Najlep┼íie neobmedzen├ę aplik├ície na ukladanie fotografi├ş zadarmo

Modern├í technol├│gia sa ├║plne zmenila. Ako pou┼ż├şvame a uklad├íme fotografie. Navy┼íe, ├║┼żasn├Ż a cenovo dostupn├Ż softv├ęr na ├║pravu, ktor├Ż je teraz k dispoz├şcii, prezeranie a ukladanie fotografi├ş, sa stal ├║plne digit├ílnym. To je to, kde to je.

Digit├ílny sp├┤sob pr├íce vytv├íra ├║plne odli┼ín├ę rizik├í. Va┼íe fotografie pravdepodobne uklad├íte do svojho po─Ź├şta─Źa, telef├│nu / tabletu, fotoapar├ítu at─Ć. Probl├ęm je v tom, ┼że jednoduch├í porucha m├┤┼że vies┼ą k strate obsahu.

Vst├║pte do cloudovej technol├│gie. Pr├şstup na internet v├ím umo┼ż┼łuje uklada┼ą v┼íetky va┼íe fotografie na bezpe─Źnom mieste online. ─îoko─żvek sa stane s va┼íim zariaden├şm, je ├║plne nez├ívisl├ę na ├║lo┼żisku. Tu je nieko─żko najlep┼í├şch mo┼żnost├ş ukladania fotografi├ş.

Ak chcete za─Źa┼ą, za─Źnime so spolo─Źnos┼ąou Google. Jeden z najpopul├írnej┼í├şch vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov na svete diverzifikoval a teraz pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu ─Ćal┼í├şch kvalitn├Żch slu┼żieb. Jedn├Żm z nich s├║ Fotky Google. Ak sa tak rozhodnete, m├┤┼żete si necha┼ą zariadenie z├ílohova┼ą ka┼żd├║ fotografiu do svojho ├║─Źtu Google pomocou slu┼żby Fotky Google.

To v┼íetko sa deje zadarmo a z├şskate neobmedzen├ę mo┼żnosti ukladania. Popraskan├ę veci. ─îo je to ├║lovok? Dobr├í je kvalita fotografie. Ka┼żd├í fotografia, ktor├║ Fotky Google odovzdaj├║ do cloudov├ęho priestoru, sa zn├ş┼żi na 16 MB, Videoz├íznamy 4K sa zn├ş┼żia na rozl├ş┼íenie Full HD 1080p. Teraz to nie je dokonal├ę, ak h─żad├íte lep┼íiu kvalitu, ale ponuka je st├íle slu┼ín├í.

najlep┼íie neobmedzen├ę ├║lo┼żisko fotografi├ş

Ak chcete nahra┼ą fotografiu v p├┤vodnej kvalite, m├┤┼żete tak urobi┼ą. Celkov├í kvalita je v┼íak obmedzen├í na 15% GB skladovanie. Aj ke─Ć to nie je z─Ćaleka neobmedzen├ę, st├íle je ┼ítedr├ę pre v├Ą─Ź┼íinu denn├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Ak ste profesion├ílnym fotografom, nebudete touto ponukou prekvapen├ş. Ak ste denn├Ż u┼ż├şvate─ż, ktor├Ż je spokojn├Ż s pon├║kanou kvalitou, budete viac ne┼ż spokojn├ş. Ak potrebujete lep┼íiu kvalitu fotografi├ş alebo 4K video, m├┤┼żete v┼żdy vyu┼żi┼ą 15 GB skladovanie. O to viac, ┼że ÔÇőÔÇőFotky Google skuto─Źne poskytuj├║ cel├Ż rad vstavan├Żch algoritmov na automatick├ę vylep┼íovanie, automatick├ę ozna─Źovanie, rozpozn├ívanie tv├íre at─Ć.

Mo┼żno to nebudete vedie┼ą, ale Flickr existuje u┼ż od roku 2004. V tej dobe t├íto platforma pre┼íla mnoh├Żmi zmenami a aktualiz├íciami. Podarilo sa mu v┼íak zachova┼ą svoj retro dizajn. Viac ako desa┼ą rokov od svojho vzniku sa Flickr na─Ćalej zameriava na fotografiu. Zauj├şmavou vlastnos┼ąou je, ┼że platforma pon├║ka pre va┼íe odovzdan├ę obr├ízky metad├íta EXIF ÔÇőÔÇő(v├Żmenn├Ż obrazov├Ż s├║bor). To zah┼Ľ┼ła r├Żchlos┼ą uz├ívierky, ISO a clonu. Obr├ízky si tie┼ż m├┤┼żete stiahnu┼ą v r├┤znych rozl├ş┼íeniach.

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş v slu┼żbe Flickr je, ┼że pon├║ka mo┼żnos┼ą odovzda┼ą fotografie v p├┤vodnom rozl├ş┼íen├ş s obmedzen├şm na ukladac├ş priestor 1 TB, Pre niektor├Żch profesion├ílnych fotografov to m├┤┼że sta─Źi┼ą. Samozrejme, existuje platen├Ż pl├ín, ak chcete odovzda┼ą viac ako jeden terabajt obr├ízkov v p├┤vodnom rozl├ş┼íen├ş.

Bezplatn├í verzia slu┼żby Flickr nie je typick├í slu┼żba cloudov├ęho kop├şrovania, ktor├í sa mus├ş synchronizova┼ą s viacer├Żmi zariadeniami. Je to platforma na zdie─żanie a spr├ívu fotografi├ş, ─Źo znamen├í, ┼że je ove─ża viac ako cloudov├í slu┼żba.

Teraz je hlavnou nev├Żhodou to, ┼że mus├şte ve─ża riadi┼ą. Mus├şte vybra┼ą ka┼żd├Ż s├║bor alebo prie─Źinok, ktor├Ż chcete odovzda┼ą. V bezplatnej verzii Flickru spolo─Źnosti La Den v podstate ch├Żba dobr├ę rie┼íenie automatick├ęho nab├şjania. Samozrejme za $50,99 za mesiac z├şskate ten spr├ívny autoloader, ─Źo nie je ve─ża pe┼łaz├ş pre profesion├ílneho fotografa, ktor├Ż h─żad├í jednoduch├ę pou┼żitie.

Za 49,99 dol├írov ro─Źne z├şskate z─żavy od Adobe Creative Cloud, Photoshop a Lightroom a ─Ćal┼íie skvel├ę v├Żhody.

Flickr je vynikaj├║ce rie┼íenie pre profesion├ílnych fotografov, ktor├ş nepotrebuj├║ ni─Ź viac ako 1 TB cloud priestor.

Dropbox, ktor├Ż pou┼ż├şva ve─żk├ę mno┼żstvo profesion├ílnych a rekrea─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov, je jednou z najpopul├írnej┼í├şch mo┼żnost├ş ukladania v cloude na svete. V spolo─Źnosti La Principal z├íle┼ż├ş na jej jednoduchosti, najm├Ą pokia─ż ide o ukladanie va┼íich fotografi├ş.

Ak uprednost┼łujete ukladanie v┼íetk├Żch va┼íich fotografi├ş do prie─Źinkov v po─Ź├şta─Źi, Dropbox v├ím to pom├┤┼że udr┼ża┼ą. Naozaj to funguje z pracovnej plochy, v─Ćaka ─Źomu sa ┼ípecifick├Ż prie─Źinok Dropboxu automaticky synchronizuje s cloudovou slu┼żbou. Ke─Ć sa synchronizuj├║, s├║bory sa bezpe─Źne na─Ź├ştaj├║ pri zachovan├ş komfortu prie─Źinka.

Je schopn├Ż pres├║va┼ą s├║bory fotografi├ş do prie─Źinka Dropbox a vytv├íra┼ą v ┼łom prepojen├ę prie─Źinky typu cloud Windows Prieskumn├şk je vynikaj├║cou funkciou pre fotografov. Stiahnite si aplik├íciu Dropbox a preh─żadajte nahran├ę fotografie a s├║bory z vreckov├ęho zariadenia. Je tie┼ż dod├ívan├Ż s mo┼żnos┼ąou prenosu z kamery, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje priamo a automaticky nahr├íva┼ą fotografie, ktor├ę nasn├şmate pomocou zariadenia.

bezplatn├ę ukladanie fotografi├ş

─îo je to ├║lovok? ├üno, je to ve─żk├ę. Bezplatn├ş pou┼ż├şvatelia dostan├║ iba mal├ęho 2 GB ukladanie online. To nesta─Ź├ş pre v├Ą─Ź┼íinu pr├şle┼żitostn├Żch pou┼ż├şvate─żov, dokonca aj pre menej profesion├ílnych fotografov.

Jasnou str├ínkou je v┼íak skuto─Źnos┼ą, ┼że pomocou slu┼żby Dropbox m├┤┼żete svoje spont├ínne fotografick├ę s├║bory odovzd├íva┼ą do cloudu. Potom, po peknom dni fotografie, vyberte fotografie, ktor├ę chcete ponecha┼ą, a preneste ich na in├║ cloudov├║ platformu. Toto je obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, preto┼że Dropbox v├ím umo┼ż┼łuje nahr├íva┼ą fotografie a vide├í v ich p├┤vodnej kvalite.

2, 500px

Po─Ćme hne─Ć nie─Źo dosta┼ą z cesty; Ak ste typ fotografa, ktor├Ż nedok├í┼że odstr├íni┼ą star├ę fotografick├ę s├║bory a r├íd zhroma┼ż─Ćuje svoje fotografie, nebude sa mu t├íto platforma Photo Cloud p├í─Źi┼ą.

Ak ste niek├Żm, koho sa chcete zbavi┼ą v┼íetk├ęho neporiadku, ale nechajte La so svojimi najlep┼í├şmi fotografiami, 500px je pre v├ís skvel├Żm rie┼íen├şm.

Najlep┼íie na 500px je to, ┼że v skuto─Źnosti ide o spolo─Źnos┼ą s asi 13 mili├│nmi svetov├Żch fotografov z takmer 200 kraj├şn. Jo, a 500px je o kvalite, nie kvantite. Je navrhnut├í ako platforma na zdie─żanie, ktor├í tie┼ż uklad├í niektor├ę z va┼íich najlep┼í├şch fotografick├Żch pr├íc. in├í ako tu uveden├ę ─Ćal┼íie mo┼żnosti v├ím umo┼ż┼łuj├║ z├şska┼ą koment├íre od ostatn├Żch fotografov prehliadaj├║cich v├í┼í obsah, ─Źo je ├║plne in├Ż z├í┼żitok.

Nev├Żhodou 500px je, ┼że neumo┼ż┼łuje viac ako sedem poplatkov za sedemd┼łov├ę obdobie. Nielen to, ale nem├┤┼żete ulo┼żi┼ą viac ako 2 000 obr├ízkov. Z tohto d├┤vodu nechcete automaticky nahr├íva┼ą fotografie na t├║to platformu, pokia─ż neuskuto─Źn├şte upgrade na platobn├Ż pl├ín PS3, 99 / mesiac pre neobmedzen├ę odovzd├ívanie.

Za $4.99 dostanete pl├ín Pro, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş predstavi┼ą komer─Źn├║ str├ínku v├í┼ího fotografick├ęho podnikania. S pl├ínom Pro + Adobe sa do rovnice prid├í pl├ín Adobe Creative Cloud Photography, ─Źo je celkom dobr├ę.

Jo, a m├┤┼żete si licencova┼ą svoje fotografie, a to aj s pl├ínom zadarmo. To je nie─Źo, ─Źo v├Ą─Ź┼íina in├Żch platforiem v cloude nepon├║ka.

iDrive je ─Ćal┼íia funkcia online na v┼íeobecn├ę ukladanie a z├ílohovanie. Ale s bezplatn├Żm pl├ínom, ktor├Ż v├ím d├í 5 GB ├║lo┼żn├Ż priestor, nebudete neuverite─żne spokojn├ş. Ak sa v┼íak rozhodnete uklada┼ą iba fotografie, m├┤┼żete v kone─Źnom d├┤sledku splni┼ą svoje z├íkladn├ę potreby v cloude.

Skvel├í vec, na ktorej je iDrive, je to, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje z├ílohova┼ą neobmedzen├Ż po─Źet fotografi├ş, v┼íetko na jeden ├║─Źet. Z├şskate tie┼ż mo┼żnos┼ą Auto Camera (Automatick├í kamera), ktor├í umo┼ż┼łuje va┼íim zariadeniam automaticky nahr├íva┼ą obsah fotografi├ş a videa do v├í┼ího ├║─Źtu iDrive. M├íte mo┼żnos┼ą zachova┼ą kvalitu obrazu alebo zvoli┼ą automatick├║ kompresiu, tak┼że si m├┤┼żete vybra┼ą, ktor├ę fotografie chcete z├ílohova┼ą v p├┤vodnej kvalite a ktor├ę chcete komprimova┼ą. To m├┤┼że takmer kompenzova┼ą 5 GB skladovanie.

Za 52,12 dol├írov mesa─Źne dostanete 2 TB ├║lo┼żn├Ż priestor, zatia─ż ─Źo v├ím d├í 74,62 dol├írov mesa─Źne 5 TB, Tieto cenovky nie s├║ pr├şli┼í pohodln├ę, ale tu je funkcia, ktor├í v├ís m├┤┼że presved─Źi┼ą, aby ste vst├║pili na t├║to platformu, a to aj v ─Źasti Limit 5 GB, Z├şskate ├║┼żasn├║ funkciu rozpozn├ívania tv├íre, ktor├í automaticky klasifikuje fotografie v z├ívislosti od toho, kto sa na fotografi├ích zobrazuje s├ím. Automaticky sa tie┼ż synchronizuj├║ medzi v┼íetk├Żmi zariadeniami, ktor├ę ste prepojili s ├║─Źtom iDrive.

Za zmienku stoj├ş, ┼że slu┼żba je zn├íma svojou nepriepustnou bezpe─Źnos┼ąou a ve─żmi jednoduch├Żm a priamym rozhran├şm. Stru─Źne povedan├ę, nemus├şte tr├ívi┼ą hodiny zvyknut├şm na iDrive.

bezplatn├ę neobmedzen├ę ├║lo┼żisko fotografi├ş

Neobmedzen├ę mo┼żnosti ukladania v cloude

Ka┼żd├í z piatich uveden├Żch mo┼żnost├ş ukladania fotografi├ş v cloude m├í na v├Żber svoje jedine─Źn├ę vlastnosti. Maj├║ v┼íak r├┤zne publikum, tak┼że ich testovanie a potom rozhodnutie by bolo najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako sa sem dosta┼ą.

Najlep┼íie na t├Żchto platform├ích je, ┼że pon├║kaj├║ bezplatn├Ż pr├şstup. Namiesto platenia za jedin├║ exkluz├şvnu platformu zv├í┼żte pou┼żitie viacer├Żch slu┼żieb ukladania fotografi├ş v cloude zo zoznamu. Kombin├íciou niektor├Żch m├┤┼żete vytvori┼ą vzor ukladania fotografi├ş, ktor├Ż vyhovuje va┼íim potreb├ím.

Ktorej z vy┼í┼íie uveden├Żch platforiem sa v├ím najviac p├í─Źi? Sk├║sili ste nie─Źo z toho? Cho─Ćte do toho a vysk├║┼íajte ich a povedzte n├ím, ─Źo si o nich mysl├şte v ni┼ż┼íie uvedenej sekcii koment├írov. Ach, nebojte sa strie─ża┼ą s ot├ízkami, ktor├ę m├íte.