Najlepšie emulátory farieb Gameboy pre Android

Hern├Ż syst├ęm, ktor├Ż som so svojimi s├║rodencami vlastnil najdlh┼íie, bol Gameboy Color. V bodoch na ceste sme mali N64, Xbox a dokonca aj PSP, ale z nejak├ęho d├┤vodu n├ís najviac spojil Gameboy Color.

Jeden z n├ís by skon─Źil hran├şm hry, zatia─ż ─Źo ostatn├ş dvaja by sedeli cez rameno a sledovali, ako sa druh├ęmu dar├ş. Po prehre by bol odovzdan├Ż ─Ćal┼íej osobe v porad├ş. Teraz v─Ćaka emul├ítorom Gameboy Color pre Android m├┤┼żem znova pre┼żi┼ą tie spomienky, ktor├ę som str├ívil s bratom a sestrou.

Skontrolovali sme najlep┼íie emul├ítory PSP, N64 a Sega Genesis, ale teraz je na─Źase sa pozrie┼ą na najlep┼íie emul├ítory Gameboy Color pre Android, aby ste sa mohli pozrie┼ą sp├Ą┼ą do minulosti a u┼żi┼ą si niektor├ę z t├Żchto ├║┼żasn├Żch hier.

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Emul├ítor Androidu

Pre─Źo pou┼ż├şva┼ą emul├ítor?

Mo┼żno sa ─Źudujete, pre─Źo je pekn├ę pou┼ż├şva┼ą emul├ítor Android pre GBC. Tu je d├┤vod:

Nie je potrebn├ę kupova┼ą skuto─Źn├Ż farebn├Ż syst├ęm Gameboy, tak┼że v├ím u┼íetr├ş m├ílo pe┼łaz├ş. Nie je potrebn├ę kupova┼ą ┼żiadne farebn├ę hry Gameboy, ─Źo v├ím op├Ą┼ą u┼íetr├ş peniaze. Hry ani konzolu sa nemusia vl├í─Źi┼ą, tak┼że s├║ prenosnej┼íie iba pomocou zariadenia Android.

1. M├┤j OldBoy! Zadarmo – emul├ítor GBC – zadarmo a $30,99

Môj OldBoy!  Zadarmo - emulátor GBC

Jeden z najlep┼í├şch emul├ítorov, ktor├ę som pou┼żil pre ak├║ko─żvek konzolu

1.a bezplatná verzia

Toto je jeden z mojich ob─ż├║ben├Żch emul├ítorov Gameboy Color pre Android, preto┼że m├í bezplatn├║ aj platen├║ verziu a funguje ├║plne bezchybne, kedyko─żvek ho pou┼żijem. V┼íimol som si, ┼że nieko─żko ─żud├ş hovor├ş, ┼że to nesp├║┼í┼ąa ich ROM, ale v ich zariadeniach m├┤┼że by┼ą nie─Źo v poriadku.

Majte na pam├Ąti, ┼że pre tento emul├ítor GBC mus├şte z├şska┼ą vlastn├ę ROM.

Vlastnosti:

Ulo┼żte si priebeh a kedyko─żvek sa vr├í┼ąte k ulo┼żen├Żm hr├ím Pomocou pohybov├Żch senzorov pri niektor├Żch hr├ích naklo┼łte telef├│n Ak sa chcete, r├Żchlo pos├║vajte v hr├ích dopredu

Pozoruhodná funkcia:

Pripojte sa k serveru s jedn├Żm zo svojich priate─żov a hrajte spolu s nimi.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

1.b Platená verzia

Platen├í verzia m├í mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę nie s├║ s├║─Źas┼ąou bezplatnej verzie, ale bezplatn├í verzia funguje dobre iba na hranie hier. Ak chcete cheaty, nakl├ípanie pohybu a ─Ćal┼íie veci, mus├şte si stiahnu┼ą platen├║ verziu. Povedal by som, ┼że to stoj├ş za to, preto┼że v├Żvoj├íri r├Żchlo reaguj├║ na ┼żiadosti o funkcie.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Gameboy Color AD – zadarmo

Gameboy Color AD

Hladk├ę, ale ovl├ídanie je zvl├í┼ítne

2.a bezplatná verzia

Gameboy Color AD je pekn├Ż emul├ítor Gameboy Color pre Android, ale ovl├ídacie prvky s├║ v tvrd├Żch, zvl├í┼ítnych poloh├ích a nemohol som pr├şs┼ą na sp├┤sob, ako ich pohybova┼ą. Je ve─żmi jednoduch├ę na─Ź├şta┼ą ob─ż├║ben├ę ROMy a n├íjs┼ą ich v emul├ítore v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Bavila ma aj hrate─żnos┼ą a ani grafika nebola pr├şli┼í o┼íarpan├í.

Vlastnosti:

Svoje sk├│re si m├┤┼żete pozrie┼ą v rebr├ş─Źku Zmeni┼ą vzh─żad na emul├ítore Vytvorte si osobn├Ż profil na interakciu s ostatn├Żmi hr├í─Źmi

Pozoruhodná funkcia:

Hry m├┤┼żete hra┼ą so skuto─Źn├Żm extern├Żm ovl├ída─Źom.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. John GBC Lite – Gameboy (GBC) – zadarmo a $20,99

john gbc

S bezplatnou verziou z├şskate v┼íetko, ─Źo potrebujete

3.a bezplatná verzia

John GBC Lite je emul├ítor, ktor├Ż vy┼żaduje, aby ste dostali vlastn├ę hern├ę ROM. Nie je to tak├Ż probl├ęm, preto┼że ostatn├ę emul├ítory vy┼żaduj├║ to ist├ę, ale bolo trochu ├║navnej┼íie z├şska┼ą ROMy, ktor├ę je mo┼żn├ę hra┼ą na tomto emul├ítore.

V┼żdy pam├Ątajte, ┼że pod─ża mojich sk├║senost├ş ROMy funguj├║ na r├┤znych zariadeniach odli┼íne, tak┼że m├┤┼żete ma┼ą r├┤znu odpove─Ć.

Vlastnosti:

Tento emul├ítor je extr├ęmne r├Żchly. Dod├íva sa s r├┤znymi podvodmi, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete hra┼ą. Prisp├┤sobte si kl├ívesy tak, aby zodpovedali v├í┼ímu vlastn├ęmu ┼ít├Żlu hrania

Pozoruhodná funkcia:

Z tohto emul├ítora m├┤┼żete nasn├şma┼ą sn├şmky obrazovky bez toho, aby ste si museli s┼ąahova┼ą samostatn├║ aplik├íciu na vytv├íranie sn├şmok obrazovky.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3.b Platená verzia

Platenou verziou tohto emul├ítora Gameboy Color pre Android je jednoducho odstr├ínenie rekl├ím. Na funkci├ích ani hran├ş sa ni─Ź nemen├ş.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

Na GBC nie je ve─ża ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş emul├ítora pre GBC Google Play Store, ale ak chce┼í, m├┤┼że┼í sa pozrie┼ą na niektor├ę ─Ćal┼íie konzoly Gameboy. Na┼í┼ąastie tri hlavn├ę emul├ítory Gameboy Color pre Android s├║ celkom u┼żito─Źn├ę a vhodn├ę na mal├║ nostalgiu s GBC.

Majte na pam├Ąti, ┼że by ste mali v┼żdy vysk├║┼ía┼ą v┼íetky mo┼żn├ę emul├ítory, preto┼że na r├┤znych zariadeniach zvy─Źajne funguj├║ odli┼íne. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa t├Żchto emul├ítorov Gameboy Color pre Android, dajte mi vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.