Najlepšie generátor obsahu? Pravda alebo humbuk?

Beaver Builder bol od za─Źiatku jedn├Żm z origin├ílov v priestore na tvorbu str├ínok, tak┼że je na─Źase, aby sme s touto recenziou Beaver Builder spravili spravodlivos┼ą.

Budeme diskutova┼ą o veciach, v─Ćaka ktor├Żm je Beaver Builder ┼żivotaschopn├Żm rie┼íen├şm, jeho v├Żhodami a nev├Żhodami, jeho cenami, jednoduchos┼ąou pou┼żitia, kvalitou n├ívrhov, ktor├ę prin├í┼ía na st├┤l, ako aj dobr├Żm stavite─żom str├ínok.

Za─Źnime!

Preskúmanie správy Beaver Builder: v skratke

Beaver Builder je funk─Źn├Ż doplnok na tvorbu str├ínok drag and drop, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vytv├íranie p├║tav├ęho obsahu v WordPress ─Źo najjednoduch┼íie.

S Beaver Builderom:

 • m├┤┼żete vytv├íra┼ą vlastn├ę pr├şspevky a str├ínky pretiahnut├şm polo┼żiek na pl├ítno
 • nie je potrebn├ę ni─Ź k├│dova┼ą ru─Źne a nevy┼żaduje sa ┼żiadna znalos┼ą HTML
 • m├┤┼żete na─Ćalej pou┼ż├şva┼ą svoju aktu├ílnu t├ęmu WordPress
 • okam┼żite uvid├şte v├Żsledky svojej pr├íce.

So v┼íetk├Żm vy┼í┼íie uveden├Żm by sa Beaver Builder mal hodi┼ą pre drviv├║ v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov WordPress, vlastn├şkov str├ínok a v├Żvoj├írov. Hlavn├Żm bodom predaja je, ┼że pr├íca s obsahom webov├Żch str├ínok (a dokonca aj vytv├íranie webov├Żch str├ínok od za─Źiatku) je ove─ża r├Żchlej┼íia a efekt├şvnej┼íia.

Beaver Builder v skuto─Źnosti rie┼íi jeden z hlavn├Żch probl├ęmov s WordPress ako platformou – skuto─Źnos┼ą, ┼że nie je pr├şli┼í priate─żsk├Ż k pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş nemaj├║ sk├║senosti s webov├Żmi str├ínkami, najm├Ą s t├Żmi, ktor├ş chc├║ vytv├íra┼ą p├║tav├Ż obsah sami.

Dobre, za─Źnime t├║to rev├şziu Beaver Builderu t├Żm, ┼że sa hlb┼íie pozrieme na jednotliv├ę funkcie, ktor├ę pon├║ka.

­čž░ Vlastnosti a v├Żhody

├Üpln├Ż zoznam funkci├ş, ktor├ę Beaver Builder prin├í┼ía na st├┤l, by bol pr├şli┼í dlh├Ż na to, aby sme sem mohli vst├║pi┼ą. Zamerajme sa teda na z├íkladn├ę ├║daje:

 • K dispoz├şcii je pln├í podpora drag and drop – text a obr├ízky na svojich str├ínkach m├┤┼żete usporiada┼ą ─żubovo─żne.
 • K dispoz├şcii je ├║pln├ę predn├ę vydanie, ─Źo znamen├í, ┼że efekt├şvne pracujete na kone─Źnej verzii str├ínky, ktor├║ va┼íi n├ív┼ítevn├şci uvidia.
 • Nie je potrebn├ę k├│dovanie, znalos┼ą HTML alebo CSS.
 • Funguje to s akouko─żvek t├ęmou.
 • Umo┼ż┼łuje pracova┼ą s vlastn├Żmi pr├şspevkami, str├ínkami a typmi pr├şspevkov.
 • K dispoz├şcii je viac ako 50 pripraven├Żch ┼íabl├│n str├ínok (pre vstupn├ę str├ínky a viac str├ínok s obsahom).
 • Pri vytv├íran├ş str├ínok si m├┤┼żete vybra┼ą z viac ako 30 polo┼żiek / modulov obsahu (hlavi─Źky, tla─Źidl├í, gal├ęrie at─Ć.).
 • V├Żstup reaguje na mobiln├ę zariadenia a je kompatibiln├Ż s SEO.
 • Je kompatibiln├Ż s WooCommerce a obsahuje prvky obsahu WooCommerce.
 • Existuj├║ funkcie na import / export, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete znova pou┼żi┼ą svoje n├ívrhy a vzory ostatn├Żch ─żud├ş.

Jednoducho povedan├ę, v┼íetko, ─Źo by tu malo by┼ą, je tu. M├┤┼żete zostavi┼ą po┼żadovan├ę rozlo┼żenie a m├┤┼żete pou┼żi┼ą v┼íetky typick├ę prvky obsahu, ako s├║ nadpisy, odseky, obr├ízky, vide├í, st─║pce, formul├íre a ─Ćal┼íie.

Ak nechcete, aby sa t├Żm v┼íetko zne─Źistilo, m├┤┼żete pou┼żi┼ą jednu z dostupn├Żch vopred pripraven├Żch ┼íabl├│n, ktor├ę pokr├Żvaj├║ r├┤zne typy str├ínok a ├║─Źelov (napr├şklad vstupn├ę str├ínky, kontaktn├ę str├ínky, informa─Źn├ę str├ínky).

M├┤┼żete sa op├Żta┼ą

Pricing Ceny Beaver Builder

Oslovme slona v miestnosti: Beaver Builder nie je lacn├Ż,

Toto je ofici├ílna cenov├í tabu─żka:

Beaver Builder je drah┼í├ş ako jeho dvaja hlavn├ş konkurenti: Elementor a Divi Builder. Ak napr├şklad chcete zodpoveda┼ą funkci├ím programu Elementor Pro, mus├şte tie┼ż z├şska┼ą Beaver Themer, ktor├Ż sa pred├íva samostatne za 147 dol├írov.

Pozit├şvnej┼íie je, ┼że hlavnou v├Żhodou, ktor├║ m├í Beaver Builder, je m├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na neobmedzenom po─Źte webov├Żch str├ínokbez oh─żadu na to, ak├Ż pl├ín si vyberiete.

Licen─Źn├í mo┼żnos┼ą, ktor├í tu d├íva najv├Ą─Ź┼í├ş zmysel, je alebo. Zd├í sa, ┼że pl├ín v├ím poskytuje iba ─Ćal┼íie funkcie bieleho ozna─Źovania, ktor├ę vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov nepova┼żujem za tak├ę cenn├ę.

Hlavn├Żm predajn├Żm bodom pl├ínu je t├ęma Beaver Builder. To m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę, ak pl├ínujete pou┼ż├şva┼ą Beaver Builder ako z├íklad┼łu pre z├íkazn├şcke weby, ktor├ę staviate od nuly. Av┼íak pre existuj├║ce str├ínky, ktor├ę u┼ż maj├║ dobr├║ t├ęmu, to bude sta─Źi┼ą.

Bohu┼żia─ż, nie je k dispoz├şcii bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia, ale Beaver Builder poskytuje dobr├║ uk├í┼żku, ktor├í je k dispoz├şcii tu. Verzia doplnku je k dispoz├şcii aj na WordPress.org. V porovnan├ş s poistn├Żmi programami obsahuje tieto funkcie:

Majte na pam├Ąti, ┼że aj pri pr├ęmiov├Żch programoch z├şskate podporu iba na jeden rok (hoci to mo┼żno nesk├┤r pred─║┼żi┼ą).

Prejdime k ─Ćal┼íej ─Źasti na┼íej recenzie Beaver Builder:

­čöž Pou┼ż├şvanie Beaver Builder

Ako ─żahk├ę je vytvori┼ą atrakt├şvnu str├ínku s Beaver Builderom?

Za─Ź├şname s Beaver Builderom je celkom intuit├şvne. Kon┼ítruktor je ve─żmi dobre integrovan├Ż do pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania WordPress.

Hne─Ć ako aktivujete Beaver Builder, zobraz├ş sa uv├ştacia str├ínka, ktor├í v├ím umo┼żn├ş upravi┼ą niektor├ę z├íkladn├ę nastavenia. Dobr├í vec je, ┼że v┼íetky tieto nastavenia s├║ volite─żn├ę a ak ich nechcete, nemus├şte ich prech├ídza┼ą.

Beaver Builder v├ştan├Ż

Ak chcete za─Źa┼ą, jednoducho vytvorte nov├║ str├ínku ako obvykle. Okam┼żite sa zobraz├ş pozv├ínka na vytvorenie str├ínky s Beaver Builderom.

Domov Beaver Builder

Kliknut├şm na modr├ę tla─Źidlo sa na─Ź├şta hlavn├ę rozhranie gener├ítora.

Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Beaver Builder

Hlavn├ę pl├ítno je v strede a bo─Źn├Ż panel je vpravo. Sp├┤sob, ak├Żm pracujete s Beaver Builderom, je schmatn├║┼ą veci z bo─Źn├ęho panela a pretiahnu┼ą ich na pl├ítno. Simple!

V hornej ─Źasti bo─Źn├ęho panela s├║ ┼ítyri sekcie ozna─Źen├ę: moduly; riadky; ┼íabl├│ny; a otruby,

Prv├ę dve s├║:

 • moduly – Na tomto mieste m├┤┼żete vybra┼ą jednotliv├ę polo┼żky obsahu, napr├şklad text, tla─Źidl├í, obr├ízky at─Ć., A prida┼ą ich na str├ínku.
 • riadky – Tu si m├┤┼żete vybra┼ą r├┤zne ┼ítrukt├║ry riadkov (s jedn├Żm alebo viacer├Żmi st─║pcami), ako aj vopred pripraven├ę rozmiestnenia riadkov (pre polo┼żky, ako s├║ bloky obsahu, generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov, cenov├ę tabu─żky a ─Ćal┼íie).

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako zostavi┼ą svoju str├ínku, je najprv vybra┼ą ┼ítrukt├║ru riadkov a potom do nej vlo┼żi┼ą niektor├ę moduly obsahu.

Va┼ía organiz├ícia obsahu na tejto str├ínke bude viac alebo menej vyzera┼ą takto:

Štruktúra dizajnu v Beaver Buildere

Okrem toho:

 • na ka┼żdej str├ínke m├┤┼żete ma┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet riadkov
 • ka┼żd├Ż riadok mo┼żno rozdeli┼ą do ─żubovo─żn├ęho po─Źtu st─║pcov
 • ka┼żd├Ż st─║pec m├┤┼że ma┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet jednotliv├Żch blokov obsahu
 • Ka┼żd├Ż blok obsahu obsahuje jednu in┼ítanciu obsahu, napr├şklad obr├ízok, textov├Ż blok alebo vlastn├║ grafiku, napr├şklad tieto:

fotografie

Najlep┼íia spr├íva pri vytv├íran├ş str├ínky je, ┼że riadky a moduly obsahu podporuj├║ drag and drop. M├┤┼żete vzia┼ą ─żubovo─żn├Ż riadok obsahu alebo modul a upravi┼ą ho niekde inde, napr├şklad takto:

Najlepšie generátor obsahu? Pravda alebo humbuk? 1

Ak chcete vytvori┼ą str├ínku od nuly, od a v podstate je to tak.

Ke─Ć u┼ż hovor├şme o moduloch obsahu, Beaver Builder v├ím poskytuje pr├şstup ku v┼íetk├ęmu, ─Źo o─Źak├ívate. Z├şskajte fotografick├ę moduly, ikony, obr├ízky, gal├ęrie, tla─Źidl├í, vide├í a ─Ćal┼íie. Okrem toho m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą ktor├║ko─żvek z va┼íich be┼żn├Żch miniaplik├íci├ş WordPress.

moduly v Beaver Buildere

├Üpravy obsahu v module obsahu s├║ intuit├şvne. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na modul, ktor├Ż je u┼ż na pl├ítne, a zobraz├ş sa mal├ę pole so v┼íetk├Żmi mo┼żnos┼ąami.

├║prava bobra

Celkovo je interakcia so stavite─żom celkom z├íbavn├í a ak si najmete dizajn├ęra, m├┤┼żete ─żahko z├şska┼ą v├Żsledky, ktor├ę by v├ís inak stoja ve─ża pe┼łaz├ş.

­čÄĘ Predpripraven├ę ┼íabl├│ny

Ak nechcete na svojich str├ínkach pracova┼ą od nuly, m├┤┼żete cel├Ż proces ur├Żchli┼ą pomocou ┼íabl├│n vopred pripraven├Żch str├ínok spolo─Źnosti Beaver Builder.

Vr├í┼ąme sa na chv├ş─żu na vrchol bo─Źn├ęho panela. Hne─Ć ved─ża moduly a riadky s├║ ozna─Źen├ę ─Ćal┼íie dve karty ┼íabl├│ny a otruby,

Recenzia Beaver Builder: šablóny

 • otruby – Tu m├┤┼żete uklada┼ą svoje vlastn├ę ulo┼żen├ę riadky, st─║pce a moduly obsahu, ─Źo je u┼żito─Źn├ę, ke─Ć u┼ż chv├ş─żu pracujete s Beaver Builderom a m├íte svoju osobn├║ kni┼żnicu ob─ż├║ben├Żch rozlo┼żen├ş.
 • ┼íabl├│ny – Tu n├íjdete viac ako 50 predpripraven├Żch rozlo┼żen├ş str├ínky, ktor├ę m├┤┼żete importova┼ą jedin├Żm kliknut├şm.

Tieto ┼íabl├│ny s├║ ve─żmi atrakt├şvne a m├┤┼żu sa v├ím hodi┼ą v┼żdy, ke─Ć potrebujete r├Żchlo vytvori┼ą vstupn├║ str├ínku. To znamen├í, ┼że by ste s nimi mali zaobch├ídza┼ą sk├┤r ako s v├Żchodiskov├Żm bodom ako s kone─Źn├Żm n├ívrhom.

Ako u┼ż bolo uveden├ę, import t├Żchto ┼íabl├│n je skuto─Źne jednoduch├Ż a vy┼żaduje iba jedno kliknutie. Potom si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą dizajn, ktor├Ż ste vybrali v rozhran├ş Beaver Builder.

bobra str├ínku prisp├┤sobi┼ą

Okrem vstupn├Żch str├ínok pon├║ka Beaver Builder aj ┼íabl├│ny pre obsahov├ę str├ínky, napr├şklad o str├ínkach, kontaktoch, slu┼żb├ích, portf├│liu, t├şme at─Ć.

bobrov├Ż obsah

Tieto m├┤┼żu by┼ą obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, preto┼że pri pr├íci napr├şklad na str├ínke o nich nemus├ş by┼ą nevyhnutne pr├şli┼í origin├ílny. Chce┼í iba dizajn, ktor├Ż funguje, a Beaver Builder to len poskytuje.

Jedna d├┤le┼żit├í vec, ktor├║ chcem zd├┤razni┼ą, je, ┼że ak pou┼ż├şvate Beaver Builder s va┼íou aktu├ílnou t├ęmou (nie t├ęma Beaver Builder), existuj├║ mal├ę obmedzenia t├Żkaj├║ce sa toho, ─Źo Beaver Builder m├┤┼że a nem├┤┼że robi┼ą.

­čĄö Pre koho je Beaver Builder najvhodnej┼í├ş?

Sk├║senosti s ├║pravou obsahu sa v WordPresse vyv├şjali v posledn├Żch rokoch. Teraz m├íme funk─Źn├Ż editor zalo┼żen├Ż na blokoch, ktor├Ż n├ím u┼ż poskytuje z├íkladn├ę funkcie drag and drop, spolu s v├Żberom r├┤znych modulov obsahu / blokov zabudovan├Żch od za─Źiatku.

Ot├ízkou teda je, pre─Źo by ste platili za nie─Źo, ─Źo sa zd├í by┼ą vo forme Beaver Buildera dos┼ą podobn├ę?

To je dobr├í ot├ízka a odpove─Ć znie:

Nat├şvny editor blokov WordPress v├ís zatia─ż m├┤┼że z h─żadiska prisp├┤sobenia str├ínky len dosta┼ą. Aj ke─Ć pon├║ka z├íkladn├║ mno┼żinu blokov obsahu a ┼ítrukt├║r str├ínok, je ─Ćaleko od rozsahu, ktor├Ż n├íjdete v Beaver Buildere.

Beaver Builder je funk─Źnej┼í├ş v pr├şpade skuto─Źn├ęho pou┼żitia, kde chcete vytvori┼ą atrakt├şvnu str├ínku, ktor├í je bezchybn├í. Plat├şte za kvalitu a spo─żahlivos┼ą.

Dve skupiny pou┼ż├şvate─żov, ktor├ę bud├║ ma┼ą z Beaver Builder najv├Ą─Ź┼í├ş ├║┼żitok, by pravdepodobne boli:

 • ─żudia, ktor├ş spravuj├║ svoje vlastn├ę webov├ę str├ínky a chc├║ by┼ą schopn├ş vytv├íra┼ą p├║tav├Ż obsah sami
 • n├ívrh├íri a v├Żvoj├íri stavaj├║ci lokality pre klientov.

Jedn├Żm z najsilnej┼í├şch bodov spolo─Źnosti Beaver Builder je jednoduch├ę pou┼ż├şvanie, v─Ćaka ─Źomu je skuto─Źne priate─żsk├Ż pre za─Źiato─Źn├şkov.

Je pravdepodobn├ę, ┼że aj ke─Ć neviete ni─Ź o vytv├íran├ş alebo spr├íve webov├Żch str├ínok, st├íle budete m├┤c┼ą vytv├íra┼ą ├║┼żasn├Ż obsah pomocou funkci├ş drag and drop v Beaver Builder.

Okrem toho je sp├┤sob, ak├Żm Beaver Builder komunikuje s pou┼ż├şvate─żom, skuto─Źne intuit├şvny. Pon├║ka skuto─Źn├ę ├║pravy front-end, ─Źo znamen├í, ┼że pr├íca na va┼íich obsahov├Żch alebo vstupn├Żch str├ínkach je ve─żmi podobn├í pr├íci z dokumentu Word: to, ─Źo vid├şte, je to, ─Źo z├şskate.

Potom m├íme druh├║ skupinu pou┼ż├şvate─żov: dizajn├ęrov a v├Żvoj├írov pracuj├║cich na klientskych projektoch. Tu m├┤┼że by┼ą naju┼żito─Źnej┼í├ş bal├şk Beaver Builder. V─Ćaka t├ęme Beaver Builder a doplnku Beaver Builder m├┤┼żete vytv├íra┼ą nov├ę origin├ílne webov├ę str├ínky ve─żmi r├Żchlo.

Jednoducho povedan├ę, z├şskajte Beaver Buildera, ak:

 • chcete by┼ą schopn├ş vytv├íra┼ą atrakt├şvny obsah bez znalosti k├│dovania
 • chcie┼ą nie─Źo bez v├Żu─Źby
 • chcete sadu preddefinovan├Żch ┼íabl├│n
 • (volite─żn├ę) chcete r├Żchlo vytv├íra┼ą str├ínky z├íkazn├şkov.

Záver preskúmania Ver Beaver Buildera

Beaver Builder je najlep┼í├ş gener├ítor drag and drop?

To je ┼ąa┼żk├í ot├ízka. Trh je nas├Żten├Ż a existuj├║ zauj├şmav├ę rie┼íenia vo v┼íetk├Żch cenov├Żch bodoch.

 • Napr├şklad, ak h─żad├íte nie─Źo zadarmo, mali by ste z├şska┼ą Elementora alebo Brizyho. Pon├║kaj├║ viac funkci├ş ako bezplatn├í verzia aplik├ície Beaver Builder v podobnom, ─żahko pou┼żite─żnom balen├ş.
 • Ak m├íte rozpo─Źet, s ktor├Żm m├┤┼żete pracova┼ą, z├şskate dobr├║ invest├şciu, ak dostanete Divi. Za 89 dol├írov z├şskate nielen hlavn├║ t├ęmu Divi a Divi Builder, ale aj sadu ─Ćal┼í├şch pr├ęmiov├Żch doplnkov.

To v┼íetko z├ívis├ş od va┼íich osobn├Żch preferenci├ş, pokia─ż ide o pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a sp├┤sob, ak├Żm chcete pracova┼ą s tvorcom va┼íej str├ínky. Nakoniec v├ím ni─Ź nebr├íni vysk├║┼ía┼ą si v┼íetk├Żch najlep┼í├şch stavite─żov a vybra┼ą si svojho ob─ż├║ben├ęho. Beaver Builder ur─Źite ┼żije a┼ż po vrchol hry na budovanie str├ínok.

­čĹŹ

 • Umo┼ż┼łuje v├ím vizu├ílne n├ípadn├ę vytv├íranie str├ínok.
 • Ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie. ┼Żiadna krivka u─Źenia.
 • Pln├í podpora drag-and-drop a front-end ├║pravy.
 • Predvolen├Ż typ p├şsma vyzer├í skvele, je u┼żito─Źn├Ż, ak nem├íte mo┼żnos┼ą tieto veci upravi┼ą sami.
 • Widgety WordPress m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą v blokoch obsahu Beaver Builder.
 • Pon├║ka skvel├ę ┼íabl├│ny str├ínok na ur├Żchlenie vytv├írania va┼íich vstupn├Żch str├ínok a obsahu.

­čĹÄ

 • Je to drah├ę. Najlacnej┼í├ş pl├ín je 99 dol├írov. Pokia─ż t├íto verzia pre v├ís nesta─Ź├ş, v takom pr├şpade je to $ 0,
 • Vr├íti┼ą sp├Ą┼ą v Ctrl + Z / CMD + Z.
 • Beaver Builder nem├┤┼że prekona┼ą obmedzenia svojej t├ęmy. Napr├şklad, ak t├ęma nepodporuje str├ínky s plnou ┼í├şrkou, nebudete m├┤c┼ą vytv├íra┼ą str├ínky s plnou ┼í├şrkou.
 • Do modulov obsahu nem├┤┼żete prida┼ą vlastn├Ż k├│d CSS.

─îo to teda bude? Beaver alebo nie? Existuje aj nie─Źo, ─Źo sme pri prehliadke Beaver Builderu vynechali?

Nakoniec, samozrejme, je na v├ís v├Żber!

Mimochodom, ak m├íte z├íujem vidie┼ą nieko─żko pr├şkladov skuto─Źn├Żch webov├Żch str├ínok, ktor├ę skuto─Źne pou┼ż├şvaj├║ Beaver Builder, tu je ├║┼żasn├í uk├í┼żka.

Vaše myšlienky