Najlepšie konvertory HEIC

Najlepšie konvertory Heic (február 2020)

S vydan├şm syst├ęmu iOS 11 AppleForm├íty s├║borov HEIC / HEIF sp├┤sobili niektor├Żm pou┼ż├şvate─żom boles┼ą hlavy. To neznamen├í, ┼że s t├Żmto inovat├şvnym form├ítom nie je ni─Ź zl├ę. Koniec koncov sa m├┤┼że pochv├íli┼ą vynikaj├║cimi kompresn├Żmi schopnos┼ąami. ─î├ştanie t├Żchto s├║borov na v┼íetk├Żch zariadeniach v┼íak nie je tak├ę ─żahk├ę.

Mnoho pou┼ż├şvate─żov preto st├íle potrebuje previes┼ą svoje fotografie HEIC do be┼żn├Żch form├ítov JPEG, PNG alebo in├Żch form├ítov. Dobrou spr├ívou je, ┼że hoci to bolo spo─Źiatku ┼ąa┼żk├ę, teraz je to ban├ílne. Existuje ve─ża prevodn├şkov HEIC, na ktor├ę sa m├┤┼żete odvola┼ą, z ktor├Żch v├Ą─Ź┼íina je zadarmo pou┼ż├şva┼ą. Tu je nieko─żko najlep┼í├şch tipov, ktor├ę nesklame.

V├ş┼ąaz – iMazing HEIC Converter

Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na internete iMazing konvertor HEIC je to, ┼że zvl├ída v┼íetko lok├ílne na va┼íom po─Ź├şta─Źi. To znamen├í, ┼że sa nemus├şte ob├íva┼ą, ┼że nejak├í aplik├ícia tretej strany z├şska pr├şstup k fotografi├ím, ktor├ę odovzd├íte do programu.

logick├ę logo

Tento softv├ęr dok├í┼że prev├ídza┼ą s├║bory HEIC na dva z najpopul├írnej┼í├şch form├ítov, konkr├ętne JPEG a PNG. Rovnako ako v┼íetky ─żahko pou┼żite─żn├ę prevodn├şky s├║borov, iMazing HEIC Converter pon├║ka podporu drag and drop, ako aj d├ívkov├║ konverziu obr├ízkov.

Ak chcete previes┼ą viac obr├ízkov, povedzte cel├Ż prie─Źinok s├║borov HEIC, m├┤┼żete to urobi┼ą. Aplik├ícia neobmedzuje po─Źet fotografi├ş, ktor├ę m├┤┼żete nahra┼ą, a ozna─Źi┼ą na konverziu. ─Äal┼íou skvelou funkciou je nastavenie kvality JPEG.

Note ┼że ak ho pou┼żijete pri maxim├ílnom nastaven├ş 100, va┼íe s├║bory JPEG zaberaj├║ dos┼ą miesta na disku. Aj ke─Ć je zrejm├ę, ┼że ak prev├ídzate s├║bor PNG, ve─żkos┼ą s├║boru sa m├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą a┼ż ┼ítyrikr├ít, zachov├í sa t├Żm kvalita.

─Äal┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├í odli┼íuje prevodn├şk iMazing, je jeho u┼ż├şvate─żsk├ę prostredie bez rekl├ím.

Runner Up – CopyTrans HEIC

Prevodn├şk HEIC CopyTrans je vzru┼íuj├║cou alternat├şvou a na┼ía celkov├í prie─Źka. Poskytuje n├íh─żad miniat├║r va┼íich s├║borov HEIC a m├┤┼że tie┼ż p├┤sobi┼ą ako prehliada─Ź fotografi├ş. Note ┼że nejde o samostatn├Ż softv├ęr, ale o plugin pre WindowsVlastn├í aplik├ícia na prezeranie fotografi├ş.

Najlepšie konvertory HEIC 1

Po pridan├ş doplnku CopyTrans HEIC m├┤┼żete fotografie HEIC otvori┼ą a prezera┼ą si ich, pr├şpadne ich prev├ídza┼ą do form├ítu JPEG. M├┤┼żete tie┼ż oceni┼ą podporu prevodu d├ívkov├Żch obr├ízkov. Sta─Ź├ş urobi┼ą kliknutie prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a potom sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą ÔÇ×Konvertova┼ą pomocou slu┼żby CopyTransÔÇť.

Spracovanie obrazu je r├Żchle. To znamen├í, ┼że v┼íetky fotografie sa oto─Źia o 90 stup┼łov proti smeru hodinov├Żch ru─Źi─Źiek. Ak prev├ídzate konverziu jedn├ęho obr├ízka, va┼íe fotografie sa uk├í┼żu dobre. Je tie┼ż potrebn├ę zd├┤razni┼ą, ┼że ide o bezplatn├Ż doplnok a ┼że ve─żkos┼ą prev├ídzan├ęho s├║boru nepresahuje priemer.

Ale doplnok CopyTrans HEIC je obmedzen├Ż na konverzie HEIC na JPEG, tak┼że ak potrebujete urobi┼ą nieko─żko PNG, toto nie je pre v├ís vo─żba.

Apowersoft Free HEIC Converter

─Äal┼í├ş pohodln├Ż a vo─żne pou┼żite─żn├Ż prevodn├şk HEIC prich├ídza s l├ískav├Żm dovolen├şm Apowersoft, M├┤┼żete to pou┼żi┼ą na konverziu jednotliv├Żch fotografi├ş alebo ┼íar┼ż├ş z HEIC na JPEG a m├┤┼żete tie┼ż zvoli┼ą odstr├ínenie v┼íetk├Żch EXIF ÔÇőÔÇő├║dajov z nov├Żch s├║borov.

Kvalitu sn├şmky m├┤┼żete upravi┼ą aj pomocou jednoduch├ęho pos├║va─Źa. Existuje maxim├ílne 60 obr├ízkov, ktor├ę m├┤┼żete prev├ídza┼ą s├║─Źasne. Je v┼íak skvel├ę, ┼że po dokon─Źen├ş konverzie tento n├ístroj odstr├íni s├║bory, ktor├ę ste nahrali. Preto sa nemus├şte ob├íva┼ą, ┼że k nim z├şska pr├şstup ka┼żd├Ż.

HEICtoJPEG

HEICtoJPEG je online prevodn├Ż n├ístroj s r├Żchlym spracovan├şm obrazu a intuit├şvnym pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm. Aj ke─Ć m├┤┼żete ma┼ą ├║┼żitok z reklamy bez rekl├ím, st├íle existuj├║ ot├ízky t├Żkaj├║ce sa ochrany osobn├Żch ├║dajov a bezpe─Źnosti tejto aplik├ície.

S t├Żmto vedom├şm m├┤┼żete tento softv├ęr pou┼żi┼ą na konverziu a┼ż 50 obr├ízkov s├║─Źasne. K dispoz├şcii m├íte aj niektor├ę optimaliza─Źn├ę funkcie. Nakoniec z├şskate ─Ćal┼íiu v├Żhodu, ke─Ć uvid├şte za─Źiato─Źn├║ ve─żkos┼ą aj v├Żstupn├║ ve─żkos┼ą s├║boru JPEG sk├┤r, ako za─Źnete prev├ídza┼ą.

Nie je to najr├Żchlej┼í├ş spracovate─ż obr├ízkov ani nedok├í┼że zvl├ídnu┼ą viac ako jeden form├ít, napriek tomu je jednoduch├Ż pr├şstup a pou┼żitie.

Prenos IO

V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov to s├şce pozn├í Prenos IO ako softv├ęr na spr├ívu zariaden├ş alebo softv├ęr na z├ílohovanie s├║borov, t├íto aplik├ícia teraz funguje aj ako konverzn├Ż n├ístroj HEIC na JPG.

M├┤┼żete prev├ídza┼ą bu─Ć jednotliv├ę s├║bory, alebo ┼íar┼że a┼ż 50 obr├ízkov naraz. Podpora drag and drop je povolen├í a konverzia je r├Żchla. Okrem toho m├┤┼żete uklada┼ą nov├ę s├║bory JPEG kdeko─żvek na pevn├Ż disk.

Aplik├ícia v┼íak oto─Ź├ş takmer ka┼żd├║ fotografiu, ktor├║ prev├ídzate o 90 stup┼łov proti smeru hodinov├Żch ru─Źi─Źiek, ako to rob├ş v├Ą─Ź┼íina ostatn├Żch.

Konvertova┼ą Image Converter

Poch├ídza ─Ćal┼í├ş univerz├ílny online prevodn├şk HEIC na JPEG Aconvert, Najlep┼íie na tom je, ┼że dok├í┼że konvertova┼ą va┼íe s├║bory HEIC do r├┤znych form├ítov, ako s├║ ICO, PNG, BMP a ─Ćal┼íie. Ke─Ć┼że sa neobmedzuje iba na konverziu JPEG, je to celkom popul├írna vo─żba.

Aconvert Image Converter v┼íak nem├í mo┼żnos┼ą hromadnej konverzie. Automaticky tie┼ż vyberie kvalitu v├Żstupu. Aj ke─Ć m├┤┼że ch├Żba┼ą ur─Źit├í kvalita ┼żivota, st├íle je jedn├Żm z m├íla, ktor├Ż dok├í┼że spracova┼ą konverzie pre viac ako 200 form├ítov s├║borov.

Je tie┼ż zadarmo na pou┼żitie a umo┼żn├ş v├ím uklada┼ą v├Żstupn├ę s├║bory priamo na Dropbox alebo Disk Google.

FonePaw HEIC Converter

FonePaw HEIC Converter je ─Ćal┼í├ş sol├şdny kus bezplatn├ęho softv├ęru, ktor├Ż dok├í┼że prev├ídza┼ą v┼íetky fotografie, ktor├ę ste urobili pomocou svojho iPhone 7 (alebo nov┼í├ş model), do popul├írnej┼í├şch form├ítov s├║borov. Tento n├ístroj m├┤┼że zmeni┼ą s├║bory HEIC na form├íty JPEG a PNG v r├┤znej miere kvality.

Mo┼żno ocen├şte r├Żchlu konverziu a neobmedzen├║ podporu hromadnej konverzie. Tento prevodn├şk tie┼ż ot├í─Źa obr├ízky o 90 stup┼łov a vytv├íra podstatne v├Ą─Ź┼íie v├Żstupn├ę s├║bory. Aspo┼ł v┼íak budete m├┤c┼ą ulo┼żi┼ą EXIF ÔÇőÔÇőmetad├íta. Budete si tie┼ż m├┤c┼ą vybra┼ą miestny cie─żov├Ż prie─Źinok pre konvertovan├ę s├║bory.

WALTR HEIC Converter

WALTR HEIC Converter je offline konverzn├Ż n├ístroj s jednoduch├Żm a intuit├şvnym rozhran├şm. M├┤┼żete pretiahnu┼ą s├║bory, jeden po druhom alebo vo ve─żk├Żch d├ívkach, alebo na─Ź├şta┼ą cel├ę prie─Źinky a obr├ízky z fronty na konverziu.

Tento n├ístroj nepodporuje vo form├íte JPEG viac ako HEIC. Preto┼że v┼íak m├í neobmedzen├║ podporu hromadnej konverzie, je zadarmo a poskytuje v├ím pocit bezpe─Źia, stoj├ş za to vysk├║┼ía┼ą. Ak ch├Żba jedna mo┼żnos┼ą, je mo┼żn├ę zmeni┼ą kvalitu obr├ízka. To je v┼íak jeden z nov┼í├şch n├ístrojov na konverziu, tak┼że je pravdepodobn├ę, ┼że sa v bud├║cnosti zlep┼í├ş.

iMyfone

T├íto aplik├ícia je jedn├Żm z najlep┼í├şch konvertorov HEIC, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na a Windows PC. Je to bezplatn├Ż n├ístroj, ktor├Ż podporuje d├ívkov├ę konverzie, a to aj priamo z pripojen├ęho iPhone. M├┤┼żete si zachova┼ą kvalitu p├┤vodnej fotografie, ktor├í je v┼żdy dobr├í, ale m├┤┼żete ju tie┼ż zmeni┼ą, aby ste ┼íetrili miesto.

Hoci je to dobr├Ż kus softv├ęru celkovo, iMyphone tento n├ístroj bude vy┼żadova┼ą registr├íciu a nepodporuje zariadenia Mac. Pre niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov to m├┤┼że by┼ą probl├ęm, hoci podpora form├ítov PNG a JPEG by sa mala tie┼ż po─Ź├şta┼ą.

TunesBro

Skuto─Źnos┼ą, ┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą TunesBro na obidvoch Windows a po─Ź├şta─Źe MacOS s├║ v├Żznamnou v├Żhodou. Podporuje prevod HEIC na JPEG a d├ívkov├ę konverzie a┼ż 500 fotografi├ş.

Aplik├ícia tie┼ż umo┼ż┼łuje upravi┼ą kvalitu v├Żstupu pred konverziou, aj ke─Ć nie je mo┼żn├ę zachova┼ą maxim├ílnu kvalitu. Medzi podporou hromadnej konverzie, kompatibilitou naprie─Ź platformami a lok├ílnou konverziou je TunesBro u┼żito─Źn├Żm n├ístrojom, ak uprednost┼łujete offline aplik├ície.

prevod

Aiseesoft HEIC Converter je ─żahk├Ż softv├ęr, ktor├Ż dok├í┼że prev├ídza┼ą fotografie HEIC do form├ítu JPG a PNG. Jeho hlavnou v├Żhodou je mimoriadne vysok├í r├Żchlos┼ą prevodu pri individu├ílnych aj d├ívkov├Żch prevodoch fotografi├ş.

Tento n├ístroj je kompatibiln├Ż s Windows a zariaden├ş MacOS a tie┼ż pon├║ka priamu konverziu fotografi├ş HEIC na va┼íom iPhone. Skvel├í funkcia, ak chcete odosiela┼ą s├║bory JPEG priamo do v├í┼ího po─Ź├şta─Źa. Bohu┼żia─ż, Aiseesoft nepovo─żuje konverziu viac ako desiatich fotografi├ş s├║─Źasne.

AnyGet HEIC Converter

Ak si cen├şte pohodlie nad ─Ź├şmko─żvek in├Żm, t├Żm najlep┼í├şm rie┼íen├şm pre v├ís m├┤┼że by┼ą online konvertor HEIC ako AnyGet Converter. Tento n├ístroj je pr├şstupn├Ż z Windows a po─Ź├şta─Źov MacOS, nestoja to ni─Ź a nevy┼żaduje in┼ítal├íciu.

To znamen├í, AnyGet dok├í┼że prev├ídza┼ą iba s├║bory HEIC na JPG a ┼żiadne in├ę form├íty. Je tie┼ż obmedzen├í na iba tri r├Żchlosti v├Żstupnej kvality obrazu. Je to intuit├şvna aplik├ícia, ktor├í uchov├íva ├║daje EXIF, ale rovnako ako v┼íetky ostatn├ę n├ístroje na konverziu online vyvol├íva obavy o ochranu osobn├Żch ├║dajov.

Kone─Źn├ę rozhodnutie

Neexistuje nedostatok kvalitn├Żch konvertorov HEIC, ─Źi uprednost┼łujete offline alebo online rie┼íenie. Aj ke─Ć s├║ mo┼żnosti online pohodlnej┼íie, je na┼íou sk├║senos┼ąou, ┼że nie─Źo ako iMazing HEIC Converter je ┼ąa┼żk├ę porazi┼ą, pokia─ż ide o stabilitu, v├Żkon a s├║kromie.

Nezabudnite, ┼że v┼żdy, ke─Ć prev├ídzate svoje fotografie, je pravdepodobn├ę, ┼że budete potrebova┼ą ve─ża ├║lo┼żn├ęho priestoru pripraven├ęho pre v├Żstupn├ę s├║bory.