Najlepšie hodinky Android, ktoré sú vodotesné: naše 2 Obľúbené

Najlepšie hodinky Android, ktoré sú vodotesné: naše 2 Obľúbené 1

V tomto uponáhľanom svete sa spolieham na svoje inteligentné hodinky. Je to niečo, čo mi nielen hovorí čas, ale tiež kontroluje stav mojej kondície, upozornenia a dokonca ukladá hudbu. Je to nevyhnutné pre môj každodenný život, takže musím vedieť, že ma to nesklame.

Preto sú vodotesné hodinky Android Smart nevyhnutné. Tieto inteligentné hodinky dokážu prežiť všetku vodu, s ktorou sa stretávam v každodennom živote, či už ide o umývanie rúk, umývanie riadu, zachytenie dažďa alebo kúpanie v bazéne.

Voda hrá obrovskú úlohu v našich každodenných aktivitách, preto je dôležité zabezpečiť, aby to vaše inteligentné hodinky prežili. Našťastie pre vás som zostavil sprievodcu s niekoľkými odporúčaniami, ktoré vám pomôžu vybrať si najlepšie hodinky Android, ktoré sú vodotesné, aby zodpovedali vášmu rozpočtu a životnému štýlu!

Najlepšie hodinky Android, ktoré sú vodotesnéNajlepšie hodinky Android, ktoré sú vodotesné: naše 2 Obľúbené

Musíš si prečítať: 5 Najlepšie hodinky s Androidom s monitorom srdcového tepu

Vodotesnosť vs. odolnosť voči vode: Čo potrebujete vedieť

Waterproof je len termín, ktorý marketing používa. Inteligentné hodinky sú odolné voči vode a odolajú iba do určitej hĺbky. Nemali by byť zvyknutí na také extrémy, v ktorých ich budeme používať na potápanie alebo iné vodné aktivity, ktoré pôjdu pod akceptovanú hĺbku hodiniek. Teraz, keď už v tom máme jasno, pokračujme v hlavnej šou.

Musíš si prečítať: Najlepšie fitness hodinky pre plavcov

Môj top 2 Možnosti pre najlepšie hodinky Android, ktoré sú vodotesné

Mali by ste zvážiť vlastnosti a hodnotu, ktorú dostávate z vrecka. Vždy by ste mali premýšľať a rozhodnúť sa, či sú inteligentné hodinky, ktoré kupujete, pre vás vhodné. Tu sú moje Top 2 Voľby.

1. Ticwatch E

Tu je dôkaz, že inteligentné hodinky by nemali byť drahé, aby boli efektívne. Ticwatch E od Mobvoi je dodávaný s najnovším operačným systémom. Vďaka svojej jednoduchosti; ani vám nenapadne, že sa jedná o inteligentné hodinky. Navyše má obrazovku proti poškriabaniu, ktorá dodáva Ticwatch E trvanlivý pocit.

Okrem hodnoty je to zďaleka praktickejší spôsob, ako minúť peniaze na niečo, čo je skutočne užitočné. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu, ktorý nepôsobí lacno, získate rovnaké funkcie ako ostatné drahé hodinky.

Ticwatch E - najlepšie hodinky s Androidom, ktoré sú vodotesné: naše 2 Obľúbené od Joy of AndroidHodinky Ticwatch E

Musíš si prečítať: 5 Lacné a najlepšie hodinky Android pre mužov

Prečo by ste si ho mali kúpiť?

Získali by ste plný Android Wear 2.0 zážitok vstavaný GPS a elektronický kompas odolný voči prachu a vode IP67 Softvér bohatý na funkcie Snímač srdcového tepu Ľahká konštrukcia

tlačidlo nákupu amazon

2. Samsung Gear Sport

Dobre, tu je moja ďalšia voľba, Samsung Gear Sport. Aj keď sú tieto fantasticky vyzerajúce hodinky drahé, sú vybavené najnovšou technológiou. Toto zariadenie nie je len pre fitness, ale aj pre vaše bežné každodenné činnosti. Ak ste teda ochotní minúť za inteligentné hodinky, je to dobrá voľba.

Samsung Gear Sport - najlepšie vodotesné hodinky pre Android: naše 2 Obľúbené od Joy of AndroidSamsung Gear Sport

Nielenže môžete sledovať svoj príjem kalórií, ale môžete sledovať aj svoj plavecký rekord, alebo ho dokonca použiť na ovládanie termostatu tesne pred odchodom domov. Je ideálny pre športových a mladých profesionálov, ktorí sú stále na cestách.

Musíš si prečítať: Najlepšie inteligentné hodinky Samsung

Prečo by ste si ho mali kúpiť?

Dlhšia výdrž batérie Vodotesnosť 50 metrov Platí pomocou Samsung Pay na báze NFC Možno použiť na otváranie súborov na väčšiu obrazovku, ktorá je užitočná pre pracovné prezentácie Na vaše oznámenia môžete odpovedať jednoduchým potiahnutím prstom po obrazovke Prvé hodinky Spotify

tlačidlo nákupu amazon

TIK tak!

Byť schopný zostať vo forme a štýle je jedným z primárnych cieľov inteligentných hodiniek. Majte na pamäti, že na konci dňa by ste mali zvážiť funkcie, ktoré získate. Na trhu je veľa inteligentných hodiniek, ale mali by sme sa držať pohodlia a toho, čo za množstvo peňazí, ktoré platíme, dostávame.

K dispozícii je veľa vodotesných inteligentných hodiniek, ktoré by som rád zahrnul do tejto príručky. Ticwatch E a Samsung Gear Sport sú však rozhodne dve najlepšie možnosti pre najlepšie vodotesné hodinky Android.

Čo si teda myslíte o vodotesných hodinkách? Hľadáte niečo, čo je silne nabité funkciami, alebo niečo, čo môžete získať menej, ale môže vám poskytnúť rovnaké užitočné funkcie? Dajte nám svoje nápady a komentáre nižšie, viete, že vás vždy chceme počuť!