Najlepšie Kali Sticks (Akimbo Batons) Dodatky v COD Warzone – Modern Warfare

sezóna 4 Aktualizácia vysoko oktánovej strieľačky Activision Call of Duty: Modern Warfare and Warzone priniesla do hry množstvo zaujímavých nových funkcií a zbraní. Jednou z týchto nových silných zbraní sú Akimbo Batons alebo Kali Sticks. Tieto sú odomknuté zabitím troch súperov nožom Combat Knife pri posúvaní v pätnástich zápasoch.

Poďme sa pozrieť na výstroj, ktorý môžete použiť s batériami Akimbo / Kali Sticks pre maximálnu účinnosť.

Najlepšie doplnky pre palice Kali (Akimbo Batons)

Počas nakladania môžete palice Akimbo / Kali vybaviť ako sekundárne zbrane. Tam si môžete vybrať z rôznych kamuflážnych možností a zmeniť vzhľad kože. Možnosti zahŕňajú sprejové farby, tigrie, digitálne, draky, plazy, lebky a mnoho ďalších. Použitie týchto maskovacích koží podľa terénu, v ktorom bojujete, môže potenciálne poskytnúť významnú taktickú výhodu, keď potrebujete svojich nepriateľov ustúpiť v utajenom režime.

A keď idete na štrajk, palice Kali môžu spôsobiť vážne škody vo veľmi krátkom čase. Nielenže ich dokážete hojdať naozaj rýchlo, ale môžete ich zabiť aj dvoma údermi, a to aj pri tých neohrabaných štrajkoch. Ak ich dokážete dostať do zlatého camo, bude to pre vás ešte lepšie.

Takže choďte tam a použite tieto hračky čo najlepšie. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť najlepšie prílohy pre Kali Sticks / Akimbo Batons. check Windows Sprievodcovia, herné príručky, tipy a triky pre sociálne médiá, tipy pre iPhone a tipy pre Android. Okrem toho sa môžete prihlásiť aj na odber YouTube channel zúčastniť sa našej súťaže o 150 dolárov. Mimochodom, ak máte nejaké otázky, pochybnosti alebo spätnú väzbu, komentujte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom, čoskoro odpovieme. Vďaka.