Najlepšie MacBook Pro príslušenstvo

Najlepšie MacBook Pro príslušenstvo

Apple dal minulý rok svojej zostave MacBook Pro dosť výraznú opravu. 13-palcový MacBook Pro bol upgradovaný na štvorjadrový procesor, zatiaľ čo 15-palcový MacBook Pro bol nahradený schopnejšou 16-palcovou varianciou. Ak plánujete kúpiť počítač MacBook Pro alebo ste ho nedávno zakúpili, pozrite si niektoré z najlepších doplnkov pre zariadenie uvedené nižšie.

V závislosti od vášho pracovného profilu a použitia sú niektoré z doplnkov pod MacBookom takmer nevyhnutné, zatiaľ čo iné budú užitočným nástrojom. Nižšie je uvedený zoznam niektorých najlepších doplnkov pre MacBook Pro.

Najlepšie doplnky pre MacBook Pro

1, Rukáv

Ak chcete so svojím MacBookom Pro cestovať ľahšie, mali by ste zvážiť použitie rukávu. Bude to dosť dobré na to, aby ste ochránili svoj vzácny MacBook Pro pred dings a kvapkami. Pre MacBooky je k dispozícii niekoľko možností rukávov, niektoré s vreckami, ktoré môžu byť užitočné na prenášanie iných malých predmetov, ako sú myši alebo hardvérové ​​kľúče USB-C. Nižšie uvádzame niekoľko možností, ktoré môžete vykonať v závislosti od vašich preferencií.

2, USB-C Hub/ Dongle

Anker USB-C Hub

Keď získate MacBook Pro, skončíte tým, že ste sa zaviazali k životu dongle. Pretože všetky MacBooky teraz obsahujú iba porty USB-C, budete si musieť kupovať hardvérové ​​adaptéry alebo rozbočovače na pripojenie ďalších zariadení, externých monitorov atď. K stroju. Aj keď je trh zaplavený rozbočovačmi a kľúčmi USB-C, nie všetky z nich stoja za vaše peniaze.

Moja osobná skúsenosť hovorí, že je lepšie kúpiť centrum, ak primárne používate svoj MacBook na stole alebo ak s ním veľa necestujete. V opačnom prípade je lepšie získať hardvérový kľúč podľa toho, aké sú vaše požiadavky. Pri väčšine rozbočovačov USB-C som čelil problémom s pripojením a majú tendenciu sa trochu zohriať, keď sa všetky porty používajú súčasne.

3, Nabíjačka GaN

Adaptér Anker USB-C

Ak chcete so svojím MacBookom Pro cestovať ľahšie, mali by ste vážne zvážiť investíciu do nabíjačky GaN. Aj napriek tomu je vždy dobré mať k dispozícii náhradnú nabíjačku, pretože nikdy neviete, kedy by vám mohla byť užitočná.

Gallium Nitride (alebo GaN) je najnovší vývoj vo svete nabíjačiek. Nabíjačky GaN sú výrazne menšie ako tradičné kremíkové nabíjačky. Sú účinnejšie, čo znamená, že môžu tlačiť vyšší prúd v menšom balení. Nabíjačku GaN s výkonom 60 – 65 W môžete ľahko získať pomocou viacerých portov USB a nabíjať tak nielen svoj MacBook Pro, ale aj ďalšie zariadenia, ktoré cestujete. S nabíjačkami USB-C a GaN budete musieť cestovať so všetkými zariadeniami iba s jednou nabíjačkou v taške.

4Kábel .USB-C

Apple Watch  Nabíjačka hodiniek USB-C "width =" 512 "height =" 512

Rovnako ako náhradná nabíjačka sa dôrazne odporúča, aby ste pre svoj MacBook Pro dostali aj náhradný kábel USB-C. Ak veľa cestujete, možno do cestovnej tašky vložte iba náhradný kábel. Nespoliehajte sa na svoje existujúce káble USB-C, pretože nebudú pre danú úlohu dosť dobré.

Väčšina káblov USB-C dosahuje špičkový výkon 60 W a ponúka prenosové rýchlosti 10 Gb / s. Ide o to, že váš MacBook Pro potrebuje na nabitie najmenej 65 W energie, pričom 16-palcový MacBook Pro vyžaduje až 87 W. Nie všetky káble USB-C sú však vyrobené tak, aby prenášali toľko energie. Bežný kábel USB-C, ktorý získate so smartfónom, nemá za cieľ prenášať toľko energie. Musíte použiť kábel USB-C, ktorý je dimenzovaný na prenos 100 W energie. zatiaľ čo Apple predáva taký kábel, je to drahé. Existuje niekoľko alternatív tretích strán, hoci nejde o káble Thunderboltu, a preto ich možno použiť iba na účely nabíjania a prenosu údajov.

5, Thunderbolt kábel

Ok, teraz je to úplne voliteľné príslušenstvo. Ak sa spoliehate na externé GPU, pevné disky alebo iné zariadenia, ktoré využívajú Thunderbolt 3 a chcete prenosovú rýchlosť 40 Gb / s, musíte mať k dispozícii niekoľko náhradných káblov. blesk 3 káble sú však mimoriadne drahé, preto ich kúpte iba v prípade potreby.

6, Rozsiahla pokožka

Nie som skutočne prípadom a striktne poviem všetkým, aby sa vyhýbali prípadu na svojom MacBook Pro. Je to tak preto, že prípad kladie ďalší dôraz na pánt, čo by mohlo spôsobiť problémy. Ak chcete zabrániť tomu, aby horný a spodný obal vášho MacBooku Pro nebol vystavený drobným škrabancom, odieraniu a škrabancom, naneste naň kožu Dbrand. Nielenže vášmu MacBooku Pro poskytne jedinečný vzhľad a dojem, ale tiež skvelú prácu, ktorá mu zabráni v tom, aby sa všetko ošúchalo.

7, ScreenSavrz

RadTech ScreenSavrz "width =" 892 "height =" 559

Teraz to môže byť zvláštna voľba, ale ak ste v minulosti MacBook Pro intenzívne používali, pochopíte jeho dôležitosť. Problém je v tom, že klávesnica MacBook Pro po určitú dobu skončí a na displeji zariadenia zanechá veľké odreniny a odtlačky. Je to spôsobené tým, že horný a spodný plášť sú pritláčané k sebe v dôsledku vonkajšej sily. Aby ste tomu zabránili, môžete na obrazovku svojho MacBooku umiestniť ochranný kryt obrazovky, ktorý však zhorší kvalitu zobrazenia.

Najlepšie je použiť kryt klávesnice od spoločnosti RadTech. Daboval ScreenSavrz, nie je to len tenký a malý kúsok látky, ktorú budete musieť položiť na klávesnicu zakaždým, keď budete cestovať s MacBook Pro. Tkanina odvedie dostatočne dobrú prácu na ochrane klávesnice pred poškodením displeja.

➤ Kúpiť


Aké sú potrebné doplnky pre MacBook Pro? Vložte komentár a dajte nám vedieť!