Najlepšie kódy Kreatívnej mapy smrti v Fortnite

Najlepšie kódy Kreatívnej mapy smrti v Fortnite 1

Deathrun i Fortnite načíta vás do kreatívnych máp, čo je niečo úplne iné ako to, čo zvyčajne robíte Fortnite, Existujú kreatívne mapy určené na testovanie a precvičenie vašich cieľov, streleckých a stavebných schopností, ale deathrun nie je na rozdiel od žiadneho z nich. Smrť vás netestuje na základe vašich cieľov alebo streleckých schopností, ale na tom, ako dobre sa vám podarí vyriešiť určité situácie týkajúce sa hryzenia nechtov.

V tejto príručke dnes uvádzame niektoré z najlepších kreatívnych mapových kódov pre deathrun, ktoré si môžete stiahnuť Fortnite, Aktivácia týchto kódov si vyžaduje určité konkrétne kroky, takže ak ste niekto, kto nevie, ako aktivovať kódy, prejdeme procesom používania týchto kódov. Takže z iného dôvodu sa poďme hlbšie ponoriť do najlepších kódov kreatívnej mapy Deathrun Fortnite,

Kreatívna mapa Deathrun

Najlepšie kódy Kreatívnej mapy smrti v Fortnite

Ubuntu Ako používať kódy kreatívnej mapy v Ubuntu Fortnite

Teraz, keď poznáme najlepšie kreatívne mapové kódy pre deathrun v Fortnite, ďalším krokom je ich použitie v hre. Ak ešte neviete, ako ich používať, čítajte ďalej. Najskôr otvorte svoju hru. Keď skočíš, pozri sa 3 rôzne možnosti – Save the World, Battle Royale a Creative. Kliknite sem, ak chcete použiť kódy tvorivé alternatíva. Potom kliknite na hrať a potom Vytvoriť.

Po nahraní sa vám zobrazí Orange Rift. Tým sa dostanete na ostrov, kde si vytvoríte svoje vlastné mapy, ale to nie je to, čo tu hľadáme. Čo musíte skutočne hľadať, sú odporúčané portály, ktoré budú vždy, keď tak urobíte, dostupné na náhodnom mieste. Vyžaduje si to trochu preskúmania. Nájdite portály s konzolou pred nimi. Akonáhle to nájdete, komunikujte s nimi.

Tým sa dostanete na novú obrazovku, kde máte ďalšiu 3 možnosti na výber – Zadajte kód, Posledné ostrovy, Obľúbené. Ak chcete použiť kódy zhora, skopírujte ich a vložte do Zadajte kód tab. Potom kliknite na súhlasiť v dolnej časti obrazovky. Teraz uvidíte oranžový hrable. Tentoraz choďte na to a použite to na prechod do príslušnej kreatívnej mapy Deathrun.

Najlepšie kódy Kreatívnej mapy smrti v Fortnite 2

záver

Zhrnutím nášho sprievodcu máme 12 najlepších kreatívnych mapových kódov deathrun uvedených v príručke vyššie, ktorú môžete použiť Fortnite, Môžete vybrať požadovaný kód a potom nahrať mapu do hry. Ak neviete, ako kód používať, prečítajte si vyššie uvedenú príručku, ktorá vás prevedie rovnakým procesom. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!