen├ş s obmedzen├şm na ukladanie 1 TB. Pre niektor├Żch profesion├ílnych fotografov to m├┤┼że sta─Źi┼ą. Samozrejme, existuje platen├Ż pl├ín, ak chcete nahra┼ą viac ako jeden terabajt fotografi├ş v p├┤vodnom rozl├ş┼íen├ş.

Bezplatn├í verzia slu┼żby Flickr nie je typick├í slu┼żba cloudov├ęho z├ílohovania, ktor├í sa mus├ş synchronizova┼ą s viacer├Żmi zariadeniami. Je to platforma na zdie─żanie a spr├ívu fotografi├ş, ─Źo znamen├í, ┼że je ove─ża viac ako cloudov├í slu┼żba.

Teraz je hlavnou nev├Żhodou to, ┼że mus├şte ve─ża riadi┼ą. Mus├şte vybra┼ą ka┼żd├Ż s├║bor alebo prie─Źinok, ktor├Ż chcete nahra┼ą. V bezplatnej verzii slu┼żby Flickr v podstate ch├Żba dobr├ę rie┼íenie na automatick├ę na─Ź├ştavanie. Samozrejme, za $50,99 za mesiac z├şskate ten spr├ívny autoloader, ─Źo nie je ve─ża pe┼łaz├ş pre profesion├ílneho fotografa, ktor├Ż h─żad├í jednoduch├ę pou┼żitie.

Za 49,99 dol├írov ro─Źne z├şskate z─żavy od Adobe Creative Cloud, Photoshop a Lightroom a ─Ćal┼íie skvel├ę v├Żhody.

Flickr je vynikaj├║ce rie┼íenie pre profesion├ílnych fotografov, ktor├ş nepotrebuj├║ viac ako 1 TB cloudov├ęho priestoru.

Dropbox, ktor├Ż pou┼ż├şva ┼íirok├í ┼ík├íla profesion├ílnych a rekrea─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov, je jednou z najpopul├írnej┼í├şch mo┼żnost├ş ukladania v cloude na svete. V spolo─Źnosti La Principal je to kv├┤li jej jednoduchosti, najm├Ą pokia─ż ide o ukladanie va┼íich fotografi├ş.

Ak uprednost┼łujete ukladanie v┼íetk├Żch va┼íich fotografi├ş do prie─Źinkov v po─Ź├şta─Źi, Dropbox v├ím to pom├┤┼że udr┼ża┼ą. Naozaj to funguje z va┼íej pracovnej plochy, v─Ćaka ─Źomu sa prie─Źinok Dropbox automaticky synchronizuje s cloudovou slu┼żbou. Pri synchroniz├ícii sa s├║bory na─Ź├ştaj├║ bezpe─Źne, pri─Źom sa zachov├í pr├íca so zlo┼żkami.

Dok├í┼żete pres├║va┼ą s├║bory fotografi├ş do prie─Źinka Dropbox a vo vn├║tri vytv├íra┼ą prie─Źinky spojen├ę s cloudom Windows Prieskumn├şk je vynikaj├║cou funkciou pre fotografov. Ak si chcete pozrie┼ą nahran├ę fotografie a s├║bory z vreckov├ęho zariadenia, stiahnite si aplik├íciu Dropbox a preh─żadajte ju. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s mo┼żnos┼ąou nahr├ívania z kamery, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje okam┼żite a automaticky nahr├íva┼ą fotografie, ktor├ę urob├şte pomocou zariadenia.

bezplatn├ę ukladanie fotografi├ş

─îo je to ├║lovok? Je to ve─żk├ę. Bezplatn├ş pou┼ż├şvatelia dostan├║ online iba ├║boh├Żch 2 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru. To nesta─Ź├ş pre v├Ą─Ź┼íinu pr├şle┼żitostn├Żch pou┼ż├şvate─żov, nehovoriac o profesion├ílnych fotografoch.

Jasnou str├ínkou je v┼íak skuto─Źnos┼ą, ┼że pomocou slu┼żby Dropbox m├┤┼żete odovzd├íva┼ą svoje spont├ínne fotografick├ę s├║bory do cloudu. Potom, po peknom dni sn├şmania, vyberte Fotografie, ktor├ę chcete uchova┼ą, a preneste ich na in├║ cloudov├║ platformu. Toto je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, preto┼że Dropbox v├ím umo┼ż┼łuje nahr├íva┼ą fotografie a vide├í v ich p├┤vodnej kvalite.

2, 500px

Po─Ćme hne─Ć nie─Źo dosta┼ą z cesty; Ak ste typ fotografa, ktor├Ż nedok├í┼że odstr├íni┼ą star├ę fotografick├ę s├║bory a r├íd zhroma┼ż─Ćuje svoje fotografie, nebude sa mu t├íto platforma Photo Cloud p├í─Źi┼ą.

Ak ste v┼íak niek├Żm, kto sa chce zbavi┼ą v┼íetk├ęho neporiadku, necha┼ą iba La so svojimi najlep┼í├şmi fotografiami, 500px je pre v├ís skvel├Żm rie┼íen├şm.

Najlep┼íie je asi 500 px, ┼że v skuto─Źnosti je to komunita pribli┼żne 13 mili├│nov svetov├Żch fotografov z takmer 200 kraj├şn. Jo, a 500px je o kvalite, nie kvantite. Je navrhnut├í ako platforma na zdie─żanie, ktor├í tie┼ż uklad├í niektor├ę z va┼íich najlep┼í├şch fotografick├Żch pr├íc. in├í ako The S ─Ćal┼í├şmi zobrazen├Żmi mo┼żnos┼ąami m├┤┼żete prij├şma┼ą koment├íre od ostatn├Żch fotografov, ktor├ş prehliadaj├║ v├í┼í obsah, ─Źo je ├║plne in├Ż z├í┼żitok.

Nev├Żhodou 500 px je, ┼że po─Źas sedemd┼łov├ęho obdobia nepovo─żuje viac ako sedem poplatkov. Nielen to, ale nem├┤┼żete ulo┼żi┼ą viac ako 2Celkom 000 fotografi├ş. Preto nechcete automaticky nahr├íva┼ą fotografie na t├║to platformu, pokia─ż neuskuto─Źn├şte upgrade na platobn├Ż pl├ín The PS3, 99 / mesiac, pre neobmedzen├ę odovzd├ívanie.

Za $40,99 z├şskate program Pro, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş predstavi┼ą komer─Źn├║ str├ínku v├í┼ího fotografick├ęho podnikania. S pl├ínom Pro + Adobe sa do rovnice prid├í pl├ín Adobe Creative Cloud Photography, ─Źo je celkom dobr├ę.

Jo, a m├┤┼żete si licenciu svojich fotografi├ş, a to aj s pl├ínom zadarmo. To je nie─Źo, ─Źo v├Ą─Ź┼íina in├Żch platform├ích cloud fotografie nepon├║kaj├║.

iDrive je ─Ćal┼íia funkcia online na v┼íeobecn├ę ukladanie a z├ílohovanie. Av┼íak, s zadarmo pl├ín, ktor├Ż v├ím 5 GB skladovania, nebudete neuverite─żne spokojn├ş. Ak sa v┼íak rozhodnete uklada┼ą iba fotografie, m├┤┼żete nakoniec splni┼ą svoje z├íkladn├ę potreby v cloude.

Skvel├í vec, na ktorej je iDrive, je to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje z├ílohova┼ą neobmedzen├Ż po─Źet fotografi├ş, v┼íetko na jeden ├║─Źet. Z├şskate tie┼ż mo┼żnos┼ą Automatick├í kamera, ktor├í va┼íim zariadeniam umo┼ż┼łuje automaticky nahr├íva┼ą obsah fotografi├ş a videa do ├║─Źtu iDrive. M├íte mo┼żnos┼ą zachova┼ą kvalitu obr├ízka alebo zvoli┼ą automatick├║ kompresiu, aby ste si mohli vybra┼ą, ktor├ę fotografie chcete z├ílohova┼ą v p├┤vodnej kvalite a ktor├ę chcete komprimova┼ą. To m├┤┼że takmer nahradi┼ą 5 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru.

Za 52,12 dol├írov mesa─Źne z├şskate 2 TB ├║lo┼żn├ęho priestoru, zatia─ż ─Źo v├ím d├í 74,62 dol├írov mesa─Źne 5 TB, Tieto cenovky nie s├║ pr├şli┼í pohodln├ę, ale tu je funkcia, ktor├í v├ís m├┤┼że presved─Źi┼ą, aby ste vst├║pili na t├║to platformu, a to aj v ─Źasti Limit 5 GB, Z├şskate fantastick├║ funkciu rozpozn├ívania tv├íre, ktor├í automaticky klasifikuje fotografie pod─ża toho, kto sa zobrazuje na fotografi├ích seba sam├Żch. Automaticky sa tie┼ż synchronizuj├║ na v┼íetk├Żch zariadeniach, ktor├ę ste prepojili s ├║─Źtom iDrive.

Za zmienku stoj├ş, ┼że slu┼żba je zn├íma svojou nepreniknute─żnou bezpe─Źnos┼ąou a ve─żmi jednoduch├Żm a priamym rozhran├şm. Stru─Źne povedan├ę, nebudete musie┼ą tr├ívi┼ą hodiny zvyknut├şm na iDrive.

bezplatn├ę neobmedzen├ę ├║lo┼żisko fotografi├ş

Neobmedzen├ę mo┼żnosti ukladania fotografi├ş do cloudu

Ka┼żd├í z piatich uveden├Żch mo┼żnost├ş ukladania fotografi├ş v cloude m├í na v├Żber svoje jedine─Źn├ę vlastnosti. Maj├║ v┼íak r├┤zne cie─żov├ę skupiny, tak┼że ich vysk├║┼ían├şm v┼íetk├Żch a n├ísledn├Żm rozhodnut├şm by bol najlep┼í├ş sp├┤sob, ako ├şs┼ą sem.

Najlep┼íie na t├Żchto platform├ích je, ┼że pon├║kaj├║ bezplatn├Ż pr├şstup. Sk├┤r ne┼ż plati┼ą za jedin├║ exkluz├şvnu platformu, zv├í┼żte pou┼żitie viacer├Żch slu┼żieb ukladania fotografi├ş v cloude zo Zoznamu. Kombin├íciou niektor├Żch m├┤┼żete vytvori┼ą vzor ukladania fotografi├ş, ktor├Ż vyhovuje va┼íim potreb├ím.

Ktorej z uveden├Żch platforiem sa v├ím najviac p├í─Źi? Sk├║sili ste nie─Źo z toho? Pokra─Źujte a vysk├║┼íajte ich a povedzte n├ím, ─Źo si o nich mysl├şte v ni┼ż┼íie uvedenej sekcii koment├írov. A nebojte sa strie─ża┼ą s ot├ízkami, ktor├ę m├íte.