Najlepšie lacné domáce tlačiarne do roku 2020: najlepšie tlačiarne na dokumenty a fotografie

Schopnosť tlačiť doma je prínosom v mnohých scenároch. Aj keď si všetci môžeme zvyknúť na myšlienku, že si môžete zábleskom obrazovky telefónu prekonať predchádzajúce prekážky kdekoľvek z letiska na večierok, vždy je dobré mať na sebe fyzickú zálohu.

Navyše, ak pracujete z domu, máte deti, ktoré potrebujú tlačiť domáce úlohy, alebo si len potrebujete čas od času vytlačiť dokument pre seba, nenahradzuje sa vaša schopnosť to urobiť rýchlo a lacno na vlastnej tlačiarni. Alternatívou je požičať si niekoho iného alebo ísť do internetovej kaviarne a nič z toho nevyzerá zábavne.

  • Najlepšie notebooky: najlepšie všeobecné a prémiové notebooky pre všetky použitia vrátane domácich prác

Z tohto dôvodu sme sa na trh pozerali opatrne a opatrne, aby sme dostali zoznam najlepších tlačiarní, ktoré si teraz môžete kúpiť. Pretože to nie je určené pre profesionálnu kvalitu tlače, obmedzujeme sa na nízkonákladové možnosti, ktoré sú ideálne pre domácu kanceláriu.

Všetky tieto tlačiarne sa môžu používať s počítačmi Mac alebo PC a tlačiarne Wi-Fi sa môžu používať aj s mobilnými telefónmi a tabletmi so systémom iOS a Android.

Náš výber najlepších lacných tlačiarní, ktoré si dnes môžete kúpiť

HP Envy 5030

Veverička

V slove spotrebnej tlače nie sú príliš veľké mená, ale spoločnosť HP si je istá, že je to jedno a to z dobrého dôvodu. Má skutočne cenovo dostupnú súpravu tlačiarní, ktoré nezaberajú veľa miesta vo vašej domácnosti, a Envy 5030 je z týchto dôvodov našou čiastočnou najlepšou voľbou. Je to malá, elegantná tlačiareň, ktorá nie je o moc väčšia ako papier, ktorý tlačíte.

Má skutočne širokú kompatibilitu a kvalita tlače je tým, v čo dúfate. Je to atramentová tlačiareň (ako v tomto zozname), ale kazety HP vydržia slušne a navyše sa môžete zaregistrovať na odber služby, ktorá vám pošle viac e-mailom, keď ich potrebujete. Ako zariadenie typu všetko-v-jednom môžete vykonávať aj palubné skenovanie, čo môže byť užitočné.

Najlepšie lacné domáce tlačiarne do roku 2020: najlepšie tlačiarne na dokumenty a fotografie 2

Epson Expression Home XP-4100

squirrel_widget_195889

Epson rýchlo nasleduje po HP s pôsobivým Expression Home XP-4100 trochu od Envy vyššie, ale stále to nemá výrazný dizajn. Navyše, jeho extra výška znamená, že môžete nechať tlačiť dlhšie, než sa naplní stránkami.

Vďaka dobrej dotykovej obrazovke ovládate zariadenie, ak chcete, môžete ľahko tlačiť, kopírovať a skenovať a zabudovať do dvoch strán. Navyše má sieť Wi-Fi, aby ste sa uistili, že nemusíte pracovať všetko, čo potrebujete. Je to skvelá voľba bez problémov za rozumnú cenu.

Najlepšie lacné domáce tlačiarne do roku 2020: najlepšie tlačiarne na dokumenty a fotografie 3

HP Deskjet 2630

squirrel_widget_195910

Myslíme si, že tento produkt HP Deskjet bude pravdepodobne jediným rozdeleným dizajnom na našom zozname – ak ste fanúšikom iMacs a zábavnejšou estetikou, môže to byť pre vás ideálne, zatiaľ čo iní to považujú za trochu nahlas. Má však ďalšiu lacnú a smrtiacu tlačiareň, ktorú je možné zložiť do skutočne malej jednotky, keď sa nepoužíva.

Rovnako ako všetky naše tipy, môže tlačiť, skenovať a kopírovať a bude robiť úlohu jemne, aj keď nemusíte nevyhnutne očakávať úplné prilepenie stránok – z výsledkov cenoviek nejde o najrýchlejšiu dostupnú tlačiareň.

Najlepšie lacné domáce tlačiarne do roku 2020: najlepšie tlačiarne na dokumenty a fotografie 4

Canon Pixma TS3350

squirrel_widget_195911

Rad Canon Pixma Line má na výber veľa tlačiarní, nie sme si však istí, či sú niektoré z nich cenovo dostupné a konkrétne ako TS3350, a je to skutočne jednoduché nastavenie a používanie, aj keď práve tlačíte z mobilného telefónu.

Jednoduchosť môže byť jej vlastnou odmenou, keď kupujete technológiu pre svoj domov, a tlačiareň Canon nemusí byť z dlhodobého hľadiska najluxusnejšia na trhu, ale budete môcť tlačiť bez námahy a kvalita na konci je vynikajúca.

Najlepšie lacné domáce tlačiarne do roku 2020: najlepšie tlačiarne na dokumenty a fotografie 5

Brother HL-L2350DW

squirrel_widget_195932

Náš konečný výber je o niečo drahší ako ostatní na tomto zozname a je to tiež jediná laserová tlačiareň na ňom – ​​koniec koncov je všeobecne drahšia. Táto tlačiareň Brother však úplne nerozbije banku a je to naozaj skvelá voľba, ak uprednostňujete laserovú tlač.

Môže to dosiahnuť až 30 strán za minútu, ale nie je to všetko v jednej, rovnako ako ostatné v tomto zozname – ak ste si uvedomili, že skener alebo kopírovací stroj skutočne nepoužívate, možno by ste túto funkciu premeškali. Ak však máte záujem o laserovú tlač, je to vynikajúca a lacná možnosť.