Najlepšie emulátory SNES pre Android

Budem úprimný, v mladosti som nikdy nemal Super Nintendo Entertainment System, ale určite som ho vždy chcel. Super Mario World, Donkey Kong Country a Chrono Trigger vždy vyzerali ako najlepšie hry na svete. Nebolo to najhoršie, pretože som bol rozmaznaný inými hernými systémami, ako sú N64, PS1 a XBox, ale nikdy som nemal šancu začať hrať originálne hry SNES, kým som nedostal svoj prvý telefón s Androidom. Prečo? Pretože som začal hrať na emulátoroch SNES pre Android.

Tieto emulátory vám umožnia chytiť trochu nostalgie a hrať hry bez toho, aby ste za ne museli platiť online, alebo si svoju obrovskú konzolu stále ťahať so sebou. Skontrolovali sme najlepšie emulátory PSP, N64 a Sega Genesis, ale teraz sa pozrime na najlepšie emulátory SNES pre Android, aby ste si mohli hry zahrať kedykoľvek chcete.

Aký je zmysel používania emulátora?

Iste môžete ísť von a kúpiť Sega Genesis na eBay alebo Craigslist, ale existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste chceli myslieť inak.

Konzolu si nemusíte kupovať online ani v použitom obchode. Už nemusíte platiť za žiadne hry ako kedysi. Nemusíte sa ťahať po veľkej konzole, takže si môžete zahrať hry v aute alebo na cestách.

Musíš si prečítať: Emulátor Androidu

1. Snes9x EX+ – zadarmo

Snes9x EX+

Rýchle a efektívne

Emulátor Snes9x EX+ je špičkový z hľadiska všetkých emulátorov, ktoré som v minulosti testoval. Nie je to tak nabité funkciami, ale funguje to bezchybne. Skúste to a dúfajme, že získate rovnakú úžasnú hrateľnosť, ako som bol predtým.

Vlastnosti:

Je to open source, takže v obchode Google Play môžete vidieť niektoré úpravy tohto emulátora Súčasťou je Bio Worm. S emulátorom sa nezobrazujú žiadne reklamy

Pozoruhodná funkcia:

Preneste všetky požadované hry na kartu SD. Vložiť hru do tohto emulátora je skutočne jednoduché.

Stiahnuť v službe Google Play

2. SuperGNES Lite (emulátor SNES) – zadarmo a $30,99

SuperGNES Lite (emulátor SNES)

Cover Art?

2.a bezplatná verzia

SuperGNES Lite (emulátor SNES) nie je zlou voľbou ani pre váš emulátor SNES, ale na získanie plného zážitku si musíte kúpiť platenú verziu. Emulácia je rýchla a nemusíte sa báť, že by ste mali problémy s odosielaním ROM do emulátora.

Vlastnosti:

Podpora externého ovládača je úžasná Poskytuje obálku všetkých hier, ktoré načítate, Punch v toľkých podvodoch, koľko chcete

Pozoruhodná funkcia:

Hru môžete synchronizovať s DropBoxom v prípade, že chcete pokračovať v hraní tej istej hry z iného zariadenia.

Stiahnuť v službe Google Play

2.b Platená verzia

Medzi platenou a bezplatnou verziou som nespozoroval žiadny rozdiel. Musí to mať niečo spoločné s reklamami. Možno je zahrnutých niekoľko funkcií, ale nevšimol som si ich a nie sú uvedené na stránke Google Play.

Stiahnuť v službe Google Play

3. John SNES Lite – emulátor SNES – zadarmo a $20,99

John SNES Lite - emulátor SNES

Nie veľa, ale mohlo by to byť lepšie

3.a bezplatná verzia

Slogan pre John SNES Lite je trochu zavádzajúci, pretože niekedy bol tento emulátor najlepší, aký som testoval, ale len zriedka som si všimol, že oneskorenie bolo príliš neznesiteľné. Ak by sa tak nestalo, zaradil by som to na prvé miesto v zozname.

Vlastnosti:

Zvuk je vynikajúci Používa originálny engine SNES, takže funguje hladko Prispôsobte si klávesy na obrazovke

Pozoruhodná funkcia:

Rýchly posun vpred vo vašich hrách. Nie ste si istí, prečo to môžete použiť, ale táto funkcia bola zaujímavá.

Stiahnuť v službe Google Play

3.b Platená verzia

Ide predovšetkým o podporu vývojára. V bezplatnej verzii som si nevšimol žiadne reklamy, ale môže to tiež odstrániť.

Stiahnuť v službe Google Play

4. Emulátor SNES – zadarmo

SNES EMULÁTOR

Elegantné, ale problémy s načítaním hier

Emulátor SNES je celkom holý kosť, ale funguje dobre, keď stiahnete hry do emulátora. Jediný problém? Keď som sa ich pokúsil nahrať, boli tieto hry trochu nepresné.

Vlastnosti:

Obsahuje tlačidlo stlmenia Uložiť a načítať uložené hry neskôr Beží hladko

Pozoruhodná funkcia:

Môžete zadávať cheaty pre tento emulátor SNES, ale chvíľu mi trvalo, kým som prišiel na to, kam ich máte dať.

Stiahnuť v službe Google Play

Záver

Ako obvykle preto ako prvý návrh hovorím o svojom obľúbenom emulátore, preto by som odporučil pozrieť sa na túto možnosť a potom pokračovať ďalej. Majte na pamäti, že každý má iné zariadenia a preferencie, preto by ste ich mali všetky vyskúšať a zistiť, ktoré vám najviac vyhovuje. Moje prsty sú napríklad o niečo väčšie ako priemerný človek, takže sa vám nemusí páčiť umiestnenie ovládačov niektorých emulátorov.

Ak máte otázky týkajúce sa najlepších emulátorov SNES pre Android, dajte mi vedieť v sekcii komentárov. Na stránke je niekoľko ďalších Google Play Store že som nespomenul, ale boli len hrozné, pokiaľ ide o hrateľnosť a funkčnosť.