Najlepšie konvertory HEIC

Najlepšie konvertory Heic (február 2020)

S vydaním systému iOS 11 AppleFormáty súborov HEIC / HEIF spôsobili niektorým používateľom bolesť hlavy. To neznamená, že s týmto inovatívnym formátom nie je nič zlé. Koniec koncov sa môže pochváliť vynikajúcimi kompresnými schopnosťami. Čítanie týchto súborov na všetkých zariadeniach však nie je také ľahké.

Mnoho používateľov preto stále potrebuje previesť svoje fotografie HEIC do bežných formátov JPEG, PNG alebo iných formátov. Dobrou správou je, že hoci to bolo spočiatku ťažké, teraz je to banálne. Existuje veľa prevodníkov HEIC, na ktoré sa môžete odvolať, z ktorých väčšina je zadarmo používať. Tu je niekoľko najlepších tipov, ktoré nesklame.

Víťaz – iMazing HEIC Converter

Jedna z najlepších vecí na internete iMazing konvertor HEIC je to, že zvláda všetko lokálne na vašom počítači. To znamená, že sa nemusíte obávať, že nejaká aplikácia tretej strany získa prístup k fotografiám, ktoré odovzdáte do programu.

logické logo

Tento softvér dokáže prevádzať súbory HEIC na dva z najpopulárnejších formátov, konkrétne JPEG a PNG. Rovnako ako všetky ľahko použiteľné prevodníky súborov, iMazing HEIC Converter ponúka podporu drag and drop, ako aj dávkovú konverziu obrázkov.

Ak chcete previesť viac obrázkov, povedzte celý priečinok súborov HEIC, môžete to urobiť. Aplikácia neobmedzuje počet fotografií, ktoré môžete nahrať, a označiť na konverziu. Ďalšou skvelou funkciou je nastavenie kvality JPEG.

Note že ak ho použijete pri maximálnom nastavení 100, vaše súbory JPEG zaberajú dosť miesta na disku. Aj keď je zrejmé, že ak prevádzate súbor PNG, veľkosť súboru sa môže zvýšiť až štyrikrát, zachová sa tým kvalita.

Ďalšou vecou, ​​ktorá odlišuje prevodník iMazing, je jeho užívateľské prostredie bez reklám.

Runner Up – CopyTrans HEIC

Prevodník HEIC CopyTrans je vzrušujúcou alternatívou a naša celková priečka. Poskytuje náhľad miniatúr vašich súborov HEIC a môže tiež pôsobiť ako prehliadač fotografií. Note že nejde o samostatný softvér, ale o plugin pre WindowsVlastná aplikácia na prezeranie fotografií.

Najlepšie konvertory HEIC 1

Po pridaní doplnku CopyTrans HEIC môžete fotografie HEIC otvoriť a prezerať si ich, prípadne ich prevádzať do formátu JPEG. Môžete tiež oceniť podporu prevodu dávkových obrázkov. Stačí urobiť kliknutie pravým tlačidlom myši a potom sa zobrazí možnosť „Konvertovať pomocou služby CopyTrans“.

Spracovanie obrazu je rýchle. To znamená, že všetky fotografie sa otočia o 90 stupňov proti smeru hodinových ručičiek. Ak prevádzate konverziu jedného obrázka, vaše fotografie sa ukážu dobre. Je tiež potrebné zdôrazniť, že ide o bezplatný doplnok a že veľkosť prevádzaného súboru nepresahuje priemer.

Ale doplnok CopyTrans HEIC je obmedzený na konverzie HEIC na JPEG, takže ak potrebujete urobiť niekoľko PNG, toto nie je pre vás voľba.

Apowersoft Free HEIC Converter

Ďalší pohodlný a voľne použiteľný prevodník HEIC prichádza s láskavým dovolením Apowersoft, Môžete to použiť na konverziu jednotlivých fotografií alebo šarží z HEIC na JPEG a môžete tiež zvoliť odstránenie všetkých EXIF ​​údajov z nových súborov.

Kvalitu snímky môžete upraviť aj pomocou jednoduchého posúvača. Existuje maximálne 60 obrázkov, ktoré môžete prevádzať súčasne. Je však skvelé, že po dokončení konverzie tento nástroj odstráni súbory, ktoré ste nahrali. Preto sa nemusíte obávať, že k nim získa prístup každý.

HEICtoJPEG

HEICtoJPEG je online prevodný nástroj s rýchlym spracovaním obrazu a intuitívnym používateľským rozhraním. Aj keď môžete mať úžitok z reklamy bez reklám, stále existujú otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov a bezpečnosti tejto aplikácie.

S týmto vedomím môžete tento softvér použiť na konverziu až 50 obrázkov súčasne. K dispozícii máte aj niektoré optimalizačné funkcie. Nakoniec získate ďalšiu výhodu, keď uvidíte začiatočnú veľkosť aj výstupnú veľkosť súboru JPEG skôr, ako začnete prevádzať.

Nie je to najrýchlejší spracovateľ obrázkov ani nedokáže zvládnuť viac ako jeden formát, napriek tomu je jednoduchý prístup a použitie.

Prenos IO

Väčšina používateľov to síce pozná Prenos IO ako softvér na správu zariadení alebo softvér na zálohovanie súborov, táto aplikácia teraz funguje aj ako konverzný nástroj HEIC na JPG.

Môžete prevádzať buď jednotlivé súbory, alebo šarže až 50 obrázkov naraz. Podpora drag and drop je povolená a konverzia je rýchla. Okrem toho môžete ukladať nové súbory JPEG kdekoľvek na pevný disk.

Aplikácia však otočí takmer každú fotografiu, ktorú prevádzate o 90 stupňov proti smeru hodinových ručičiek, ako to robí väčšina ostatných.

Konvertovať Image Converter

Pochádza ďalší univerzálny online prevodník HEIC na JPEG Aconvert, Najlepšie na tom je, že dokáže konvertovať vaše súbory HEIC do rôznych formátov, ako sú ICO, PNG, BMP a ďalšie. Keďže sa neobmedzuje iba na konverziu JPEG, je to celkom populárna voľba.

Aconvert Image Converter však nemá možnosť hromadnej konverzie. Automaticky tiež vyberie kvalitu výstupu. Aj keď môže chýbať určitá kvalita života, stále je jedným z mála, ktorý dokáže spracovať konverzie pre viac ako 200 formátov súborov.

Je tiež zadarmo na použitie a umožní vám ukladať výstupné súbory priamo na Dropbox alebo Disk Google.

FonePaw HEIC Converter

FonePaw HEIC Converter je ďalší solídny kus bezplatného softvéru, ktorý dokáže prevádzať všetky fotografie, ktoré ste urobili pomocou svojho iPhone 7 (alebo novší model), do populárnejších formátov súborov. Tento nástroj môže zmeniť súbory HEIC na formáty JPEG a PNG v rôznej miere kvality.

Možno oceníte rýchlu konverziu a neobmedzenú podporu hromadnej konverzie. Tento prevodník tiež otáča obrázky o 90 stupňov a vytvára podstatne väčšie výstupné súbory. Aspoň však budete môcť uložiť EXIF ​​metadáta. Budete si tiež môcť vybrať miestny cieľový priečinok pre konvertované súbory.

WALTR HEIC Converter

WALTR HEIC Converter je offline konverzný nástroj s jednoduchým a intuitívnym rozhraním. Môžete pretiahnuť súbory, jeden po druhom alebo vo veľkých dávkach, alebo načítať celé priečinky a obrázky z fronty na konverziu.

Tento nástroj nepodporuje vo formáte JPEG viac ako HEIC. Pretože však má neobmedzenú podporu hromadnej konverzie, je zadarmo a poskytuje vám pocit bezpečia, stojí za to vyskúšať. Ak chýba jedna možnosť, je možné zmeniť kvalitu obrázka. To je však jeden z novších nástrojov na konverziu, takže je pravdepodobné, že sa v budúcnosti zlepší.

iMyfone

Táto aplikácia je jedným z najlepších konvertorov HEIC, ktoré môžete použiť na a Windows PC. Je to bezplatný nástroj, ktorý podporuje dávkové konverzie, a to aj priamo z pripojeného iPhone. Môžete si zachovať kvalitu pôvodnej fotografie, ktorá je vždy dobrá, ale môžete ju tiež zmeniť, aby ste šetrili miesto.

Hoci je to dobrý kus softvéru celkovo, iMyphone tento nástroj bude vyžadovať registráciu a nepodporuje zariadenia Mac. Pre niektorých používateľov to môže byť problém, hoci podpora formátov PNG a JPEG by sa mala tiež počítať.

TunesBro

Skutočnosť, že môžete použiť TunesBro na obidvoch Windows a počítače MacOS sú významnou výhodou. Podporuje prevod HEIC na JPEG a dávkové konverzie až 500 fotografií.

Aplikácia tiež umožňuje upraviť kvalitu výstupu pred konverziou, aj keď nie je možné zachovať maximálnu kvalitu. Medzi podporou hromadnej konverzie, kompatibilitou naprieč platformami a lokálnou konverziou je TunesBro užitočným nástrojom, ak uprednostňujete offline aplikácie.

prevod

Aiseesoft HEIC Converter je ľahký softvér, ktorý dokáže prevádzať fotografie HEIC do formátu JPG a PNG. Jeho hlavnou výhodou je mimoriadne vysoká rýchlosť prevodu pri individuálnych aj dávkových prevodoch fotografií.

Tento nástroj je kompatibilný s Windows a zariadení MacOS a tiež ponúka priamu konverziu fotografií HEIC na vašom iPhone. Skvelá funkcia, ak chcete odosielať súbory JPEG priamo do vášho počítača. Bohužiaľ, Aiseesoft nepovoľuje konverziu viac ako desiatich fotografií súčasne.

AnyGet HEIC Converter

Ak si ceníte pohodlie nad čímkoľvek iným, tým najlepším riešením pre vás môže byť online konvertor HEIC ako AnyGet Converter. Tento nástroj je prístupný z Windows a počítačov MacOS, nestoja to nič a nevyžaduje inštaláciu.

To znamená, AnyGet dokáže prevádzať iba súbory HEIC na JPG a žiadne iné formáty. Je tiež obmedzená na iba tri rýchlosti výstupnej kvality obrazu. Je to intuitívna aplikácia, ktorá uchováva údaje EXIF, ale rovnako ako všetky ostatné nástroje na konverziu online vyvoláva obavy o ochranu osobných údajov.

Konečné rozhodnutie

Neexistuje nedostatok kvalitných konvertorov HEIC, či uprednostňujete offline alebo online riešenie. Aj keď sú možnosti online pohodlnejšie, je našou skúsenosťou, že niečo ako iMazing HEIC Converter je ťažké poraziť, pokiaľ ide o stabilitu, výkon a súkromie.

Nezabudnite, že vždy, keď prevádzate svoje fotografie, je pravdepodobné, že budete potrebovať veľa úložného priestoru pripraveného pre výstupné súbory.