Najlepšie hodinky s Androidom s nástrojom na sledovanie spánku: náš vrchol 2 Odporúčania

Mnoho ľudí už vie, že hodinky s Androidom sú užitočné na sledovanie kondície. Vedeli ste však, že na sledovanie spánku môžete použiť aj hodinky s Androidom? Náš 2 odporúčania pre najlepšie hodinky s Androidom so sledovaním spánku sú skvelé, ak sa vám ťažko spí, máte pocit, že váš spánok je nekvalitný alebo si len chcete udržať prehľad o svojom celkovom zdraví a pohode.

Musíš si prečítať: Android Smart Watch: Ultimate Guide

Teraz začnime!

Fitbit Ionic

Fitbit IonicFitbit Ionic

Keď ľudia myslia na Fitbit, zvyčajne myslia na fitness trackery. Spoločnosť sa však rozvetvila a začala vyrábať svoje prvé inteligentné hodinky Ionic. Ionic má svoje vlastné dokonca medzi špičkovými inteligentnými hodinkami, aj keď je drahší ako trackery Fitbit.

Okrem toho, že je Ionic vynikajúcim sledovačom kondície, má vstavaný aj nástroj na sledovanie spánku, ktorý sleduje váš spánok v rôznych fázach.

Fitbit IonicFitbit Ionic

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali Ionic považovať za nástroj na sledovanie spánku:

Má úžasnú výdrž batérie, vďaka ktorej budete môcť plynule sledovať spánok a kondíciu. U niektorých ľudí iontové batéria môže vydržať až týždeň; Je veľmi komplexný pri sledovaní vašej kondície a pokroku v spánku, čo vám uľahčuje porozumenie výsledkom; Poskytuje vám podrobné a automatické výsledky sledovania spánku na základe vašich troch fáz spánku; Je vodotesný, Je to tiež ideálne pre činnosti, ako je plávanie.

Ionic je veľmi jednoduchý a jednoduchý a sleduje váš pokrok ľahko. Patria medzi najlepšie hodinky s Androidom na trhu so sledovačom spánku.

Súvisiace: Najlepšie sledovače spánku pre Android

Jawbone UP3

Jawbone UP3Jawbone UP3

UP3 sú dobre navrhnuté hodinky s Androidom so sledovaním spánku, ktoré na rozdiel od mnohých konkurentov nenechajú vo vrecku dieru.

Jawbone, tvorcovia UP3, tvrdili, že sú to jedny z najpokročilejších hodiniek s Androidom so sledovaním spánku kvôli nasledujúcim funkciám:

Pokročilé senzory, ktoré môžu monitorovať vaše srdce a dychovú frekvenciu, schopnosť merať vašu telesnú teplotu a galvanickú reakciu pokožky, schopnosť rozlišovať medzi 3 REM etapy a Presné sledovanie aktivity.

Jawbone UP3Jawbone UP3

UP3 môže automaticky monitorovať váš spánok a dokáže vycítiť, či ste hore alebo nie. To je obzvlášť skvelé, pretože môže presne sledovať priebeh vášho spánku. Okrem toho vám môže poskytnúť podrobný rozpis jednotlivých fáz a poskytne vám užitočné tipy na zlepšenie spánku. Zariadenie je veľmi ľahké, takže sa pohodlne nosí aj v posteli.

Jawbone UP3Jawbone UP3

Okrem toho, že je UP3 jedným z najlepších hodiniek pre Android s funkciou sledovania spánku na trhu, je rovnako skvelý ako nástroj na sledovanie kondície. Jeho pokročilé funkcie fungujú rovnako dobre a monitorujú váš pokrok, keď kráčate alebo sa venujete fitness aktivitám. Ako každý iný fitness tracker dokáže určiť, koľko krokov ste urobili, prejdenú vzdialenosť a spálené kalórie.

Ak ste ešte len nováčikmi v oblasti inteligentných hodiniek a chcete to vyskúšať, mali by ste zvážiť UP3. V porovnaní s inými inteligentnými hodinkami je cena nízka, čo z neho robí dobré štartovacie zariadenie v porovnaní s inými sledovačmi.

Záverečné kolo na najlepších hodinkách Android so sledovaním spánku

V dnešnej dobe je na trhu dostatok inteligentných hodiniek pre Android a mnohé z nich majú sledovače spánku. Ionic a UP3 sú však dva z najlepších.

Teraz, keď poznáte moje myšlienky, chcem od vás počuť.

Už máte dôveryhodné zariadenie inteligentných hodiniek so sledovačom spánku? Používate na sledovanie spánku iný spôsob, ako napríklad zariadenie s Androidom? Dajte nám vedieť v komentároch a potom zdieľajte tento príspevok ďalej Facebook a Twitter takže to môžu vidieť aj vaši najnepokojnejší priatelia!

Čítaj viac:

Najlepšie dostupné hodinky pre mužov pre Android

Najlepšie hodinky pre Android

The 5 Najlepšie hry pre Android, ktoré musíte vedieť