Najlep┼íie inteligentn├ę kotly 2020: varte nepretr┼żit├Ż n├ípoj

Niektor├ş ─żudia to miluj├║, in├ş to nen├ívidia – je to trochu strata ─Źasu, k├Żm ─Źakaj├║ na varenie. Aj ke─Ć sme do kachl├ş mohli presun├║┼ą viac ako kotly na elektrick├ę verzie, z├íkladn├í rutina vst├ívania, chodenia do kuchyne a pou┼ż├şvania kotla sa nezmenila.

  • Najlep┼íie digit├ílne kuchynsk├ę v├íhy: presne zmerajte svoje pr├şsady

A┼ż na to, ┼że som v posledn├Żch rokoch za─Źal – kotly s├║ pripojen├ę. Ak b├Żvate v inteligentnom dome a pomocou svojho telef├│nu alebo hlasu ovl├ídate svetl├í a in├ę svietidl├í, pre─Źo si nepijete n├ípoj bez toho, aby ste sa museli postavi┼ą a urobi┼ą to sami?

  • Najlep┼íie inteligentn├ę teplomery na varenie do roku 2020: pripojen├ę sn├şma─Źe teploty

Pripojen├ę kotly s├║ jednoduchou inov├íciou, skr├ítka, a ak si chcete vybra┼ą jeden, mus├şte si vybra┼ą dobr├Ż, aj ke─Ć je na podlahe e┼íte trochu tenk├Ż. Zostavili sme tie najlep┼íie inteligentn├ę kotly na trhu, aby ste ich skontrolovali, preto ich skontrolujte ni┼ż┼íie.

N├í┼í v├Żber najlep┼í├şch inteligentn├Żch kotlov, ktor├ę sa daj├║ k├║pi┼ą dnes

Najlep┼íie inteligentn├ę kotly 2020: varte nepretr┼żit├Ż n├ípoj 1

iKettle

veveri─Źka

Pravdepodobne je iKettle jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch priaznivcov nepretr┼żit├ęho varenia – teraz je v tretej iter├ícii po zlep┼íen├ş varu v priebehu ─Źasu a rovnako dobre pracuje s pripojenou aplik├íciou.

R├Żchlovarn├í kanvica je jednou z najbohat┼í├şch funkci├ş na trhu, tak┼że ju m├┤┼żete nastavi┼ą tak, aby varila na dia─żku, nech ste kdeko─żvek, z telef├│nu. Okrem toho m├┤┼żete regulova┼ą teplotu, ak nechcete zaka┼żd├Żm dosta┼ą ─Źo najviac vody a m├┤┼że sa s ┼łou spoji┼ą. Google Assistant Alebo Alexa, aby ste ho mohli ovl├ída┼ą hlasom. Denn├í rutina umo┼ż┼łuje automatizova┼ą v┼íetko ka┼żd├ę r├íno. Je to najchytrej┼í├ş kanvica na trhu.

Najlep┼íie inteligentn├ę kotly 2020: varte nepretr┼żit├Ż n├ípoj 2

AppKettle

veveri─Źka

─Äal┼í├şm ve─żk├Żm menom na trhu pripojen├Żch kotlov m├┤┼że by┼ą AppKettle. Je to ─Ćal┼íia kanvica, ktor├í podporuje Alexu a m├í inteligentn├ę funkcie na napa─żovanie. M├íte aplik├íciu na jej ovl├ídanie a na rozdiel od iKettle m├í sklenen├ę okno, ktor├ę zobrazuje proces varenia, ak uprednost┼łujete tento dizajn – aj ke─Ć z├íkladn├í stanica vyzer├í podobne.

Teplota na palube je tie┼ż kontrolovan├í, ak budete u┼ż├şva┼ą bylinkov├Ż ─Źaj, ktor├Ż je ve─żmi bl├şzky tomuto a iKettle.

Najlep┼íie inteligentn├ę kotly 2020: varte nepretr┼żit├Ż n├ípoj 3

R├Żchlovarn├í kanvica Aimox

IKettle a AppKettle s├║ fantastick├ę mo┼żnosti, ale pre niektor├ę s├║ pr├şli┼í drah├ę. Za ni┼ż┼íiu cenu n├íjdete kandid├ítov, ako je inteligentn├í r├Żchlovarn├í kanvica Aimox, ostrej┼íia postava, ktor├í st├íle rob├ş tie ist├ę veci.

Napr├şklad obsahuje aplik├íciu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje za─Źa┼ą vari┼ą na dia─żku. Proces pripojenia k sieti Wi-Fi a jeho varn├ę sk├║senosti s├║ v┼íak v skuto─Źnosti menej z├íva┼żn├ę.

Je pomal┼í├ş a komplikovanej┼í├ş a to ist├ę plat├ş pre jeho aplik├íciu. Dostanete to, za ─Źo plat├şte, ale ak m├íte ni┼ż┼í├ş rozpo─Źet, t├íto kanvica bude st├íle pracova┼ą.

Najlep┼íie inteligentn├ę kotly 2020: varte nepretr┼żit├Ż n├ípoj 4

Fellow Stag ECG +

squirrel_widget_178221

Keby sme kotly, na ktor├ę sme sa doteraz pozerali, boli ve─żmi inteligentn├ş, boli tie┼ż ve─żmi tradi─Źn├Żm dizajnom. To nie je nie─Źo, ─Źo by ste mohli poveda┼ą o spolu┼żiakovi Stag ECG +. Je to kr├ísna jednotka s dlhou, tenkou d├Żzou na nalievanie a minimalistick├Żm ┼íkandin├ívskym vzh─żadom.

To tie┼ż var├ş r├Żchlo, s aplik├íciou na spustenie procesu, ak chcete, tak je to pekn├ę, pros├şm a uspokoji┼ą. Nev├Żhodou je hlavne jeho cena, ktor├í je d├┤le┼żit├í, a ┼ąa┼żkosti, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete pri jej n├íjden├ş stretn├║┼ą.

Najlep┼íie inteligentn├ę kotly 2020: varte nepretr┼żit├Ż n├ípoj 5

Inteligentná kanvica Xiaomi Mi

veveri─Źka

Nakoniec m├íme pr├şspevok od spolo─Źnosti Xiaomi, ─Źo op├Ą┼ą predstavuje menej rozpo─Źtov. Mi Smart Kettle je kompaktn├ę zariadenie so sprievodnou aplik├íciou, ktor├í rob├ş spo─żahliv├║ pr├ícu pri prechode cez Bluetooth, aj ke─Ć sa na niektor├Żch miestach preklad├í.

M├í v┼íak ve─ża mo┼żnost├ş a m├┤┼żeme si tie┼ż vychutna┼ą ├║plne biely vzh─żad, ktor├Ż si vybral Xiaomi a jeho mal├í z├íklad┼łov├í stanica. Nemus├ş to ma┼ą vynikaj├║cu cenu, ale kotol Xiaomi je vynikaj├║cou vo─żbou.