Najlepšie fitbity na nákup v roku 2020

FITBITS prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach, preto sme vyskúšali najobľúbenejšie možnosti, ktoré vám pomôžu zistiť, ktorý je pre vás ten najlepší.

Či už chcete niečo lacné a veselé, alebo úplne spievajúci a tancujúci fitness tracker, Fitbit má veľa možností.

Stojí za zmienku, že všetky Fitbits môžu sledovať kroky, spálené kalórie, vyšplhané podlahy a zmerať počet aktívnych hodín, ktoré máte za deň.

Všetky tie, ktoré sme skontrolovali, môžu tiež sledovať váš srdcový tep, poskytovať upozornenia na správy a hovory a môžu byť použité ako tichý budík.

Skontrolovali sme Fitbits, pretože patria k najvyhľadávanejším fitness doplnkom (existuje veľká šanca, že ich v určitom okamihu dostanete na Vianoce!), A je veľmi jednoduché ich začať používať a porozumieť im raz jeden vlastníš.

V priestore na sledovanie fitness je však veľa rôznych značiek a modelov, z ktorých niektoré sme zhrnuli v našom nákupnom sprievodcovi.

Nabiť 3

Fitbit Charge 3 je pozoruhodná aktualizácia na Charge 2, s uhladenejším dizajnom a oveľa pohodlnejším strihom, to znamená, že ho možno nosiť dokonca aj do postele bez toho, aby vás obťažoval; praktické na sledovanie spánku.

Obvinenie 3 je tiež vodotesný do 50 metrov, ak chcete sledovať svoje plávanie alebo si ho chcete vziať len v lejaku.

Môže sa synchronizovať s GPS vášho telefónu, čo vám umožní sledovať vaše behy v aplikácii a prispôsobí jeho sledovanie podľa toho, aký druh cvičenia práve robíte.

Versa Lite

Fitbit Versa Lite je pravdepodobne najlepšie hodnotený Fitbit za naše peniaze.

Má väčšinu kľúčových funkcií, ktoré hľadáte vo fitness trackeri, vrátane sledovania srdcového tepu, pripojeného GPS a počítania krokov.

Aj keď mu chýba konektivita Alexa vo Versa 2 a taktiež nemá tréningy na obrazovke, myslíme si, že toto sú funkcie, bez ktorých môžete ušetriť 100 libier.

Vyzerá identicky ako Versa 2 Tiež si myslíme, že je to štýlové v porovnaní s mnohými inými sledovačmi.

Viac informácií o Fitbit Versa Lite nájdete tu.

Fitbit Versa Lite, 99,99 libier od Amazon – kúpiť tu

Versa 2

Versa 2 je veľkým bratom Versa Lite.

Má niekoľko ďalších funkcií, vrátane cvičení na obrazovke a vstavanej Alexy a obsahuje všetky rovnaké funkcie, ktoré sú zvyčajne integrované do fitness trackerov.

Je vodotesný do 50 metrov, bude automaticky sledovať aktivitu, keď začnete cvičiť, a dokonca bude sledovať vaše plávania.

Zistite všetko, čo Versa 2 môžete urobiť tu.

Fitbit Versa 2, 158,89 GBP od Amazon – kúpiť tu

Iónsky

Ionic je najprémiová ponuka spoločnosti Fitbit a konkuruje jej Apple Watch pre funkcie.

Jeho sledovanie cvičenia je vynikajúce a skvele sa hodí k monitoru srdcového tepu a vstavanému systému GPS, ktoré vám poskytnú podrobnú spätnú väzbu o vašich cvičeniach a behoch.

Bežci získavajú výhodu obľúbenej aplikácie Strava, ktorá je k dispozícii na Ionic, ktorá sa kombinuje so vstavaným systémom GPS a umožňuje vám skúmať obľúbené bežecké trasy vo vašej oblasti, stanovovať si ciele a porovnávať svoje údaje s priateľmi.

V kombinácii s vnútornou pamäťou, ktorá pojme 300 skladieb a prehráva ich prostredníctvom Bluetooth slúchadiel, je Ionic vynikajúcim doplnkom pre bežcov.

Inteligentné hodinky majú k dispozícii sledovanie rôznych typov cvičení, vrátane behu a cyklistiky, a keďže sú úplne vodotesné, zvládnu aj plávanie.

Jedným z ďalších trikov spoločnosti Ionic sú bezkontaktné platby, kde pomocou kariet synchronizovaných do aplikácie je možné platiť rovnakým spôsobom ako bezkontaktné bankové karty.

Je to skvelá funkcia, ale ako pri funkciách, ktoré poskytujú útržky správ (Flipboard), alebo vám pomôžu prispôsobiť osvetlenie vášho domova (Hue), je to trochu gýčové a tieto funkcie je lepšie vykonávať na smartfóne.

Celkovo je Ionic veľmi pôsobivou súpravou. Jeho sledovanie GPS, automatické rozpoznávanie cvičenia a skutočnosť, že je vodotesný, znamená, že je veľkým prínosom pre bežcov, plavcov a všetkých, ktorí chcú sledovať svoj pokrok pri cvičení.

Viac informácií o Fitbit Ionic nájdete tu.

Fitbit Ionic, 176,99 libier od Amazon – kúpiť tu

Verdikt

Ak by sme míňali vlastné peniaze na Fitbit, pravdepodobne by sme siahli po Versa Lite.

Má veľa skvelých funkcií a teraz sa dá kúpiť za menej ako 100 libier.

Páči sa nám aj myšlienka Ionic a vstavaný GPS je užitočnou funkciou na sledovanie behov, najmä preto, že Stravu je možné sťahovať a piesne bluetoothovať do vašich slúchadiel.

Ak vás zaujíma, ako získať Fitbit najlacnejšie, máme pre vás článok, ktorý vám s tým pomôže.

A všetky naše technické odporúčania nájdete v našej vyhradenej sekcii Sun Selects.

Britney Spears odhaľuje svoje 3 kilá chudnutia vo vyčerpávajúcom cvičebnom videu, keď fanúšikom hovorí, že pracuje na tom, aby bola dokonalá.