Najlepšie kombo DAC AMP do 200 USD

Kombin├ícia zosil┼łova─Źa DAC m├┤┼że by┼ą vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou, ako zlep┼íi┼ą svoj hudobn├Ż z├í┼żitok prostredn├şctvom sl├║chadiel. V skuto─Źnosti by to bola vynikaj├║ca vo─żba, ak u┼ż m├íte vysokokvalitn├ę sl├║chadl├í. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov v┼íak nevie, ako a do ak├ęho DAC komba ├şs┼ą, a preto by sa mohli m├Żli┼ą so spr├ívnou vo─żbou. To je presne d├┤vod, pre─Źo sme pri┼íli s t├Żmto zoznamom najlep┼í├şch kombinovan├Żch mo┼żnost├ş DAC, s ktor├Żmi m├┤┼żete ├şs┼ą.

Bez v├Ą─Ź┼í├şch okolkov sa pozrime na najlep┼íie DAC zosil┼łova─Źe do 200 dol├írov.

Faktory, ktor├ę mus├şte skontrolova┼ą pri n├íkupe najlep┼íieho zosil┼łova─Źa DAC do 200 USD – n├íkupn├Ż sprievodca

Ako pri ka┼żdom z produktov, ktor├ę si k├║pite, bolo by nevyhnutn├ę zamyslie┼ą sa nad nieko─żk├Żmi z├ísadn├Żmi faktormi, ne┼ż si budete m├┤c┼ą skuto─Źne k├║pi┼ą najlep┼í├ş zosil┼łova─Ź DAC do 200 USD. Nie─Źo ako kontroln├Ż zoznam, ktor├ę by v├ím malo pom├┤c┼ą ako perfektn├Ż sprievodca n├íkupom.

Hlu─Źnos┼ą je term├şn, ktor├Ż sa pou┼ż├şva na ozna─Źenie v┼íeobecn├Żch interferenci├ş a hluku v pozad├ş po─Źas prehr├ívania. Kombin├ícia zosil┼łova─Źa DAC s ni┼ż┼íou ├║rov┼łou ┼íumu by bola preferovanou vo─żbou. Spr├ívna vo─żba komba zosil┼łova─Źa bude tak├í, pri ktorej nebudete po─Źu┼ą sy─Źanie, vr─Źanie, praskanie alebo in├Ż hluk v pozad├ş.

├Ürove┼ł hlasitosti kombinovan├ęho zosil┼łova─Źa DAC sa meria v decibeloch. V┼żdy by bolo dobr├ę skontrolova┼ą, ako hlasn├í je va┼ía hudba. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov by to bol faktor osobn├Żch preferenci├ş a o─Źak├ívali by sme, ┼że si pred k├║pou komba zosil┼łova─Źa over├şte presn├║ ├║rove┼ł hlasitosti.

─îip vn├║tri combo DAC bude ma┼ą slovo v tom, ktor├Ż s├║bor podporuje. Dobrou vo─żbou by bola kombin├ícia zosil┼łova─Źa DAC, ktor├í dok├í┼że okrem form├ítu MP3 a ─Ćal┼í├şch be┼żn├Żch form├ítov s├║borov dek├│dova┼ą aj PCM. PCM je form├ít, ktor├Ż zais┼ąuje skuto─Źne vysokokvalitn├Ż zvuk s bezstratov├Żm ultra vern├Żm v├Żkonom.

Ak ste audiofil, skuto─Źne by ste uprednostnili mo┼żnos┼ą, ktor├í pon├║ka dostato─Źn├║ podporu pre vy┼í┼í├ş bitov├Ż tok. Niekedy sa ozna─Źuje aj ako bitov├í h─║bka a ur─Źuje rozsah zvukov├Żch v├Żrazov, ktor├ę m├┤┼że s├║borov├Ż syst├ęm podporova┼ą. Vy┼í┼íia bitov├í r├Żchlos┼ą v├ím poskytuje pr├şstup k vy┼í┼íiemu rozsahu pohybu v porovnan├ş s ostatn├Żmi dostupn├Żmi mo┼żnos┼ąami.

To by tie┼ż bol z├ísadn├Ż faktor, ktor├Ż je potrebn├ę vzia┼ą do ├║vahy pri kontrole va┼íich najlep┼í├şch mo┼żnost├ş najlep┼íieho komba DAC zosil┼łova─Źa pod 200 USD. Meran├ę v kHz ur─Źuje, ako vynikaj├║ca je hudba, ke─Ć je ulo┼żen├í v s├║bore. Vy┼í┼íia vzorkovacia frekvencia sa zmen├ş na ┼żiv┼í├ş hudobn├Ż z├í┼żitok.

Kombin├ícia najlep┼í├şch zosil┼łova─Źov DAC do 200 USD – komplexn├í vo─żba

Po skontrolovan├ş najlep┼í├şch n├íkupn├Żch faktorov, ktor├ę mus├şte zv├í┼żi┼ą pri n├íkupe komba DAC zosil┼łova─Źa, uv├ídzame nieko─żko vzru┼íuj├║cich mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą dostato─Źne n├ípomocn├ę pri dosahovan├ş najlep┼í├şch v├Żsledkov.

 1. Audioquest Dragonfly v1.5

Aktualizovan├í verzia predch├ídzaj├║ceho popul├írneho v1.2, Audioquest Dragonfly v1.5 bol jedn├Żm z najlep┼í├şch uch├ídza─Źov o poz├şciu najlep┼íieho komba DAC Amp do 200 USD. Mal├Ż z├ízrak, ktor├Ż dok├í┼że nap├íja┼ą takmer v┼íetky sl├║chadl├í, je v najlep┼íom pr├şpade ─żahk├Ż. Kombin├ícia zosil┼łova─Źa je dod├ívan├í aj s prenosn├Żm vreckom, ktor├ę je premyslen├Żm doplnkom.

Kombin├ícia zosil┼łova─Źa funguje efekt├şvne, ale ak je v├í┼í zvukov├Ż s├║bor podpriemern├Ż, tento nemus├ş by┼ą ten prav├Ż, s ktor├Żm by ste chceli ├şs┼ą. 32-bitov├Ż ESS 9010 Sabre DAC spravuje va┼íe zvukov├ę s├║bory najlep┼í├şm mo┼żn├Żm sp├┤sobom. Prakticky dok├í┼że prehra┼ą ─żubovo─żn├Ż s├║bor, od s├║borov MP3 a┼ż po s├║bory s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm 24-bit/96kHz.

K dispoz├şcii len necel├Żch 100 dol├írov, mala by to by┼ą personifikovan├í cenov├í dostupnos┼ą. Prenosn├ę zariadenie kompatibiln├ę s technol├│giou plug and play by z neho urobilo jednu zo vzru┼íuj├║cich mo┼żnost├ş, pre ktor├║ by ste sa chceli rozhodn├║┼ą. M├┤┼że pracova┼ą prakticky so v┼íetk├Żmi typmi zariaden├ş – priamo z Apple zariaden├ş so syst├ęmom Android a poh├í┼ła sl├║chadl├í dostato─Źne priamo.

V├Żhody a nev├Żhody Audioquest Dragonfly v1.5

Pros

 • V├Żborn├Ż v├Żkon.
 • Bez probl├ęmov dok├í┼że prehra┼ą takmer ka┼żd├Ż s├║bor s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm.
 • Kombin├ícia DAC s ve─żkos┼ąou USB k─ż├║─Źa bude najlep┼íie fungova┼ą ako prenosn├í mo┼żnos┼ą.

Zápory

 • Men┼íia ve─żkos┼ą m├┤┼że u─żah─Źi┼ą stratu alebo nespr├ívne umiestnenie.
 1. Schiit Modi & Magni 3

Jeden z hor├║cich favoritov komunity Audiophile, mal by by┼ą vynikaj├║cou vo─żbou pre v├Ą─Ź┼íinu va┼íich po┼żiadaviek. Produkt z├íkladnej triedy, ktor├Ż v mnoh├Żch oh─żadoch spln├ş va┼íe o─Źak├ívania a poskytne v tom efekt├şvne a dostupn├ę rie┼íenie.

Puzdro z br├║sen├ęho hlin├şka v├ím pon├║ka elegantn├Ż dizajn a pon├║ka mno┼żstvo mo┼żnost├ş pripojenia. Z USB si m├┤┼żete vybra┼ą ─żubovo─żn├Ż 2.0, optick├Ż vstup TOSlink SPDIF alebo koaxi├ílny vstup SPDIF. LED di├│dy m├┤┼żu sp├┤sobova┼ą obavy a nemo┼żno ich deaktivova┼ą. Pon├║ka v├ím v├Żkonn├Ż 24bit/192kHz v├Żstup v s├║lade s v├Ą─Ź┼íinou dostupn├Żch ┼ípi─Źkov├Żch mo┼żnost├ş.

V├Ż┼íky bud├║ mimoriadne ─Źist├ę, a tak v├ím pon├║knu definovanej┼í├ş zvukov├Ż z├í┼żitok. Efekt├şvna zvukov├í sc├ęna poskytovan├í platformou m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼íou vzru┼íuj├║cou mo┼żnos┼ąou poskytovanou kombin├íciou zosil┼łova─Źa DAC. Rozhodne to mo┼żno pova┼żova┼ą za perfektn├║ vo─żbu pre najlep┼í├ş z├í┼żitok medzi najlep┼í├şmi zosil┼łova─Źmi DAC do 200 USD.

Klady a zápory Schiit Modi & Magni 3

Pros

 • V├Ą─Ź┼í├ş po─Źet mo┼żnost├ş v├Żberu vstupu.
 • Hlad┼í├ş v├Żstup.
 • Vysoko dostupn├í cenovka.
 • Vynikaj├║ca zvukov├í sc├ęna.

Zápory

 • Bude potrebova┼ą ovl├ída─Źe na Windows plo┼íina.
 • LED di├│dy s├║ jasn├ę a nemo┼żno ich deaktivova┼ą.
 1. FiiO E10K USB DAC a sl├║chadlov├Ż zosil┼łova─Ź

Uva┼żujete o vstupe do sveta vysoko vern├ęho zvuku? USB DAC a sl├║chadlov├Ż zosil┼łova─Ź FiiO E10K by mal by┼ą vzru┼íuj├║cou vo─żbou v ka┼żdom pr├íve. Jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre najlep┼íie kombo DAC zosil┼łova─Źa pod 200 USD, ktor├ę mo┼żno bezpe─Źne pova┼żova┼ą za najlacnej┼íie kombo DAC pre slu┼ín├Ż zvukov├Ż z├í┼żitok.

Zvukov├í kulisa a ─Ćal┼íie zvukov├ę z├í┼żitky by sa skuto─Źne hodili k ┼ípi─Źkov├Żm komb├ím DAC. Dok├í┼że efekt├şvne spracova┼ą zvuk so vzorkovacou frekvenciou 24 bitov/96 kHz so spo─żahlivo ni┼ż┼íou ├║rov┼łou ┼íumu. Line├írny vn├║torn├Ż filter je ─Ćal┼í├şm premyslen├Żm zahrnut├şm. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş ak├Żmko─żvek oneskoren├şm, chven├şm alebo vystrihovan├şm a vychutna┼ą si hudbu tak, ako mala.

Aj ke─Ć je vstup obmedzen├Ż iba na port USB, kombinovan├Ż zosil┼łova─Ź DAC v├ím pon├║ka viac mo┼żnost├ş v├Żstupu vo forme koaxi├ílneho, 30,5 mm ─Źiara, alebo 3.5 mm. Intern├Ż ─Źip DAC je PCM102 a zist├şte, ┼że spracov├íva s├║bory PCM a┼ż do frekvencie 24-bit/96 kHz.

V├Żhody a nev├Żhody zosil┼łova─Źa FiiO E10K USB DAC a sl├║chadiel

Pros

 • Vynikaj├║ca kvalita prevedenia z br├║sen├ęho hlin├şka, ktor├í zvy┼íuje odolnos┼ą.
 • Pon├║ka v├ím vynikaj├║ci zvukov├Ż v├Żkon-niekedy dokonca aj porazenie ┼ípi─Źkov├Żch kombin├íci├ş zosil┼łova─Źov DAC.

Zápory

 • Nie je k dispoz├şcii ┼żiadna bat├ęria.
 • Jasn├ę LED di├│dy, ktor├ę nie je mo┼żn├ę deaktivova┼ą
 1. Cambridge Audio DacMagic 100

Rozhodne to mo┼żno pova┼żova┼ą za najlep┼íie, pokia─ż ide o najlep┼íie kombo DAC zosil┼łova─Źa do 200 USD a v tomto g├ęne bez zbyto─Źnost├ş. Vynikaj├║ca zbierka vstupov a v├Żstupov by z neho urobila jednu z preferovan├Żch mo┼żnost├ş, s ktorou by ste chceli ├şs┼ą. Vysok├║ kvalitu je mo┼żn├ę dokonca hra┼ą aj v zostave vintage reproduktorov.

Samozrejme, ┼że to nemus├ş by┼ą spr├ívna vo─żba na pou┼żitie na sl├║chadl├ích, preto┼że nie je dod├ívan├Ż so zosil┼łova─Źom alebo mo┼żnos┼ąami vstupu pre sl├║chadl├í. Pridali sme ho v┼íak do tohto zoznamu kv├┤li vynikaj├║cej zvukovej sc├ęne, ktor├║ v├ím m├┤┼że pon├║knu┼ą. Va┼íe peniaze s├║ skuto─Źne hodn├ę, preto┼że v├ím poskytuj├║ p├┤sobiv├Ż zvuk 24-bit/96kHz.

Zvukov├Ż v├Żkon je mimoriadne p├┤sobiv├Ż. S├║bory FLAC a ALAC s├║ dod├ívan├ę so skuto─Źne ┼íir┼íou zvukovou sc├ęnou. Nastavenie zosil┼łova─Źa DAC v├ím pon├║ka pr├şstup k frekven─Źn├ęmu rozsahu 20 Hz a┼ż 20 kHz. Kombo DAC z├íkladnej triedy od Cambridge, stoj├ş za to si ho k├║pi┼ą, ak h─żad├íte o┼żivi┼ą svoje vinobranie.

Klady a zápory Cambridge Audio DacMagic 100

Pros

 • Pon├║ka prirodzen├║ frekven─Źn├║ odozvu.
 • Zobraz├ş prich├ídzaj├║cu vzorkovaciu frekvenciu.
 • Mnoho mo┼żnost├ş vstupu reproduktorov.

Zápory

 • ┼Żiadne mo┼żnosti zosil┼łova─Źa sl├║chadiel.
 • D├ítov├Ż tok zvuku je o nie─Źo ni┼ż┼í├ş.
 1. Creative Sound Blaster E5

Ak h─żad├íte vynikaj├║cu vo─żbu od zn├ímych zna─Źiek pre najlep┼í├ş z├í┼żitok zo zvukovej extravagancie, Creative Sound Blaster E5 by mal by┼ą perfektnou vo─żbou vo viacer├Żch smeroch. Mal├í a ─żahk├í mo┼żnos┼ą, m├┤┼że to by┼ą jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş, s ktorou by ste chceli ├şs┼ą.

Pon├║ka sa tesne pod 100 dol├írov, m├┤┼że by┼ą vynikaj├║cou vo─żbou pre va┼íe potreby v najlep┼íom kompe DAC zosil┼łova─Źa do 200 USD. S pomerom sign├ílu k ┼íumu 120 dB podporuje a┼ż 24-bit/192 kHz. To m├┤┼że by┼ą skvel├í vo─żba, ak h─żad├íte vynikaj├║cu vo─żbu pre dokonal├║ a vern├║ reprodukciu origin├ílneho zvuku. Vstavan├í technol├│gia NFC je ─Ćal┼í├şm obrovsk├Żm pokrokom.

USB DAC a prenosn├Ż sl├║chadlov├Ż zosil┼łova─Ź s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm je navrhnut├Ż pre audiofilov vo va┼íom zariaden├ş a prin├í┼ía najlep┼í├ş mo┼żn├Ż v├Żkon s oh─żadom na najlep┼íie zvukov├ę p├│dium. V─Ćaka prep├şna─Źu s dvojit├Żm zosilnen├şm m├┤┼że dokonca efekt├şvne nap├íja┼ą vysokoimpedan─Źn├ę sl├║chadl├í.

V├Żhody a nev├Żhody Creative Sound Blaster E5

Pros

 • Dlh┼íie z├ílohovanie bat├ęrie.
 • Perfektn├Ż zvukov├Ż v├Żkon bez nervozity.
 • Mo┼żnos┼ą du├ílneho v├Żstupu na sl├║chadl├í.

Zápory

 • Kvalita zvuku nie je na ├║rovni.

To bolo nieko─żko skvel├Żch mo┼żnost├ş, na ktor├ę sme mohli myslie┼ą, ke─Ć sme h─żadali najlep┼íie kombo DAC zosil┼łova─Źa do 200 USD. Zamerali sme sa na prenosnos┼ą ako na jeden z hlavn├Żch faktorov pri uv├ídzan├ş najlep┼í├şch zosil┼łova─Źov DAC pre va┼íe potreby. Ak nechcete zbyto─Źne utr├íca┼ą peniaze za inov├ície, zosil┼łova─Źe DAC, ktor├ę sme tu uviedli, by v├ím mali poskytn├║┼ą vynikaj├║cu vo─żbu pod─ża ka┼żd├ęho ┼ítandardu.

Prezrite si kombin├íciu zosil┼łova─Źa DAC do 200 USD, ktor├í sa v tejto kompil├ícii nach├ídza, a z├şskajte najlep┼í├ş z├í┼żitok zo svojej hudobnej cesty.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2tRBWs3