Najlepšie emulátory PSP pre Android

Začal som hrať na PSP, keď som bol na strednej škole a miloval som každú jeho minútu, pretože ste mohli jednoducho útočiť na PSP a získať všetky hry, ktoré ste chceli, bez platenia. Na zavedenie starých hier na váš PSP bolo skvelé, takže ak by som chcel hrať GoldenEye od N64, mohol by som to urobiť. Čo keď chcete na svojom telefóne s Androidom hrať staré hry PSP? Tu prichádzajú na rad emulátory PSP pre Android.

Tieto emulátory sú perfektné na hranie vašich obľúbených hier PSP bez toho, aby ste si museli lámať hlavu tým, že si ich kúpite online alebo v obchode. Pozrime sa na najlepšie emulátory pre vás.

Musíš si prečítať: Emulátor Androidu

Prečo by ste mali namiesto konzoly PSP používať emulátor

Nákup PSP je zábavný, ale existuje niekoľko dôvodov, prečo je používanie zariadenia s Androidom o niečo lepšie:

Za aktuálnu konzolu nemusíte platiť, ak ju v súčasnosti nevlastníte. Nemusíte platiť za žiadnu z hier Môžete si so sebou priniesť herný systém v telefóne, namiesto toho, aby ste si museli pamätať úplne inú zariadenie

1. PPSSPP – emulátor PSP – zadarmo a $50,99

ppsspp

Vaša najlepšia voľba

1.a bezplatná verzia

Emulátor PPSSPP je najlepšia možnosť v mojom zozname, ktorá funguje dobre, keď vám prináša rôzne klasické hry PSP, ako napríklad Final Fantasy: Crisis Core, Dragon Ball Z a ďalšie. Rýchlosť funguje dobre a umiestnenie ovládacích prvkov sa mi páči.

Vlastnosti:

Môžete sem zahodiť svoje skutočné hry PSP, pokiaľ konvertujete do správneho formátu. Prichádza v HD. Spustí veľa hier.

Pozoruhodná funkcia:

Umožňuje cheaty, aby ste sa v hrách mohli pohybovať rýchlejšie.

Stiahnuť v službe Google Play

1.b Platená verzia

Platená verzia má predovšetkým podporovať vývojárov, ale tiež odstraňuje reklamy z emulátora.

Stiahnuť v službe Google Play

Čestné uznanie: Katalóg hier emulátora – zadarmo

katalóg hier emulátora

Konečný katalóg na nájdenie vašich obľúbených hier PSP

Toto nie je jeden z najlepších emulátorov PSP pre Android, ale je to nevyhnutné, ak chcete hrať všetky najlepšie hry odzadu. Prináša zoznam hier, aby ste na svoj výlet nostalgiou na nič nezabudli.

Vlastnosti:

Máte prístup k zoznamom pre niekoľko konzol Prehliadajte tisíce hier Prezrite si snímky obrazovky z každej hry

Pozoruhodná funkcia:

Aplikácia odporúča emulátory, ktoré najlepšie fungujú pre každú hru, pretože niektoré hry fungujú lepšie na konkrétnych emulátoroch a zariadeniach.

Stiahnuť v službe Google Play

Záver

Ak máte otázky týkajúce sa najlepších emulátorov PSP pre Android, dajte mi vedieť v sekcii komentárov nižšie. Prvá možnosť je zďaleka najlepšia, ale môžete si ich všetky vyskúšať, ak si myslíte, že konkrétna hra môže fungovať lepšie na inom systéme. Uistite sa, že si vždy vezmete aplikáciu s katalógom a zapamätáte si niektoré lepšie hry zozadu, keď bol PSP veľmi populárny.

Čo bude ďalej? Získajte informácie o najlepších hrách Gameboy Advance spolu s obľúbenými N64.