Najlepšie House Party hry

Jednou z vecí, ktorá odlišuje House Party od iných aplikácií na videohovory, je obrovský výber hier. Všetko, čo musíte urobiť, je začať konverzáciu s priateľmi, klepnúť na kocky a zvoliť hru, ktorú chcete hrať.

Môžete si vybrať medzi tradičnými spoločenskými hrami alebo aktualizovanými modernými verziami. V tomto článku vám nielen ukážeme najlepšie hry House Party, ale vysvetľujeme pravidlá, aby ste mohli začať hrať ihneď.

Heads Up – Karaoke Night

Každý v určitom štádiu hral Heads up, online alebo offline. Hra sa hrá vo dvojiciach a pravidlá sú podobné: na čele vášho partnera sa objaví karta so slovom, aby ju mohli vidieť všetci ostatní okrem nich.

Musíte urobiť maximum pre to, aby ste vysvetlili význam slova bez toho, aby ste to skutočne povedali. Potom ste na rade, aby ste uhádli koncept, ktorý vám váš partner vysvetlí. Mnoho aplikácií ponúka podobné hry, ale čo je výnimočné v prípade aplikácie House Party, je to, že ju môžete hrať s piesňami na pozadí.

Ak ste radi hádali piesne na skutočných domácich večierkoch, táto hra sa vám tiež páči. Vynikajúca kvalita zvuku vám umožní rozladiť melódiu so svojím partnerom, akoby ste sedeli vedľa nich. A nikdy vám nedojde hudba, pretože táto aplikácia vám dáva skladby.

Najlepšie spoločenské hry

Heads Up – trendy

Ak sa vám páči Heads up, ale už vás nebaví opakovať rovnaké témy znova a znova, oboznámili sme sa. Táto hra pozostáva z hádania najnovších memov a pamätných udalostí z minulého týždňa. Ak ste aktívnym používateľom sociálnych médií a radi sledujete trendy, je to pre vás ideálna hra!

Na druhej strane vám môže tiež pomôcť pri aktualizácii, pretože sumarizuje najdôležitejšie udalosti týždňa. Zavolajte svojim priateľom a požiadajte ich, aby zistili, či sú rovnako informovaní, ako si myslia!

Rýchle kreslenie

Mnohí sa zamilovali do tejto jednoduchej, ale kreatívnej hry. O tom, čo vás vedie k zlepšeniu vašich schopností, je niečo návykové. Navyše konečne uvidíte, kto je najlepším umelcom vo vašej skupine priateľov!

Pravidlá sú jednoduché: môžete niečo rýchlo nakresliť, ale len to, čo vidíte. Potom vaši priatelia musia uhádnuť, čo to je. Ak všetci chcete kresliť, je čas súťažiť a zistiť, kto je najskúsenejší a najrýchlejší umelec.

Na druhú stranu, ak ste nikdy neboli dobrí v umeleckých kurzoch v škole, môže to byť príležitosť na zlepšenie vašich schopností. Mnohým ľuďom je ľahšie kresliť pomocou vstavaných nástrojov House Party ako tradičným spôsobom s papierom a pastelkami.

Je však zaručený veľký smiech, pretože bude existovať aspoň jedna osoba, ktorá nemá tušenie, ako k tomu.

Čipy a Guac

Chips and Guac je jedinečná hra exkluzívne pre aplikáciu House Party. Keby sme to museli porovnať s akoukoľvek inou aplikáciou, povedali by sme, že je to podobné ako Karty proti ľudskosti. Takže, ak sa vám to páčilo, je to ideálna hra pre vás. V skutočnosti to môže byť len tá najzábavnejšia hra, ktorá je v aplikácii k dispozícii.

Hra je založená na asociácii slov a pomáha vám zistiť, ako myslia vaši priatelia. Prvý hráč náhodne odloží kartu podľa vlastného výberu. Zvyčajne je to fráza na nastavenie tónu hry. Potom všetci ostatní hráči musia umiestniť kartu, ktorá najlepšie zodpovedá prvej karte.

Kombinácie sú zvyčajne úžasné, pretože niekedy nie je možné nájsť správne slová. Čipy a Guac poskytujú hodiny zábavy, pretože témy sú náhodné a zábavné. Ako rozhodcu si môžete zvoliť osobu a môžu si zvoliť víťaza – hráča, ktorý urobil najzábavnejší zápas.

huspartyspel

Trivia – Doplňte texty

Aplikácia House Party má 18 rôznych hier s maličkosťami. Od všeobecných vedomostí a hlavných miest po filmy, ktoré získali Oscara. Potom sme vybrali Finish Song Songs, pretože je to najlepší spôsob, ako sa dostať do atmosféry večierky.

Aplikácia spustí text obľúbenej piesne a potom je len na vás, aby ste dokončili slová. Ak nechcete, nemusíte spievať, ale existuje aj verzia s piesňou. Vyzvite svojich priateľov, aby zistili, či vedia texty alebo ich predstierajú, že ich správne spievajú!

Niektorí ľudia môžu byť na začiatku tejto hry hanbliví, ale časom si určite oddýchnu a začnú spievať. Môže to skončiť ako jedna z najzábavnejších strán, aké ste kedy boli!

Večierok je v dome

Dúfame, že sa vám hra páčila. Neváhajte a preskúmajte ďalšie možnosti v závislosti od typu hier, ktoré obvykle hráte vy a vaši priatelia. Jedna vec je istá: s hrami House Party sa nikdy nebudete nudiť!

Už ste vyskúšali niektorú z týchto hier? Aký je tvoj obľúbený? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.