Najlep┼íie lacn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky pre Samsung Galaxy telef├│ny

Vlajkov├í lo─Ć spolo─Źnosti Samsung Galaxy Telef├│ny podporuj├║ bezdr├┤tov├ę nab├şjanie Qi u┼ż nieko─żko rokov. Vlastn├ę poplatky spolo─Źnosti prvej strany od spolo─Źnosti m├┤┼żu by┼ą dos┼ą drah├ę, ale existuje ve─ża lacn├Żch alternat├şv, ktor├ę funguj├║ rovnako dobre.

Ka┼żd├í bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka, ktor├║ si teraz m├┤┼żete k├║pi┼ą, podporuje z├íkladn├Ż re┼żim 5 W. Je to z├íkladn├í r├Żchlos┼ą, ktor├║ m├┤┼że prija┼ą ka┼żd├í jednotka. Existuj├║ tie┼ż nab├şja─Źky, ktor├ę dok├í┼żu pracova┼ą pri vy┼í┼íej kapacite, ale nie v┼íetky je mo┼żn├ę v tomto re┼żime spusti┼ą pomocou telef├│nov Samsung.

Ak nechcete plati┼ą ve─żk├ę peniaze za s├║─Źasn├║ bezdr├┤tov├║ nab├şja─Źku prvej strany spolo─Źnosti Samsung, ktor├í zvy─Źajne stoj├ş okolo 50 dol├írov, existuje nieko─żko lacnej┼í├şch mo┼żnost├ş.

Nab├şjacia doska s kotvou 10 W: 16 USD

Najlep┼íia bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka za va┼íe peniaze je 10W vank├║┼í spolo─Źnosti Anker, ktor├Ż zvy─Źajne stoj├ş asi 16 dol├írov. Je certifikovan├Ż na nab├şjanie pln├Żch 10 W Galaxy S8 a nov┼íie, ako aj Pozn├ímka 7 a nov┼íie. Samotn├í nab├şja─Źka je iba jednoduch├í ploch├í podlo┼żka, ale st├íle m├í kontrolku stavu a mala by fungova┼ą s v├Ą─Ź┼íinou pr├şpadov 5 mm hrub├í.

Jedinou prek├í┼żkou je, ┼że sie┼ąov├Ż adapt├ęr potrebn├Ż na r├Żchle nab├şjanie nie je s├║─Źas┼ąou balenia. Adapt├ęr, ktor├Ż sa dod├íva s va┼íimi Galaxy Telef├│n umo┼ż┼łuje r├Żchle nab├şjanie, ale ak nie je k dispoz├şcii, adapt├ęry s r├Żchlym nab├şjan├şm Qualcomm n├íjdete asi za 10 dol├írov.

Nab├şjacia doska Hoidokly 10 W: 14 dol├írov

Ak chcete u┼íetri┼ą nieko─żko babiek, t├íto nab├şja─Źka ÔÇ×HoidoklyÔÇť je v s├║─Źasnosti 14 dol├írov. Funguje viac-menej rovnak├Żm sp├┤sobom ako vy┼í┼íie uveden├í podlo┼żka od spolo─Źnosti Anker, preto┼że m├┤┼że nab├şja┼ą najnov┼íiu vlajkov├║ lo─Ć Samsung s v├Żkonom 10 W.

Najlep┼íie lacn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky pre Samsung Galaxy telef├│ny 1

Rovnako ako u vank├║┼ía Anker nie je s├║─Źas┼ąou balenia adapt├ęr na stenu. Ak chcete dosiahnu┼ą najvy┼í┼íiu mo┼żn├║ r├Żchlos┼ą nab├şjania, mus├şte pou┼żi┼ą n├ístenn├Ż adapt├ęr, ktor├Ż bol dodan├Ż s telef├│nom, alebo si k├║pi┼ą Qualcomm Quick Charge. 2,0/3,0 adapt├ęr, ako je tento.

Nab├şjac├ş stojan s kotvou 10 W: 20 dol├írov

Ak h─żad├íte nie─Źo, ─Źo podporuje telef├│n po─Źas nab├şjania, Anker vytvor├ş stojan na bezdr├┤tov├ę nab├şjanie. M├í pekn├Ż minimalistick├Ż dizajn, jedno svetlo v spodnej ─Źasti pre stav nabitia a je certifikovan├ę pre pr├ícu so v┼íetk├Żmi najnov┼í├şmi Galaxy Telef├│ny S a Note.

Najlep┼íie lacn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky pre Samsung Galaxy telef├│ny 2

Op├Ą┼ą to neprich├ídza so sie┼ąov├Żm adapt├ęrom v krabici. Ak chcete z├şska┼ą cel├║ r├Żchlos┼ą nab├şjania 10 W, pou┼żite ju s nab├şja─Źkou, ktor├í sa dod├íva s ┼łou Galaxy telefonova┼ą alebo r├Żchlo nabi┼ą 2,0/3,0 adapt├ęr, ako je tento.

─îas┼ą nab├şjania Samsung 9W: ~ 20 dol├írov

Najnov┼íie bezdr├┤tov├ę nab├şjacie podlo┼żky spolo─Źnosti Samsung zvy─Źajne stoja asi 50 dol├írov, ale t├íto verzia z roku 2016 st├íle funguje rovnako dobre. Od spolo─Źnosti Samsung u┼ż nie je ofici├ílne k dispoz├şcii, ale zd├í sa, ┼że v slu┼żbe Best Buy st├íle le┼żia niektor├ę (aspo┼ł v s├║─Źasnosti), ako aj niektor├ę tretie strany. Amazon a predajcovia eBay.

Najlep┼íie lacn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky pre Samsung Galaxy telef├│ny 3

Tento vank├║┼í m├í maxim├ílnu r├Żchlos┼ą nab├şjania 9 W a funguje so v┼íetk├Żmi najnov┼í├şmi Galaxy Telef├│n S alebo Note. Je to trochu objemnej┼íie ako ostatn├ę nab├şja─Źky na tomto zozname, ale je to skuto─Źne jedin├í negat├şva.

Najv├Ą─Ź┼íou v├Żhodou tejto kl├ívesnice je, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung m├í v balen├ş adapt├ęr na nab├şjanie kariet, zatia─ż ─Źo v┼íetky ostatn├ę v zozname nie. Ak nem├┤┼żete n├íjs┼ą nab├şja─Źku, ktor├í bola dodan├í s va┼íou Galaxy telef├│n (alebo ste ho upustili alebo ho rozdali), m├┤┼że by┼ą lacnej┼íie k├║pi┼ą t├║to podlo┼żku ako vank├║┼í tretej strany a n├ístenn├Ż adapt├ęr.

Najlep┼íie lacn├ę bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky pre Samsung Galaxy telef├│ny 4