Najlep┼íie Google Home kompatibiln├ę termostaty pre inteligentn├║ klimatiz├íciu

Najlep┼íie Google Home kompatibiln├ę termostaty pre inteligentn├║ klimatiz├íciu 1

Najlepšie termostaty Google Home

U┼ż ste sa niekedy usadili na pohovke alebo posteli po dlhom dni a urobili ste sa ├║plne pohodlne – okrem skuto─Źnosti, ┼że je trochu hor├║co alebo chladno?

Rovnako ako my v┼íetciÔÇŽ

Nechcete vsta┼ą, aby ste nastavili termostat. Koniec koncov, ste unaven├ş a ktovie, ─Źi v├ím to op├Ą┼ą pristane, ke─Ć vstanete? Potom op├Ą┼ą sedie┼ą tam a piec┼ą alebo mrazi┼ą znie e┼íte hor┼íie.

Ale ─Źo keby ste mohli nastavi┼ą termostat bez vst├ívania?

Dobrou spr├ívou jeÔÇŽ

S termostatom kompatibiln├Żm s domovskou str├ínkou Google to zvl├ídnete a e┼íte ove─ża viac!

Ale ktor├Ż by ste si mali vybra┼ą? Pozrime sa na najlep┼íie termostaty kompatibiln├ę s domovom Google, ktor├ę s├║ dnes na trhu!

Najlep┼íie termostaty kompatibiln├ę s domovom Google

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Na automatick├ę upratovanie dom├ícnosti pou┼ż├şvajte svoje zariadenie Android a roboty

1. Vzdel├ívac├ş termostat Nest T3017US

Vzdel├ívac├ş termostat Nest T3017USVzdel├ívac├ş termostat Nest T3017US

Nest sa sna┼ż├ş vytv├íra┼ą produkty, ktor├ę s├║ kr├ísne, intuit├şvne a ─żahko pou┼żite─żn├ę, a vzdel├ívac├ş termostat Nest T3017US je toho skvel├Żm pr├şkladom.

Nastavenie termostatu Google Home Nest je jednoduch├ę; sta─Ź├ş odpoveda┼ą na nieko─żko ot├ízok posunut├şm prstenca termostatu.

Potom sa termostat nau─Ź├ş va┼íe n├ívyky po─Źas t├Ż┼żd┼ła ÔÇ×┼íkoleniaÔÇť a nakoniec nastavuje teplotu automaticky alebo pod─ża va┼íich potrieb.

Pr├şkazy Google Home Termostaty Nest sa pohybuj├║ od ot├ízky o teplote a┼ż po nastavenie teploty na po┼żadovan├Ż stupe┼ł.

Termostat Nest spolo─Źnosti Google na ovl├ídanie dom├ícnosti v├ím umo┼ż┼łuje pln├║ kontrolu nad re┼żimami vykurovania a chladenia iba pomocou v├í┼ího hlasu.

Nest termostatNest Thermostat funguje skvele s domovskou stránkou Google.

Dod├íva sa v ┼ítyroch farb├ích, ktor├ę uspokoja ka┼żd├ęho – me─Ć, nehrdzavej├║ca oce─ż, ─Źierna a biela.

Dod├íva sa tie┼ż s ve─żk├Żm a jasn├Żm displejom FarSight, ktor├Ż sa rozsvieti, tak┼że si ho m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą, aj ke─Ć ste na opa─Źnej strane miestnosti.

Okrem tohoto pracova┼ą s domovskou str├ínkou Google, m├┤┼żete tento termostat pou┼żi┼ą aj s Amazon Alexa cez tvoje Amazon Ozvena alebo in├Ż Amazon inteligentn├ę zariadenie, alebo ho ovl├ídajte prostredn├şctvom aplik├ície Nest!

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. inteligentn├Ż termostat ecobee4

inteligentn├Ż termostat ecobee4Inteligentn├Ż termostat ecobee4 funguje s r├┤znymi inteligentn├Żmi dom├ícimi ekosyst├ęmami.

Tento inteligentn├Ż termostat Google Home funguje s r├┤znymi inteligentn├ę dom├íce ekosyst├ęmy, vr├ítane domovskej str├ínky Google, Amazon Alexa a Samsung SmartThings.

Tento termostat sa prip├íja k dom├ęne Google a d├í sa ovl├ída┼ą pomocou aplik├ície ecobee. Umo┼ż┼łuje v├ím zmeni┼ą nastavenia, aj ke─Ć nie ste doma. Jednoducho prepnite z re┼żimu Doma do re┼żimu Pre─Ź.

aplik├ícia ecobeeOvl├ídajte svoj domov, aj ke─Ć ste pre─Ź.

M├í izbov├ę senzory, ktor├ę meraj├║ obsadenos┼ą a teplotu a zoh─żad┼łuj├║ ich pri vykurovan├ş a chladen├ş.

Termostat m├í predstihov├ę sn├şmanie, extern├ę ├║daje o po─Źas├ş a u─Ź├ş sa v├í┼í syst├ęm HVAC – to v┼íetko v├ím pom├┤┼że u┼íetri┼ą 23% va┼íich ├║─Źtov za vykurovanie a chladenie, tak┼że sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą, ┼że v├ím pom├┤┼że zn├ş┼żi┼ą rozpo─Źet vynalo┼żen├Ż na elektrick├║ energiu.

Dokonca m├┤┼że zlep┼íi┼ą atmosf├ęru v├í┼ího domova manipul├íciou s nastaven├şm svetla.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Bal├şk inteligentn├Żch termostatov pre k├║renie a chladenie v ├║li

Inteligentn├Ż termostat na vykurovanie a chladenie ├║─żaInteligentn├Ż termostat na vykurovanie a chladenie ├║─ża

Inteligentn├Ż termostat k├║renia a chladenia ├║─ża bezdr├┤tovo upravuje teplotu v miestnosti na dokonal├║ ├║rove┼ł a

Tento termostat Hive zvy┼íuje va┼íe pohodlie, preto┼że aplik├ícia umo┼ż┼łuje du├ílne ovl├ídanie, ─Źo znamen├í, ┼że pomocou vykurovac├şch a chladiacich syst├ęmov udr┼ż├ş v├í┼í domov v skupine pr├şjemn├Żch teplotn├Żch z├│n. A ─Źo viac, m├┤┼żete si nastavi┼ą rozvrh, kedy chcete teplotu zn├ş┼żi┼ą alebo zv├Ż┼íi┼ą.

Tento n├íkup bal├şka obsahuje jeden inteligentn├Ż termostat pre dom├ícnos┼ą a jeden rozbo─Źova─Ź Hive. Centrum Hive v├ím umo┼ż┼łuje zv├Ż┼íi┼ą ├║rove┼ł intuit├şvnosti v├í┼ího domova pridan├şm ─Ćal┼í├şch produktov Hive.

Prostredn├şctvom aplik├ície Hive m├┤┼żete ovl├ída┼ą alebo upravova┼ą svoje zariadenia Hive odkia─żko─żvek.

├Ü─ż AppDu├ílne a hands-free ovl├ídanie rob├ş ┼żivot pohodlnej┼í├şm.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Wi-Fi pripojenie na internet Honeywell 7-Denn├Ż programovate─żn├Ż termostat

Wi-Fi pripojenie na internet Honeywell 7-Denn├Ż programovate─żn├Ż termostatWi-Fi pripojenie na internet Honeywell 7-Denn├Ż programovate─żn├Ż termostat

T├íto kombin├ícia termostatu Google Home a Honeywell umo┼ż┼łuje maxim├ílnu flexibilitu pl├ínovania t├Żm, ┼że umo┼ż┼łuje 7-d┼łov├ę programovanie, s 4 programov├ę obdobia za de┼ł.

M├í kapacitu zobrazi┼ą miestne po─Źasie pomocou webov├Żch alebo miestnych aplik├íci├ş, ako je napr├şklad Wink.

Domovsk├í str├ínka Google pripojen├í k termostatu Honeywell v├ím umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą t├║to energeticky ├║sporn├║ technol├│giu. M├í tie┼ż dobre ─Źitate─żn├Ż LCD displej, ktor├Ż zvy┼íuje jeho funk─Źnos┼ą.

Termostat Google Home Honeywell m├í pr├şkazy, ako je zmena nastaven├ş syst├ęmu vykurovania a chladenia, sledovanie a zmena nastaven├ş ventil├ítora a zvlh─Źova─Źa.

M├í tie┼ż pr├şstup k a 5-denn├ę hl├ísenie po─Źasia prostredn├şctvom aplik├ície Total Connect Comfort. Tento regul├ítor termostatu taktie┼ż obsahuje pr├şstup k viacer├Żm termostatom a viacer├Żm miestam.

Honeywell ConnectZ├şskajte pr├şstup k viacer├Żm termostatom z r├┤znych miest pomocou aplik├ície Honeywell.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. Wi-Fi termostat Emerson Sensi

Wi-Fi termostat Emerson Sensi

Wi-Fi termostat Emerson Sensi rob├ş v├í┼í domov energeticky ├║spornej┼í├şm. Jeden zo zn├ímych termostatov, ktor├ę poskytuj├║ dobr├║ hodnotu za peniaze, je Wi-Fi termostat Emerson Sensi navrhnut├Ż pre r├Żchlu a jednoduch├║ in┼ítal├íciu.

M├í rozsiahlu kompatibilitu so syst├ęmami HVAC vo v├Ą─Ź┼íine dom├ícnost├ş, ─Źo umo┼ż┼łuje energetick├║ ├║─Źinnos┼ą.

Navy┼íe, jeho geofencing pre regul├íciu teploty na z├íklade polohy, 7Denn├ę flexibiln├ę pl├ínovanie a funkcie vzdialen├ęho pr├şstupu zvy┼íuj├║ jeho funk─Źnos┼ą a efektivitu.

Ovl├ídanie termostatu Sensi Google Home je tie┼ż kompatibiln├ę s Amazon Alexa a aplik├ícia Wink s inteligentn├Żmi upozorneniami na izbov├║ teplotu a miestne po─Źasie.

Sensi wi-fiKompatibiln├ę s Alexa a Wink.

M├┤┼żete ma┼ą bezprobl├ęmov├║ kontrolu nad funkciami, ako je ovl├ídanie izbovej teploty, dia─żkov├ę ovl├ídanie teploty a ovl├ídanie pomocou viacer├Żch termostatov.

V aplik├ícii s├║ tie┼ż zahrnut├ę sn├şma─Źe vn├║tornej vlhkosti a ovl├ídanie ventil├ítora.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

6. Inteligentn├Ż dotykov├Ż termostat Honeywell Lyric T5 Wi-Fi

Inteligentn├Ż dotykov├Ż termostat Honeywell Lyric T5 Wi-FiProgramovate─żn├í dotykov├í obrazovka Lyric u─żah─Źuje ┼żivot.

Vybaven├Ż GeoFencing a 7-Denne flexibiln├ę pl├ínovanie, t├íto programovate─żn├í dotykov├í obrazovka predefinuje v├í┼í z├í┼żitok z domova.

M├í adapt├şvne zotavenie, ktor├ę u─Ź├ş, ako dlho je potrebn├Ż ─Źas na zmenu na in├║ teplotu v konkr├ętnom ─Źase. T├íto funkcia pom├íha bezprobl├ęmov├ęmu prepnutiu z vykurovania na chladenie pomocou funkcie automatick├ęho prep├şnania.

Toto zariadenie v├ím m├┤┼że poskytova┼ą inform├ície o zmen├ích filtra a varovania pred extr├ęmnymi teplotami pomocou inteligentn├Żch upozornen├ş.

Rovnako ako predch├ídzaj├║ci spomenut├Ż termostat Honeywell, aj tento termostat kompatibiln├Ż s domovskou str├ínkou Google je mo┼żn├ę ovl├ída┼ą pomocou aplik├ície Total Connect Comfort. Funguje to aj s Amazon Alexa za hlasov├ę ovl├ídanie a Apple HomeKit s hlasov├Żm ovl├ídan├şm.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

7. CT50 7-De┼ł programovate─żn├Ż termostat r├ídiov├Żm termostatom

R├ídiov├Ż termostat CT50 7-Denn├Ż programovate─żn├Ż termostatCT50 7-De┼ł programovate─żn├Ż termostat z r├ídiov├ęho termostatu

Vhodn├ę na pou┼żitie s r├┤znymi syst├ęmami TZB, ako s├║ jednostup┼łov├ę, viacstup┼łov├ę a tepeln├ę ─Źerpadl├í CT50 7-De┼ł programovate─żn├Ż termostat z r├ídiov├ęho termostatu sa ─żahko in┼ítaluje a je ve─żmi ├║─Źinn├Ż.

M├í ve─żk├Ż dotykov├Ż digit├ílny displej s podsvieten├şm pre jednoduch├║ ─Źitate─żnos┼ą.

M├í tie┼ż funkciu ├║spory energie s jednodotykov├Żm tla─Źidlom Away, ktor├í v├ím umo┼żn├ş u┼íetri┼ą peniaze za n├íklady na vykurovanie a chladenie.

Tento termostat m├┤┼żete ovl├ída┼ą pomocou telef├│nu, nech ste kdeko─żvek. Umo┼ż┼łuje v├ím vykon├íva┼ą napr├şklad zmeny nastaven├ş teploty, prep├şnanie re┼żimov a monitorovanie va┼íich syst├ęmov HVAC.

R├ídio AppSkvel├ę funkcie pre skvel├║ aplik├íciu.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

─Źasto kladen├ę ot├ízky

Ak├ę inteligentn├ę termostaty funguj├║ s domovskou str├ínkou Google?

V┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę termostaty funguj├║ skvele so slu┼żbou Google Home, ale ak chcete e┼íte viac mo┼żnost├ş, pozrite sa na iComfort, Zen, Bryant, Carrier a C├┤r. Ka┼żd├í z t├Żchto spolo─Źnost├ş je zn├íma aj svojimi vysokokvalitn├Żmi termostatmi a ka┼żd├í z nich m├í inteligentn├ę termostaty kompatibiln├ę s domovskou str├ínkou Google.

Bud├║ inteligentn├ę termostaty fungova┼ą s kotlov├Żm syst├ęmom?

├üno, tieto termostaty s podporou slu┼żby Google Home m├┤┼żu fungova┼ą s kotlov├Żm syst├ęmom.

Je mo┼żn├ę termostat zamkn├║┼ą a ovl├ída┼ą iba pomocou smartf├│nu?

├üno, existuj├║ aplik├ície na stiahnutie, ktor├ę v├ím umo┼żnia uzamkn├║┼ą a ovl├ída┼ą termostaty iba pomocou smartf├│nu.

Nastavte správnu teplotu!

V─Ćaka ─żahko pr├şstupn├Żm pr├şkazom termostatu Google Home m├┤┼żete ovl├ída┼ą atmosf├ęru domova s ÔÇőÔÇőminim├ílnym ├║sil├şm.

Ktor├Ż inteligentn├Ż termostat pre dom├ícnos┼ą Google pova┼żujete za najvhodnej┼í├ş pre v├í┼í domov? Uverejnite svoje ot├ízky a pode─żte sa o svoje n├ípady alebo n├ízory v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Potom zdie─żajte tento zoznam so svojimi pr├şbuzn├Żmi a priate─żmi, aby ste im pomohli s prv├Żm n├íkupom inteligentn├ęho termostatu.