Najlepšie možnosti kľúčov pre iCloud pre iPhone a iPad

Ak ste hľadali spôsoby, ako používať funkcie rýchleho prihlásenia na zariadení iPhone alebo iných zariadeniach so systémom iOS, je to ideálny sprievodca. Čítajte ďalej a objavte niektoré z najlepších možností iCloud Keychain pre iPhone a iPad, ktoré sa majú použiť v roku 2020!

Ak ste jeden Apple Ak vlastníte iPhone alebo iPad, ktorý používate nábožne, musíte už naraziť na nástroj iCloud Keychain. Jednoduchým vysvetlením je iCloud Keychain v podstate ako vstavaný správca hesiel pre všetky vaše aplikácie a webové stránky. Je krížovo kompatibilný so všetkými vašimi Apple produktov vrátane vášho iPhone, iPod Touch, iPad a dokonca aj Macbooku. Dôvodom, prečo by ste mohli chcieť povoliť a používať funkciu iCloud Keychain, je to, ako výrazne znižuje čas potrebný na prihlásenie a tiež vám pomôže, ak stále zabudnete svoje poverenia.

Mať nástroj ako iCloud Keychain je užitočný v mnohých ohľadoch, na ktoré sa môžete špekulovať, a najlepšie na tom je, že je dodávaný so systémom iOS. To znamená, že na ukladanie a správu všetkých hesiel a používateľských mien nemusíte sťahovať a dôverovať aplikácii tretích strán. Najväčšou nevýhodou iCloud Keychain je však skutočnosť, že ponúka omnoho menej funkcií a prispôsobenia. Nemáte ani správne rozhranie aplikácie, kde môžete používať všetky uložené odkazy. Niektoré z kľúčových funkcií, ktoré iCloud Keychain postráda, sú bezpečnostný trezor, ku ktorému máte prístup iba vy, a samostatná aplikácia, ku ktorej máte jednoduchý prístup.

Jednou z najväčších nevýhod iCloud Keychain je však to, že je podporovaná iba medzi Apple jednotiek a nevzťahuje sa na Windows alebo používateľov systému Android. Pravdepodobnosť, že vlastníte zariadenie s Androidom aj iPhone je teraz menšia, ale mnoho z nich sa stále používa Windows notebooky. Preto nájdenie riešenia od tretej strany vám poskytne nielen viac funkcií, ale umožní aj podporu na viacerých platformách. Kto je tým najlepším manažérom hesiel pre iOS? Urobili sme kopanie a našli sme vrchol 5 Možnosti kľúčov pre aplikáciu iCloud, ktoré by ste mali zvážiť.

top 5 Možnosti kľúčenky iCloud pre iPhone a iPad

#1 – Uzavrite správcu hesiel

Prvá alternatíva k iCloud Keychain, o ktorej budeme hovoriť, je Enpass. Ide o správcu hesiel tretích strán, ktorý vás pravdepodobne zaujme najviac v zozname. Dôvod je ten, že je z väčšej časti zadarmo a získate prístup k takmer všetkým funkciám, ktoré sú inak dostupné v prémiovom predplatnom balíku od iných správcov hesiel. Vďaka Enpass nemáte žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, koľko hesiel si môžete uložiť v cloude, a nemusíte sa starať o bezpečnosť vďaka 256-bitovému šifrovaniu AES vysokej kvality. Medzi ďalšie funkcie programu Enpass patrí funkcia zdieľania, ktorá vám umožňuje bezpečne zdieľať vaše prihlasovacie informácie s priateľmi alebo členmi rodiny. Najnovšiu verziu programu Enpass Password Manager si môžete stiahnuť do svojho zariadenia iPhone alebo iPad nasledujúcim spôsobom Apple Odkaz na App Store nižšie:

Stiahnite si Enpass Password Manager

#2 – 1Password

Na našom zozname najlepších možností iCloud Keychain je 1 heslá. Ak ste už o tejto službe počuli, neboli by sme prekvapení, pretože je to jeden z najuznávanejších správcov hesiel na svete. Jedným z najväčších dôvodov, ktoré máme radi 1Password, je jeho mimoriadne čisté užívateľské rozhranie a dizajn. Nasleduje všeobecnú jasne bielu tému ako všetci ostatní Apple zariadenia sú známe a majú možnosti, ktoré sú prehľadne a spôsobom zrozumiteľným pre každého. TouchID môžete použiť aj v prípade, že máte starší iPhone alebo FaceID, ak používate nové zariadenie na odomknutie aplikácií ešte rýchlejšie, s ďalšou vrstvou zabezpečenia. Najnovšiu verziu hesla 1Password si môžete do svojho zariadenia iPhone alebo iPad stiahnuť nasledujúcim spôsobom Apple Odkaz na App Store nižšie:

Stiahnite si 1Password

#3 – LastPass

Treťou alternatívou k iCloud Keychain pre váš iPhone alebo iPad na našom zozname je veľmi dobre známy správca hesiel tretích strán. Tak dobre známy fakt, že si ani nemyslíme, že musíme tráviť veľa času rozprávaním o jeho vlastnostiach a len nechať jeho popularitu ako dôkaz. LastPass je všade a je ľahko jedným z najpoužívanejších správcov hesiel na svete. Aj keď to nevylučuje iné funkcie alebo ceny ako ostatní správcovia hesiel, s ktorými súťaží, je známe svojou spoľahlivosťou a dobrými skúsenosťami bez ohľadu na platformu, na ktorej je nainštalovaná. Aplikáciu LastPass môžete nainštalovať do svojho telefónu s Androidom, iPhone, iPad, Macbook alebo ju dokonca pridať ako rozšírenie pre Chrome. Najnovšiu verziu LastPass si môžete stiahnuť do svojho iPhone alebo iPad nasledujúcim spôsobom Apple Odkaz na App Store nižšie:

Stiahnite si LastPass

#4 – SafeInCloud

Ďalšou životaschopnou alternatívou k iCloud Keychain, ktorú môžete použiť na ukladanie a správu hesiel pre svoje aplikácie pre iPhone a iPad, je SafeInCloud. Prvou vecou, ​​ktorú si pri inštalácii aplikácie všimnete, je zastarané používateľské rozhranie. Aj keď to môže byť pre mnohých ľudí obrovské vypnutie, myslíme si, že je vynikajúce v oblasti, ktorá by mohla stačiť na to, aby stratili používateľov, aby túto aplikáciu mohli používať. , Kľúčovým aspektom tohto správcu hesiel je určovanie cien. Stačí jednorazový nákup, ktorý vám poskytne dlhovekosť pri používaní. Najlepšie na tom je, že podporuje webovú verziu, ktorú na používanie nemusíte používať. Takže ak uprednostňujete tvorbu cien a funkčnosť pred vzhľadom a vzhľadom na aplikácie na správu hesiel, pravdepodobne to bude pre vás najlepšia voľba. Najnovšiu verziu SafeInCloud si môžete stiahnuť do svojho iPhone alebo iPad nasledujúcim spôsobom Apple Odkaz na App Store nižšie:

Stiahnite si SafeInCloud

#5 – Firefox v smere hodinových ručičiek

Najnovšou aplikáciou v zozname niektorých najlepších možností kľúčov iCloud pre zariadenia so systémom iOS je Firefox Lockwise. Nielen, že je to jeden z najjednoduchších správcov hesiel, ktorý sa dá nainštalovať a zvyknúť si, ale je tiež jedným z najbezpečnejších. Hoci názov napovedá ako taký, na používanie správcu hesiel nemusíte používať prehliadač Firefox, pretože je plne podporovaný platformou a podporuje všetky aplikácie vo vašom iPhone alebo iPad. Aj keď Firefox Lockwise nemusí mať k dispozícii polovicu toľko funkcií a možností prispôsobenia ako ostatné aplikácie na správu hesiel v tomto zozname, je to rýchle a ľahké riešenie, ktoré funguje skvele. Jediné, čo musíte urobiť, aby ste si mohli uložiť prihlasovacie informácie pre web alebo službu, je prihlásiť sa raz a automaticky sa uložia do databázy Firefox Lockwise. Najnovšiu verziu prehliadača Firefox Lockwise si môžete do svojho zariadenia iPhone alebo iPad stiahnuť nasledujúcim spôsobom Apple Odkaz na App Store nižšie:

Stiahnite si Firefox Lockwise

Týmto sa končí náš zoznam najlepších možností kľúčov pre iCloud, ktoré môžete použiť na svojom iPhone, iPade alebo iných Apple Jednotka! Ak sa vám zoznam páčil, vyskúšajte naše ďalšie čítania! Ak máte akékoľvek iné návrhy ako tie, ktoré sa nachádzajú na tomto zozname, ktoré naozaj preferujete, dajte nám vedieť v komentároch nižšie, pretože by sme radi počuli váš názor!