Najlepšie hry 2021 pre PS5, Xbox, PC a Nintendo Switch OLED – konečný zoznam

POTREBUJETE niečo nové na hranie? Testovali sme množstvo hier a vybrali sme si naše obľúbené – takže nemusíte.

Tu sú najlepšie hry dostupné v roku 2021 pre PS5, Xbox, PC a novinky Nintendo Switch OLED – bez problémov a rozruchu.

Niektoré z týchto hier sú úplne nové, iné sa datujú niekoľko rokov.

Všetky však spája jedna vec: veľkosť.

Najlepšie hry PS5 2021 – čo hrať teraz

Tu sú naše najlepšie tipy …

Astroova herňa – V balení s PS5 to možno ľahko odmietnuť ako trik na predvádzanie joypadu DualSense. Ale je to geniálna a úžasne zmyslová hra sama o sebe – nenechajte si ujsť.

Spider-Man: Miles Morales -Tento doplnok k reštartu videohry Spider-Man je skutočne nádherný a ukazuje grafickú špičku systému PS5. Je to tiež dobrá zábava a pravdepodobne stratíte hodiny švihnutím po zasneženom Manhattane.

Boh vojny – Tento ikonický titán PS4, vynovený pre PS5, je úžasnejší než kedykoľvek predtým. Je to nepochybne jedna z najlepších hier desaťročia. Povinná hra, aj keď ste sa franšízy nikdy predtým nedotkli.

Chlapci na jeseň – Je to lacné, veselé a nekonečne návykové. Myslím, že Takeshiho hrad sa stretáva Fortnite.

Fifa 21 – Buďme úprimní: ak vám vôbec záleží na futbale, pravdepodobne už máte toto. Ale museli sme to zahrnúť pre správnu mieru!

Nájomný vrah 3 -Agent 47 je späť a vyzerá úplne elegantne s grafikou sledovanou lúčmi a exotickými novými miestami (vrátane Dubaja) na preskúmanie … a dobre, zavraždenie.

Chce to dvoch -Táto akčná adventúra je určená pre dvoch hráčov (budete teda potrebovať dva joypady DualSense alebo si nájsť partnera online). Hráte ako manželský pár plánujúci rozvod, z ktorého ich dcéra Rose urobila bábiky – to je potešujúce a veľa zábavy.

Najlepšie hry pre Xbox 2021 – čo hrať teraz

Naše obľúbené položky pre Xbox sú nasledujúce …

Forza Horizon 4 – Snáď najúžasnejší pretekár súčasnosti, Forza Horizon 4 je vysokorýchlostná jazda, ktorú nechcete nechať ujsť. Je tiež zasadený do skromného Blighty.

Assassin’s Creed Valhalla -V žiadnom prípade nie je exkluzívna pre Xbox, ale určite si ju musíte kúpiť, ak máte konzolu-a obzvlášť ak ste fanúšikom franšízy. Je to zatiaľ najlepšie vyzerajúci AC a hrateľnosť je tiež lahôdka.

Ozubené kolesá 5 -Big-hitter strieľačiek z pohľadu tretej osoby, Gears 5 má všetky najlepšie kúsky franšízy zhrnuté do jedného. A vyzerá to fantasticky aj na sérii X.

Špina 5 – Krásna ako Forza, ale oveľa chaotickejšia. Špina 5 je vysoko adrenalínový, poriadne zablatený a plný zábavy.

Ori a vôľa múdrych – Je to jednoduchá plošinovka s veľmi unikátnym animačným štýlom, ktorý ťahá za srdce – a dokáže ohromiť aj svojim úhľadným vizuálom.

Fortnite – Je to veľmi populárny, absolútny kultúrny fenomén a je to zadarmo aj zadarmo! Prečo nie?

Najlepšie počítačové hry 2021 – čo hrať teraz

Pozrite sa na tieto lámavé počítačové tituly …

liga legiend -Jedna z najpopulárnejších hier na svete a z dobrého dôvodu vás táto bezplatná hra MOBA bude spájať hodiny, dni, týždne, mesiace … aký je rok?

World of Warcraft: Shadowlands – Táto ikonická MMORPG pokračuje so slávnou energiou a je vylepšená o nových a vracajúcich sa hráčov v expanzii Shadowlands.

Call of Duty Cold War -Túto úžasnú (a silne návykovú) strieľačku najlepšie zažijete na výkonnom hernom počítači, kde získate najlepšiu dostupnú grafiku.

Cyberpunk 2077 – Aj keď to malo na konzolách ťažký začiatok, počítačovú verziu Cyberpunk 2077 si obľúbilo mnoho fanúšikov. Rozsiahla a pútavá hra, ktorá sa najlepšie hrá s výkonnou grafickou kartou.

Watch Dogs Legion -Táto hra má veľa možností sledovania lúčov, takže je fantastické, aby ste využili výhody svojho nového GPU. Je tiež zasadený do brilantne realizovaného sci-fi dystopického Londýna, ktorý je zázrak skúmať.

Kúzelník, bosorák 3: Divoký hon – Nepochybne jedna z najlepších hier všetkých čias, Zaklínač 3 dnes vydrží – obzvlášť na výkonnom PC, kde môžete tlačiť grafiku na maximum. Jeho dve expanzie stoja za to aj náklady.

Overwatch -Blizzardova strieľačka zameraná na triky je jednou z najhranejších hier na svete. A čoskoro vyjde aj pokračovanie, takže si zacvičte čo najskôr.

Grand Theft Auto 5 – Vychádza už roky, ale stále je to vynikajúca jazda a vyzerá fantasticky aj na maximálnej grafike. Jeho bezplatný náprotivok GTA Online sa tiež oplatí hrať sám o sebe.

Microsoft Flight Simulator – So skutočnými lietadlami lietate rovnako ako správni piloti. Skutočný svet je zmapovaný a vykreslený do značnej miery presne. Môžete havarovať a spáliť bez rizika fyzického poškodenia. Čo viac potrebuješ?

Outrideri -Táto RPG strieľačka RPG tretej osoby v štýle Destiny sa odohráva v budúcnosti, v ktorej už život na Zemi nie je možný a vy máte za úlohu kolonizovať nový svet. Je to brilantná zábava a je navrhnuté s ohľadom na kooperáciu-chyťte sa jedného alebo dvoch kamarátov a začnite strieľať.

Najlepšie Nintendo Switch hry 2021 – čo hrať teraz

Priaznivci Nintenda, vyskúšajte tieto pred novinkou Nintendo Switch OLED prichádza …

Prechod zvierat: Nové horizonty – Tento pokojný oddych od hrôzy reality je to, čo všetci teraz potrebujeme.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Možno najikonickejší Nintendo Switch hra doteraz a stále taká skvelá ako kedykoľvek v roku 2021. Zahrajte si ju skôr, ako pristane pokračovanie!

Super Mario 3D svet – Úžasný remake hry Wii U s extra kampaňou Bowser’s Fury, ktorá bola hodená.

Pokémon Meč a štít – Jeden z lepších vreckových počítačov Pokémon hry s dostatkom hĺbky, farby a stratégie, ktoré vás budú zamestnávať.

Luigiho sídlo 3 -Menej hovorený, ale stále fantastický Nintendo Switch titul, ktorý si fanúšikovia Maria obľúbia.

Mario Kart 8 Deluxe – To netreba predstavovať. Ak máte a SwitchPrečo ste si to ešte nekúpili?

Údolie Stardew – Rovnako ako Animal Crossing, aj Stardew Valley je pokojným rozptýlením od každodenného života – a upokojí aj tie najnepokojnejšie duše.

Aké hry budete hrať v roku 2021? Dajte nám vedieť v komentároch!

Vôbec prvá televízna reklama na PS5 odhaľuje zábery zo začiatku hry a špeciálny „inteligentný“ ovládač, ktorý prekonáva nový rad Xbox X

V ďalších novinkách, The SunObľúbenou alternatívou k hernej konzole je Oculus Quest 2 VR headset.

Vezmite si náhlavnú súpravu VR a budete si môcť zahrať legendárnu Beat Saber – ako Guitar Hero, ale so svetelnými mečmi.

A Dell Alienware R10 Ryzen Edition je herný počítač, ktorý drví obe nové konzoly.

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu