Najlepšie miesto k videniu Evangelion Neon Genesis

Neon Genesis Evangelion je japonsk├í animovan├í s├ęria, ktor├í sleduje pr├şbeh mlad├ęho mecha pilota menom Shinji Ikari. Tento pr├şbeh ukazuje jeho ├║silie a jeho t├şm zachr├íni┼ą ─żudstvo pred krut├Żmi mechanick├Żmi pr├ş┼íerami zvan├Żmi Angels, ktor├ę zost├║pili na Zem.

Aj ke─Ć vy┼ílo v roku 1995, Neon Genesis Evangelion m├í st├íle obrovsk├║ z├íklad┼łu fan├║┼íikov. Ak v├ís tento popul├írny anime zauj├şma, ste na spr├ívnom mieste. Tento ─Źl├ínok v├ím uk├í┼że tie najlep┼íie webov├ę str├ínky, na ktor├Żch n├íjdete cel├║ s├ęriu. Za─Źnime s tou najlep┼íou a najbezpe─Źnej┼íou mo┼żnos┼ąou pre v├ís.

Netflix

Neon Genesis Evangelion bol hodnoten├Ż 8,6 na IMDb. Akoby to nesta─Źilo, prehliadka sa e┼íte posilnila v─Ćaka dokonal├ęmu hodnoteniu 100% Rotten Tomatoes. V─Ćaka tomu je Neon Genesis Evangelion jedn├Żm z najvy┼í┼íie hodnoten├Żch anime v┼íetk├Żch ─Źias.

Pretrv├ívaj├║ca popularita a vysok├ę hodnotenie udalosti by mohli by┼ą d├┤vodom, pre─Źo bola pridan├í k najpopul├írnej┼íej streamovacej platforme pr├íve teraz: Netflix.

Netflix netreba predstavova┼ą. Jeho kni┼żnica filmov a telev├şznych programov obsahuje tis├şce svetozn├ímych titulov. A 21. j├║na 2019 t├íto platforma zah┼Ľ┼łala ostatn├ę. To je, samozrejme, Neon Genesis Evangelion.

Netflix bohu┼żia─ż nie je zadarmo. Ak sa rozhodnete vytvori┼ą ├║─Źet na tejto streamovacej platforme, bude v├ím ├║─Źtovan├Ż mesa─Źn├Ż poplatok. Poplatok z├ívis├ş od v├í┼ího predplatn├ęho bal├şka. M├┤┼żete si vybra┼ą z troch predplatn├Żch bal├şkov, ktor├ę pon├║kaj├║ r├┤zne funkcie.

V├í┼í prv├Ż mesiac na Netflix v┼íak bude ├║plne zadarmo. Pomocou tohto sk├║┼íobn├ęho obdobia v prvom mesiaci m├┤┼żete zisti┼ą, ─Źi platforma stoj├ş za to.

Ak do svojho programu m├┤┼żete zahrn├║┼ą Neon Genesis Evangelion, m├┤┼żete si ho pozrie┼ą v HD a je zadarmo na Netflix. Predplatn├ę m├┤┼żete zru┼íi┼ą po sk├║┼íobnom mesiaci bez zaplatenia ─Ćal┼í├şch poplatkov.

Kiss anime

KissAnime je webov├í str├ínka, ktor├í striktne na─Ź├şta obsah anime. Od najpopul├írnej┼í├şch vydan├ş a┼ż po tituly, o ktor├Żch ste nikdy nepo─Źuli, KissAnime m├í v┼íetko. Tento zoznam obsahuje aj Neon Genesis Evangelion.

Na zaistenie toho, aby si v┼íetci mohli vychutna┼ą svoje ob─ż├║ben├ę anime show, tento web odovzd├íva epiz├│dy, ktor├ę s├║ pomenovan├ę, ak je to mo┼żn├ę.

Pokia─ż ide o Neon Genesis Evangelion, m├┤┼żete si zvoli┼ą sledovanie s├ęrie s titulkami alebo prehra┼ą dabovan├║ verziu.

zoznam epiz├│d kissanime "data-recalc-dims ="1

Ak chcete za─Źa┼ą sledova┼ą toto anime, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku KissAnime a do vyh─żad├ívacieho panela zadajte n├ízov s├ęrie. Kliknite na n├ízov s├ęrie a vyberte epiz├│du, ktor├║ chcete sledova┼ą.

Sledovanie anime na tejto webovej str├ínke je ├║plne zadarmo a nemus├şte si vytv├íra┼ą ├║─Źet.

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że KissAnime podporuje reklamy. Ak teda nav┼ít├şvite t├║to webov├║ str├ínku bez slu┼żby AdBlocker, m├┤┼żete dost├íva┼ą reklamy v ─żubovo─żnom ─Źase.

Chia-Anime

Chia-Anime je webov├í str├ínka, ktor├í pracuje na rovnak├Żch princ├şpoch ako KissAnime. Webov├ę str├ínky odovzd├ívaj├║ iba obsah s├║visiaci s anime a anime.

V hornej ─Źasti domovskej str├ínky Chia-Anime n├íjdete kateg├│rie ako Manga, Anime Index, Anime Movies, Anime Soundtrack, Asian Drama a Anime Mobile.

Najlepšie miesto k videniu Evangelion Neon Genesis 2

Ak chcete n├íjs┼ą Neon Genesis Evangelion v Chia-Anime, jednoducho zadajte n├ízov s├ęrie do vyh─żad├ívacieho panela a stla─Źte Enter. Panel m├í funkciu automatick├ęho dokon─Źovania, ktor├í uh├ídne anime, ktor├ęho h─żad├íte, e┼íte predt├Żm, ako zad├íte jeho cel├ę meno.

Cel├Ż obsah tejto webovej str├ínky je ├║plne zadarmo.

Pri n├ív┼íteve str├ínky Chia-Anime odpor├║─Źame pou┼żi┼ą roz┼í├şrenie na blokovanie rekl├ím, preto┼że obsahuje viac ako nieko─żko kontextov├Żch rekl├ím.

Evanjelium Neon Genesis: poradie hod├şn

Ak ste v slu┼żbe Neon Genesis Evangelion ├║plne nov├Żm, poradie zobrazenia v├ís m├┤┼że zmias┼ą. Existuj├║ filmov├ę tril├│gie, 26-epiz├│dy telev├şznych rel├íci├ş a falo┼ín├ę stopy o konci evanjeliz├ície – smrti a znovuzroden├ş.

─îo by ste mali vidie┼ą ako prv├ę?

Najbezpe─Źnej┼íou ÔÇ×cestouÔÇť je pozrie┼ą sa na obsah v porad├ş, v akom je publikovan├Ż. Po prepnut├ş z najstar┼íej verzie na najnov┼íiu bude va┼íe poradie hod├şn vyzera┼ą takto:

 1. Evanjelizácia Neon Genesis (epizóda 1 do 26).
 2. Smr┼ą a znovuzrodenie.
 3. Koniec evanjelizácie.
 4. Evangelion 1,0 – Si (nie) s├ím.
 5. Evangelion 2,0 – M├┤┼żete (nie) postupova┼ą.
 6. Evangelion 3,0 – M├┤┼żete (nie) opakova┼ą.
 7. Evangelion 3,0 + 1,0 (k dispoz├şcii v roku 2020).

Av┼íak fan├║┼íikovia Neon Genesis Evangelion to pova┼żuj├║ za najlep┼íiu cestu pozerania:

 1. Evanjelizácia Neon Genesis (epizóda 1 do 23).
 2. Neon Genesis Evangelion Episode 24 Cut Director.
 3. Neon Genesis Evangelion Episode 25, riadite─ż s├║du.
 4. Neon Genesis Evangelion Episode 26 Director Strih alebo pravidelná epizóda 26.
 5. Koniec evanjelizácie.

Ako vid├şte, smr┼ą a znovuzrodenie a filmov├í tril├│gia nie s├║ na zozname. To preto, ┼że smr┼ą a znovuzrodenie nie s├║ pre hlavn├Ż pr├şbeh tak├ę d├┤le┼żit├ę. Pokia─ż ide o filmy, s├║ vyl├║─Źen├ę zo zoznamu, preto┼że pred├ívaj├║ p├┤vodn├Ż pr├şbeh Evangelion Neon Genesis s nieko─żk├Żmi d├┤le┼żit├Żmi rozdielmi. Uva┼żuje sa o obl├║koch p├┤vodn├ęho pr├şbehu.

Neon Genesis Evangelion ─Źak├í

Teraz m├íte v┼íetky inform├ície, ktor├ę potrebujete, aby ste mohli za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą Neon Genesis Evangelion. Vyberte si, kde budete sledova┼ą t├║to s├ęriu anime a zistite, pre─Źo sa pova┼żuje za jeden z najlep┼í├şch anime, ak├Ż bol kedy vytvoren├Ż.

Na ktorej webovej str├ínke uvid├şte Neon Genesis Evangelion? V akom porad├ş to uvid├şte? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie?