Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS

Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS 1

H─żadali ste pre svoje zariadenie s Androidom skvel├Ż softv├ęr pre soci├ílne m├ędi├í a z├íbavu? Ak ├íno, budete radi n├í┼í ─Źl├ínok s niektor├Żmi z ru─Źne vyberan├Żch Top 5 Mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS. ─î├ştajte ─Ćalej a z├şskajte viac inform├íci├ş o tak├Żchto aplik├íci├ích!

Soci├ílne m├ędi├í sa vyvinuli v obrovsk├║ bublinu, do ktorej s├║ v┼íetci zapojen├ş v modernom svete. Nedok├í┼żete si predstavi┼ą, ┼że ┼żijete ┼żivot, bez toho, aby ste komunikovali s priate─żmi alebo rodinou prostredn├şctvom internetu. Videli sme aplik├ície a webov├ę str├ínky ako Facebook, Instagram a Twitter absol├║tne dominuje sc├ęne soci├ílnych m├ędi├ş od ich vzniku. Ale v posledn├Żch rokoch ─żudia absolvovali pou┼ż├şvanie nekonven─Źn├Żch aplik├íci├ş soci├ílnych m├ędi├ş, ako s├║ Snapchat, Vine alebo Periscope. To v┼íetko v─Ćaka r├┤znym z├íujmom nov┼í├şch gener├íci├ş a potrebe atrakt├şvnej┼íej platformy pre soci├ílne m├ędi├í v┼íeobecne.

TikTok je jednou z tak├Żchto aplik├íci├ş, ktor├í v posledn├Żch rokoch ur─Źite prevzala internet. Vznikla ako platforma na zdie─żanie videa, ale ─Źoskoro sa stala jednou z najz├íbavnej┼í├şch platforiem pre rovnako zm├Ż┼í─żaj├║cich ─żud├ş. Na TikTok n├íjdete v┼íetky typy obsahu, ─Źi u┼ż je to vzdel├ívacie alebo z├íbavn├ę. V─Ćaka tejto slu┼żbe si mnoho jednotlivcov na┼ílo svoje miesto a pre┼ż├şva ├║spe┼ín├Ż ┼żivot ako vplyvn├şci TikTok, zar├íbaj├║ peniaze z toho, ─Źo sa im najviac p├í─Źi. To znamen├í, ┼że div├íci alebo publikum maj├║ teraz tie┼ż ┼íirok├Ż v├Żber z ─Źoho vybera┼ą a konzumova┼ą.Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS 2

Ak ste pou┼ż├şvate─żom TikTok v syst├ęme Android alebo iOS, mus├şte narazi┼ą aj na niektor├ę podobn├ę aplik├ície. Ak ste tak e┼íte neurobili a chcete sa dozvedie┼ą viac o podobn├Żch aplik├íci├ích ako TikTok, ste ur─Źite na spr├ívnom mieste! Aj ke─Ć je TikTok najdominantnej┼íou aplik├íciou vo svojej kateg├│rii, d├í sa poveda┼ą, ┼że st├íle existuj├║ desiatky a stovky ─Ćal┼í├şch skvel├Żch soci├ílnych m├ędi├ş a z├íbavn├Żch aplik├íci├ş pre Android a iOS, ktor├ę stoja za to vyfoti┼ą. Rozhliadli sme sa a trochu sme otestovali a zostavili sme zoznam najlep┼í├şch mo┼żnost├ş TikTok pre zariadenia so syst├ęmom Android a iOS, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na stiahnutie a pou┼ż├şvanie zadarmo. Posa─Ćte sa, uvo─żnite sa a objavte skvel├ę soci├ílne m├ędi├í a z├íbavn├ę aplik├ície!

top 5 Za┼íkrtnite v─Ćaka alternat├şvne pre Android a iOS

V┼íetky ni┼ż┼íie uveden├ę aplik├ície boli skuto─Źne testovan├ę va┼íimi a odpor├║─Źam iba aplik├ície, ktor├ę poskytuj├║ kompletn├Ż dojem pou┼ż├şvate─ża. Pokia─ż ide o dostupnos┼ą, v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę uv├ídzame ni┼ż┼íie, je bezplatn├í, ale na za─Źiatku je dostupn├í, ─Źo znamen├í, ┼że pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu rozhodn├║┼ą k├║pi┼ą si pr├ęmiov├ę verzie, ktor├ę odomkn├║ mnoho ─Ćal┼í├şch skvel├Żch funkci├ş. Celkovo, ak nepl├ínujete min├║┼ą ┼żiadne peniaze na mo┼żnosti TikTok, st├íle si tu m├┤┼żete u┼żi┼ą v├Ą─Ź┼íinu zoznamov! V─Ćaka tomu sa pozrime na na┼íe najlep┼íie tipy!

#1 – Cheez

Na┼ía prv├í alternat├şva k TikTok je u┼ż ove─ża lep┼íia platforma pre t├Żch, ktor├ş chc├║ zarobi┼ą p├ír dol├írov a z├írove┼ł zlep┼íuj├║ svoje hereck├ę schopnosti. Cheez je aplik├ícia s obohatenou komunitou, kde m├┤┼żete vytv├íra┼ą a zdie─ża┼ą kr├ítke hudobn├ę vide├í, vlogy, komedi├ílne n├í─Źrty alebo dokonca m├│dne vide├í. Dostanete kompenz├íciu, ak va┼íe vide├í z├şskaj├║ ur─Źit├Ż po─Źet zobrazen├ş, hodnoten├ş ÔÇ×p├í─Źi sa miÔÇť a ÔÇ×zdie─żaj├║ÔÇť a v├í┼í pr├şjem m├┤┼żete ─Ćalej doplni┼ą osloven├şm viacer├Żch ─żud├ş na celom svete, ktor├ş tie┼ż pou┼ż├şvaj├║ t├║to aplik├íciu. Aj ke─Ć je Cheez skvel├Ż pre t├Żch, ktor├ş radi zdie─żaj├║ a konzumuj├║ z├íbavn├ę vide├í, m├í tie┼ż v├Żkonn├ęho editora, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete vylep┼íi┼ą svoje existuj├║ce v├Żtvory. Existuj├║ ┼żiv├ę filtre, automatiz├ícia synchroniz├ície pier a e┼íte ove─ża viac. Najnov┼íiu verziu syst├ęmu Cheez pre svoje zariadenie s Androidom m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą nasleduj├║cim sp├┤sobom Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie:

─Żutujeme, t├íto aplik├ícia nie je k dispoz├şcii.

#2 – Dubsmash

Pam├Ąt├íte si Dubsamsha? Samozrejme, ┼że to bola najbl├íznivej┼íia aplik├ícia, ktor├í v poslednej dobe vzr├ístla v sl├íve. Zatia─ż ─Źo mnoh├ş si m├┤┼żu myslie┼ą, ┼że ─żudia u┼ż nemaj├║ radi pou┼ż├şvanie Dubsmash a stratili aplik├ície ako TikTok alebo Musical.ly, st├íle existuje obrovsk├í komunita, ktor├í ka┼żd├Ż de┼ł vytv├íra a zdie─ża svoje z├íbavn├ę vide├í v dabsmashi. Ak ste jedn├Żm z t├Żch ─żud├ş, ktor├ş o tejto platforme ve─ża nevedia, dabsmash v├ím v podstate umo┼ż┼łuje synchroniz├íciu so v┼íetk├Żmi druhmi z├íbavn├Żch zvukov. Patria sem piesne, zn├íme cit├íty z filmov alebo telev├şznych programov a dokonca aj memy. Skuto─Źn├ę umenie sa spolieha na osobu, ktor├í ho dod├íva s vlastn├Żm osobitn├Żm dotykom na nahr├ívku. M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą najnov┼íiu verziu programu Dubsmash pre va┼íe zariadenie Android nasleduj├║cim sp├┤sobom Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie:

Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS 3

#3 – Trill

Triller je ─Ćal┼íou skvelou alternat├şvou pre t├Żch, ktor├ş v┼żdy chceli riadi┼ą svoje z├íbavn├ę vide├í a zdie─ża┼ą ich s ve─żkou komunitou. Mo┼żno pozn├íte Trillera od v┼íetk├Żch zn├ímych osobnost├ş, ktor├ę ho v minulosti pou┼ż├şvali na propag├íciu svojich piesn├ş alebo filmov a ktor├ę hovoria o tom, ak├í popul├írna je t├íto aplik├ícia naozaj. ─îo rob├ş Trillera tak ├║┼żasn├Żm je re┼żim automatick├ęho ├║prav, ktor├Ż rob├ş presne to, ─Źo hovor├ş, a sp├íja skuto─Źne profesion├ílne video, ktor├ę m├┤┼żete zdie─ża┼ą s priate─żmi a rodinou alebo dokonca s celou komunitou Trillerov! V spolo─Źnosti Triller n├íjdete aj nieko─żko popul├írnych v├Żziev, v─Ćaka ktor├Żm je jednou z najz├íbavnej┼í├şch a najaktu├ílnej┼í├şch komun├şt. Najnov┼íiu verziu softv├ęru Triller pre svoje zariadenie s Androidom m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą nasleduj├║cim sp├┤sobom Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie:

Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS 4

#4 – Funimate

─Äalej nie je v skuto─Źnosti alternat├şvou k TikTok, ale sk├┤r doplnkovou aplik├íciou, ktor├í sa s ┼łou skuto─Źne hod├ş, alebo in├Żmi, o ktor├Żch sme v tomto zozname hovorili. Aj ke─Ć Funimate v skuto─Źnosti nie je slu┼żbou zdie─żania a spotreby videa, je to skuto─Źne v├Żkonn├í, ale ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia na ├║pravu smartf├│nu. Funkcia Funimate u─żah─Źuje ─żu─Ćom pou┼ż├şvanie popul├írnych efektov a umenia, ktor├ę vid├şte v najlep┼í├şch vide├ích na platform├ích ako TikTok a Triller. Pomocou editora videa m├┤┼żete prida┼ą ┼żiv├ę efekty, vytvori┼ą si vlastn├ę a ulo┼żi┼ą ich ako predvo─żby na neskor┼íie pou┼żitie, prida┼ą spr├ívnu hudbu na pozad├ş, zl├║─Źi┼ą alebo vystrihn├║┼ą klipy spolu a pre─Ź a ove─ża viac. M├í tie┼ż re┼żim video slu─Źky, ktor├Ż dokonale opakuje v├í┼í obsah pre skuto─Źne skvel├Ż trval├Ż efekt, ktor├Ż vid├şte na niektor├Żch vide├ích TikTok alebo Vine. Najnov┼íiu verziu funkcie Funimate pre svoje zariadenie s Androidom m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą nasleduj├║cim sp├┤sobom Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie:

Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS 5

#5 – Likee (predt├Żm LIKE video)

Ned├ívno sme si zachr├ínili jednu z najlep┼í├şch alternat├şv k TikTok. Mo┼żno ste u┼ż po─Źuli o aplik├ícii LIKE Video, ktor├í bola teraz presmerovan├í na Likee. Je to v podstate obrovsk├Ż arch├şv jedine─Źn├Żch ┼żiv├Żch filtrov a edita─Źn├Żch n├ístrojov, ktor├ę m├┤┼żu z nudn├Żch klipov urobi┼ą nie─Źo z sci-fi filmu. Jedin├Żm obmedzen├şm na vytv├íranie lep┼í├şch vide├ş pomocou tejto aplik├ície je va┼ía kreativita. Likee sa tie┼ż st├íva jednou z najzn├ímej┼í├şch aplik├íci├ş na zdie─żanie videa a z├íbavu v polovici ├ízijsk├Żch kraj├şn a potom v niektor├Żch. M├┤┼żete si roz┼í├şri┼ą svoje vlastn├ę sledovanie a komunikova┼ą s komunitou mili├│nov ─żud├ş a sna┼żi┼ą sa vytvori┼ą e┼íte lep┼íie vide├í s touto aplik├íciou. Existuje mnoho pr├ş┼ąa┼żliv├Żch funkci├ş, ktor├ę m├┤┼żu up├║ta┼ą pozornos┼ą pou┼ż├şvate─ża, napr├şklad ┼żiv├ę make-upov├ę filtre, mikrochirurgick├ę filtre, automatick├ę ├║pravy hudby a mnoho ─Ćal┼íieho. Najnov┼íiu verziu aplik├ície Likee pre svoje zariadenie s Androidom m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą nasleduj├║cim sp├┤sobom Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie:

Najlep┼íie mo┼żnosti TikTok pre Android a iOS 6

To je v┼íetko priatelia! D├║fame, ┼że sa v├ím p├í─Źila na┼ía kompil├ícia niektor├Żch najlep┼í├şch mo┼żnost├ş TikTok pre zariadenia s Androidom! Ktor├Ż zo zoznamov je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż a ko─żko z t├Żchto aplik├íci├ş na ├║pravu fotografi├ş ste u┼ż poznali alebo pou┼żili? Pozn├íte ─Ćal┼íie dobr├ę mo┼żnosti syst├ęmu Android TikTok, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, budeme radi, ke─Ć v├ís budeme po─Źu┼ą!