Najlepšie mobily dať na Valentína za menej ako 200 eur

Valentines Moviles

Ak chcete prekvapiť svojho partnera pre Valentína môžete si vybrať, či mu dáte nový mobil, technologický dar, ktorý nikdy nezlyhá, a v telefóne nájdete vždy najlepší katalóg za najvýhodnejšie ceny.

Ak nemáte veľmi vysoký rozpočet, nebojte sa. Dnes nájdete lacné mobilné telefóny so skvelými funkciami, ako sú veľké obrazovky, trojité zadné kamery alebo veľké batérie. Dnes vám prinášame, aby sme vám pomohli s ideálnym mobilným telefónom, ktorý vám dá tento Valentín najlepšie telefóny, ktoré si môžete kúpiť v telefóne za menej ako 200 eur as ktorými ste si istí.

Xiaomi Redmi Note 8T

Xiaomi Redmi Note 8T Je to jeden z posledných terminálov čínskej firmy, ktorý sa dostal do našej krajiny. Je to veľký terminál strednej triedy, ktorý môžeme kúpiť 199 eur a to sa považuje za veľkú novinku s prítomnosťou štyri zadné kamery Takže si môžeme fotografiu užiť. Má hlavný senzor 48 megapixelov, širokouhlý objektív 8 megapixel a zorný uhol 120 stupňov a dva senzory 2 megapxeleÁno, jeden na zachytenie informácií o hĺbke a druhý na fotografovanie v režime makro.

Terminál má veľkú obrazovku takmer bez rámov 6,3 sú palce a rozlíšenie FullHD + Pre dokonalé prezeranie. Vo vnútri je procesor Snapdragon 665 osemjadrový, s 4 GB RAM a 64 GB úložného priestoru, s ktorým môžete presúvať všetky druhy aplikácií a hier. Autonómna oblasť je ďalšou silnou stránkou vďaka jej batérii 40,000 mAh. Zohľadniť tiež skutočnosť, že má čip NFC na uskutočňovanie platieb pomocou mobilného telefónu.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 8T

redmi Note 8 ton

Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3 Vyznačuje sa tým, že je jediným mobilným telefónom, ktorý čínska firma uviedla na trh v roku 2019 Android One ako sistema operativo, bez prítomnosti vrstvy MIUI, takže s počítačom získame prakticky čistú skúsenosť sistema operativo od spoločnosti Google. Okrem toho vyniká tým, že má obrazovku s AMOLED panelom 60,9 palca s integrovaná čítačka odtlačkov prstov v pomerne kompaktnej veľkosti. Budeme mať aj veľkú batériu, pretože sa dostane 4.000 mAh a Má rýchly náboj na 18 W.

V zadnej časti zdôrazňuje trojitý fotoaparát s hlavným senzorom 48 megapixelov, širokouhlý objektív 8 megapixel a snímač hĺbky 2 megapixel, pomocou ktorej získame veľké množstvo možností na fotografovanie. Kompletné sper zariadenie, ktoré sa sotva počíta 179 eur,

Kúpiť Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3

Samsung Galaxy A20E

Samsung Galaxy A20E Vyznačuje sa tým, že je jedným z najúspornejších terminálov strednej triedy kórejského výrobcu, pretože ho môžeme získať iba za cenu 179 eur, Je to veľmi kompaktný terminál, pretože má obrazovku 5,8 sú palce s rozlíšením HD + a iba váha 140 gramov, je to ideálne zariadenie na prenášanie vo vrecku bez rušenia.

Vo vnútri je procesor Exynos 7884 osemjadrový vedľa 3 GB RAM a 32 GB úložný priestor pre optimálny výkon s akoukoľvek úlohou, ktorú potrebujeme. Vzadu má a dvojitá kamera s hlavným senzorom 13 megapixelov sprevádzané širokouhlým objektívom s uhlopriečkou 10 mm 5 megapixel nasnímať viac panoramatických obrázkov.

Kúpte si Samsung Galaxy A20E

Galaxy A20E

Huawei P Smart 2019

Huawei P Smart 2019 Je to vynikajúci terminál strednej triedy, ktorý si môžeme kúpiť za spravodlivé 199 eur a stať sa ideálnym darčekom tento Valentín. Má obrazovku 60,21 palca a -resolution FullHD + Vo vnútri budeme mať viac ako dosť energie, pretože má procesor Kirin 710 osemjadrový, vedľa 3 GB RAM a 64 GB skladovania.

Na zadnú stranu pripevňuje a dvojitý fotoaparát, tvorené hlavným senzorom 13 megapixelov sprevádzané senzorom 2 megapixel Vykonáva hĺbkové funkcie. Na prednej strane pre našich selfies, budeme mať fotoaparát 8 megapixelov.

Kúpiť Huawei P Smart 2019

Huawei P Smart 2019

OPPO A5 2020

OPPO A5 2020 Vyznačuje sa tým, že má najhospodárnejší terminál čínskej firmy štyri zadné kamery aby sme si užili fotografiu a to len náklady 199 eur, Táto kamera sa skladá z hlavného senzora 12 megapixelov, vedľa širokouhlého objektívu s uhlopriečkou 8 megapixelako aj dva senzory 2 megapixel s funkciami pre režim makro a pre hlboké zábery.

Autonómna je ďalšou z hlavných čŕt vďaka výkonnej batérii 50,000 mAh S ktorými môžeme vydržať dva dni používania. Vnútri budeme mať dobrý výkon vďaka prítomnosti procesora Qualcomm Snapdragon 665, sprevádzané 3 GB RAM a 64 GB skladovania.

Kúpiť OPPO A5 2020

Oppo A5 2020

Related Articles

Back to top button